Νέα

Δίλημμα χωρισμού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FireHead_69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Τα φώτα σας αδέρφια,

Είμαι σε τρελό προσωπικό δίλημμα τώρα τελευταία και γι αυτό ζητώ την γνώμη σας..

Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.

Τον τελευταίο χρόνο πέρασε δύσκολα προσωπικά, έχασε την μητέρα της πριν 4 5 μήνες και επειδή δεν την στήριξαν από την δουλειά στις δύσκολες αυτές στιγμές, παραιτήθηκε και θέλει να γυρίσει Ελλάδα μιας και είμαι εγώ εδώ να ΜΕΙΝΟΥΝΕ ΜΑΖΙ αν και δεν της αρέσει το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδος.

Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.

Να τονίσω ότι το κορίτσι είναι καλό σαν άτομο και σαν ψυχή, δεν είναι κάνα ξεκολλο. Ίσως είναι αυτό μάλλον που μ έχει κρατήσει τόσο καιρό μαζί της και δεν έχω χωρίσει..

Στο σεξουαλικο κομμάτι, τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Για να μην κουράσω κι αλλο, το ερώτημα είναι απλό... Κάθεσαι και δίνεις μια ευκαιρία στη σχέση να δεις πως θα πάει με την συγκατοίκηση βάζοντας στην άκρη αυτά που θες και σ αρέσουν να κάνεις, ή δίνεις ένα τέλος πριν γίνει πιο περίπλοκο το θέμα απ όσο είναι..

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Αποψη μου, οτι οποια και να παντρευτεις μετα απο λιγ χρονια οταν της πιανεις τον κολο θα ειναι σαν να πιανεις τον δικο σου και πάντα με γυναικες του κλαδου θα βγαζεις τα γουστα σου. Αν θες να κανεις οικογενεια παιδια και ειναι καλος χαρακτηρας και όχι ξεκωλο οπως λες.. προσπαθησε το... για να εχουν μια καλη μανα τα παιδια σου.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.228
Πόντοι
6.236
Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
Άντε, την πίπα μια στο τόσο και το ότι δεν δίνει κώλο, να τα καταπιείς....το ζωδιακό όμως, δεν ξεπερνιέται με τίποτα:2funny:

1ο βήμα : χωρίζεις
2ο βήμα : ανεβάζεις φωτογραφία της στο bou, να την κάνει match κανένας Αιγόκερως
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.690
Πόντοι
9.931
Τυπε απο ολο το κείμενο κρατάω το ...Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα... και χωρις δεύτερη σκέψη σου λεω χωρισε εχθές!
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256
Συγνωμη ρε φιλε,ειναι δυνατον να ειστε ελευθεροι,με σχεση απο αποσταση, να νιωθεις έτσι και να μην εχεις φυγει ΧΘΕΣ ;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.394
Πόντοι
6.256
Τα φώτα σας αδέρφια,

Είμαι σε τρελό προσωπικό δίλημμα τώρα τελευταία και γι αυτό ζητώ την γνώμη σας..

Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.

Τον τελευταίο χρόνο πέρασε δύσκολα προσωπικά, έχασε την μητέρα της πριν 4 5 μήνες και επειδή δεν την στήριξαν από την δουλειά στις δύσκολες αυτές στιγμές, παραιτήθηκε και θέλει να γυρίσει Ελλάδα μιας και είμαι εγώ εδώ να ΜΕΙΝΟΥΝΕ ΜΑΖΙ αν και δεν της αρέσει το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδος.

Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.

Να τονίσω ότι το κορίτσι είναι καλό σαν άτομο και σαν ψυχή, δεν είναι κάνα ξεκολλο. Ίσως είναι αυτό μάλλον που μ έχει κρατήσει τόσο καιρό μαζί της και δεν έχω χωρίσει..

Στο σεξουαλικο κομμάτι, τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Για να μην κουράσω κι αλλο, το ερώτημα είναι απλό... Κάθεσαι και δίνεις μια ευκαιρία στη σχέση να δεις πως θα πάει με την συγκατοίκηση βάζοντας στην άκρη αυτά που θες και σ αρέσουν να κάνεις, ή δίνεις ένα τέλος πριν γίνει πιο περίπλοκο το θέμα απ όσο είναι..

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
Τι ύψος εχει?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.079
Like
22.802
Πόντοι
5.506
Άντε, την πίπα μια στο τόσο και το ότι δεν δίνει κώλο, να τα καταπιείς....το ζωδιακό όμως, δεν ξεπερνιέται με τίποτα:2funny:

1ο βήμα : χωρίζεις
2ο βήμα : ανεβάζεις φωτογραφία της στο bou, να την κάνει match κανένας Αιγόκερως
Αιγόκερως είσαι τύπε;
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Αποψη μου, οτι οποια και να παντρευτεις μετα απο λιγ χρονια οταν της πιανεις τον κολο θα ειναι σαν να πιανεις τον δικο σου και πάντα με γυναικες του κλαδου θα βγαζεις τα γουστα σου. Αν θες να κανεις οικογενεια παιδια και ειναι καλος χαρακτηρας και όχι ξεκωλο οπως λες.. προσπαθησε το... για να εχουν μια καλη μανα τα παιδια σου.
Συμφωνώ και έτσι πιστεύω θα γίνει αν προχωρήσουμε κάνουμε οικογένεια κλπ.. Αλλά φαντάσου αν γίνεται ήδη από τώρα και πας με κοπέλες του κλάδου ποιος ο λόγος να προχωρήσεις? Είναι καλή κοπέλα ναι. Δεν ταιριάζουμε και σε άλλα θέματα, τρόπο σκέψης, χαρακτήρα κλπ απλά υπάρχει καλή επικοινωνία και κατανόηση και λύνονται τα διάφορα προβλήματα... Πέρασε και δύσκολα και όσο να ναι, αν είναι ο άνθρωπος στα κάτω του δεν τον κλωτσάς να πέσει κι άλλο.
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Άντε, την πίπα μια στο τόσο και το ότι δεν δίνει κώλο, να τα καταπιείς....το ζωδιακό όμως, δεν ξεπερνιέται με τίποτα:2funny:

1ο βήμα : χωρίζεις
2ο βήμα : ανεβάζεις φωτογραφία της στο bou, να την κάνει match κανένας Αιγόκερως
Χαχα.. Προς το πρώτο είμαι κοντά. Για το δεύτερο με τπτ γτ δεν είναι καριόλα και δεν είμαι αρχιδη (μεγάλο) ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1.70
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Και μετά αναρωτιέστε γιατί τόσα διαζύγια, γιατί τόσα παιδιά σε περιβάλλον χωρισμένων κτλ κτλ, άμα είναι να παντρεύεστε με το ζόρι ενώ το μέλλον σας είναι ήδη προδιαγεγραμμένο...
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Τυπε απο ολο το κείμενο κρατάω το ...Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα... και χωρις δεύτερη σκέψη σου λεω χωρισε εχθές!
Προς τα κει καταλήγω και γω γτ δεν νοιώθω άνετα όχι.. Όχι όπως θέλω τουλάχιστον.
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Συγνωμη ρε φιλε,ειναι δυνατον να ειστε ελευθεροι,με σχεση απο αποσταση, να νιωθεις έτσι και να μην εχεις φυγει ΧΘΕΣ ;
Σκέφτεται να κατέβει Ελλάδα και θέλει να μείνουμε μαζί... Εκεί έχω κολλήσει.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256
Σκέφτεται να κατέβει Ελλάδα και θέλει να μείνουμε μαζί... Εκεί έχω κολλήσει.
Μετα φιλε μου θα ειναι ψυχικα πολυ σκληρο και για τους 2 σας, δεν σου λεω τι θα γινει αμα παντρευτειτε και αρχισει να γραφει κερατα το κοντερ
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Και μετά αναρωτιέστε γιατί τόσα διαζύγια, γιατί τόσα παιδιά σε περιβάλλον χωρισμένων κτλ κτλ, άμα είναι να παντρεύεστε με το ζόρι ενώ το μέλλον σας είναι ήδη προδιαγεγραμμένο...
Καλά με το ζόρι δεν γίνεται τπτ. Αλλά αν πιστεύεις ότι ο άνθρωπος που είσαι είναι καλός χαρακτήρας για οικογένεια δεν δίνεις μια ευκαιρία? Θα θυσιάσεις πράγματα αναγκαστηκακαι δεν ξέρω αν θέλω να θυσιάσω πράγματα ειδικά στην σεξουαλικη ζωή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετα φιλε μου θα ειναι ψυχικα πολυ σκληρο και για τους 2 σας, δεν σου λεω τι θα γινει αμα παντρευτειτε και αρχισει να γραφει κερατα το κοντερ
Γαμησε τα ναι..
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Έτσι κι αλλιώς αν μείνετε μαζί, θα χωρίσετε γιατί θα βγουν κι άλλα που δεν ταιριάζετε. Αυτό με τα ζώδια να το κοιτάξεις, αλήθεια, αγόρι είσαι, κρίμα είναι ?
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
αγαπημένο cosmopolitan | Ο τοίχος είχε τη δική του υστερία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom