Νέα

Διδυμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Harry poter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Harry poter

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Θέλω μια βοήθεια εδώ από την ομάδα μιας και είμαι αρκετά καινούριος.
Ψάχνω να βρω ένα δυνατό δίδυμο για ραντεβουδακι σε ξενοδοχείο μιας και από ότι βλέπω και από τα σάιτ είναι αρκετά περιορισμένη η πρόσβαση σε κάτι τέτοιο , η οι κοπέλες που βλέπω δεν με συγκινούν και τόσο ίσως .
Έχετε καμία καλή πρόταση εσείς οι παλαιότεροι?
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
17
Like
2.772
Πόντοι
1.206
Θέλω μια βοήθεια εδώ από την ομάδα μιας και είμαι αρκετά καινούριος.
Ψάχνω να βρω ένα δυνατό δίδυμο για ραντεβουδακι σε ξενοδοχείο μιας και από ότι βλέπω και από τα σάιτ είναι αρκετά περιορισμένη η πρόσβαση σε κάτι τέτοιο , η οι κοπέλες που βλέπω δεν με συγκινούν και τόσο ίσως .
Έχετε καμία καλή πρόταση εσείς οι παλαιότεροι?

Andriana και Κατερίνα 20 έχουν νήματα και οι δυο
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Θέλω μια βοήθεια εδώ από την ομάδα μιας και είμαι αρκετά καινούριος.
Ψάχνω να βρω ένα δυνατό δίδυμο για ραντεβουδακι σε ξενοδοχείο μιας και από ότι βλέπω και από τα σάιτ είναι αρκετά περιορισμένη η πρόσβαση σε κάτι τέτοιο , η οι κοπέλες που βλέπω δεν με συγκινούν και τόσο ίσως .
Έχετε καμία καλή πρόταση εσείς οι παλαιότεροι?
....ηλικιες? σωματοτυπος? DUO μονο ή κ λεσβιακο στο προγραμμα?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
τυπε ο τιτλος παραπεμπει σε διδυμες πουτανες και οχι σε duo. Επισης αν σε ενδιαφερουν μονο cg θα επρεπε να γραψεις στα εσκορτς.
δεν ξερω τι "περιορισμενο" βλεπεις εσυ στο σαιτ, εγω με ενα search "duo" βρηκα αυτα και αν βαλω και "παρτουζα" στην αναζητηση ισως βρω αλλα τοσα......


μηπως η ικανοτητα σου να ψαξεις αυτο που θες σωστα ειναι πιο περιορισμενη;
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Θέλω μια βοήθεια εδώ από την ομάδα μιας και είμαι αρκετά καινούριος.
Ψάχνω να βρω ένα δυνατό δίδυμο για ραντεβουδακι σε ξενοδοχείο μιας και από ότι βλέπω και από τα σάιτ είναι αρκετά περιορισμένη η πρόσβαση σε κάτι τέτοιο , η οι κοπέλες που βλέπω δεν με συγκινούν και τόσο ίσως .
Έχετε καμία καλή πρόταση εσείς οι παλαιότεροι?
Φιλαράκο πεταμένα λεφτά το γαμησι
Παιξτον να βρεις την υγειά σου
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
OP
OP
H

Harry poter

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
τυπε ο τιτλος παραπεμπει σε διδυμες πουτανες και οχι σε duo. Επισης αν σε ενδιαφερουν μονο cg θα επρεπε να γραψεις στα εσκορτς.
δεν ξερω τι "περιορισμενο" βλεπεις εσυ στο σαιτ, εγω με ενα search "duo" βρηκα αυτα και αν βαλω και "παρτουζα" στην αναζητηση ισως βρω αλλα τοσα......


μηπως η ικανοτητα σου να ψαξεις αυτο που θες σωστα ειναι πιο περιορισμενη;
Είπα από την εισαγωγή μου πως είμαι καινούριος και ναι είναι περιορισμένη η ικανότητα μου στο ψάξιμο .
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Νεαρές σε ηλικία , μικροκαμωμένες , η με ωραίο σώμα γενικά και λεσβιακό αν είναι δυνατόν!
Θα σ προτεινα το πακετο @Ioli με την @Anna_Pipinaki
ή το πακετο @Αφροδίτη 38 με @Venetia (για πιο μιλφ κατασταση)
ή ριξε κ μια ερωτηση στην @Katiauk , νεο αματουρι που νομιζω οτι κανει duo με καποια κοπελα!

Μετα στα σιγουρα duo των γραφειων (καποια ειναι πολυ δυνατα)!
:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
123
Like
50.763
Πόντοι
21.661
Θέλω μια βοήθεια εδώ από την ομάδα μιας και είμαι αρκετά καινούριος.
Ψάχνω να βρω ένα δυνατό δίδυμο για ραντεβουδακι σε ξενοδοχείο μιας και από ότι βλέπω και από τα σάιτ είναι αρκετά περιορισμένη η πρόσβαση σε κάτι τέτοιο , η οι κοπέλες που βλέπω δεν με συγκινούν και τόσο ίσως .
Έχετε καμία καλή πρόταση εσείς οι παλαιότεροι?
εφοσων λες οτι εισαι αρκετα καινουριος, ξεκινα με μια πρωτα, να δεις τι μπαλα παιζεις και σιγα σιγα, προχωρα... στα διδυμα. βασικα πανε με 3-4 για αρχη να αποκτησεις αποψεις και ποικιλια και μετα ψαξου για τα... διδυμα.
κατευθειαν στα... διδυμα, δε σε βλεπω για καλη φασουλα και εξελιξη, σαν καινουριος αρκετα, οπως λες.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
Θα σ προτεινα το πακετο @Ioli με την @Anna_Pipinaki
ή το πακετο @Αφροδίτη 38 με @Venetia (για πιο μιλφ κατασταση)
ή ριξε κ μια ερωτηση στην @Katiauk , νεο αματουρι που νομιζω οτι κανει duo με καποια κοπελα!

Μετα στα σιγουρα duo των γραφειων (καποια ειναι πολυ δυνατα)!
:hi:
οντως αυτη η Κατια ειναι πολυ καλη ! Την δοκιμασα προσφατα και μου αρεσε πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_
OP
OP
H

Harry poter

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
εφοσων λες οτι εισαι αρκετα καινουριος, ξεκινα με μια πρωτα, να δεις τι μπαλα παιζεις και σιγα σιγα, προχωρα... στα διδυμα. βασικα πανε με 3-4 για αρχη να αποκτησεις αποψεις και ποικιλια και μετα ψαξου για τα... διδυμα.
κατευθειαν στα... διδυμα, δε σε βλεπω για καλη φασουλα και εξελιξη.
Φίλε μου καινούριος στο site όχι στο παιχνίδι
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
123
Like
50.763
Πόντοι
21.661
Φίλε μου καινούριος στο site όχι στο παιχνίδι
σορρυ αλλα δε με πειθεις φιλε, αλλα και παλι.
εφοσων ξαναλες, οτι δεν εισαι καινουριος στο παιχνιδι, επρεπε ηδη να ξερεις που θα πας.
νομιζω...
 
OP
OP
H

Harry poter

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
σορρυ αλλα δε με πειθεις φιλε, αλλα και παλι.
εφοσων ξαναλες, οτι δεν εισαι καινουριος στο παιχνιδι, επρεπε ηδη να ξερεις που θα πας.
νομιζω...
Άρα ποιος πιστεύεις είναι ο δόλος?τέλος πάντων αν έχεις κάτι να βοηθήσεις καλώς αν όχι σε ευχαριστώ
 

Fakeris

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2022
Μηνύματα
30
Like
13
Πόντοι
0
Εγώ έβγαλα το συμπέρασμα ότι χρειάζομαι δύο δίδυμες (ίδιες αδερφές) για παρτούζα πάντως.
Ακούγετε ωραία ιδέα, σας το συνιστώ... :rockon::rockon::rockon:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
123
Like
50.763
Πόντοι
21.661
Άρα ποιος πιστεύεις είναι ο δόλος?τέλος πάντων αν έχεις κάτι να βοηθήσεις καλώς αν όχι σε ευχαριστώ
μα δεν εννοω καποιο δολο, απλα φαινεται κουλο... οπως τα λες παντα.
το ματζικ διαφημιζει αρκετα διδυμα για να τσεκαρεις.
αλλα anyway, καλο βολι.
 
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
93
Like
131
Πόντοι
0
εφοσων λες οτι εισαι αρκετα καινουριος, ξεκινα με μια πρωτα, να δεις τι μπαλα παιζεις και σιγα σιγα, προχωρα... στα διδυμα. βασικα πανε με 3-4 για αρχη να αποκτησεις αποψεις και ποικιλια και μετα ψαξου για τα... διδυμα.
κατευθειαν στα... διδυμα, δε σε βλεπω για καλη φασουλα και εξελιξη, σαν καινουριος αρκετα, οπως λες.
Για τους νέους στο άθλημα δηλαδή συστήνεται μια και καλή να πάρεις μια γεύση και μετά παίζεις μπάλα;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
Για τους νέους στο άθλημα δηλαδή συστήνεται μια και καλή να πάρεις μια γεύση και μετά παίζεις μπάλα;
οχι απλα μια και καλη, αλλα 2-3 και καλες, να εχεις μετρο συγκρισης. Και στην τελικη να δεις με ποιες εχεις καλυτερη χημεια και να τις ξαναεπιλεξεις σε duo.

Εφοσον μιλαμε για νεο στο αθλημα, αν με μια δυνατη στο κρεβατι κοπελα κλαταρεις και τελειωνεις 2 φορες στην ωρα, η δευτερη θα παει χαραμι. Σε ενα νεο οδηγο δεν δινεις την αμαξαρα απευθειας, του δινεις εναν κουβα να παει να τον σπασει σε κανα τοιχο να μαθει να οδηγαει και μετα του δινεις την λαμποργκινι.

Αν δεν ειναι θεμα χρηματων, τι να πω, παρε 10 και βαλε τις 8 να σε κοιτανε να πηδας, δεν εχει σημασια :globeos-cigar:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom