Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
"Συμφωνώ ότι οι άλλοι τομείς παίζουν σημαντικό ρόλο στη διάθεση αλλα και ο καιρός μπορεί να έχει τον δικό του αντίκτυπο, ειδικά όταν είναι ακραίος ή διαρκεί για μεγάλο διάστημα!
Ο καιρός μπορεί να επηρεάσει τη διάθεση. Για παράδειγμα, σε χώρες όπως η Γερμανία, όπου η ηλιοφάνεια είναι περιορισμένη για μεγάλο μέρος του χρόνου, πολλοί άνθρωποι νιώθουν τη διάθεσή τους να πέφτει λόγω της έλλειψης φωτός. Η ηλιοφάνεια έχει αποδειχθεί ότι αυξάνει τα επίπεδα της σεροτονίνης, της ορμόνης της ευτυχίας

Σα μηχανή τεχνητής νοημοσύνης γράφεις.

:P:wink:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.422
Κριτικές
11
Like
4.707
Πόντοι
746
( άτιμα 50 μόλις τα πάτησα))
+1.5 έτος μεγαλύτερος, λοιπόν να βάζεις περισσότερο χρήμα όταν πας με τις μικρούλες (είπαμε κάτω από 30) για να σου κάνουν έξτρα παιχνίδια προστασίας του προστάτη. Ή θες να τα ξοδεύεις σε γιατρούς και φαρμακοβιομηχανίες;
Συντονίσου/είτε => profiles => 5382 σελίδα Στοίχημα => για:
  • Μακαρονάδες ώρα 21:30
  • Νορβηγία αύριο ώρα 18:00
  • Μακαρονάδες αύριο ώρα 21:30
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
7
Like
4.525
Πόντοι
736
+1.5 έτος μεγαλύτερος, λοιπόν να βάζεις περισσότερο χρήμα όταν πας με τις μικρούλες (είπαμε κάτω από 30) για να σου κάνουν έξτρα παιχνίδια προστασίας του προστάτη. Ή θες να τα ξοδεύεις σε γιατρούς και φαρμακοβιομηχανίες;
Συντονίσου/είτε => profiles => 5382 σελίδα Στοίχημα => για:
  • Μακαρονάδες ώρα 21:30
  • Νορβηγία αύριο ώρα 18:00
  • Μακαρονάδες αύριο ώρα 21:30
Οι γαμημένες Γουλβς@Εβερτον δεν μπορούν να σκοράρουν ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
"Συμφωνώ ότι οι άλλοι τομείς παίζουν σημαντικό ρόλο στη διάθεση αλλα και ο καιρός μπορεί να έχει τον δικό του αντίκτυπο, ειδικά όταν είναι ακραίος ή διαρκεί για μεγάλο διάστημα!
Ο καιρός μπορεί να επηρεάσει τη διάθεση. Για παράδειγμα, σε χώρες όπως η Γερμανία, όπου η ηλιοφάνεια είναι περιορισμένη για μεγάλο μέρος του χρόνου, πολλοί άνθρωποι νιώθουν τη διάθεσή τους να πέφτει λόγω της έλλειψης φωτός. Η ηλιοφάνεια έχει αποδειχθεί ότι αυξάνει τα επίπεδα της σεροτονίνης, της ορμόνης της ευτυχίας

Και στην Ελλάδα έχουμε ήλιο 300 μέρες το χρόνο,αλλά δε νομίζω να έχει ο κόσμος πολύ καλύτερη διάθεση.Ποτό,ντρόγκια,ψυχοφαρμακα κι εδώ πάνε σύννεφο.

Πιστεύω ότι η διάθεση εξαρτάται πρωτίστως απο το πως ζει ο καθένας στην καθημερινότητα του.Οικονομικά θέματα,αναδουλειές,αγαμιες,μοναξιές,νομίζω αυτά επηρεάζουν περισσότερο τη διάθεση (τουλάχιστον των αντρών)
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
4.437
Πόντοι
456
Και στην Ελλάδα έχουμε ήλιο 300 μέρες το χρόνο,αλλά δε νομίζω να έχει ο κόσμος πολύ καλύτερη διάθεση.Ποτό,ντρόγκια,ψυχοφαρμακα κι εδώ πάνε σύννεφο.

Πιστεύω ότι η διάθεση εξαρτάται πρωτίστως απο το πως ζει ο καθένας στην καθημερινότητα του.Οικονομικά θέματα,αναδουλειές,αγαμιες,μοναξιές,νομίζω αυτά επηρεάζουν περισσότερο τη διάθεση (τουλάχιστον των αντρών)
Ενώ οι γυναίκες όχι;που αν δεν κυκλοφορήσουν έξω και αν δεν αγοράσουν κανα ρουχαλάκι δεν την παλεύουν με την καμία;
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
Και στην Ελλάδα έχουμε ήλιο 300 μέρες το χρόνο,αλλά δε νομίζω να έχει ο κόσμος πολύ καλύτερη διάθεση.Ποτό,ντρόγκια,ψυχοφαρμακα κι εδώ πάνε σύννεφο.

Πιστεύω ότι η διάθεση εξαρτάται πρωτίστως απο το πως ζει ο καθένας στην καθημερινότητα του.Οικονομικά θέματα,αναδουλειές,αγαμιες,μοναξιές,νομίζω αυτά επηρεάζουν περισσότερο τη διάθεση (τουλάχιστον των αντρών)
Οι Έλληνες, είτε έχει καλό καιρό είτε όχι, πάντα έχουν στο νoυ τους την βόλτα και την διασκέδαση . Δεν είναι τυχαίο ότι βλέπουμε τόσο κίνηση στους δρόμους κάθε μέρα.
Τώρα, φαντάσου να ήταν και τα οικονομικά τους καλύτερα…
Ενώ πιστεύω πάντως ότι υπάρχει ακόμα χρήμα στα σπίτια, αλλιώς θα είχαν ήδη βγει στους δρόμους να διαμαρτυρηθούν για οικονομικά θέματα.
 

nyank0

Content Creator
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
104
Πόντοι
0
Πολύ καλή
Ξύπνησα hyperactive
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Οι Έλληνες, είτε έχει καλό καιρό είτε όχι, πάντα έχουν στο νoυ τους την βόλτα και την διασκέδαση . Δεν είναι τυχαίο ότι βλέπουμε τόσο κίνηση στους δρόμους κάθε μέρα.
Τώρα, φαντάσου να ήταν και τα οικονομικά τους καλύτερα…
Ενώ πιστεύω πάντως ότι υπάρχει ακόμα χρήμα στα σπίτια, αλλιώς θα είχαν ήδη βγει στους δρόμους να διαμαρτυρηθούν για οικονομικά θέματα.

Σε βολτες και διασκέδαση έχουν το νου τους πιτσιρίκια και φοιτη΄τές που ακομα είναι τραλαλα.Σε μεγαλύτερες ηλικίες,που αρχίζει πλέον το επαγγελματικό/οικονομικό να γίνεται πρώτο πρόβλημα,αλλα΄ζουν τα πράγματα
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
πες μου τι δεν κατάλαβες να στο εξηγήσω :D:

Αφού μόλις με ρώτησες, κι αφού είσαι κι οnline, περιμένω να απαντάς και σβέλτα, αγαπητέ.

Δεν θα φάμε όλη την μέρα, μέχρι να επιλέξεις τη σωστή απάντηση, από αυτές που ενδεχομένως σου προτείνει το πρόγραμμα τεχνητής νοημοσύνης. :-)
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
πες μου τι δεν κατάλαβες να στο εξηγήσω :D:

Δηλαδή, μου φτάνει να παραδεχθείς ότι είσαι υποβοηθούμενος A.I. user ή bot, και τα υπόλοιπα ούτε καν που είναι ανάγκη να τα διευκρινίσεις .

:—)

:sunglasses:
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
Σε βολτες και διασκέδαση έχουν το νου τους πιτσιρίκια και φοιτη΄τές που ακομα είναι τραλαλα.Σε μεγαλύτερες ηλικίες,που αρχίζει πλέον το επαγγελματικό/οικονομικό να γίνεται πρώτο πρόβλημα,αλλα΄ζουν τα πράγματα
Οι δρόμοι, οι ταβέρνες και τα μαγαζιά δεν έχουν μόνο νεαρά άτομα Τα Σαββατοκύριακα, όταν κυκλοφορείς στους δρόμους, βλέπεις ότι τα αυτοκίνητα δεν είναι γεμάτα μόνο με νεαρούς αλλά και μεγαλύτερες ηλικίες ..Είναι η νοοτροπία του Έλληνα να βγει από το σπίτι του και βέβαια φταίει και το ωράριο διασκέδασης στην Ελλάδα που είναι μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες!
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
Αφού μόλις με ρώτησες, κι αφού είσαι κι οnline, περιμένω να απαντάς και σβέλτα, αγαπητέ.

Δεν θα φάμε όλη την μέρα, μέχρι να επιλέξεις τη σωστή απάντηση, από αυτές που ενδεχομένως σου προτείνει το πρόγραμμα τεχνητής νοημοσύνης. :-)
Μου είπε να σε ρωτήσω ποιο απολυτήριο έχεις, Δημοτικού ή Γυμνασίου;
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Μου είπε να σε ρωτήσω ποιο απολυτήριο έχεις, Δημοτικού ή Γυμνασίου;

Να είσαι σίγουρος, ότι έχω αρκετά περισσότερα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου είπε να σε ρωτήσω ποιο απολυτήριο έχεις, Δημοτικού ή Γυμνασίου;
Μάθε τώρα να απαντάς και γρήγορα χωρίς πολλά πολλά, και χωρίς περαιτέρω εξυπνάδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Να υποθέσω, ότι είσαι κάτω από 18 και χρησιμοποιείς προγράμματα τεχνητής νοημοσύνης για να συμμετέχεις εδώ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom