Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 492
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.878
Πόντοι
27.261
οτι ξεκινάει με γλειψιμο δείχνει θετικη διάθεση αλλα οχι την προθεση..:coffee:
1000001814.jpg

:coffee:
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.825
Πόντοι
1.326
τα ατομα που μιλανε για τους πρωην δεν κανουν για καινούργια αρχη και ειναι ολοφάνερο ...το στομα τους προδίδει τη σκεψη τους..
Μιαάα χαρά, υπάρχουν και κάποιες που σου μιλάνε για τους επόμενους αλλά και για τους πρώην που θα ξαναματαγίνουν επόμενοι χαχά πουτάνα όλα και έντελώς τέλειες για τό ζέν τού άντρα!!!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Θα σας ανέβαζα φωτογραφία με τα δικά μου γατιά, αλλά δεν πάω να τα πλησιάσω γιατί ήδη έχουν αρχίσει το πρώτο ροχαλητό :2funny: και δεν θέλω να τα ξυπνήσω...
Βέβαια ώρα 14:00 θα έχει μάσα για όλους και τότε θα υπάρξει ηχητικό προσκλητήριο τέτοιας φάσης


με τη διαφορά ότι έχω βάλει σε μεταλλικό κουτί τα σιδερένια καπάκια και με το ταρακούνημα παράγεται θόρυβος που θυμίζει μονή του Αγίου Όρους :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.878
Πόντοι
27.261
Μιαάα χαρά, υπάρχουν και κάποιες που σου μιλάνε για τους επόμενους αλλά και για τους πρώην που θα ξαναματαγίνουν επόμενοι χαχά πουτάνα όλα και έντελώς τέλειες για τό ζέν τού άντρα!!!
οι καλύτερες είναι αυτές, γιατί τελειώνει πιο γρήγορα το ραντεβού :badair:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
τα ατομα που μιλανε για τους πρωην δεν κανουν για καινούργια αρχη και ειναι ολοφάνερο ...το στομα τους προδίδει τη σκεψη τους..

Ισχύει μεν, αλλά δεν τρέχει κάτι. Εγώ δεν διώχνω καμία, άπαξ και μου αρέσει η γκόμενα.

Αφήνεις πάντα περισσότερα μπριζολάκια να ψήνονται ταυτόχρονα στη σχάρα, λένε.

Άλλο πιο αργά προς τα έξω, άλλο πιο σβέλτα πάνω στα κάρβουνα, και που και που ψιλοαρπάζει κανένα και καρβουνιάζει, αν τυχόν δεν το προσέξεις.:grin:
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.825
Πόντοι
1.326

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Στη δική μου εμπειρία, η καλή διάθεση βασίζεται στο να ξέρεις να γράφεις στα αρχίδια σου εκείνους που παν να σου χαλάσουν τη μέρα.

Με ευαισθησία κι ενσυναίσθηση δεν πας μακριά. Θέλει αυτό το κάτι για να ξεφορτωθείς τους άχρηστους, τη σαβούρα.
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
748
Κριτικές
7
Like
5.825
Πόντοι
1.326
Στη δική μου εμπειρία, η καλή διάθεση βασίζεται στο να ξέρεις να γράφεις στα αρχίδια σου εκείνους που παν να σου χαλάσουν τη μέρα.

Με ευαισθησία κι ενσυναίσθηση δεν πας μακριά. Θέλει αυτό το κάτι για να ξεφορτωθείς τους άχρηστους, τη σαβούρα.
Έ ναι βοηθάει και η θητεία στον ελληνικό στρατό όσο νάναι...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
Πολυ ευστοχο αυτο που ειπες.Μιλαγα με μια γκομενα για καιρο,μεσα σε αυτα που λεγαμε εσκασε και το θεμα του πρωην.Μην τα πολυλογω της εχει αφησει ψυχολογικα γιατι την εστειλε ο τυπος,το αποτελεσμα ηταν να μου πει οτι θελει λιγο καιρο να ''συνελθει'' πριν βγουμε και να κοψουμε τα μηνυματα.Εφαγε μπλοκ στο viber και παρεξηθηκε,με πηρε τηλεφωνο και μου την ειπε κιολας οτι φερομαι παιδιαστικα.Ρε 'σεις παιρνετε χαμπαρι? Ειχε τα μουτρα να μου την πει κιολας!!!!

Αυτος ειναι και ο λογος που οι περισσοτεροι αντρες στην Ελλαδα,προτιμουν να μεινουν μονοι και να γαμανε που και που καμια πουτανα.
Υπάρχει η περίπτωση να ήθελε να παίξει με άλλον και εσένα να σε είχε στα pits σαν καβάντζα.

Την είχα πέσει ανεπιτυχώς σε μία που ό,τι και να λέγαμε πάντα μου ανέφερε τον πρώην της. Και να μου τον δείχνει σε φωτογραφίες, και τι σώμα είχε, και πάω σε ψυχολόγο για να ξεπεράσω το χωρισμό και σαράντα φορές το πως χωρίσανε, δεν καταλάβαινε καν ότι με ξενέρωνε. Βρήκα δικαιολογία και την έκανα διακριτικά. Πρόσφατα έμαθα ότι κάποια στιγμή βρήκε άλλο γκόμενο.

Γενικά χάσιμο χρόνου να την πέφτεις σε γυναίκα που είναι κολλημένη με τον πρώην της.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
Δυόμιση μήνες. Ήταν σχέση 11 χρόνια
Παικτη 11 χρόνια είναι γάμος. Μένατε και μαζί να υποθέσω; Λογικό να μην την παλεύεις. Θέλει το χρόνο του το πράγμα να για να ξαναεμπιστευτείς γυναίκα.
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
51
Like
102
Πόντοι
0
Παικτη 11 χρόνια είναι γάμος. Μένατε και μαζί να υποθέσω; Λογικό να μην την παλεύεις. Θέλει το χρόνο του το πράγμα να για να ξαναεμπιστευτείς γυναίκα.
To θέμα είναι ότι μέσα μου ξέρω τι θέλω αλλά παλευω και με την σκοτεινή μου μερια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Γενικά βλέπω μια δυσαρέσκεια. Ο κόσμος ζορίζεται οικονομικά πολλοί άνθρωποι είτε δεν πήγαν πουθενά, είτε πήγαν σε κάποιο κοντινό προορισμό.
Και κυρίως μοναξιά. Άντρες (κυρίως) και γυναίκες καλοκαιριάτικο έχουμε μείνει μόνοι και γυρίζουμε για να σκοτώσουμε την πλήξη μας.
Πολύ δυστυχία έπεσε αυτό το καλοκαίρι.

Υπάρχει αυτή η πλευρά που λες,αλλά υπάρχει και η άλλη που δεν βλέπω να έχει κανένα θέμα,ούτε οικονομικό,ούτε ψυχολογικό,ούτε τίποτα.Που θα πάμε,που θα βγούμε,που θα φάμε,που θα κλείσουμε διακοπές κλπ

Για τη μοναξιά,έχουμε πει ότι είναι ευθύνη μόνο των γυναικών αυτή η κατάσταση.Όταν μεγάλο ποσοστό προτιμούν να'ναι μόνες,λόγω απαιτήσεων ή κολλημάτων,δυστυχώς μένει μόνο του κι ένα μεγάλο ποσοστό αντρών.

Αν ρωτήσεις πχ μόνους άντρες,φαντάζομαι οι πιο πολλοί θα έλεγαν να'χαμε καμια γκόμενα να πάμε κάπου.Ε οι γυναίκες,αν εξαιρέσεις ένα 20-30% που ασχολούνται αλλά είναι συνήθως πιασμένες,όλες οι άλλες είναι απαιτητικές και μίσανδρες
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Μπαίνει η κατσαρόλα για τη μάσα των γατιών, λοιπόν για προσέξτε


όσοι ήρθατε στα χωριά, εμείς τουλάχιστον έχουμε μάθει κάτι παραπάνω...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.878
Πόντοι
27.261
Για τη μοναξιά,έχουμε πει ότι είναι ευθύνη μόνο των γυναικών αυτή η κατάσταση.

Αν ρωτήσεις πχ μόνους άντρες,φαντάζομαι οι πιο πολλοί θα έλεγαν να'χαμε καμια γκόμενα να πάμε κάπου.
καρχιες ελλεηνιδες :coffee:
 
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
71
Like
126
Πόντοι
0
Πολυ ευστοχο αυτο που ειπες.Μιλαγα με μια γκομενα για καιρο,μεσα σε αυτα που λεγαμε εσκασε και το θεμα του πρωην.Μην τα πολυλογω της εχει αφησει ψυχολογικα γιατι την εστειλε ο τυπος,το αποτελεσμα ηταν να μου πει οτι θελει λιγο καιρο να ''συνελθει'' πριν βγουμε και να κοψουμε τα μηνυματα.Εφαγε μπλοκ στο viber και παρεξηθηκε,με πηρε τηλεφωνο και μου την ειπε κιολας οτι φερομαι παιδιαστικα.Ρε 'σεις παιρνετε χαμπαρι? Ειχε τα μουτρα να μου την πει κιολας!!!!

Αυτος ειναι και ο λογος που οι περισσοτεροι αντρες στην Ελλαδα,προτιμουν να μεινουν μονοι και να γαμανε που και που καμια πουτανα.
παρεξηγηθηκε η μαλακω; αφου ηθελαε αποσταση απο μονη της.... καλα...για ψυχιατρο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι κουβεντες για πρώην ειναι μαλακισμένες και κοίτα πως επηρεάζουν αρνητικά... σε νευριασε και τη μπλόκαρες ενω θα μπορουσατε να προχωρήσετε μαζί και να περάσετε καλά.

Για μενα εφόσον σε πήρε κιολας ρίξε λιγο νερό στο κρασί σου, πάρτην ξανα και πές της με συγχωρείς αλλα δεν θα ήθελα να ακουσω ξανά για τον πρώην σου. Δεν με ενδιαφέρει. Αν θές να κάνουμε κάτι οι δυο μας ξεχασε τον τελειως ή τουλάχιστον μην μου τον αναφέρεις ξανά.
ναι..να του βγαλει το λαδι, για ενα γαμησι...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
Σήμερα κάπως καλύτερη η διάθεση. Είδα και ένα βιντεάκι του luben με Top 10 από πανηγύρια και γέλασα. Δείτε το, έχει πλάκα:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom