Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 492
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Τι ωραίο είναι να ξυπνάς και στα @ρχιδι@ σου όλα ,όπως λέει και το άσμα ,,,, καλημέρες φίλοι .
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Μια που είστε ολοι σε καλη δι'αθεση δωστε καμια ιδεα που να παω το κοριτσι σε πολυωρο ραντεβου?
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Χθες πρωί μετά από πολύ πολύ καιρό εμφανίστηκε ο γεροΚίπινγκ για να τσιμπήσει λίγο. Ξανάρθε σήμερα και έφυγε πάλι. Πλέον δεν τον κάνουν παρέα τα υπόλοιπα γατιά, τρώει και καμμιά σφαλιάρα - είναι αδύναμος σχετικά - δεινόν το γήρας... :(

EDIT LATER:
Oι πίνακες των αποδόσεων για τα δύο χθεσινά παιχνίδια που λέγαμε - μαρκαρισμένα κουτάκια διαφέρουν έως και 5 μονάδες, αν δε αυξήσουμε στις 10 βγαίνουν περισσότερα!
 

Συνημμένα

  • IMG_20240819_090339.jpg
    IMG_20240819_090339.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 15
  • 1.jpg
    1.jpg
    373 KB · Εμφανίσεις: 14
Τελευταία τροποποίηση:

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.781
Πόντοι
216
Τι ωραίο είναι να ξυπνάς και στα @ρχιδι@ σου όλα ,όπως λέει και το άσμα ,,,, καλημέρες φίλοι .
Καλημέρα και εγώ ξύπνησα σε μια παραλία στην μέση του πουθενά στην βόρεια Εύβοια. Ηταν να μαζέψω να φύγω το πρωί να πάω δουλειά αλλά ήταν τόσο όμορφα και λέω δεν γαμιεται στα αρχιδια μου δεν πάω πουθενά!!!
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Μια που είστε ολοι σε καλη δι'αθεση δωστε καμια ιδεα που να παω το κοριτσι σε πολυωρο ραντεβου?
Αυτά είναι ,μπράβο φίλε μου . Εξαρτάται το μέρος που είσαι .
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Μια που είστε ολοι σε καλη δι'αθεση δωστε καμια ιδεα που να παω το κοριτσι σε πολυωρο ραντεβου?

Εσύ κανονίζεις, και ξέρεις τα μέρη που γουστάρεις και πληρώνεις.

Καλή φάση όμως σε ξενοδοχείο για πολύωρα ραντεβού είναι, θεωρώ, όταν μπορείς να πάρεις ολόκληρο τον όροφο δικό σου σε μια λογική τιμή.

Γίνεται εύκολα σε κείνα τα ξενοδοχεία, που έχουν μόνο δυο δωμάτια ανά όροφο, και που θα βρεις όροφο ψηλά στο κτήριο.

Είναι έτσι μια πιο κουλή, πιο large κατάσταση, όταν στην πορεία πολύωρου δωματίου βγάζεις δράση σε διαφορετικούς χώρους και στα μπαλκόνια μαζί.

Όσο για τις AirBnB, δεν το συζητώ για αυτήν την εποχή, τρελές οι τιμές τον Αύγουστο.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Νοτια !

Η επιλογη είναι μενω σπιτι, 'η δινω ραντεβου Γλυφαδα για εξοδο και μετα hotel. 4 ωρες!

Ας πούμε, Πρίαμος Ηλιούπολης στον τρίτο όροφο στο πίσω κτίριο, αν βρεις τα δυο δωμάτια ταυτόχρονα άδεια.

Έχει και ταράτσα, αν και όχι 100% ιδιωτική. Μπορεί να περάσει καμιά υπάλληλος του ξενοδοχείου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Νοτια !

Η επιλογη είναι μενω σπιτι, 'η δινω ραντεβου Γλυφαδα για εξοδο και μετα hotel. 4 ωρες!

Εντάξει, το «θα κάτσω σπίτι» με τον Κηλαηδόνη στο μυαλό, είναι εννιά στις δέκα η καλύτερη ιδέα, αφού έχεις την επιλογή.:grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Ας πούμε, Πρίαμος Ηλιούπολης στον τρίτο όροφο στο πίσω κτίριο, αν βρεις τα δυο δωμάτια ταυτόχρονα άδεια.

Έχει και ταράτσα, αν και όχι 100% ιδιωτική. Μπορεί να περάσει καμιά υπάλληλος του ξενοδοχείου.
Αν ειναι να παω εκει παω και σπιτι μου , πιο κοντα είναι
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Εσύ κανονίζεις, και ξέρεις τα μέρη που γουστάρεις και πληρώνεις.

Καλή φάση όμως σε ξενοδοχείο για πολύωρα ραντεβού είναι, θεωρώ, όταν μπορείς να πάρεις ολόκληρο τον όροφο δικό σου σε μια λογική τιμή.

Γίνεται εύκολα σε κείνα τα ξενοδοχεία, που έχουν μόνο δυο δωμάτια ανά όροφο, και που θα βρεις όροφο ψηλά στο κτήριο.

Είναι έτσι μια πιο κουλή, πιο large κατάσταση, όταν στην πορεία πολύωρου δωματίου βγάζεις δράση σε διαφορετικούς χώρους και στα μπαλκόνια μαζί.

Όσο για τις AirBnB, δεν το συζητώ για αυτήν την εποχή, τρελές οι τιμές τον Αύγουστο.
Προπερσι είχα βρει σουιτα στη Βουλιαγμενη για 600/βραδυα. Δεν πήγα φυσικα αλλα λεμε τωρα !

και το Κρισταλ Μπλου καλό είναι, αλλιως μια γκαζια και σπίτι.
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Νοτια !

Η επιλογη είναι μενω σπιτι, 'η δινω ραντεβου Γλυφαδα για εξοδο και μετα hotel. 4 ωρες!
Νότια ε?Δικός μου είσαι ,,, χαλάρωσε ,απόλαυσε το καφεδάκι σου πρώτα. Της τηλεφωνείς, πάτε παραθαλάσσια βόλτα ,καθόσαστε κάπου πχ ''Μύθος'' ,την φτιάχνεις την κοπέλα και μετά το αυτονόητο . Έχει πληθώρα επιλογών για ξενοδοχεία νότια . Ανάλογα μπορείς να κάνεις και το αντίθετο δλδ να αρχίσεις από το τέλος ,,,ότι και να έχεις στο μυαλό σου ,καλά να περάσεις .
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Προπερσι είχα βρει σουιτα στη Βουλιαγμενη για 600/βραδυα. Δεν πήγα φυσικα αλλα λεμε τωρα !

και το Κρισταλ Μπλου καλό είναι, αλλιως μια γκαζια και σπίτι.

Εννοείται, άκου 600 τη βραδιά! Ούτε 300, ούτε καν 200 αξίζει συχνά.

Ναι, το Κρύσταλ Μπλου μετράει, κι οι σουίτες έχουν ωραίους χώρους.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Νότια ε?Δικός μου είσαι ,,, χαλάρωσε ,απόλαυσε το καφεδάκι σου πρώτα. Της τηλεφωνείς, πάτε παραθαλάσσια βόλτα ,καθόσαστε κάπου πχ ''Μύθος'' ,την φτιάχνεις την κοπέλα και μετά το αυτονόητο . Έχει πληθώρα επιλογών για ξενοδοχεία νότια . Ανάλογα μπορείς να κάνεις και το αντίθετο δλδ να αρχίσεις από το τέλος ,,,ότι και να έχεις στο μυαλό σου ,καλά να περάσεις .
Κοπελα γραφειου είναι

Btw στο Μυθο γνωρισα την συζηγο
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Ορίστε ο ανωτέρω πίνακας ξανά όπου τα πορτοκαλί μαρκαρισμένα κουτάκια διαφέρουν έως και 10 μονάδες (είναι και μερικά παραπάνω εν σύγκρισει με την προηγούμενη εικόνα στις Alphabet, Unibet & William Hill που δεν τα μάρκαρα λόγω βιασύνης και νεύρων).
Δες/δείτε πόσα ταιριάζουν: 53 έως και πέντε μονάδες (πράσινα) και 29 πορτοκάλια πορτοκαλί από 6 - 10 μονάδες.
Δηλαδή 53/122 => ~43% ταύτιση αποδόσεων ή (53+29)/122 => ~67% ταυτιζόμενα ικανοποιητικά.
Πόσο περισσότερο να ταιριάξουν οι αποδόσεις στα δύο παιχνίδια που έληξαν και το ίδιο σκορ;
Ξέρεις/ετε πόσα έδινε η 4αδα;
1460 με κόστος 1.5, τώρα με πολλαπλασιαστή πήγαινε κάτι χιλιάδες.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ......

  • Το θέμα είναι ότι τα δείχνω - μπας και καταλάβει κανένας - ότι δεν είναι τυχαίες οι τόσες πολλές διαφορετικές αποδόσεις σε τόσες πολλές και διαφορετικές εταιρείες και είναι θέμα συγκυριών να περάσουν πολλά σκορ ταυτόχρονα.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    377 KB · Εμφανίσεις: 12

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Φανταστική η πανσέληνος κι εχθές τη νύχτα, και τις προηγούμενες βραδιές επίσης. Και σήμερα, σχεδόν σαν πανσέληνος θα είναι πάλι.


Όταν τελειώνει πια η πανσέληνος του Αυγούστου, κάπου έχω την αίσθηση, ότι αρχίζει να τελειώνει και «το πραγματικό καλοκαίρι».
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Διάθεση καλή μετά απο 9 ώρες ύπνο . Καφεδάκι παγωμένο με θέα την Θάλασσα και τον Υμηττό από πίσω μου . Η ώρα μετράει αντίστροφα για το απογευματινό ραντεβού και νιώθω όμορφα .
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.878
Πόντοι
27.261
Φανταστική η πανσέληνος κι εχθές τη νύχτα, και τις προηγούμενες βραδιές επίσης. Και σήμερα, σχεδόν σαν πανσέληνος θα είναι πάλι.


Όταν τελειώνει πια η πανσέληνος του Αυγούστου, κάπου έχω την αίσθηση, ότι αρχίζει να τελειώνει και «το πραγματικό καλοκαίρι».
φιλαράκι πώς πέρασες χθες πανσέληνο? :think:
με τη δεξιά η' την αριστερή γκόμενά σου την έβγαλες τελικά ? :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: srek7

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Ευδιάθετος λοιπόν και σήμερα.

Αν και τρίζουν λίγο τα κοκαλάκια μου τώρα ακόμη, μια και το ξενυχτήσαμε εχθές με την έτσι μου στην παραλία.

Μετά τους πρωινούς καφέδες θα στρώσουν και τα κοκαλάκια.:grin:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.065
Κριτικές
123
Like
50.878
Πόντοι
27.261
Ευδιάθετος λοιπόν και σήμερα.

Αν και τρίζουν λίγο τα κοκαλάκια μου τώρα ακόμη, μια και το ξενυχτήσαμε εχθές με την έτσι μου στην παραλία.

Μετά τους πρωινούς καφέδες θα στρώσουν και τα κοκαλάκια.:grin:
και εμείς καφέ πίνουμε με @Magi και σε σκεφτόμαστε :coffee:
1000003654.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom