Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 492
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Κάνεις χίλια χρόνια για να απαντήσεις, επειδή προφανώς πρέπει να ελέγξεις πρώτα λέξη-λέξη την ορθογραφία για να γράψεις.

Εξού και προτιμάς το συνδιασμό με κείμενα τεχνητής νοημοσύνης, όταν είναι να δώσεις μια πιο μακροσκελή απάντηση.

Πάρε τώρα το κουβαδάκι σου, και πήγαινε να παίξεις σε άλλη παραλία, μικρέ.

:P:cheesy:
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
Κάνεις χίλια χρόνια για να απαντήσεις, επειδή προφανώς πρέπει να ελέγξεις πρώτα λέξη-λέξη την ορθογραφία για να γράψεις.

Εξού και προτιμάς το συνδιασμό με κείμενα τεχνητής νοημοσύνης, όταν είναι να δώσεις μια πιο μακροσκελή απάντηση.

Πάρε τώρα το κουβαδάκι σου, και πήγαινε να παίξεις σε άλλη παραλία, μικρέ.

:P:cheesy:
Έχω και άλλα σοβαρά πράγματα να κάνω, πέρα από το να απαντάω μόνο σε εσένα . Ααα, και κάτι ακόμα που ήθελα να σου πω. Κατάλαβα τελικα οτι είναι από ιδιωτικά ιδρύματα, γι' αυτό και σου φαίνονται κάποια σχολια σαν να έχουν δημιουργηθεί από τεχνητή νοημοσύνη
Καλή συνέχεια!
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Έχω και άλλα σοβαρά πράγματα να κάνω, πέρα από το να απαντάω μόνο σε εσένα . Ααα, και κάτι ακόμα που ήθελα να σου πω. Κατάλαβα τελικα οτι είναι από ιδιωτικά ιδρύματα, γι' αυτό και σου φαίνονται κάποια σχολια σαν να έχουν δημιουργηθεί από τεχνητή νοημοσύνη
Καλή συνέχεια!

Δυσκολεύεσαι πολύ να πάρεις θέση, και ψάχνεσαι για ώρα.

Δεν πειράζει όμως σε κάτι προς το παρόν.

Καλή σου συνέχεια και σε σένα κι όχι στα βαθιά νερά, μπόμπιρα.

Αλλά θα ήταν καλύτερα για σένα να μην σε ξαναπετύχω να κάνεις copy & paste από προγράμματα τεχνητής νοημοσύνης.

:buck2::grin:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
3
Like
1.843
Πόντοι
496
Κάνεις χίλια χρόνια για να απαντήσεις, επειδή προφανώς πρέπει να ελέγξεις πρώτα λέξη-λέξη την ορθογραφία για να γράψεις.

Εξού και προτιμάς το συνδιασμό με κείμενα τεχνητής νοημοσύνης, όταν είναι να δώσεις μια πιο μακροσκελή απάντηση.

Πάρε τώρα το κουβαδάκι σου, και πήγαινε να παίξεις σε άλλη παραλία, μικρέ.

:P:cheesy:
ψψψ εχω μείνει άφωνη...απο τα ποιο ωραία τσιμπιματα :grin:
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
Δυσκολεύεσαι πολύ να πάρεις θέση, και ψάχνεσαι για ώρα.

Δεν πειράζει όμως σε κάτι προς το παρόν.

Καλή σου συνέχεια και σε σένα κι όχι στα βαθειά νερά, μπόμπιρα.

:buck2::grin:
Μια φιλική συμβουλή: μη αναλώνεις όλο τον χρόνο σου στο Bou ( 6 μήνες- Μηνύματα 4.256 ). . Διάβασε ένα βιβλίο που θα προσφέρει πολύτιμη γνώση και θα σε βοηθήσει να αποφεύγεις λανθασμένες εντυπώσεις ή παρεξηγήσεις.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Μια φιλική συμβουλή: μη αναλώνεις όλο τον χρόνο σου στο Bou ( 6 μήνες- Μηνύματα 4.256 ). . Διάβασε ένα βιβλίο που θα προσφέρει πολύτιμη γνώση και θα σε βοηθήσει να αποφεύγεις λανθασμένες εντυπώσεις ή παρεξηγήσεις.

Κανονίζω εγώ για την πάρτη μου, μην σε ανησυχεί κάτι.

Αυτό που σου λέω.:buck2::wink:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.249
Κριτικές
62
Like
44.887
Πόντοι
9.297
Ολη μερα η διαθεση μου ηταν στα ταρταρα. Καποια προβληματα που παρουσιαστηκαν σε μια επενδυση που εκανα, θεματα υγειας συγγενικου προσωπου με εριξαν.
Ομως δεν αφηνω τα οποια προβληματα να με κρατουν κατω. Αφου εφαγα ενα αλμυρο τσιζκεικ σολομου συνοδεια καραμελωμενων καροτων η διαθεση μου ανεβηκε. Τωρα σκεφτομαι να παω να γαμησω καμια Ρουμανα.
Θαυματουργό το φαγητό...
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
Βρε, δεν καταλαβαίνεις, είσαι και χασομέρης, κι άλλη παρέα δε βρίσκεις.

Μάλιστα. Γεια σου τώρα.:sunglasses:
Ααα, και κάτι άλλο… Μου είπε η τεχνητή νοημοσύνη κάτι που, να σου πω την αλήθεια, δεν το είχα σκεφτεί. Για να έχεις τόσα μηνύματα μέσα σε 6 μήνες στο site, μάλλον δεν πληρώνεσαι από την εργασία σου στο πανεπιστήμιο ως διδάκτορας με όλα αυτά τα διπλώματα που έχεις , αλλά από τα ποσοστά του site.
Να σου πω την αλήθεια, δεν το πολυπίστεψα:grin: Καλό βράδυ!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Οι γαμημένες Γουλβς@Εβερτον δεν μπορούν να σκοράρουν ?
Δεν ασχολούμαι παρά αραιά και που με την UK Premier, Deutschland 1/2 κλπ κλπ είναι ήδη τόσα που παρακολουθώ.
3/4 τελικά σημεία (με πρόδωσε η πίτσα Πίζα) και 1/4 σκορ εκεί.

Ο johnny64 μετακόμισε στο Twitter :think:


Άφησε τις πίπες στα κόκκινα φανάρια.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Αγουροξυπνημένος και καταρχήν σχετικά ευδιάθετος. Αλλά σε λίγο θα έχει κάνει ο καφές το θαύμα του, και θα πετάω πάλι!

Χωρίς καφέ η ζωή δεν έχει κανένα νόημα. :grin:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306
Ανεβασμένος ξύπνησα και σήμερα. Σε διάθεση, «ζήσε εσύ, κι άσε τους άλλους να κάνουν ό,τι καταλαβαίνουν.»
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.777
Like
7.770
Πόντοι
2.306

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.829
Κριτικές
13
Like
6.090
Πόντοι
2.046

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Οι γαμημένες Γουλβς@Εβερτον δεν μπορούν να σκοράρουν ?
Δεύτερο κογιότ - πάλι 3/4 σημεία χθες τα μακαρόνια. Με καίει η Κρεμονέζε (έληξε 1-0 από το 30ο λεπτό) και περνούν τα τρία αμφίσκορα, αλλά η Καταντζάρο λήγει 1-1 (αντί για 2-1 σκορ) και σύφιλη βλενόρροια Σαμπντόρια 2-2 όπως και Ρετζιάνα!!!
Και τα δύο τα πόνταρα ως 1-1 σκορ!!!
Στις 122 μεταβλητές του πίνακα αποδόσεων οι 45 => το ~37% είχαν απόκλιση μόνο ως 5 μονάδες!!!!!
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom