Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 492
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Το εξτραδάκι για το κωλαράκι της Λαίδης βγήκε

Screenshot_20240916-232543~2.png


βέβαια υπάρχει και €ξοδα - γιατί ακόμη και τα γατιά στοιχίζουν :confused:
Βάλε και τις χασούρες, όμως καλά πήγαμε στο ΠΆΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ & τη Novibet (δεν τα δείχνω κι όλα τα δελτία) σήμερα.

ΘΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΩ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ...

Γαμώπουστες, γαμώ τις εταιρείες σας, καριόλια του κερατά, θα με πληρώσετε και με το παραπάνω :headbaning1:
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
336
Like
339
Πόντοι
21
Εμένα δεν θα με χαλούσε να είχα τόσες αραπίνες που όπως βλέπετε είναι διαφόρων σωματότυπων και να κάθομαι αραχτός για τσιμπουκοσειρές.

Φιλε γενικα δεν ειμαι ρατσιστης. Αλλα εγω προτιμω σλαβες. Μ αρεσει ξανθο μουνακι ροζουλι...
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Σήμερα βγήκε καθαρό το εξτραδάκι για το κωλαράκι της Λαίδης :glasses: αλλά δεν ξαναπάω σε κορίτσια επειδή πρέπει κάποια στιγμή να διαιωνίσω το σόι, ε σιγά μην τα δώσω τα φράγκα στα ανίψια, θα πάρουν ένα αρχίδι.

ΨΨ @gamawmetiskaltses :confused:
Σχολάσαμε, καλό βράδυ :hi:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    28,8 KB · Εμφανίσεις: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    24,2 KB · Εμφανίσεις: 4
  • 3.jpg
    3.jpg
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 4
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Σήμερα βγήκε καθαρό το εξτραδάκι για το κωλαράκι της Λαίδης :glasses: αλλά δεν ξαναπάω σε κορίτσια επειδή πρέπει κάποια στιγμή να διαιωνίσω το σόι, ε σιγά μην τα δώσω τα φράγκα στα ανίψια, θα πάρουν ένα αρχίδι.

ΨΨ @gamawmetiskaltses :confused:
Σχολάσαμε, καλό βράδυ :hi:
Και εσύ ρε Βρουτε το κωλαράκι της λαίδης ,χαχαχαχα. Γαμω την Yang Boys μου χάλασε την 4αδα στο g/o .
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
Τελευταία τροποποίηση:

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
35
Like
32
Πόντοι
0

123mik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ γ την επίσκεψή σου στο νήμα μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για αυτό είμαστε εμεις εδω,γ να σας σβήνουμε τις καυλες
Μπορείς να μου στείλεις τον αριθμό σου?ευχαριστώ
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Γενικά δεν βλέπω όνειρα παρά σπάνια - ζήτημα να έχω δει πάνω από 30 σε όλη μου τη ζωή...
Αλλά μια και πρέπει να φτιάξω πρωινό - έχω ήδη αργήσει - θα τα πούμε αργότερα...

Κορίτσια @Lady Alexia @Magi @Αγγελική βοηθήστε, λέτε να τελειώνουν τα ψωμιά μου :confused:
Θα σας αφήσω χήρες, αυτό θέλετε :think:

Υ. Γ.
Πάντως 6:00 που ξύπνησα κι έριξα ένα κατούρημα σηκώθηκε η ντούντα για λίγο, άρα προβλήματα υγείας ΓΙΟΚ :headbaning1:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
3
Like
1.843
Πόντοι
496
Γενικά δεν βλέπω όνειρα παρά σπάνια - ζήτημα να έχω δει πάνω από 30 σε όλη μου τη ζωή...
Αλλά μια και πρέπει να φτιάξω πρωινό - έχω ήδη αργήσει - θα τα πούμε αργότερα...

Κορίτσια @Lady Alexia @Magi @Αγγελική βοηθήστε, λέτε να τελειώνουν τα ψωμιά μου :confused:
Θα σας αφήσω χήρες, αυτό θέλετε :think:

Υ. Γ.
Πάντως 6:00 που ξύπνησα κι έριξα ένα κατούρημα σηκώθηκε η ντούντα για λίγο, άρα προβλήματα υγείας ΓΙΟΚ :headbaning1:
Ως μελλοντικη χηρα επιθυμώ να μου αφησεις την τεχνη σου στο στοιχημα ..θελω οταν παω στα κοριτσια να ξερουν οτι ο ντουνταρας φροντισε για ολα...
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Μagi πίνω γκαφ€ τώρα λες να παντρευτώ κανένα κορίτσι από εδώ μέσα και να γίνεις κουμπάρα :think: :confused:
Τηλεφώνησα δύο πρεσβυτέρους :woldman: που ψιλοξέρουν από δαύτα και ήταν καθυσυχαστικοί.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
3
Like
1.843
Πόντοι
496
Μagi πίνω γκαφ€ τώρα λες να παντρευτώ κανένα κορίτσι από εδώ μέσα και να γίνεις κουμπάρα :think: :confused:
Τηλεφώνησα δύο πρεσβυτέρους :woldman: που ψιλοξέρουν από δαύτα και ήταν καθυσυχαστικοί.
εξω ειναι επικίνδυνα βλεπεις τι διαβαζουμε καθε μερα:confused::confused:

οποτε ας παρουμε απο εδω εμβολιασμένο και με κριτικές ορθες:confused::coffee:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Το όνειρο αφορούσε συνάντηση μου με δύο συγγενείς - πλέον δεν ζουν - όπου πήγαμε στο σπίτι του ενός (Φώντας) να παίξουμε Πρέφα. Ο ένας (ο μπάρμπα Πάνος ήταν μέγας χαρτοπαίκτης, ενώ ο μπάρμπα Φώντας μόνο καμμιά Δηλωτή έπαιζε) και έτσι πρότεινα να τον βοηθάμε στη διάρκεια του παιχνιδιού. Φυσικά μια και τα όνειρα τρέχουν στιγμιαία στο υποσυνείδητο, όταν ξυπνήσεις σου φαίνεται ότι τα έβλεπες ώρες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom