Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 492
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
32
Like
26.005
Πόντοι
8.346
...μαγκα μου λυσε μου μια απορια, εστω οτι πρεπει να επιλεξεις αναμεσα απο μια σωματακι-προσωπο κολαση, καλες υπηρεσιες, καβλωτικη συμμετοχη αλλα δεν κανει καταποση (ουτε καν cim) και απο μια με μετριο σωμα-προσωπο, υπηρεσιες του τυπου "'νταξ μωρε, δε γαμιεται" αλλα τα κατεβαζει ολα, τι θα διαλεγες?!?!!
υγ. και μην μου πεις και τις δυο, μια λεμε απο τις δυο!
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.392
Κριτικές
15
Like
5.391
Πόντοι
1.446
...μαγκα μου λυσε μου μια απορια, εστω οτι πρεπει να επιλεξεις αναμεσα απο μια σωματακι-προσωπο κολαση, καλες υπηρεσιες, καβλωτικη συμμετοχη αλλα δεν κανει καταποση (ουτε καν cim) και απο μια με μετριο σωμα-προσωπο, υπηρεσιες του τυπου "'νταξ μωρε, δε γαμιεται" αλλα τα κατεβαζει ολα, τι θα διαλεγες?!?!!
υγ. και μην μου πεις και τις δυο, μια λεμε απο τις δυο!
πολυ ωραια ερωτηση.....περαν της καβλαντας που κανουμε εδω η καταποση το cim ειναι για εμενα αξεπεραστα (και μετα το πρωκτικο )....αλλα εγω μετραω την συμπεριφορα της καθε κοπελας απο την ωρα που θα ανοιξει η πορτα μεχρι την ωρα που θα κλεισει(γιαυτο πλεον κανω ραντεβου με 3 μονο και μια φορα στο τοσο δοκιμαζω και νεο)...και αν ολο αυτο το πακετο ειναι οπως το θελω....ολα τα αλλα περνανε σε δευτερο χρονο!!!!!!!!!...ελπιζω να σε καλυψα!!!
 

Bestman

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
43
Like
82
Πόντοι
0
Ανάλογα την ώρα και την στιγμή..
Άλλο όταν θέλεις παιχνίδι, και άλλο όταν θέλεις να αδειάσεις..
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Στην ερώτηση του Ψιψίνου συμφωνώ με αυτό που λέει ο κουμπάρος σε γενικές γραμμές. Προφανώς αν θέλω ζουζουνίσματα και χαλβαδιάσματα θα κοιτάξω μία όμορφη αλλά να είναι τσαχπίνα. Αν δεν δίνει κώλο σε μια τέτοια περίπτωση δεν θα με απασχολεί.
Όσο για την κατάποση ούτε κι αυτή με ενδιαφέρει, αν το κάνει από μόνη της μεγειά της με χαρά της, το δε τελείωμα στο στόμα - ΟΚ είναι καυλωτικό - όμως θα συμβιβαστείς αν δεν παίζουν με την κοπέλα, αλλιώς δεν τη διαλέγεις.
Έχω πετύχει οριακά μέτριες εμφανισιακά κοπέλες που επειδή προσέφεραν περισσότερες υπηρεσίες (πίσω πόρτα & γλυφοκωλάδα) τις προτίμησα.
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Δουλειά σαββατιατικα!
Τι σκατα διάθεση να έχω?
Τουλάχιστον θα είμαι παρέα με ένα τρελό μωρό με βυζους!!
Καλημέρα αλάνια!
Μία από τα ίδια και όχι μόνο αυτό αλλά έσκασε ακόμη μια απο το απόγευμα έως βράδυ. Είμαι να σκάσω στην κυριολεξία,,,,
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Θα σας πω τι έπαθα πριν λίγο...
Ενώ άδειασα χθες, το πρωί ξύπνησα με 7ωρο ύπνο κιόλας, κανονικά σπίτι και χάζεμα στο bou στα νήματα της @Αγγελική και της @Lady Alexia λίγο στοίχημα (δεν έριξα τίποτα ακόμη), ειδήσεις ενημέρωση σε άλλα sites κλπ...
Πάω να κατουρήσω, fuck :confused: η ντούντα είχε υγρά βγάλει και δεν είχα καύλες καν από το πρωί, εντελώς χαλαρός...
Ρε διαβολοθύληκα, μου έχετε κάνει μάγια :think: :confused:
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Θα σας πω τι έπαθα πριν λίγο...
Ενώ άδειασα χθες, το πρωί ξύπνησα με 7ωρο ύπνο κιόλας, κανονικά σπίτι και χάζεμα στο bou στα νήματα της @Αγγελική και της @Lady Alexia λίγο στοίχημα (δεν έριξα τίποτα ακόμη), ειδήσεις ενημέρωση σε άλλα sites κλπ...
Πάω να κατουρήσω, fuck :confused: η ντούντα είχε υγρά βγάλει και δεν είχα καύλες καν από το πρωί, εντελώς χαλαρός...
Ρε διαβολοθύληκα, μου έχετε κάνει μάγια :think: :confused:
Εγώ κάθε πρωί έχω καυλες αλλά η δουλειά με κρατάει στα χαρακώματα !!!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Άλλο ρε τύπε να πας στα κορίτσια για άδειασμα, μετά και να ξεβγαλθείς κάνοντας γρήγορο ντους - μπορεί να βγουν λίγα υγρά μέχρι να επιστρέψεις σπίτι.
Ή πες ότι έβλεπα τσόντες για αρκετό χρονικό διάστημα και καύλωσα, πάει στην ευχή αλλά εδώ μιλάμε για σχετική "νηνεμία" από το πρωί...
Θα με ματιάσουν οι τσούχτρες :confused:
Έσκασε κυριακάτικο σχόλιο ενωρίτερα :confused:

Aς ρίξω μια σύντομη σιέστα γιατί δεν με βλέπω καλά :2funny:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Σαββατοκύριακο κι όπως συνήθως μου πρήζει τα αρχίδια η ιερή οικογένεια.
Μόλις κατέβασα κάτι τσίπουρα για να έρθω στα ίσα μου και περιμένω να έρθει η Δευτέρα για να πάω να δω κα'να κορίτσι.
Ή θα περάσω όμορφα ή θα φολιαστώ, ίδωμεν :grin:
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
1
Like
15.270
Θα σας πω τι έπαθα πριν λίγο...
Ενώ άδειασα χθες, το πρωί ξύπνησα με 7ωρο ύπνο κιόλας, κανονικά σπίτι και χάζεμα στο bou στα νήματα της @Αγγελική και της @Lady Alexia λίγο στοίχημα (δεν έριξα τίποτα ακόμη), ειδήσεις ενημέρωση σε άλλα sites κλπ...
Πάω να κατουρήσω, fuck :confused: η ντούντα είχε υγρά βγάλει και δεν είχα καύλες καν από το πρωί, εντελώς χαλαρός...
Ρε διαβολοθύληκα, μου έχετε κάνει μάγια :think: :confused:
Ευχαριστώ γ την επίσκεψή σου στο νήμα μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ κάθε πρωί έχω καυλες αλλά η δουλειά με κρατάει στα χαρακώματα !!!
Για αυτό είμαστε εμεις εδω,γ να σας σβήνουμε τις καυλες
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.204
Κριτικές
7
Like
4.558
Πόντοι
736
Ενώ θα επρεπε τώρα να χαλαρώνω και να ετοιμάζομαι για την μάχη του Δράμαλη ,ετοιμάζω τα πράγματα για την δουλειά ,γαμω το μουνί της μύγας .Μερικές φορές όταν θέλεις κάτι πολύ κ είναι να γίνει μέχρι και το σύμπαν συνομοτεί για να μην γίνει .
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Για αυτό είμαστε εμεις εδω,γ να σας σβήνουμε τις καυλες
Πάμε γερά Μαρσέιγ, ρίξτε το over, τώρα άρχισε, άντε ρε κορίτσια :kiss-mark: καυλώστε και λίγο με τα αγόρια που υποφέρουν διαβάζοντας πίνακες και αποδόσεις :embarrased: αυτούς θέλω να γαμήσω = τις στοιχηματικές εταιρείες για το δικό σας γενικά όφελος :cool2:
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
345
Like
865
Πόντοι
81
...μαγκα αυτο εννοεις ή κυριολεκτεις οπως καναμε πιτσιρικαδες με την βενζινη απ'τα παπια?!?!? :think:

s-l1200.jpg
Εννοώ αυτό… :wink:

IMG_0609.jpeg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
345
Like
865
Πόντοι
81
Θα σας πω τι έπαθα πριν λίγο...
Ενώ άδειασα χθες, το πρωί ξύπνησα με 7ωρο ύπνο κιόλας, κανονικά σπίτι και χάζεμα στο bou στα νήματα της @Αγγελική και της @Lady Alexia λίγο στοίχημα (δεν έριξα τίποτα ακόμη), ειδήσεις ενημέρωση σε άλλα sites κλπ...
Πάω να κατουρήσω, fuck :confused: η ντούντα είχε υγρά βγάλει και δεν είχα καύλες καν από το πρωί, εντελώς χαλαρός...
Ρε διαβολοθύληκα, μου έχετε κάνει μάγια :think: :confused:
Δε με λες μάστορα…, ποιο από τα δυο ονόματα έγραψες στη χούφτα σου…; :buck2:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Δε με λες μάστορα…, ποιο από τα δυο ονόματα έγραψες στη χούφτα σου…; :buck2:
Αν διαλέξεις την @Αγγελική είτε τη @Lady Alexia θα σου στείλω με Paysafe 30Ε το ξενοδοχείο - αφού πάνε εκεί στο Βill. Ευκαιρία να γράψεις και την 1η κριτική ανεβάζοντας και οπτικά κατάλληλο υλικό :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    21,8 KB · Εμφανίσεις: 6
  • 2.jpg
    2.jpg
    34,9 KB · Εμφανίσεις: 5
  • 3.jpg
    3.jpg
    13,4 KB · Εμφανίσεις: 6

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
345
Like
865
Πόντοι
81
Αν διαλέξεις την @Αγγελική είτε τη @Lady Alexia θα σου στείλω με Paysafe 30Ε το ξενοδοχείο - αφού πάνε εκεί στο Βill. Ευκαιρία να γράψεις και την 1η κριτική ανεβάζοντας και οπτικά κατάλληλο υλικό :sunglasses:
Σε πειράζω ρε…
Τελικά τα έπιασες το στοίχημα ή πάλι κουβά;
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
@sex volcano σε προκαλώ σε ραντεβού θανάτου κολομβιανών στοιχημάτων :headbaning1:
Σε πειράζω ρε…
Τελικά τα έπιασες το στοίχημα ή πάλι κουβά;
Τα ξαναλέμε το απόγευμα - αν θα έχω κέφια, πάω για ροχαλητό - τα ξαργύρωσα καλά είναι...
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    68,1 KB · Εμφανίσεις: 5
  • 2.jpg
    2.jpg
    20,4 KB · Εμφανίσεις: 5
  • 3.jpg
    3.jpg
    33,2 KB · Εμφανίσεις: 5

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
373
Like
790
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom