Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Diamonds Γλυφαδας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν μεταφέρω μια πληροφορία  που μου μεταφέρθηκε από κοπέλα που δούλευε κάποτε εδώ. Ο φιλόσοφος Αριστοτέλης και κατά κόσμον Γιάννης με το πρόσχημα ότι το μαγαζί είχε έξοδα δήμους αστυνομίες κλπ απαιτούσε από τις κοπέλες να μοιράζονται και κάθε πουρμπουάρ που ενδεχομένως αφήναμε μόνο για την κοπέλα γιατί έτσι γουστάραμε.
Σε σχετική μου ερώτηση η κοπελιά μου είπε ότι περίπου ένας στους τρεις πελάτες αφήνει είτε 5 είτε 10 ευρω. Κάποιος μπορεί να αφήσει και ένα 50άρικο.
Λαμόγιο ο Αριστοτούλης.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
Το μαγαζί είναι ανοιχτό απλα μονο σε συγκεκριμενους ανοίγει Πόρτα.

για πες , εχει καποιο συνθηματικο , πως ξερει ποιος ειναι ;;;
.. μηπως πρεπει να παρει κανεις τηλεφωνο πριν ;;
 

gianakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μεταφέρω μια πληροφορία  που μου μεταφέρθηκε από κοπέλα που δούλευε κάποτε εδώ. Ο φιλόσοφος Αριστοτέλης και κατά κόσμον Γιάννης με το πρόσχημα ότι το μαγαζί είχε έξοδα δήμους αστυνομίες κλπ απαιτούσε από τις κοπέλες να μοιράζονται και κάθε πουρμπουάρ που ενδεχομένως αφήναμε μόνο για την κοπέλα γιατί έτσι γουστάραμε.
Σε σχετική μου ερώτηση η κοπελιά μου είπε ότι περίπου ένας στους τρεις πελάτες αφήνει είτε 5 είτε 10 ευρω. Κάποιος μπορεί να αφήσει και ένα 50άρικο.
Λαμόγιο ο Αριστοτούλης.
Και σε εμενα επίσης μου έχουν τα κορίτσια οτι από το μισάωρο εμείς πληρώναμε 60 και αυτές περνάνε 20 και η ώρα 80 περνάνε 30 ,τα πουρμπουαρ μισα μισα και το πρωκτικό παλη μισό για αυτό μου λεει δεν κάνουμε όλες.Συν που έχουμε ωράριο να έρθουμε αλλα για να φύγουμε ηταν μέχρι να φύγει ο τελευταίος πελάτη ,τέλος πάντως και μετα στο τέλος ερχετε και τι μας λέει αφού πήγανε  :police: :police: :police: :police: :police: :police:και το Ικα στη Γλυφάδα τώρα θα μου δώσετε και 5 € από το κάθε ραντεβού για να σας βάλω στο ΙΚΑ γιατι δεν μπορώ άλλο να πληρώσω και τα κορίτσια που δεν είχαν χαρτιά τα έδιωξε. Α ρε άριστο ετσι δεν κανεις προκοπή πρέπει να ξέρεις να σέβεσαι και να εκτιμήσεις τα κορίτσια γιατι από αυτές έχεις αυτά που έχεις σήμερα.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τα λεφτα που περνουν , περιπου εκει ειναι παντου. Παιζουν συμφωνιες με καθε κοπελα. Εμας τι μας νοιαζουν αυτά?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τα λεφτα που περνουν , περιπου εκει ειναι παντου. Παιζουν συμφωνιες με καθε κοπελα. Εμας τι μας νοιαζουν αυτά?

Εμένα φίλε μου με ενδιαφέρει. Άλλο η συμφωνία που κάνουν οι κοπέλες με το μαγαζί και άλλο να θέλει να μοιραστεί την ευχαρίστησή μου η οποία με οδήγησε στο να αφήσω πουρμπουάρ. Εξάλλου την κοπέλα γάμισα. Όχι τον Αριστοτέλη και βέβαια τον κάθε Αριστοτέλη. Ασχολούμαι πολλά χρόνια με το μασάζ και έχω μάθει να προστατεύω όσο μπορώ την κοπέλα από αυτά. Πάντα έχω 10-20 ευρώ για να μπορώ, αν κρίνω ότι θέλω να αφήσω κάτι στην κοπέλα να μην μπλέκει με τα ρέστα. Και πάντα θα της πω ότι δεν θα κάνω κουβέντα όσο και να ξέρω τη σερίφισσα. Φίλη η σερίφισσα αλλά η κοπέλα μας προσφέρει το κατι της. Ο συγκεκριμένος όμως με την παρουσία του και με το μπλα μπλα με τους πελάτες μαζεύει και τις πληροφορίες του. Στο κάτω κάτω και συμφεροντολογικά να το δεις την άλλη φορά αλλοιώς σε βλέπει η κοπέλα. Αυτό είναι καρατσεκαρισμένο.
 

gianakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα φίλε μου με ενδιαφέρει. Άλλο η συμφωνία που κάνουν οι κοπέλες με το μαγαζί και άλλο να θέλει να μοιραστεί την ευχαρίστησή μου η οποία με οδήγησε στο να αφήσω πουρμπουάρ. Εξάλλου την κοπέλα γάμισα. Όχι τον Αριστοτέλη και βέβαια τον κάθε Αριστοτέλη. Ασχολούμαι πολλά χρόνια με το μασάζ και έχω μάθει να προστατεύω όσο μπορώ την κοπέλα από αυτά. Πάντα έχω 10-20 ευρώ για να μπορώ, αν κρίνω ότι θέλω να αφήσω κάτι στην κοπέλα να μην μπλέκει με τα ρέστα. Και πάντα θα της πω ότι δεν θα κάνω κουβέντα όσο και να ξέρω τη σερίφισσα. Φίλη η σερίφισσα αλλά η κοπέλα μας προσφέρει το κατι της. Ο συγκεκριμένος όμως με την παρουσία του και με το μπλα μπλα με τους πελάτες μαζεύει και τις πληροφορίες του. Στο κάτω κάτω και συμφεροντολογικά να το δεις την άλλη φορά αλλοιώς σε βλέπει η κοπέλα. Αυτό είναι καρατσεκαρισμένο.
Σωστός μπράβο φίλε μου ntany223 και τη Καλημέρα μου να έχεις.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Εμένα φίλε μου με ενδιαφέρει. Άλλο η συμφωνία που κάνουν οι κοπέλες με το μαγαζί και άλλο να θέλει να μοιραστεί την ευχαρίστησή μου η οποία με οδήγησε στο να αφήσω πουρμπουάρ. Εξάλλου την κοπέλα γάμισα. Όχι τον Αριστοτέλη και βέβαια τον κάθε Αριστοτέλη. Ασχολούμαι πολλά χρόνια με το μασάζ και έχω μάθει να προστατεύω όσο μπορώ την κοπέλα από αυτά. Πάντα έχω 10-20 ευρώ για να μπορώ, αν κρίνω ότι θέλω να αφήσω κάτι στην κοπέλα να μην μπλέκει με τα ρέστα. Και πάντα θα της πω ότι δεν θα κάνω κουβέντα όσο και να ξέρω τη σερίφισσα. Φίλη η σερίφισσα αλλά η κοπέλα μας προσφέρει το κατι της. Ο συγκεκριμένος όμως με την παρουσία του και με το μπλα μπλα με τους πελάτες μαζεύει και τις πληροφορίες του. Στο κάτω κάτω και συμφεροντολογικά να το δεις την άλλη φορά αλλοιώς σε βλέπει η κοπέλα. Αυτό είναι καρατσεκαρισμένο.
Για μενα ο Αριστοτελης και ο καθε Αριστοτελης , ειναι νταβατζης και ας παρουσιαζει οποιο προσωπο θελει εδω μεσα. Δεν μου κανει καμια εκπληξη και δεν μπλεκω με τα εργασιακα τους. Η καθε κοπελα μπορει να διαπραγματευθει μονη της και μπορει καλυτερα απο μενα και σενα πιστευω.
Για το αν η κοπελα σε βλεπει διαφορετικα αν αφησεις πουρμπουαρ, δεν με εχει απασχολησει. Πρωτον γιατι πανω απο 1-2 φορες δεν παω με την ιδια γυναικα και δευτερον γιατι πιστευω οτι αν καποιος ομως παει με μία συγκεκριμενη κοπελα περισσοτερες φορες , τότε και αυτή με την σειρά της πρέπει να τον προσεχει απο μόνη της περισσοτερο σαν πελάτη της.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.708
Πόντοι
6.515
Για μενα ο Αριστοτελης και ο καθε Αριστοτελης , ειναι νταβατζης και ας παρουσιαζει οποιο προσωπο θελει εδω μεσα. Δεν μου κανει καμια εκπληξη και δεν μπλεκω με τα εργασιακα τους. Η καθε κοπελα μπορει να διαπραγματευθει μονη της και μπορει καλυτερα απο μενα και σενα πιστευω.
Για το αν η κοπελα σε βλεπει διαφορετικα αν αφησεις πουρμπουαρ, δεν με εχει απασχολησει. Πρωτον γιατι πανω απο 1-2 φορες δεν παω με την ιδια γυναικα και δευτερον γιατι πιστευω οτι αν καποιος ομως παει με μία συγκεκριμενη κοπελα περισσοτερες φορες , τότε και αυτή με την σειρά της πρέπει να τον προσεχει απο μόνη της περισσοτερο σαν πελάτη της.

:rockon:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
καλα ολα αυτα ρε μαγκες ο μονος αρμοδιος να σας απαντησει ειναι ο αριστος
παντως περα απο μλκ βοηθουσε τον πελατη και φωτος εβαζε και νομιζω εδινε
μια χαρουμενη νοτα στο σαιτ
αληθεια γιατι εχει χαθει και δεν μπαινει καν στο σαιτ
δεν ξερω προσωπα κ πραγματα αλλα κατι χοντρο πρεπει να γινε
και να τον θαβουμε τωρα που εχει πεσει...?
ειναι μλκ.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Για μενα ο Αριστοτελης και ο καθε Αριστοτελης , ειναι νταβατζης και ας παρουσιαζει οποιο προσωπο θελει εδω μεσα. Δεν μου κανει καμια εκπληξη και δεν μπλεκω με τα εργασιακα τους. Η καθε κοπελα μπορει να διαπραγματευθει μονη της και μπορει καλυτερα απο μενα και σενα πιστευω.
Για το αν η κοπελα σε βλεπει διαφορετικα αν αφησεις πουρμπουαρ, δεν με εχει απασχολησει. Πρωτον γιατι πανω απο 1-2 φορες δεν παω με την ιδια γυναικα και δευτερον γιατι πιστευω οτι αν καποιος ομως παει με μία συγκεκριμενη κοπελα περισσοτερες φορες , τότε και αυτή με την σειρά της πρέπει να τον προσεχει απο μόνη της περισσοτερο σαν πελάτη της.

θέμα νοοτροπίας λοιπόν... πρέπειν να δίνεις το κάτι παραπάνω σε χρήμα για να σε προσέχει σαν πελάτη; ή όχι;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
καλα ολα αυτα ρε μαγκες ο μονος αρμοδιος να σας απαντησει ειναι ο αριστος
παντως περα απο μλκ βοηθουσε τον πελατη και φωτος εβαζε και νομιζω εδινε
μια χαρουμενη νοτα στο σαιτ
αληθεια γιατι εχει χαθει και δεν μπαινει καν στο σαιτ
δεν ξερω προσωπα κ πραγματα αλλα κατι χοντρο πρεπει να γινε
και να τον θαβουμε τωρα που εχει πεσει...?
ειναι μλκ.

Βεβαίως είναι μαλακία και είναι και άνανδρο.....συμφωνώ.Να θυμίσω όμως,διότι όλα αυτά κάποια στιγμή θα επαναληφθούν,ότι καλό είναι ο καθένας να κρατάει τη θέση του,να κάνει τη δουλειά του και να μην ανακατευεται με θέματα που δεν τον αφορούν.....και μιλάω για μας τους πελάτες.Που ο καθένας εψαχνε εδώ μέσα πόσα βγάζει το μαγαζί,πόσα βγαζουν οι κοπέλλες,αν οι κοπέλλες εχουν γκόμενο,αν τα έχουν καλά με την αστυνομία,αν δεν τα έχουν καλά και διάφορα άλλα ασχετα.....τι νόημα εχουν αυτές οι συζητήσεις?
Φυσικά θα ανοίξουν άλλα μαγαζιά,με άλλα ονόματα,με άλλες κοπέλλες,με άλλους ιδιοκτήτες.....εμείς πρέπει να κοιτάμε να περάσουμε καλά,να έχουμε φιλικές μεν αλλά τυπικες σχέσεις με όλο αυτό το συνάφι και να μην μπλέκουμε στα ενδότερα.....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Βεβαίως είναι μαλακία και είναι και άνανδρο.....συμφωνώ.Να θυμίσω όμως,διότι όλα αυτά κάποια στιγμή θα επαναληφθούν,ότι καλό είναι ο καθένας να κρατάει τη θέση του,να κάνει τη δουλειά του και να μην ανακατευεται με θέματα που δεν τον αφορούν.....και μιλάω για μας τους πελάτες.Που ο καθένας εψαχνε εδώ μέσα πόσα βγάζει το μαγαζί,πόσα βγαζουν οι κοπέλλες,αν οι κοπέλλες εχουν γκόμενο,αν τα έχουν καλά με την αστυνομία,αν δεν τα έχουν καλά και διάφορα άλλα ασχετα.....τι νόημα εχουν αυτές οι συζητήσεις?
Φυσικά θα ανοίξουν άλλα μαγαζιά,με άλλα ονόματα,με άλλες κοπέλλες,με άλλους ιδιοκτήτες.....εμείς πρέπει να κοιτάμε να περάσουμε καλά,να έχουμε φιλικές μεν αλλά τυπικες σχέσεις με όλο αυτό το συνάφι και να μην μπλέκουμε στα ενδότερα.....

:thumbsup: :thumbsup:

πάντε με καίριες τοποθετήσεις ;)
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Βεβαίως είναι μαλακία και είναι και άνανδρο.....συμφωνώ.Να θυμίσω όμως,διότι όλα αυτά κάποια στιγμή θα επαναληφθούν,ότι καλό είναι ο καθένας να κρατάει τη θέση του,να κάνει τη δουλειά του και να μην ανακατευεται με θέματα που δεν τον αφορούν.....και μιλάω για μας τους πελάτες.Που ο καθένας εψαχνε εδώ μέσα πόσα βγάζει το μαγαζί,πόσα βγαζουν οι κοπέλλες,αν οι κοπέλλες εχουν γκόμενο,αν τα έχουν καλά με την αστυνομία,αν δεν τα έχουν καλά και διάφορα άλλα ασχετα.....τι νόημα εχουν αυτές οι συζητήσεις?
Φυσικά θα ανοίξουν άλλα μαγαζιά,με άλλα ονόματα,με άλλες κοπέλλες,με άλλους ιδιοκτήτες.....εμείς πρέπει να κοιτάμε να περάσουμε καλά,να έχουμε φιλικές μεν αλλά τυπικες σχέσεις με όλο αυτό το συνάφι και να μην μπλέκουμε στα ενδότερα.....

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
+1000 και απο μένα.
Μηπως εχουμε ροστερ απο το ίδρυμα ?
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Βεβαίως είναι μαλακία και είναι και άνανδρο.....συμφωνώ.Να θυμίσω όμως,διότι όλα αυτά κάποια στιγμή θα επαναληφθούν,ότι καλό είναι ο καθένας να κρατάει τη θέση του,να κάνει τη δουλειά του και να μην ανακατευεται με θέματα που δεν τον αφορούν.....και μιλάω για μας τους πελάτες.Που ο καθένας εψαχνε εδώ μέσα πόσα βγάζει το μαγαζί,πόσα βγαζουν οι κοπέλλες,αν οι κοπέλλες εχουν γκόμενο,αν τα έχουν καλά με την αστυνομία,αν δεν τα έχουν καλά και διάφορα άλλα ασχετα.....τι νόημα εχουν αυτές οι συζητήσεις?
Φυσικά θα ανοίξουν άλλα μαγαζιά,με άλλα ονόματα,με άλλες κοπέλλες,με άλλους ιδιοκτήτες.....εμείς πρέπει να κοιτάμε να περάσουμε καλά,να έχουμε φιλικές μεν αλλά τυπικες σχέσεις με όλο αυτό το συνάφι και να μην μπλέκουμε στα ενδότερα.....

συμφωνω μαζι σου , αλλα και οι μαγαζατορες πρεπει να προσεχουν να ειναι πολυ  low profile
να μην το παρακανουν γιατι κατα την γνωμη μου βεβαι παντα , τα μαγαζια ειναι αυτα που κανουν την αρχη με
διαφορα κολπακια εδω στο σαιτ , ολοι λιγο πολυ τα ξερουμε
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
gianaki (όπως λέμε, όχι Γιάννης, γιαννάκης) το μαγαζί δουλεύει? περιμένουμε ρόστερ και ηλικίες για να κατέβουμε.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
επισης και τις ωρες λειτοργιας ... ανοιγετε 11 η αργοτερα ;;
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
gianaki (όπως λέμε, όχι Γιάννης, γιαννάκης) το μαγαζί δουλεύει? περιμένουμε ρόστερ και ηλικίες για να κατέβουμε.
κεραυνο δλδ?
για πειτε τι εγινε τη πεσανε τα πολισμανια η αλλα
κρυφο το χουμε??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom