Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Diamonds Γλυφαδας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημέρα Αρίστο,

Έχω χαθεί από την "αγορά" λόγω πολλών τρεχαμάτων.

Υπάρχει στο "αρχοντικό" σου καμιά πληθωρική κοπέλα, ξέρεις εσύ, με καλό μασάζ όπως πάντα, ανεξαρτήτως χρώματος;
Καλημέρα, υπαρχει αρκετη ανανεωση, αλλα επειδη δεν είμαι της φανφάρας, προτιμω να περιμενω πρωτα και μετα να διατυμπανίζω!!! Αυτό που ζητας υπαρχει και είναι αρκετα εντυπωσιακο, αλλα για  πολυ καλο μασαζ δεν μπορω να εγγυηθω ακομα για τη συγκεκριμενη.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημέρα, υπαρχει αρκετη ανανεωση, αλλα επειδη δεν είμαι της φανφάρας, προτιμω να περιμενω πρωτα και μετα να διατυμπανίζω!!! Αυτό που ζητας υπαρχει και είναι αρκετα εντυπωσιακο, αλλα για  πολυ καλο μασαζ δεν μπορω να εγγυηθω ακομα για τη συγκεκριμενη.
..οριστε..μονο εμενα ξεχασες φιλε αριστο... :-
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
..οριστε..μονο εμενα ξεχασες φιλε αριστο... :-
Τους φιλους δεν τους ξεχναω ποτε! Απλα δεν διαφημιζω κατι που δεν το ξερω, για να κανω αρπαχτη. Προτιμω πιο αργες και straight μεθόδους στη δουλεια μου. Αυτό είναι που με κανει διαφορετικο και που φοβούνται "καποια" λαμογια.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Τους φιλους δεν τους ξεχναω ποτε! Απλα δεν διαφημιζω κατι που δεν το ξερω, για να κανω αρπαχτη. Προτιμω πιο αργες και straight μεθόδους στη δουλεια μου. Αυτό είναι που με κανει διαφορετικο και που φοβούνται "καποια" λαμογια.
...δεν ξερω αν στις μερες που ερχονται μπορεσω να κατεβω,γιατι ξερεις οτι ειναι δυσκολο λογω δουλειας...θα κανω το καλυτερο δυνατο,να δω και τον χωρο,και τα καινουργια σου κοριτσια...
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
...δεν ξερω αν στις μερες που ερχονται μπορεσω να κατεβω,γιατι ξερεις οτι ειναι δυσκολο λογω δουλειας...θα κανω το καλυτερο δυνατο,να δω και τον χωρο,και τα καινουργια σου κοριτσια...
Καλησπέρα, οποτε θελεις "βυζουνακο"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παιδια εχω παρατηρηση κατι εδω μεσα οπωτε εμπλεκομαι σε καβγα η συζητηση εδω μεσα μετα ολα ηρεμουν και σπανια μου απαντανε !!

δυο συμπερασματα βγαζω η σεβονονται τα χρονια μου εδω μεσα και τα χλμ που εχω γραψει στα πουταναρια η με νομιζουν για τρελλο και  φοβουνται να μπλεξουν παντως οτι και να ισχυει σβηνω καβγαδες!!!!!!!!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
παιδια εχω παρατηρηση κατι εδω μεσα οπωτε εμπλεκομαι σε καβγα η συζητηση εδω μεσα μετα ολα ηρεμουν και σπανια μου απαντανε !!

δυο συμπερασματα βγαζω η σεβονονται τα χρονια μου εδω μεσα και τα χλμ που εχω γραψει στα πουταναρια η με νομιζουν για τρελλο και  φοβουνται να μπλεξουν παντως οτι και να ισχυει σβηνω καβγαδες!!!!!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
σημερα θα κανω μια δηλωση!!!

οταν παρω την συνταξη μου απο τα μασαζ και αποσυρθω απο την ενεργο δραση που κοντα ειναι θα ειμαι χαρουμενος γιατι θα εχω αφησει στο ποδι μου τον εναν και μοναδικο λαγο !!!!! που μου θυμιζει το ξεκινημα μου τοτε τα δυσκολα χρονια χωρις διαδυκτιο που οργωνα οτι νεο μαθαινα απο εφημεριδες φημες κτλπ!!!!

λαγε εισαι αξιος!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.644
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το πρωί , στην υποδοχή το τούμπανο μιλφάκι η Αννα , ρόστερ
Μαρία καστανή με ανοιχτόχρωμους οφθαλμούς , κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί.
Ρούλα ξανθιά κοντή προμίλφ , πολύ συμπαθητική κανονικό σώμα μικρό βυζί.
Χριστίνα "σοκολάτα" μετρίου αναστήματος με κανονικό σώμα πολύ σφιχτό κορμί υπέροχο κώλο και 2.5άρια στητά βυζιά.(τιμήθηκε μιας και για αυτήν πήγα , θα ακολουθήσει κριτική)
Άντζελα με καστανό μελί μαλλί , κοντούλα με 2.5άρι ενισχυμένο βυζί κανονικό γυμνασμένο σώμα ωραίο κώλο.
Κάτια ξανθιά μίλφ με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί (τιμήθηκε και αυτή στα καπάκια χωρίς να αλλάξω δωμάτιο , θα ακολουθήσει κριτική).
προγράμματα είναι γνωστά , μισή ώρα μασάζ/σεξ 60 ευρώ , μια ώρα μασάζ/σεξ 80 ευρώ.
 

misterb

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
2
Like
61
Πόντοι
1
καλημερα και χρονια πολλα αγορια! ξερει κανεις αν ειναι ανοιχτο το μαγαζι ? γιατι επαιρνα χθες τηλεφωνο στο κινητο που αναγραφεται στο site και συνεχεια η κληση μου προωθηται...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
καλημερα και χρονια πολλα αγορια! ξερει κανεις αν ειναι ανοιχτο το μαγαζι ? γιατι επαιρνα χθες τηλεφωνο στο κινητο που αναγραφεται στο site και συνεχεια η κληση μου προωθηται...
ανοιχτό είναι.... :cheesy:
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
επίσκεψη σήμερα το πρωί , στην υποδοχή το τούμπανο μιλφάκι η Αννα , ρόστερ
Μαρία καστανή με ανοιχτόχρωμους οφθαλμούς , κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί.
Ρούλα ξανθιά κοντή προμίλφ , πολύ συμπαθητική κανονικό σώμα μικρό βυζί.
Χριστίνα "σοκολάτα" μετρίου αναστήματος με κανονικό σώμα πολύ σφιχτό κορμί υπέροχο κώλο και 2.5άρια στητά βυζιά.(τιμήθηκε μιας και για αυτήν πήγα , θα ακολουθήσει κριτική)
Άντζελα με καστανό μελί μαλλί , κοντούλα με 2.5άρι ενισχυμένο βυζί κανονικό γυμνασμένο σώμα ωραίο κώλο.
Κάτια ξανθιά μίλφ με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί (τιμήθηκε και αυτή στα καπάκια χωρίς να αλλάξω δωμάτιο , θα ακολουθήσει κριτική).
προγράμματα είναι γνωστά , μισή ώρα μασάζ/σεξ 60 ευρώ , μια ώρα μασάζ/σεξ 80 ευρώ.
Θα θελα να σε ρωτησω αν στο προγραμμα 1 ωρας 80ε ειναι 2 εκτονωσεις η' απλα ειναι περισσοτερη ωρα..ευχαριστω
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom