Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Οτι και να κανεις ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑΣ δε θα γινεις δουκα μου... :(
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ημουν Σαββατο μποιλερ πολυ κοσμος απεξω, πηχτρα, αλλα δε μπορουσα να χωθω να μιλησω σε καμια. Η πολυκοσμια δε βοηθαει τον κυνηγο.

Να μην εισαι στατικος
boiler,six dogs,tranzistor ειναι κοντινα
Για αυτο εγω παω με μπυρα στο χερι για να κινουμαι ανετα αμα δεν αξιζει το ενα ωστε να πηγαινω στο επομενο εφοσον μου τελειωσει η μπυρα
ο νομος μου ειναι οτι αν δεν αξιζει το μαγαζι τοτε ο χρονος παραμονης μου ισουται με τον χρονο που θα πιω την μπυρα
Σε τετοια μαγαζια το χυμα μετραει ευτυχως

Εχει κατι μουνες παντως φιλε,κατι πιτσιρικια μες την καβλα
Εσκασα τελευταια φορα μπαρον σε παρεα με ενα Ρωσιδακι και ολες στην παρεα κανανε σαν παλαβες μου μιλουσαν ολες ενω τις γνωρισα πρωτη φορα
Κοβω τα @@ μου οτι αμα πηγαινα μονος ουτε τα μισα δεν θα χαμε πει



 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Να μην εισαι στατικος
boiler,six dogs,tranzistor ειναι κοντινα
Για αυτο εγω παω με μπυρα στο χερι για να κινουμαι ανετα αμα δεν αξιζει το ενα ωστε να πηγαινω στο επομενο εφοσον μου τελειωσει η μπυρα
ο νομος μου ειναι οτι αν δεν αξιζει το μαγαζι τοτε ο χρονος παραμονης μου ισουται με τον χρονο που θα πιω την μπυρα
Σε τετοια μαγαζια το χυμα μετραει ευτυχως

Εχει κατι μουνες παντως φιλε,κατι πιτσιρικια μες την καβλα
Εσκασα τελευταια φορα μπαρον σε παρεα με ενα Ρωσιδακι και ολες στην παρεα κανανε σαν παλαβες μου μιλουσαν ολες ενω τις γνωρισα πρωτη φορα
Κοβω τα @@ μου οτι αμα πηγαινα μονος ουτε τα μισα δεν θα χαμε πει
Ρε συ τα κανω αυτα που λες. Με αμιτα μοτιον πηγα που πηρα απο το περιπτερο που τα εχει φτηνα εξω απο το σταθμο στην Αθηνας. Σαν να ημουν αορατος.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ακροπολη τα βλεπω αλλα παλι απλησιαστες οι τουριστριες. Πως σπας τον παγο;

Ακροπολη μεσα λεω ετσι,απ εξω βιαζονται μην περιμενεις

Εγω κανω κατι πολυ απλο
Πλησιαζω μια τουριστρια που εχει μια δυο φιλες το πολυ μαζι της(παντα ειμαι με ενα φιλο το πολυ τριαδα αν και δεν το συνιστω) και λεω σε μια απ την παρεα  να μας βγαλει φωτο και μετα της λεω για να δω την φωτο και καλα δεν μου αρεσει και οτι μαζι της θα εβγαινα πιο καλα,εκει συνηθως δεχονται για φωτο και γελανε
Μετα προτεινω για βραδακι να τις παω σε ωραια μαγαζακια να πιουμε Ελληνικα ποτα
Εδω θελει εξυπνη κινηση αναλογα με τις δεξιοτητες σου
Εγω πχ παντα αμα ειμαι με ενα-δυο φιλαρακια και αυτες παρεα επισης τις παω Ψυρρη για ρακομελα η καμια Πλακα για ουζακια
Θεωρω οτι ειναι καλη λυση γιατι αποφευγεις τα club-bar οπου θα εχει ψωλαραδες-χορευταραδες-φραγκατους-δηθεν γενικα ολοι εκει θα θελουν να χωθουνε οποτε κινδυνευεις με απωλειες
Αμα τις πας στο καθισιο και με ποτα και με μπλα μπλα θα γαμησεις 90%

Αυτα με παρεα


Αν ειμαι μονος και κανω γνωριμια θα προτεινω Σουνιο ωστε να απομονωσω παλι και μετα θα γαμησω σε μια παραλια που ξερω και κανεις και βραδινο μπανιο η γυμνισμο το βραδακι δεν περναει ψυχη

Αν ειναι χειμωνας καλη ωρα τωρα τις παω σε ενα βουνο με τρελη θεα που εχει ολο ζευγαρακια
Εκει το μισο υψωμα σειεται τα βραδια χαχα

Παντως θελει τακτικη
ΤΟ μουνι ειναι σαν την μαχη,θελει στρατηγικη




Ο κολλητος μου εχασε πολλες γιατι τις πηγαινε σε clubs εκει ξεγυμνωνοτανε γιατι ουτε να χορεψει ηξερε συν οτι ειναι και αδυνατος και τον κανανε σκονη οι γαμιαδες που ξερουν τα κολπα εκει μεσα

Οταν αλλαξε την τακτικη του και επαιξε απομονωση αρχισε να γαμαει και αυτος
Ως τοτε μου ελεγε θα φοβηθει η αλλη το βραδυ μαζι μου και τετοιες μαλακιες

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ρε συ τα κανω αυτα που λες. Με αμιτα μοτιον πηγα που πηρα απο το περιπτερο που τα εχει φτηνα εξω απο το σταθμο στην Αθηνας. Σαν να ημουν αορατος.


Αμα πας με motion μην πας καθολου
Αυτα ειναι για να τα βλεπεις στο Κωσταντινου και Ελενης,χωρις παρεξηγηση

Η θα πας με μπυρα η με νερο που μεσα εχει ουζο

Αλλιως μην πας καθολου
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ακροπολη μεσα λεω ετσι,απ εξω βιαζονται μην περιμενεις

Εγω κανω κατι πολυ απλο
Πλησιαζω μια τουριστρια που εχει μια δυο φιλες το πολυ μαζι της(παντα ειμαι με ενα φιλο το πολυ τριαδα αν και δεν το συνιστω) και λεω σε μια απ την παρεα  να μας βγαλει φωτο και μετα της λεω για να δω την φωτο και καλα δεν μου αρεσει και οτι μαζι της θα εβγαινα πιο καλα,εκει συνηθως δεχονται για φωτο και γελανε
Μετα προτεινω για βραδακι να τις παω σε ωραια μαγαζακια να πιουμε Ελληνικα ποτα
Εδω θελει εξυπνη κινηση αναλογα με τις δεξιοτητες σου
Εγω πχ παντα αμα ειμαι με ενα-δυο φιλαρακια και αυτες παρεα επισης τις παω Ψυρρη για ρακομελα η καμια Πλακα για ουζακια
Θεωρω οτι ειναι καλη λυση γιατι αποφευγεις τα club-bar οπου θα εχει ψωλαραδες-χορευταραδες-φραγκατους-δηθεν γενικα ολοι εκει θα θελουν να χωθουνε οποτε κινδυνευεις με απωλειες
Αμα τις πας στο καθισιο και με ποτα και με μπλα μπλα θα γαμησεις 90%

Αυτα με παρεα


Αν ειμαι μονος και κανω γνωριμια θα προτεινω Σουνιο ωστε να απομονωσω παλι και μετα θα γαμησω σε μια παραλια που ξερω και κανεις και βραδινο μπανιο η γυμνισμο το βραδακι δεν περναει ψυχη

Αν ειναι χειμωνας καλη ωρα τωρα τις παω σε ενα βουνο με τρελη θεα που εχει ολο ζευγαρακια
Εκει το μισο υψωμα σειεται τα βραδια χαχα

Παντως θελει τακτικη
ΤΟ μουνι ειναι σαν την μαχη,θελει στρατηγικη




Ο κολλητος μου εχασε πολλες γιατι τις πηγαινε σε clubs εκει ξεγυμνωνοτανε γιατι ουτε να χορεψει ηξερε συν οτι ειναι και αδυνατος και τον κανανε σκονη οι γαμιαδες που ξερουν τα κολπα εκει μεσα

Οταν αλλαξε την τακτικη του και επαιξε απομονωση αρχισε να γαμαει και αυτος
Ως τοτε μου ελεγε θα φοβηθει η αλλη το βραδυ μαζι μου και τετοιες μαλακιες
Φιλε ξερεις πολλα εσυ. Εγω δεν εχω αυτοκινητο, πηγαινω μονος και εχω τον ιδιο φοβο με το φιλο σου. Δε θα φοβηθει η αλλη να την παω στο βουνο; Πες ανεβαινουμε Φιλοπαππου, ολη η Αθηνα πιατο, αλλα... κανει και κρυο. Ποση ωρα να κατσεις, να περιμενεις να νυχτωσει να φυγουν ολοι;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Αμα πας με motion μην πας καθολου
Αυτα ειναι για να τα βλεπεις στο Κωσταντινου και Ελενης,χωρις παρεξηγηση

Η θα πας με μπυρα η με νερο που μεσα εχει ουζο

Αλλιως μην πας καθολου
Δεν προσεξε κανεις τι κρατουσα.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φιλε ξερεις πολλα εσυ. Εγω δεν εχω αυτοκινητο, πηγαινω μονος και εχω τον ιδιο φοβο με το φιλο σου. Δε θα φοβηθει η αλλη να την παω στο βουνο; Πες ανεβαινουμε Φιλοπαππου, ολη η Αθηνα πιατο, αλλα... κανει και κρυο. Ποση ωρα να κατσεις, να περιμενεις να νυχτωσει να φυγουν ολοι;


Κοιτα χωρις αμαξι εγω εχασα πολλα γαμησια,οταν δεν το πηρα πχ γιατι φοβουμουν αλκοτεστ κτλπ
ΑΠλα χωρις αμαξι οι πιθανοτητες να γαμησεις μειωνονται κατα 80-95%
Οσο ασχημο και να ακουστει χωρις αμαξι δεν κανεις τιποτα

Αμα προτεινεις παραλια χωρις αμαξι πως γυρνατε?
Φιλοπαππου που ξερει οτι εκει πανω δεν θα σας επιτεθουν?

ΤΟ αμαξι ειναι ασφαλεια επισης η τουριστρια το θελει για να δει πραγματα


Αμα εχεις ποδια εχω θα σου προτεινα σε οποια ξενη γνωρισεις να προτινεις σπιτι σου και πες κατι καλο
Πχ ο πατερας μου ειναι απο την Κρητη και ασχολιοταν με ρακι πλεον ξερω να κανω το καλυτερο σπιτικο ρακομελο
Πες κατι να ισορροπησεις την απωλεια του αυτοκινητου
Πχ αν μενεις παραλια τονισε την θεα που εχεις

ΑΜα δεν εχεις και σπιτι να την πας τοτε παιζεις σε ξενοδοχειο που μεχρι και εγω ειχα ποσοστο επιτυχιας κανα 30%
Μεγαλο ρισκο

Παρατηρησα οτι γαμαω πιο ευκολα στο αμαξι μετα σπιτι και μετα ξενοδοχειο
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δεν προσεξε κανεις τι κρατουσα.


Το θεμα ειναι να προσεξουν
Γιατι με μπυρα η ποτο δειχνεις μες στα πραγματα

Αμα δουνε γαλα,νερο,χυμο πας αυτοματα στην κατηγορια του γερο-βαρετου
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πανο εισαι θησαυρος! Το τι κραταω στο χερι ειναι το μονο που διορθωνεται ευκολα.

Αυτοκινητο δυστυχως δε μπορω να παρω. Θα το ειχα αγορασει αν μπορουσα για πολυ σοβαροτερους λογους απο το καμακι που εχουν να κανουν με την οικογενεια.

Σπιτι δεν παιζει να τη φερω γιατι μενω με την αρρωστη μανα μου. Ασε που μπορει να τρομαξει απο την περιοχη (πλατεια Αττικης).

Για τα ξενοδοχεια που λες... Απο Ακροπολη ευκολα παιρνουμε ραδιοταξι για Μεταξουργιο Πριβε. Αν και ισως να υπαρχει καποιο ξενοδοχειακι Ψυρρη που να δεχεται ημιδιαμονη.

Το θεμα ειναι πως την ψηνεις για ξενοδοχειο. Απο οτι καταλαβαινω σε εσενα τα γαμισια με τις τουριστριες βγαινουν αυθορμητα πανω στη ροματζαδα. Αν παρεμβαλλεις ΜΜΜ,ταξι (κοιτανε και με κακια η ταξιτζηδες),ξενοδοχεια, μπορει να το μετανιωσει στη διαδρομη.

Το κλειδι ειναι η ροματζαδα.

 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
κανενας δεν πηδαει στις διακοπες?
Vaskores,αλητη και αλανιαρη μου
επειδη απο οτι εριξα μια πολυ προχειρη ματια στις 70 κατι σελιδες του νηματος και επειδη απο οτι καταλαβα εσυ εισαι το επικο φρουτο που εισαι υπευθυνος για το ανοιγμα αυτου νηματος και επειδη επισης απο οτι καταλαβα και απο σχολια συναδελφων εισαι ιδιαιτερως 'σκληρος καριολης' οσον αφορα τα γκομενακια-τουριστριες που πρεπει να περιποιηθουμε σαν εθνος ....ενα μονο σου λεω....
φετος γαμησα σερβα μιλφ 38 ( χωρις να ειναι κυριολεκτικα μιλφ= εννοω με παιδι) απλα μιλφιζε στα περαιτερω χαρακτηριτικα της λιγο αφοτου μετα που χωρισα(δυστυχως :(  και ελπιζω προσωρινος) απ'την εντοπια μιλφαντζου που με απασχολουσε για καιρο και σε πιο μονιμο επιπεδο ....
ενα μονο σου λεω και αυτο γιατι κατα βαθος θελω σαν σκληρος και αδεκαστος κριτης-απονεμητης βραβειου καλυτερου τουριστικου ατρακτορα για την χωρα να με καταξεις ψηλα....
ακομα μιλαμε στο viber και θελει να πηγαινω Σερβια και παραλληλα λατρεψε την χωρα και θα θελε ναθε καλοκαιρι να 'ρχεται Ελλαδα και ολο μου λεει ποσο φανταστικα ητανε και πολλα πολλα παρομοια...
εεεεε τι λες ? για πες τωρα σκληρε καριολη .... με παραδεχεσαι ... συνεβαλλα και γω? εβαλα το λιθαρακι μου για να αγαπηθει απ'αυτο που λεμε τουριστικη κινητικοτητα εστω λιγακι παραπανω αυτη η χωρα ?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Vaskores,αλητη και αλανιαρη μου
επειδη απο οτι εριξα μια πολυ προχειρη ματια στις 70 κατι σελιδες του νηματος και επειδη απο οτι καταλαβα εσυ εισαι το επικο φρουτο που εισαι υπευθυνος για το ανοιγμα αυτου νηματος και επειδη επισης απο οτι καταλαβα και απο σχολια συναδελφων εισαι ιδιαιτερως 'σκληρος καριολης' οσον αφορα τα γκομενακια-τουριστριες που πρεπει να περιποιηθουμε σαν εθνος ....ενα μονο σου λεω....
φετος γαμησα σερβα μιλφ 38 ( χωρις να ειναι κυριολεκτικα μιλφ= εννοω με παιδι) απλα μιλφιζε στα περαιτερω χαρακτηριτικα της λιγο αφοτου μετα που χωρισα(δυστυχως :(  και ελπιζω προσωρινος) απ'την εντοπια μιλφαντζου που με απασχολουσε για καιρο και σε πιο μονιμο επιπεδο ....
ενα μονο σου λεω και αυτο γιατι κατα βαθος θελω σαν σκληρος και αδεκαστος κριτης-απονεμητης βραβειου καλυτερου τουριστικου ατρακτορα για την χωρα να με καταξεις ψηλα....
ακομα μιλαμε στο viber και θελει να πηγαινω Σερβια και παραλληλα λατρεψε την χωρα και θα θελε ναθε καλοκαιρι να 'ρχεται Ελλαδα και ολο μου λεει ποσο φανταστικα ητανε και πολλα πολλα παρομοια...
εεεεε τι λες ? για πες τωρα σκληρε καριολη .... με παραδεχεσαι ... συνεβαλλα και γω? εβαλα το λιθαρακι μου για να αγαπηθει απ'αυτο που λεμε τουριστικη κινητικοτητα εστω λιγακι παραπανω αυτη η χωρα ?

ΑΞΙΟΣ φιλε MILFtaster
Οι μπηχτες σαν εσενα βοηθάνε την Ελλαδα και ολους μας!!!!

ΑΞΙΟΣ και παλι και συνεχησε την πολύ καλη δουλεια
είσαι πραγματι πατριώτης και ψηλα στην συνειδηση μας!!


Α  Ξ  Ι  Ο  Σ  !!!
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Που πατε με χυμους να γαμησετε ρεεεεεεεεεε

Σα τον αλλο τον βλακα που χα πετυχει καποτε σε μπαρ να παραγγελνει τροπικο αναμικτο χυμο με ομπρελιτσες!!

Ειχαν κλασει οι γκομενες στο γελιο!

:2funny: :2funny:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Αν σε γουστάρει η τουρίστρια έρχεται σπίτι σου αν μένεις μόνος ή την πας σε ημιδιαμονης. Τι αυτοκίνητο και πίπες μας λέτε τώρα. Αυτές είναι ελληνικές παπαριές που κάνουν εδώ χρόνια οι Ελληναρες για να βγάλουν Ελληνίδες. Εδώ όμως μιλάμε για ξένες. 9 στις 10 δεν τις νοιάζει αν έχεις αυτοκίνητο. Ούτε το θεωρεί πλεονέκτημα. Η εμφάνιση μετράει για τις 8-9 στις 10 που είναι μέτρια και πάνω εκτός από τις Ασιατισσες εκείνες που είναι παραδοσιακές και μέτριες έως καλές. Δεν υπάρχει λόγος να τρέχει Σουνια καποιος για να πηδήξει. Μία χαρά είναι και η Γλυφάδα. Απλά το Σούνιο και την Σαρωνίδα την πλασάρουν όσοι μένουν μένουν από Ελληνικό και κάτω για να εντυπωσιάσουν. Δεν θα καβλωσει η γκομενα ξαφνικά αν δει παραλία. Πρέπει να υπάρχει ένα ενδιαφέρον απο την τύπισσα για εσας ούτως ή άλλως. Αν η γκομενα γουστάρει πάει και στο Περιστέρι μαζί σας. Εμφάνιση η/και προσωπικότητα μετράνε για τις περισσότερες τουριστριες. Ακόμη και οι μέτριες έχουν απαιτήσεις πλέον.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αν σε γουστάρει η τουρίστρια έρχεται σπίτι σου αν μένεις μόνος ή την πας σε ημιδιαμονης. Τι αυτοκίνητο και πίπες μας λέτε τώρα. Αυτές είναι ελληνικές παπαριές που κάνουν εδώ χρόνια οι Ελληναρες για να βγάλουν Ελληνίδες. Εδώ όμως μιλάμε για ξένες. 9 στις 10 δεν τις νοιάζει αν έχεις αυτοκίνητο. Ούτε το θεωρεί πλεονέκτημα. Η εμφάνιση μετράει για τις 8-9 στις 10 που είναι μέτρια και πάνω εκτός από τις Ασιατισσες εκείνες που είναι παραδοσιακές και μέτριες έως καλές. Δεν υπάρχει λόγος να τρέχει Σουνια καποιος για να πηδήξει. Μία χαρά είναι και η Γλυφάδα. Απλά το Σούνιο και την Σαρωνίδα την πλασάρουν όσοι μένουν μένουν από Ελληνικό και κάτω για να εντυπωσιάσουν. Δεν θα καβλωσει η γκομενα ξαφνικά αν δει παραλία. Πρέπει να υπάρχει ένα ενδιαφέρον απο την τύπισσα για εσας ούτως ή άλλως. Αν η γκομενα γουστάρει πάει και στο Περιστέρι μαζί σας. Εμφάνιση η/και προσωπικότητα μετράνε για τις περισσότερες τουριστριες. Ακόμη και οι μέτριες έχουν απαιτήσεις πλέον.


Εισαι λαθος
Πχ λες στο τουριστριακι θα σε παω καπου ωραια να περασεις καλα γιατι μου αρεσει οποιος ερχεται Αθηνα να μην φευγει παραπανομενος
Και την πας Περιστερι στην πρωτη περιπτωση
Εκει θα δει:Καγκουριλα και ψωλαρια σε παραταξη φαλαγγας ετοιμοι να ορμηξουν σε οτι θηλυκο κινειται
Βρωμια
Αθλια μουσικη και περιβαλλον
Λογικο θα ειναι να βγει με καποιον αλλον και να λες εσυ μα τι φταιει?
Ειναι λογικο,οι γυναικες εντυπωσιαζονται απο τετοια πραγματα
Εσυ ειναι σαν να της δειχνεις ψευτικο κοσμημα απο Πακιστανο ενω ο αλλος θα της δειξει διαμαντι
Τι νομιζεις θα διαλεξει?

Ακομα και περιστερι να την πας και μια στο εκατομμυριο να της αρεσει πως θα παιξεις μπαλα?Μεσα σε ανταγωνισμο απο ψωλαραδες?Ειναι σωστη τακτικη αυτη?
Αμα εχεις πηδηξει ενταξει αλλιως παιζεις ριψοκινδυνα να στην φαει ενας φαφλατας,ενας φουσκας,ενας χορευταρας,ενας φιγουρατζης κτλπ
Πας μες τον ανταγωνισμο παρεα με μια ξενη που ηρθε να φαει λουτσο..Εγω δεν το προτεινω

Αμα την πας καπου ομορφα(εκτος απο Σουνιο τοσα μερη εχει) και θα απομονωσεις(μεγαλο συν να λες οτι θες,να κινησει ανετα και να σου ανηκει το μερος)και θα φανεις εμπειρος και μετα θα εξαρτηθουν ολα απο το μπλα μπλα σου,εφοσον ηδη η αλλη νιωθει ωραια και ανετα

Αυτα τα λεω γιατι εχασα πολυ μουνι οταν δεν επαιζα τακτικες απομονωτισμου

Φιλος εχασε τουριστρια γιατι την πηγε Γκαζι ενω του ειπα μην το κανεις

ΤΟυ την εφαγα μπρατσαρας και φαφλατας που παταγε τον κολλητο σε εμφανιση και χορευτικες ικανοτητες

Το να κανεις τετοια κινηση ειναι λαθος εκτος αμα κατεχεις καλα αυτον τον τομεα

Γενικα πρεπει να πηγαινεις την αλλη εκει που εισαι ανωτερος απο το συνολο

ΠΧ σε μαγαζι που σε ξερουν και σε χαιρετανε..Κερδιζεις πολλους ποντους,φαινεσαι σεβαστος

Αμα δεν εχεις τετοιο μαγαζι η δεν θες να ξοδευτεις παιζεις απομονωση

Εγω αυτα κανω πλεον
Η απομονωση η σε 2,3 μαγαζακια που με χαιρεταει ο μπαρμαν και πολυς κοσμος
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Και το αμαξι μετραει εννοειται πως φαινεται σεβαστος και σε αυτην την περιπτωση
Αναλογα με τι μουνι εχεις προσαρμοζεις τα γκαζια σου,την οδηγηση σου και τη μουσικη παιζεις
Το αμαξι βοηθαει στην στρατηγικη ειδικα σε περιπτωση που θες να ξεφυγεις απο κεντρο
Αμα προτεινεις λεφωρειο η αλλη θα βγει με τον αλλον που εχει αμαξι

ΒΕβαια αμα σε γουσταρει φουλ η αλλη αυτα δεν μετρανε αλλα αυτο δυσκολο να γινει με τουριστριακι που ρχεται για 4-5μερο

Πρεπει να παραταξεις οτι εχεις,πχ σωμα,μπλα μπλα,αμαξι,σπιτι κτλπ

Ανταγωνισμος οπως λες εχει ανεβει παλια εβγαινα με σωβρακοφανελα και γαμαγα αλλα αυτα εως το 13-14

Πλεον με τρωνε τυποι που τις φορτωνουν απ τα αεροδρομιο τσαμπα!!

Εγω σε τετοιο σημειο δεν φτανω

Οτι κανω αδερφε ειναι σε σημειο να πει γαμηθηκε με αυτον και πλεον θα γαμιεμαι μονο με Ελληνες

Τακτικες που αντι να ανεβαζω ριχνω τον διπλανο μου δεν ακολουθω

Μουνοδουλος δεν γινομαι,γιατι μετα χαλαω την σειρα


 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαματε Τουριστριες...... Βοηθατε την Ελλαδα
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
εγω παντως μεχρι να παντρευτω γαμουσα αβερτα τουριστριες και πολύ ευκολα

και παντρεμενος σε διακοπες οταν η γυναικα μου πήγε μεσημερι για ύπνο, ξεσκισα μια γαλλιδα που εμενε στο διπλα δωμάτιο (ολα αυτα στην Κεφαλλονια)
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
493
Πόντοι
306
και μετά ξύπνησες!!!!! μου θύμησες έναν αλλον :jerking: που πήγε μόνος διακοπές στη Κρήτη με τη μηχανή του να γαμήσει τουρίστριες και μας έπρηξε με τις ερωτήσεις του αν παίζει κανά call girl Κρήτη.... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom