Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
εγω παντως μεχρι να παντρευτω γαμουσα αβερτα τουριστριες και πολύ ευκολα

και παντρεμενος σε διακοπες οταν η γυναικα μου πήγε μεσημερι για ύπνο, ξεσκισα μια γαλλιδα που εμενε στο διπλα δωμάτιο (ολα αυτα στην Κεφαλλονια)

Mάλλον ο iakovos δεν έχει ξυπνήσει ακόμη οπότε..

maxresdefault.jpg
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
εγω παντως μεχρι να παντρευτω γαμουσα αβερτα τουριστριες και πολύ ευκολα

και παντρεμενος σε διακοπες οταν η γυναικα μου πήγε μεσημερι για ύπνο, ξεσκισα μια γαλλιδα που εμενε στο διπλα δωμάτιο (ολα αυτα στην Κεφαλλονια)

μπας και σε ειχε παρει και σενα ο υπνος φιλε?
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Λέτε μαλακίες, και γω την έχω πέσει σε τουρίστριες (και μιλάω ΑΠΤΑΙΣΤΑ Αγγλικά,  όχι τις 2-3 λέξεις που ξέρουν πολλοί καμακόβιοι)  αλλά δεν έδειξαν ενδιαφέρον. Όχι ότι οι Ελληνίδες είναι καλύτερες...

Δυστυχώς από όπου και να είναι οι γυναίκες άμα δε σε ξέρουν...εκτός βέβαια αν είναι μεθυσμένες,  τότε ναι εκεί αλλάζει το πράγμα, και στην πέφτουν ακόμα και οι ίδιες.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Λέτε μαλακίες, και γω την έχω πέσει σε τουρίστριες (και μιλάω ΑΠΤΑΙΣΤΑ Αγγλικά,  όχι τις 2-3 λέξεις που ξέρουν πολλοί καμακόβιοι)  αλλά δεν έδειξαν ενδιαφέρον. Όχι ότι οι Ελληνίδες είναι καλύτερες...

Δυστυχώς από όπου και να είναι οι γυναίκες άμα δε σε ξέρουν...εκτός βέβαια αν είναι μεθυσμένες,  τότε ναι εκεί αλλάζει το πράγμα, και στην πέφτουν ακόμα και οι ίδιες.
πρέπει να πεσεις στη περιπτωση να θέλει να γαμηθει η άλλη πολύ και να έχεις και τημ εμφάνιση. Σε όλο το κόσμο η γυναίκα επιλέγει ποτέ θα γαμηθει και με ποιον σιγα μημ πάει διακοπές και γαμηθει με τον πρώτο που την κεράσει σφηνακι μπομπα
 

pantelos2017

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Απο την δική μου πείρα, πολύ εύκολο ήταν για μένα να κάνω σεξ με τουρίστριες όταν δούλευα σε μεγάλη τουριστική μονάδα. Σερβίριζα τις τουρίστριες και έκανα το απαραίτητο ψηστήρι για το βράδυ. Όταν έφυγα απο εκεί δεν μπόρεσα να έχω την ίδια επιτυχία που είχα πρίν. Καμία ξέμπαρκη τουρίστρια σε κανένα αρχαιολογικό χώρο χτυπούσα μόνο. Το καλό ήταν ότι δεν χρειάζονταν αυτές οι μαλακίες που μπορεί να χρειάζεται να κάνεις με τις Ελληνίδες για να κάνεις σεξ μαζί τους. Κάτι γατόνια φίλοι διατήρησαν επαφές με τις Αγγλίδες-Ολανδέζες που καμάκωναν και τον χειμώνα πήγαιναν και τις επισκέπτονταν και έκαναν τζάμπα διακοπές. Όσο για το ποιες είναι πιο εύκολες εξαρτάται. Είχα τύχη σε μια ομάδα Σουηδέζες τουρίστριες που το τελευταίο βράδυ ξεπέταξαν 3-4 άνδρες η κάθε μία, σε διαφορετικό χρόνο. Το ίδιο κάνουν απο ότι μαθαίνω Αγγλίδες σε ορισμένα νησιά που γίνονταν μεγάλα πάρτι απο τα ταξιδιωτικά γραφεία. Πιστεύω ότι αν θέλει κάποιος όχι μόνο να γαμήσει αλλά να βγάλει και άλλα γούστα τα νησιά αυτά είναι κατάλληλα. 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλυτερα φτωχος καρεκλας σε παραλια της ροδου παρα πλούσιος στην καρδιτσα
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
πρέπει να πεσεις στη περιπτωση να θέλει να γαμηθει η άλλη πολύ και να έχεις και τημ εμφάνιση. Σε όλο το κόσμο η γυναίκα επιλέγει ποτέ θα γαμηθει και με ποιον σιγα μημ πάει διακοπές και γαμηθει με τον πρώτο που την κεράσει σφηνακι μπομπα

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να σε φοβούνται. Δηλαδή να τις πας σε κανένα ερημικό σημείο για να κάνεις τη "δουλειά"  σου.

Το θέμα είναι πως θα κάνεις μία κοπέλα να μη σε φοβάται. Δυστυχώς με τις μαλακίες που γράφουν κάθε μέρα ότι η εγκληματικότητα κάνει πάρτι στην Αθήνα, άντε να σε εμπιστευθεί η άλλη.

Έτσι και αλλιώς κακά τα ψέματα, οι περισσότεροι άνδρες σπάνια κάνουν κίνηση πλέον, πλην αυτών που ζητάνε κανένα ψιλό. Οπότε τη βάζεις σε υποψίες.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Τελικά είναι πολύ εύκολο να γαμήσει κανείς τουρίστρια.

Γιατί; Γιατί κάμποσες από αυτές είναι ντιπ ηλίθιες! Πως αλλιώς να ονομάσω κάποιον που τρώει στα έβερεστ του Σταθμού Λαρίσης ή στα έβερεστ που είναι μέσα σε πλοίο;

Τόσα μαγαζιά έχει ο Πειραιάς, και αντί να ψωνίσουν κάτι απ'έξω και να το φάνε στο πλοίο, αγοράζουν μέσα από το πλοίο που το χρεώνουν διπλά!

Το πως το ξέρω; Ε για να μιλάνε Αγγλικά όταν παραγγέλνουν, δεν είναι Έλληνες.



 

Ntiknik

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Μέτριες από θέμα πήδημα σε σχέση με τις Ελληνίδες αλλά βγάζεις γούστα!
Πάντως γ αυτό έρχονται ακόμα Ελλάδα
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
το καλοκαιρι σιγα σιγα ερχεται......... ξερεται τι πρεπει να κανετε.......
ΓΑΜΑΤΕ συνεχεια ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.185
Πόντοι
19.795
Απο την δική μου πείρα, πολύ εύκολο ήταν για μένα να κάνω σεξ με τουρίστριες όταν δούλευα σε μεγάλη τουριστική μονάδα. Σερβίριζα τις τουρίστριες και έκανα το απαραίτητο ψηστήρι για το βράδυ. Όταν έφυγα απο εκεί δεν μπόρεσα να έχω την ίδια επιτυχία που είχα πρίν. Καμία ξέμπαρκη τουρίστρια σε κανένα αρχαιολογικό χώρο χτυπούσα μόνο. Το καλό ήταν ότι δεν χρειάζονταν αυτές οι μαλακίες που μπορεί να χρειάζεται να κάνεις με τις Ελληνίδες για να κάνεις σεξ μαζί τους. Κάτι γατόνια φίλοι διατήρησαν επαφές με τις Αγγλίδες-Ολανδέζες που καμάκωναν και τον χειμώνα πήγαιναν και τις επισκέπτονταν και έκαναν τζάμπα διακοπές. Όσο για το ποιες είναι πιο εύκολες εξαρτάται. Είχα τύχη σε μια ομάδα Σουηδέζες τουρίστριες που το τελευταίο βράδυ ξεπέταξαν 3-4 άνδρες η κάθε μία, σε διαφορετικό χρόνο. Το ίδιο κάνουν απο ότι μαθαίνω Αγγλίδες σε ορισμένα νησιά που γίνονταν μεγάλα πάρτι απο τα ταξιδιωτικά γραφεία. Πιστεύω ότι αν θέλει κάποιος όχι μόνο να γαμήσει αλλά να βγάλει και άλλα γούστα τα νησιά αυτά είναι κατάλληλα.  
Γκαρσονι σε τουριστικη μοναδα, ειναι το νο.1 προσον που πρεπει ναχεις για να πηδας τουριστριες.Αρκει βεβαια να εισαι λιγο εμφανισημος. Και δεν χρειαζεται να την πεσεις εσυ. Σου την πεφτουν αυτες. Ειδικα στις μοναδες "Ολ ινκλουσιβ" που δεν βγαινουν εξω απο τα ξενοδοχεια ωστε να υπαρχει ανταγωνισμος απο τα Αλβανικα καμακια. (Γιατι οι Ελληνες μου φαινεται το εχουν παρατησει το αθλημα). Κατι Ρουμανοι και κατι Ουκρανοι γκαρσονια που δουλευαν μεχρι περσι σε μοναδα που ξερω, δεν προλαβαιναν να πηδανε.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
το καμακι πρεπει να εχει ενα τροπο σωστο για να βγαλεις γκομενα τουριστρια.η γκομενα τουριστρια γουσταρη των ελληνα ανδρα σε σχεσει με τον αλβανο τον ρουμανο γιατι ειναι ποιο πολιτισμενος υποτιθεται και ποιο ρομαντικος ξερει που θα την παει και θα περασει καλα.πρεπει να την κανεις αρχικα να νοιωσει ασφαλεια και να βγαλει οικειοτητα γιατι εχουν ακουστει διαφορα οτι κανουν οι ελληνες.πρεπει να εχεις και καποια υλικα εφοδεια οπως ενα δικο σοθ χωρο γιατι σε ξενοδοχειο πολυ δυσκολα πανε.
σημαντικος παραγοντας επισης ειναι να ξερεις την γλωσσα τους και να εχεις παει σε καποια μερη στο εξωτερικο.να πεταξεις μια ομορφη ατακα οταν πρεπει χωρις να γινεις γελειος η να κανταντησεις γραφικος.
αυτες που ειναι ποιο ευκολες ειναι

Αγγλίδες - 39 (21.2%)
Ιταλίδες - 13 (7.1%)
Γερμανίδες - 14 (7.6%)
Σουηδέζες - 21 (11.4%)
Νορβηγίδες - 4 (2.2%)
Ρωσίδες - 18 (9.8%)
Ρουμάνες - 11 (6%)
Βουλγάρες - 8 (4.3%)
Σερβίδες - 5 (2.7%)
Κύπριες - 11 (6%)
Αμερικάνες - 17 (9.2%)
Τουρκάλες - 7 (3.8%)
Ισπανίδες - 1 (0.5%)
Γαλλίδες - 11 (6%)
Ισραηλινές - 3 (1.6%)
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Το καμάκι στις τουρίστριες είναι όπως στο ψάρεμα. Δηλαδή είναι θέμα τύχης, αν το κυνηγά κάποιος με τάκτ. Μπορεί να φάει αστακό ή την γαρίδα. Μπορεί και τίποτα.
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
  Φιδοθρεντ τύποι :S
 

Συνημμένα

  • 51z-k-vSFAL._SY445_.jpg
    51z-k-vSFAL._SY445_.jpg
    29,5 KB · Εμφανίσεις: 20

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Όσοι θέλουμε να γαμαμε τουρίστριες τύποι έχουμε σίγουρη επιτυχία γιατί και για τη φετινή σεζόν θα μας καθοδηγεί και θα μας συμβουλεύει ο ένας και μοναδικός.... Vaskoressss. Ισπανικό καμάκι που χρόνια τώρα δρα στις Ελληνικές τουριστικές περιοχές.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Όσοι θέλουμε να γαμαμε τουρίστριες τύποι έχουμε σίγουρη επιτυχία γιατί και για τη φετινή σεζόν θα μας καθοδηγεί και θα μας συμβουλεύει ο ένας και μοναδικός.... Vaskoressss. Ισπανικό καμάκι που χρόνια τώρα δρα στις Ελληνικές τουριστικές περιοχές.
Τον έχεις δει εδώ και τόσα χρόνια; :think:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Λοιπόν, μια νεα τουριστική σεζόν έχει ... "ξεκινήσει" με παρα πολύ κόσμο απο όλη τη δυτική Ευρώπη και βρίσκομαι στη καρδιά της τουριστικής Ρόδου για να δώσω ανταπόκριση!!!
Οι τεράστιες ανθρωπομάζες έχουν ξεκινήσει να περπατάνε στους δρόμους του νησιού και εδώ σας γράφω τα πρώτα συμπεράσματα ...

α)Ο Ευρωπαικός πλυθησμός έχει γεράσει και έχει εξαθλιωθεί ...
β)Οι Ευρωπαίες έχουν βάλει τουλάχιστον 10 έξτρα σε σχέση με πέρσι
γ)Η ενέργεια και η όρεξη για ζωή έχει φύγει, οι άνθρωποι δείχνουν να κουβαλάν τα προβλήματα των χωρών τους στις διακοπές τους
δ)Δεν εμπιστέυονται ούτε τη σκιά τους να συναντηθεί με σκιά ... Έλληνα
στ) Οι διακοπές που κάνουν δεν θέλουν να είναι στο πνεύμα της χώρας αλλά στο πνεύμα του international all inclusive(κινεζικη κουζίνα,animation στη γλώσσα τους και συναναστροφές μόνο με άλλους τουρίστες)!

Επίσης έχω να πω πως καμάκια που άλλες χρονιές ήταν ήδη στα 2-3 κομμάτια φέτος λένε πως ακόμα δεν αξίζει καν να βγεί κάποιος έξω!
Εννοείτε πως κι εγω άλλες χρονιές ξεκινούσα απο τον Απρίλιο το παιχνίδι με τις Τουρίστριες ενώ φέτος δεν υπάρχει καμιά αλληλεπίδραση ! Απλά έχει πολύ παραπάνω μάζα σε σχέση με Απρίλιους άλλων σεζόν!
Περιμένουμε...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Αφού ο Έλληνας κατάντησε να έχει την υπόληψη του ζητιάνου και του μπατιρη της Ευρώπης... Λογικό είναι να έχεις και απαξιωτική αντιμετώπιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom