Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Κολόφαρδος. Πήγαινα για καφέ που δεν ήπια τελικά. Έκατσε, δεν την έπεσα αλλά μου άρεσε και συνέχισα.
Καλό το γκομενάκι τύπε ; Υπάρχουν αρκετές ξένες που κυκλοφορούν μονές και γουστάρουν παρέα να τις ξεναγήσουν και να περάσουν καλά.
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Το γκομενάκι είναι σούπερ!
Χημεία σε πανεπιστήμιο διδάσκει.
Ήταν η πρώτη μου φορά στο τραμ και κοίταγα το χάρτη. Μου λέει ότι θέλει να πάει θάλασσα και ποιό τραμ πρέπει να πάρει. Πρώτη φορά και γω της λέω. Μπήκαμε μαζί, τα λέγαμε στο τραμ μέσα, και κάποια στιγμή της λέω, να ακυρώσω τον καφέ με τον φίλο μου και να την κάνουμε μαζί την βόλτα-ξενάγηση.  Τα πράγματα πήραν το δρόμο τους ήρθαν και τα τσίπουρα και τέλος.
Την πήγα στο αεροδρόμιο δευτέρα πρωί και μετά δουλεια, ξανά στη ρουτίνα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το γκομενάκι είναι σούπερ!
Χημεία σε πανεπιστήμιο διδάσκει.
Ήταν η πρώτη μου φορά στο τραμ και κοίταγα το χάρτη. Μου λέει ότι θέλει να πάει θάλασσα και ποιό τραμ πρέπει να πάρει. Πρώτη φορά και γω της λέω. Μπήκαμε μαζί, τα λέγαμε στο τραμ μέσα, και κάποια στιγμή της λέω, να ακυρώσω τον καφέ με τον φίλο μου και να την κάνουμε μαζί την βόλτα-ξενάγηση.  Τα πράγματα πήραν το δρόμο τους ήρθαν και τα τσίπουρα και τέλος.
Την πήγα στο αεροδρόμιο δευτέρα πρωί και μετά δουλεια, ξανά στη ρουτίνα.
παντα τετοια. βεβαια για μια ελληνιδα αυτό είναι πουτανιά να κανει μια εφημερη σχεση στο τραμ. οποτε το κανει ισως μονο στο εξωτερικο, το κλασσικο για ελληνιδα είναι ακομη και ο μπρατ πιτ να εισαι και με δεκα φορες καλυτερη δουλεια από αυτή να σου πει "δεν δινω το τηλεφωνο μου σε αγνωστους". οι ξενες όμως το κανουν και στην χωρα τους. για αυτό στο εξωτερικο ή με ξενες οι ελληνες διαπρέπουμε και οι ελληνιδες διαπρεπουν στον γεροντοκορισμο και στην μοναξια ενώ οι ξενες το γλεντανε.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγώ πέρασα ένα ωραιότατο ΠΣΚ με καναδέζα 32χρονη.
Την πέτυχα στο τραμ.
Πολύ όμορφη
Τη μέρα γυρίζαμε αρχαία, παραλία φαί και το βράδυ  :knockinb:

Φίλε με συγχωρείς αλλά μου μοιάζει λίγο τραβηγμένο το σενάριο.

Ειδικά εκεί που λες ότι ήρθε να μείνει και σπίτι σου,ακούγεται κάπως.Εκτός εαν είχες όλη την κωλοφαρδία του κόσμου ή είσαι 10ρακι στην εμφάνιση.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
παντα τετοια. βεβαια για μια ελληνιδα αυτό είναι πουτανιά να κανει μια εφημερη σχεση στο τραμ. οποτε το κανει ισως μονο στο εξωτερικο, το κλασσικο για ελληνιδα είναι ακομη και ο μπρατ πιτ να εισαι και με δεκα φορες καλυτερη δουλεια από αυτή να σου πει "δεν δινω το τηλεφωνο μου σε αγνωστους". οι ξενες όμως το κανουν και στην χωρα τους. για αυτό στο εξωτερικο ή με ξενες οι ελληνες διαπρέπουμε και οι ελληνιδες διαπρεπουν στον γεροντοκορισμο και στην μοναξια ενώ οι ξενες το γλεντανε.
Τύπε όσες Ελληνιδες πάνε έξω για μίνι διακοπές μόνες τους, έστω αυτές οι λίγες ή όσες μεταναστεύουν για σπουδές και Δουλειά, κάνουν το ίδιο αν δουν κανένα ωραίο ξένο. Λίγο πολύ όλες οι γυναίκες του πλανήτη μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο, πλην λεσβιών, φανατικών φεμιστριων, θρησκόληπτων, κουλτιαριαρων και ασεξουαλικων, που είναι πυροβολημένες και πασχουν από κατάθλιψη.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
Ενταξει...μη το παραγαμαμε το θεμα..
Υπαρχουν και Ελληνιδες που κανουν αρπαχτες..
Οπως δεν κανουν αρπαχτες ολες οι ξενες..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Το γκομενάκι είναι σούπερ!
Χημεία σε πανεπιστήμιο διδάσκει.
Ήταν η πρώτη μου φορά στο τραμ και κοίταγα το χάρτη. Μου λέει ότι θέλει να πάει θάλασσα και ποιό τραμ πρέπει να πάρει. Πρώτη φορά και γω της λέω. Μπήκαμε μαζί, τα λέγαμε στο τραμ μέσα, και κάποια στιγμή της λέω, να ακυρώσω τον καφέ με τον φίλο μου και να την κάνουμε μαζί την βόλτα-ξενάγηση.  Τα πράγματα πήραν το δρόμο τους ήρθαν και τα τσίπουρα και τέλος.
Την πήγα στο αεροδρόμιο δευτέρα πρωί και μετά δουλεια, ξανά στη ρουτίνα.
Τύπε μου μπράβο σου. Αν και δεν μας περιγράφεις με λεπτομέρεια την εμφάνιση της. Ο Βασκορες πάντως θα σου απονείμει χρυσον μετάλλιο γιατί βοήθησες τον τουρισμό με το να πηδήξεις τουρίστρια :cheesy:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
παντα τετοια. βεβαια για μια ελληνιδα αυτό είναι πουτανιά να κανει μια εφημερη σχεση στο τραμ. οποτε το κανει ισως μονο στο εξωτερικο, το κλασσικο για ελληνιδα είναι ακομη και ο μπρατ πιτ να εισαι και με δεκα φορες καλυτερη δουλεια από αυτή να σου πει "δεν δινω το τηλεφωνο μου σε αγνωστους". οι ξενες όμως το κανουν και στην χωρα τους. για αυτό στο εξωτερικο ή με ξενες οι ελληνες διαπρέπουμε και οι ελληνιδες διαπρεπουν στον γεροντοκορισμο και στην μοναξια ενώ οι ξενες το γλεντανε.
Στο εξωτερικο οι ελλ/δες του δινουν και καταλαβαινει.. ειδικα με μπαχαλους,εγχρωμους κ.α. φυλες..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Στο εξωτερικο οι ελλ/δες του δινουν και καταλαβαινει.. ειδικα με μπαχαλους,εγχρωμους κ.α. φυλες..
+
γραφει αβερτα το κοντερ.
εδω μονο το παιζουν βεντετες στο Ελλαντα
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Φίλε με συγχωρείς αλλά μου μοιάζει λίγο τραβηγμένο το σενάριο.

Ειδικά εκεί που λες ότι ήρθε να μείνει και σπίτι σου,ακούγεται κάπως.Εκτός εαν είχες όλη την κωλοφαρδία του κόσμου ή είσαι 10ρακι στην εμφάνιση.

Η κοπέλα, έμενε στην ομόνοια, σε ξονοδοχείο.
Το πρώτο βράδυ, το αμάξι μου το είχα Δουκίσης Πλακεντίας. Ήρθαμε να το πάρουμε και ήμουν δίπλα στο σπίτι μου. Να πάω Ομόνοια να γμσω? Όχι βέβαια. Την επόμενη τσεκ αουτ και σπίτι μου πιά.
Η όλη φάση, εγώ που τη ζούσα τόσο τέλεια, δε το πίστευα. Να δεις οι φίλοι μου. Με γμσαν στα τηλ το ΣΚ. Έφτυσα παρέα με γκομενάκια το Σάββατο και φρίκαραν. Ζούσα από τα πιό κουφά ΣΚ και δε θα το ξαναζήσω.
Το κάναμε προσωπικό το θρεντάκι, πάμε για άλλα!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Εγώ πέρασα ένα ωραιότατο ΠΣΚ με καναδέζα 32χρονη.
Την πέτυχα στο τραμ.
Πολύ όμορφη
Τη μέρα γυρίζαμε αρχαία, παραλία φαί και το βράδυ
Ευγε τυπε, οι καναδεζες ειναι αερας.. και βγαζουν γουστα''
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τύπε όσες Ελληνιδες πάνε έξω για μίνι διακοπές μόνες τους, έστω αυτές οι λίγες ή όσες μεταναστεύουν για σπουδές και Δουλειά, κάνουν το ίδιο αν δουν κανένα ωραίο ξένο. Λίγο πολύ όλες οι γυναίκες του πλανήτη μπορεί να κάνουν κάτι τέτοιο, πλην λεσβιών, φανατικών φεμιστριων, θρησκόληπτων, κουλτιαριαρων και ασεξουαλικων, που είναι πυροβολημένες και πασχουν από κατάθλιψη.
αυτές στην ελλαδα είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ενώ πχ στην γαλλια ελάχιστες. για αυτό βρίσκεις ευκολα γκομενα στην γαλλια ή ριχνεις γαλλιδα τουριστρια ενώ η ελληνιδα εχει σπορ την χυλοπιττα και υστερα αναρωτιέται που πηγαν οι αντρες.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Αυτή, ούτε που ασχολήθηκε με το αμάξι - σπίτι μου - ντύσιμο!!!
Άσε που ήταν ανένδοτη και πλήρωσε όλα τα φαγιά. Βέβαια, το Σάββατο έκανε τσεκ αουτ από το χοτέλι της και έμενε σπίτι μου. Αγία Παρασκευή, για να προλάβω την ερώτηση
Αν δεν ειχες καθολου αυτοκινητο δε θα ερχοταν μαζι σου.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Στο εξωτερικο οι ελλ/δες του δινουν και καταλαβαινει.. ειδικα με μπαχαλους,εγχρωμους κ.α. φυλες..

Ισχυει. Αυτα που κανουν εδω με το 15% των ανδρων, εξω τα κανουν στα φανερα και πολυ ευκολα.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6

Αντίστροφη μετρηση για καλοκαιρι... Σχεδόν Φθινόπωρο
Τωρα τα γαμαμε ολα.... The final coutdown

Για την Ελλαδα και τον τουρισμο
Για να μας διαφημιζουν και να ξαναερθουν

ΓΑΜΑΤΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΤΟΥΡΗΑΤΡΙΕΣ
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Λοιπον ........  Τιμησατε την Ελλαδα?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ναι ,και θα γαμίσουμε και έναν πούστη που μας έχεις σπάσει τα νεύρα!!!
Ανίκανος είσαι ρε μαλακα και ρωτάς συνέχεια αν γαμίσαμε;

Για εσενα αμα θελεις σου δινω τα αρχιδια μου να τα γλύψεις
ρουφατα  τωρα

ξερω ότι θα συνεχισεις και θα πεις και άλλη μαλακια αλλα σε καριολιδες δεν απαντω 2η φορα

Τα αρχιδια μου παρε και χοροπηδα .....χαχαχαχα
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
873
Like
923
Πόντοι
86
Για εσενα αμα θελεις σου δινω τα αρχιδια μου να τα γλύψεις
ρουφατα  τωρα

ξερω ότι θα συνεχισεις και θα πεις και άλλη μαλακια αλλα σε καριολιδες δεν απαντω 2η φορα

Τα αρχιδια μου παρε και χοροπηδα .....χαχαχαχα

μπερδεμα .... )))))))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom