Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Καλοπερνανε οι καργιολες :)

Και οι ελληνιδες τετοια κανουν αλλα στα κρυφα.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εμενα μονο οι ελληνιδες με γκαβλωνουν....
Καλά τύπε. Πήγαινε διακοπές στα νησιά που συχνάζουν οι ξένες κι έλα μετά πες μας αν δεν σε γκαβλωνουν. Μάλλον από αντίδραση το λες
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Βλεπω τον Αυγουστο στις διακοπες στη παραλια μια Ρωσιδα 40αρα ολομοναχη,ψηλη,ξανθια,νταρντανα να κανει ηλιοθεραπεια.Φοραγε μονο ενα μαυρο στριγκ.Σωματαρα.Σηκωνεται να φυγει και βαζει ενα λευκο ρουχο απο πανω σαν αυτο που βαζει η Σονια η βυζαρου στο Αλκιβιαδου που τα βλεπεις ολα φορα παρτιδα.Την ακολουθω λοιπον λιγα μετρα αποφασισμενος να της μιλησω.Σταματαει σε μια αυτοκινηταρα λιγο πιο περα και ανοιγει το πορτ παγκαζ.Παιρνω θεση στα 5 μετρα απ αυτην απεναντι και καθομαι σε ενα πεζουλακι.Κοσμος εκεινη την ωρα δε περναγε καθολου.Και αρχιζει να αλλαζει και γδυνεται τελειως.Στα ορθια,μεγαλη καυλα.Φοραγε ενα υποτυπωδες αλλα τα εβλεπα ολα,βυζαρες κωλαρα,μου ειχε γινει πετρα.Σιγουρα με ειχε αντιληφθει που τη κοιταζα αλλα δε με ενοιαζε κιολας.Μονη της ηταν.Αλλαζει και της πεφτω αμεσως απο διπλα και της πιανω κουβεντα στα αγγλικα.Πολυ δυσκολη η συννενοηση,μιλαγε πολυ λιγο.Μου ειπε οτι ηρθε οδικως απο Γερμανια με την αυτοκινηταρα και οτι ειναι Ρωσιδα.Πραγματι το αυτοκινητο ειχε γερμανικες πινακιδες.Περπατησαμε λιγο και κουβεντιαζαμε και μας κοιταγαν ολοι,η κοπελα ηταν τοπ.Τη προσκαλεσα αν ηθελε να ανεβει μεχρι το διαμερισμα μου που ειναι διπλα εκει και της το εδειξα για να τη κερασω ενα ποτο αλλα μου αρνηθηκε ευγενικα και μου ειπε οτι βιαζοταν γιατι πηγαινε σε σπα-μασαζ.Φαινοταν οτι τα χε.

Αυτα ειναι!!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλά τύπε. Πήγαινε διακοπές στα νησιά που συχνάζουν οι ξένες κι έλα μετά πες μας αν δεν σε γκαβλωνουν. Μάλλον από αντίδραση το λες

Όχι όλες οι ξένες,αλλά κυρίως οι Σλάβες.Παρόλο που έρχονται αρκετές καλές Αγγλίδες,Γερμανίδες,Σκανδιναβές,βγάζουν πολλή κρυάδα και σε ξενερώνουν.Μόνο οι Αμερικανίδες είναι κάπως πιο θηλυκές και πιο καυλιάρες.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Ειπαμε αλλη καυλα ειναι να σου λεει η ελεινηδα "σκισε μου τη κωλαρα πουτσαρα μου" κι αλλο ν ακους τα ξενερωτα ξενα απο τις ξενες...
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Εγώ πέρασα ένα ωραιότατο ΠΣΚ με καναδέζα 32χρονη.
Την πέτυχα στο τραμ.
Πολύ όμορφη
Τη μέρα γυρίζαμε αρχαία, παραλία φαί και το βράδυ  :knockinb:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ειπαμε αλλη καυλα ειναι να σου λεει η ελεινηδα "σκισε μου τη κωλαρα πουτσαρα μου" κι αλλο ν ακους τα ξενερωτα ξενα απο τις ξενες...
τι ξενέρωτα ρε?
σου εχει πει γαλλιδα καυλωμενη που παει να χυσει "ζ αρε ζ αρε"=φτανω φτανω, με αυτό το ρ σαν γ να καυλωσεις μονο που το ακους? προτιμάς την γκρινιαρα την ξινη την ελληνιδα ρε? ελεος όχι αλλο καρβουνο
 

urban

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
354
Like
6
Πόντοι
1
Κολόφαρδος. Πήγαινα για καφέ που δεν ήπια τελικά. Έκατσε, δεν την έπεσα αλλά μου άρεσε και συνέχισα.

Τυχερά είναι αλλά πρέπει να κυκλοφορούμε αρκετά και με τα μάτια ανοιχτά. Είχα και εγώ κάποια ανάλογα lucky shots, αλλά η τύχη θέλει να μπορείς να την αξιοποιείς κιολας
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Εγώ πέρασα ένα ωραιότατο ΠΣΚ με καναδέζα 32χρονη.
Την πέτυχα στο τραμ.
Πολύ όμορφη
Τη μέρα γυρίζαμε αρχαία, παραλία φαί και το βράδυ  :knockinb:

ΑΞΙΟΣ!!!!  Έτσι βοηθάμε την Ελλαδα και την οικονομια!!!

ΑΞΙΟΣ!!!  Έτσι θα βγουμε από την κριση
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Γιατι αν ηταν ελεινηδα με γκολφ δε γαμαγες τυπε...
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Γιατι αν ηταν ελεινηδα με γκολφ δε γαμαγες τυπε...

Αυτή, ούτε που ασχολήθηκε με το αμάξι - σπίτι μου - ντύσιμο!!!
Άσε που ήταν ανένδοτη και πλήρωσε όλα τα φαγιά. Βέβαια, το Σάββατο έκανε τσεκ αουτ από το χοτέλι της και έμενε σπίτι μου. Αγία Παρασκευή, για να προλάβω την ερώτηση
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Ακριβως τυπε! αν ητανε ελεεινιδα θα θελε απο αουντι και πανω, θα θελε κερασματα, θα σχολιαζε το πως ντυνεσαι, πως ειναι το σπιτι του, τα παντα ολα... θα επρεπε να εγκρινει η κολλητη της, η μανα της, κλπ κλπ...
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Ακριβως τυπε! αν ητανε ελεεινιδα θα θελε απο αουντι και πανω, θα θελε κερασματα, θα σχολιαζε το πως ντυνεσαι, πως ειναι το σπιτι του, τα παντα ολα... θα επρεπε να εγκρινει η κολλητη της, η μανα της, κλπ κλπ...
το θέμα είναι που θα βρω κάνα 2χίλιαρο να πάω Καναδά????
με έχει πρήξει στο μεσατζουερ να πάω
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εγώ πέρασα ένα ωραιότατο ΠΣΚ με καναδέζα 32χρονη.
Την πέτυχα στο τραμ.
Πολύ όμορφη
Τη μέρα γυρίζαμε αρχαία, παραλία φαί και το βράδυ  :knockinb:

για δωσε σκηνικο προσεγγισης τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom