Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
192
Πόντοι
16
Δεν πειράσει μαν ....πάμε γι'αλλα...
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαματε.. Μη σταματάτε
Το θέλουν οι τουρίστριες
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Άσε τα κοπι πειστ ποσταρισματα και δώσε καμία τουρίστρια στο λαο, μοναχοφαι!
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
τι εγεινε ΣΚ?
Ξεσκισατε τουριστριες?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ξεσκισατε καμια τουριστρια τελευταια?
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Ποιες ξενες ρε τυποι;;;
Αν δεν βαλεις στα 4 την ελληνιδαρα να της τραβας τη μαλουρα και να της σκιζεις τη κωλοτρυπαρα και να σου φωναζει ξεσκισε με πουτσαρα μου δεν αξιζει... καθιστε με τις ξενερωτες τις ξενες να σας μιλανε στα αγγλικα...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Άσε τα κοπι πειστ ποσταρισματα και δώσε καμία τουρίστρια στο λαο, μοναχοφαι!


Ένας αυτός, και δεύτερος ο "ζητείται να μου χαρίσουν"... :S


Σαν χαλασμένα ρολόγια που λένε την σωστή ώρα δυο φορές την ημέρα.

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Ποιες ξενες ρε τυποι;;;
Αν δεν βαλεις στα 4 την ελληνιδαρα να της τραβας τη μαλουρα και να της σκιζεις τη κωλοτρυπαρα και να σου φωναζει ξεσκισε με πουτσαρα μου δεν αξιζει... καθιστε με τις ξενερωτες τις ξενες να σας μιλανε στα αγγλικα...
Αν πήγαινες μικρός στα αγγλικά και είχες lower θα γάμαγες και εσύ ξένες. :2funny:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Αμερικανίδες γιοκ ! Λίγο πριν κατέβω Σύνταγμα μου έστειλαν μήνυμα ότι είναι Μοναστηράκι με κάτι φίλους και πίνουν στο Α φορ Άθενς. Τις ρώτησα ποιοι είναι αυτοί και αν θα βρεθούμε τελικά για παραλία και δεν έχω λάβει απάντηση. Κουκουρούκου οι Αμερικανες !!!! Πρώτη φορά μου το κάνουν αυτό το σκηνικό στο καουτσ σερφιν. Είμαι κέντρο έφαγα σαντουιτσακι και θα κάνω μια βόλτα και θα παλέψω να βρω καμία μόνη της ή με άλλη μια για να πιάσω κουβέντα κι ότι ήθελε προκύψει.
Το Κάουτς είναι σαν λοταρία.Αν σου κάτσει έκατσε.Επειδή αυτές που έρχονται στην Αθήνα μένουν το πολύ δύο ημέρες και δεν έχουν καιρό για ψήσιμο είναι δύσκολο να τις συναντήσεις.Επίσης γράφουν πολλοί και αυτές διαλέγουν στο πόδι.Όποιος προλάβει!Εγώ έψυνα ένα ασιατάκι που θα έμενε δύο μόνο ημέρες.Μου απάντησε όταν δεν ήμουν στον Η/Υ , είδα το μήνυμα μετά από τέσσερεις ώρες .Όταν απάντησα ήταν αργά γιατί της είχε μείνει μόνο μισή ημέρα.Που καιρός για γνωριμία.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Το Κάουτς είναι σαν λοταρία.Αν σου κάτσει έκατσε.Επειδή αυτές που έρχονται στην Αθήνα μένουν το πολύ δύο ημέρες και δεν έχουν καιρό για ψήσιμο είναι δύσκολο να τις συναντήσεις.Επίσης γράφουν πολλοί και αυτές διαλέγουν στο πόδι.Όποιος προλάβει!Εγώ έψυνα ένα ασιατάκι που θα έμενε δύο μόνο ημέρες.Μου απάντησε όταν δεν ήμουν στον Η/Υ , είδα το μήνυμα μετά από τέσσερεις ώρες .Όταν απάντησα ήταν αργά γιατί της είχε μείνει μόνο μισή ημέρα.Που καιρός για γνωριμία.
Παίζουν λίγες για συνάντηση στο hangouts. Όταν τις ζητάς να τις συναντήσεις πετάγονται άλλοι 5-6 και μπορεί είτε να διαλέξει έναν, συνήθως τον πιο εμφανισιμο με προφίλ του κώλου είτε να τους δεχθεί όλους και οι παπάρες να πάνε όλοι μαζί να κάνουν τους μουνοβοσκους. Καποιοι νομίζουν ότι θα τις πάρουν παρτούζα. Δεν λεω υπάρχουν και τέτοιες αλλά δύσκολα τις βρίσκεις.
Επίσης κάποιες σε μπλοκάρουν αν δεν σε γουστάρουν αν επιχειρήσεις αρκετές φορές να τις στείλεις αίτημα για συνάντηση, το οποίο αναγράφεται ως : Say hello! Θέλει υπομονή και επιμονή. Πολλές είναι κουλτουριαρες και δεν θέλουν ουτε φλερτ ούτε σεξ. Ακόμη κι αυτές που μένουν παραπάνω από 3-4 μέρες. Τουλάχιστον αυτό δηλώνουν εκ πρώτης. Αν κάποιος είναι καλός και επιμένει μπορεί στο τέλος κάτι να καταφερει.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Σκισατε κατι καλο ΣΚ? :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.186
Πόντοι
24.806
Οι Αγγλίδες πρώτες !! Δεν γαμας Αγγλίδα με τιποτα!!! Μόνο καμία τελειωμένη που από το μεθύσι δεν καταλαβαίνει τίποτα. Αντιθέτως Σέρβες, Πολωνες , Σουηδέζες πιο εύκολα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Οι Αγγλίδες πρώτες !! Δεν γαμας Αγγλίδα με τιποτα!!! Μόνο καμία τελειωμένη που από το μεθύσι δεν καταλαβαίνει τίποτα. Αντιθέτως Σέρβες, Πολωνες , Σουηδέζες πιο εύκολα
Εσύ το παλεψες τύπε η μία φορά επιχειρησες κι έβγαλες το συμπέρασμα ;
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Ελατε να οηθησετε την Ελλαδα
Γαμηστε τουριστριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom