Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Τωρα ειναι η ωρα για καμακι. Εχει κατι σπανιεν στην Ακροπολη μπουκια και συγχωριο!
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ελα να σας βλεπω να γαματε
Μη σταματάτε ..... Τωρα βαλτε τα δυνατα σας.....
Για την Ελλαδα ρε γαμωτο :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.897
Like
534
Πόντοι
36
Οι Αγγλίδες πρώτες !! Δεν γαμας Αγγλίδα με τιποτα!!! Μόνο καμία τελειωμένη που από το μεθύσι δεν καταλαβαίνει τίποτα. Αντιθέτως Σέρβες, Πολωνες , Σουηδέζες πιο εύκολα
ετσι ειναι :kneel: :kneel:
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Πάντως πλάκα πλάκα μπορεί οι Ελληνίδες να είναι κουτσές, στραβές και γω δε ξέρω τι άλλο...έχουν μια κάποια αξιοπρέπια σε σχέση με τις τουρίστριες. Είδα τις προάλλες στη μαρίνα Φλοίσβου μία τουρίστρια (έμοιαζε με Βορειοευρωπαία και είχε αυτό το τουριστικό στυλ. ΕΜΟΙΑΖΕ, δε ξέρω τι ήταν)...που είχε βγάλει τις σαγιονάρες και είχε ξαπλώσει στα σκαλάκια ακουμπόντας στο κεφάλι το σακίδιο τις, λες και είναι κανένα πρεζόνι που ξαπλώνει όπου βρει. Έπρεπε κάποιος να της πει "Σήκω πάνω ρε, δεν είναι σπίτι σου."

Δεν είναι τυχαίο που το "είσαι τουρίστας" το λέμε σαν εναλλακτικό του "είσαι ότι να'ναι". Μια Ελληνίδα δε νομίζω να δεχόταν να κάνει κάτι τέτοιο.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
οι ελλεινηδες ειναι αλλη κλαση τυπε!
ξερουν να ντυθουν, να φερθουν, να γαμηθουν...τα παντα ολα!
τωρα αν καποιοι χυνουν μονο και μονο στην ιδεα της εναλλακτικης απλυτης τουριστριας με τη διχαλα και το σακιδιο στη πλατη....τι να πω...
γουστα ειναι αυτα!
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Πάντως πλάκα πλάκα μπορεί οι Ελληνίδες να είναι κουτσές, στραβές και γω δε ξέρω τι άλλο...έχουν μια κάποια αξιοπρέπια σε σχέση με τις τουρίστριες. Είδα τις προάλλες στη μαρίνα Φλοίσβου μία τουρίστρια (έμοιαζε με Βορειοευρωπαία και είχε αυτό το τουριστικό στυλ. ΕΜΟΙΑΖΕ, δε ξέρω τι ήταν)...που είχε βγάλει τις σαγιονάρες και είχε ξαπλώσει στα σκαλάκια ακουμπόντας στο κεφάλι το σακίδιο τις, λες και είναι κανένα πρεζόνι που ξαπλώνει όπου βρει. Έπρεπε κάποιος να της πει "Σήκω πάνω ρε, δεν είναι σπίτι σου."

Δεν είναι τυχαίο που το "είσαι τουρίστας" το λέμε σαν εναλλακτικό του "είσαι ότι να'ναι". Μια Ελληνίδα δε νομίζω να δεχόταν να κάνει κάτι τέτοιο.


και που? στη μαρινα φλοισβου που κανουν... αγωνες δρομου οι κατσαριδες! και εχει γεμισει και λαθρομεταναστες....

αλλα επρεπε να πετυχει τον αλβανο με τις μπυρες και τους φοινικες!  :2funny: :headbaning1:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Στην Ελλαδα αμα σε πιασει κατουρημα ή κοψιμο ολο και καποιο παρκακι ή σκοτεινη γωνια βρισκεις να ξαλαφρωσεις. Στην Ευρωπη χεζεσαι απανω σου και σε δειχνουν ολοι με το δαχτυλο. Αμα εισαι και μακρια απο το σπιτι και δε μπορεις να μπεις σε οχημα χεσμενος μπορει να φτασεις στην απελπισια να πεσεις κατω στη μεση του πεζοδρομιου και να αρχισεις να ουρλιαζεις.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Στην Ελλαδα αμα σε πιασει κατουρημα ή κοψιμο ολο και καποιο παρκακι ή σκοτεινη γωνια βρισκεις να ξαλαφρωσεις. Στην Ευρωπη χεζεσαι απανω σου και σε δειχνουν ολοι με το δαχτυλο. Αμα εισαι και μακρια απο το σπιτι και δε μπορεις να μπεις σε οχημα χεσμενος μπορει να φτασεις στην απελπισια να πεσεις κατω στη μεση του πεζοδρομιου και να αρχισεις να ουρλιαζεις.

Α μη το λες. Και μένα με έχει πιάσει πολλές φορές κατούρημα και αφού βρω κανένα τοίχο ελεύθερο κοιτάζω στα γύρω μπαλκόνια μη βγει καμιά κυράτσα και μου φωνάζει "Τι κάνεις εκεί ρε αλήτη; Θα φωνάξω την αστυνομία!". Μπορεί να είναι νύχτα και να κοιμούνται οι περισσότεροι αλλά ποτέ δε ξέρεις.

Άσε που πρέπει να έχεις και τα μάτια σου 14, γιατί εκεί που κατουράς αμέρημνος...μπορεί να έρθει κανένας από πίσω να σε κοπανήσει στο κεφάλι με σφυρί, να πέσεις κάτω αναίσθητος, να σε κλέψει και να σε δει κανένας τέζα στο πεζοδρόμιο (άμα περνάει εκείνη την ώρα) με τη ζώνη ξεκούμπωτη και το σώβρακο κατεβασμένο και να γίνεις ρεζίλι των σκυλιών. :2funny:


ΟΚ δε μου έχει τύχει ποτέ αλλά...έχω σκεφτεί αυτό το σενάριο οπότε για καλό και για κακό κοιτάζω και λίγο πίσω μου.

και που? στη μαρινα φλοισβου που κανουν... αγωνες δρομου οι κατσαριδες! και εχει γεμισει και λαθρομεταναστες....

αλλα επρεπε να πετυχει τον αλβανο με τις μπυρες και τους φοινικες!  :2funny: :headbaning1:

Τέτοιες μαλακίες έχω δει και στην Καλλιθέα από πάνω που είναι ο ΗΣΑΠ και το πάρκο Σκανδαλάκη μέχρι κάτω στις Τζιτζιφιές. Ειδικά στις Τζιτζιφιές που έρχονται πιο πολύ τουρίστες και χρησιμοποιούν το Τραμ έχω δει παρόμοια, π.χ. να κάθονται χάμω αν τυχόν δε βρουν καθίσματα στην αποβάθρα του Τραμ.


Και η πλάκα είναι ότι και μένα τον ίδιο με έχουν περάσει για ξένο αρκετές φορές, όπως έχω πει λίγες σελίδες πριν...αλλά όχι και να με κάνετε ένα με τα σκατά. Μπορεί στη φάτσα να μοιάζω όντως έτσι, αλλά όχι και να είμαι από την ίδια φάρα που κάθονται χάμω όπου βρουν, και ας έχουν κατουρήσει και χέσει χιλιάδες σκυλιά εκεί. :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Στην Ελλαδα αμα σε πιασει κατουρημα ή κοψιμο ολο και καποιο παρκακι ή σκοτεινη γωνια βρισκεις να ξαλαφρωσεις. Στην Ευρωπη χεζεσαι απανω σου και σε δειχνουν ολοι με το δαχτυλο. Αμα εισαι και μακρια απο το σπιτι και δε μπορεις να μπεις σε οχημα χεσμενος μπορει να φτασεις στην απελπισια να πεσεις κατω στη μεση του πεζοδρομιου και να αρχισεις να ουρλιαζεις.

Κάτι ξέρω που δεν έχω φύγει από Ελλάδα ποτέ.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Στην Ελλαδα αμα σε πιασει κατουρημα ή κοψιμο ολο και καποιο παρκακι ή σκοτεινη γωνια βρισκεις να ξαλαφρωσεις. Στην Ευρωπη χεζεσαι απανω σου και σε δειχνουν ολοι με το δαχτυλο. Αμα εισαι και μακρια απο το σπιτι και δε μπορεις να μπεις σε οχημα χεσμενος μπορει να φτασεις στην απελπισια να πεσεις κατω στη μεση του πεζοδρομιου και να αρχισεις να ουρλιαζεις.

στο αμστερνταμ χεζουν στους δρομους ρε
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
οι ελλεινηδες ειναι αλλη κλαση τυπε!
ξερουν να ντυθουν, να φερθουν, να γαμηθουν...τα παντα ολα!
τωρα αν καποιοι χυνουν μονο και μονο στην ιδεα της εναλλακτικης απλυτης τουριστριας με τη διχαλα και το σακιδιο στη πλατη....τι να πω...
γουστα ειναι αυτα!
Οι Ελληνίδες ξέρουν να γαμηθουν ; Ωραία ανέκδοτα γράφεις τύπε. Έχεις βρει μια γκομενα κι έχεις βγάλει συμπεράσματα για όλες τις γαλοτσες.
Η Ελλάδα δηλαδη απλυτες δεν έχει ; Τις συντρόφισσες της Αριστεράς και των υπολοίπων συνιστουσων τις έχεις για καθαρές; Έχω πετύχει βρωμιαρες Ελληνίδες. Αστο. Δεν πείθεις.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Τυπε οσες ελληνιδες γαμησα στη ζωη μου γαμιοντουσταν σα τα σκυλια! Και κωλο μου διναν τα παντα!!! Τι στο διαλο ολο σε μπαζα πεφτεις;;;


Οσο για τις αριστερες αναρχοαπλυτες κουμουνες δε τις θεωρω καν γυναικες!!! Μη μου τις βαζεις στη κουβεντα!!!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τυπε οσες ελληνιδες γαμησα στη ζωη μου γαμιοντουσταν σα τα σκυλια! Και κωλο μου διναν τα παντα!!! Τι στο διαλο ολο σε μπαζα πεφτεις;;;


Οσο για τις αριστερες αναρχοαπλυτες κουμουνες δε τις θεωρω καν γυναικες!!! Μη μου τις βαζεις στη κουβεντα!!!
Τύπε μπουζουκοβιες γνώριζες ; Σε ρωτάω εσύ νομίζω ήσουν που μας έλεγες ότι στα μπουζούκια γνωρίζει κάποιος εύκολα.
Είδες λοιπόν που υπάρχουν και απλυτες Ελληνίδες ;
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Και μπουζουκοβιες και μεινστριμ και ψαγμενες! Γενικα στη ζωη μου γαμησα καλα μουνια δεν εχω παραπονο! Λιγα αλλα καλα!
Οταν εβλεπα να πλησιαζει αριστερη βρωμιαρα γινομουνα...ουσειν μπολτ!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Και μπουζουκοβιες και μεινστριμ και ψαγμενες! Γενικα στη ζωη μου γαμησα καλα μουνια δεν εχω παραπονο! Λιγα αλλα καλα!
Οταν εβλεπα να πλησιαζει αριστερη βρωμιαρα γινομουνα...ουσειν μπολτ!
Πως τις γνώρισες τύπε ; Για δώσε ινφο στον λαό του μπου.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Οι Ελληνίδες ξέρουν να γαμηθουν ; Ωραία ανέκδοτα γράφεις τύπε. Έχεις βρει μια γκομενα κι έχεις βγάλει συμπεράσματα για όλες τις γαλοτσες.
Η Ελλάδα δηλαδη απλυτες δεν έχει ; Τις συντρόφισσες της Αριστεράς και των υπολοίπων συνιστουσων τις έχεις για καθαρές; Έχω πετύχει βρωμιαρες Ελληνίδες. Αστο. Δεν πείθεις.

τυπε ολο δοντι βαζουν στη πιπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom