Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαμησατε κάποια καλή τουρίστρια;
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Μαγκες εκεί που δουλευω εχει πολλες Τσεχες τουριστριες. Τερμα μουναρες...Ενα βήμα παραπάνω απο τις επισης καυλομουνες πολωνεζες.Τυποι ,παίζει να παω Πράγα, πρώτα ο θεός,τέλος σεζόν. Και θελω να γαμησω σίγουρα τσεχες....Θα προσεγγισω, δεν ξέρω όμως αμα κατσει η φάση. Κατι ειχα ακούσει ότι έχει και μπουρδελα στην πραγα που γαμας τσαμπα,ισχύει ή είναι παπαριά?θα το ρωτήσω βεβαια και στο νημα της Πράγας. Εσείς έχετε γνώσεις; Όνειρο μου να πηδηξω τσεχα. Αδυνατες με μεγάλα μπαλκονια,και καυλοφατσες....Οποιος εχει εμπειρία με Τσεχες ή με τσαμπα γαμησι στην Πράγα, τα φώτα του,παρακαλώ. Ευχαριστώ πολύ!
 

Tsotsos12

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2024
Μηνύματα
52
Like
169
Πόντοι
0
Μαγκες εκεί που δουλευω εχει πολλες Τσεχες τουριστριες. Τερμα μουναρες...Ενα βήμα παραπάνω απο τις επισης καυλομουνες πολωνεζες.Τυποι ,παίζει να παω Πράγα, πρώτα ο θεός,τέλος σεζόν. Και θελω να γαμησω σίγουρα τσεχες....Θα προσεγγισω, δεν ξέρω όμως αμα κατσει η φάση. Κατι ειχα ακούσει ότι έχει και μπουρδελα στην πραγα που γαμας τσαμπα,ισχύει ή είναι παπαριά?θα το ρωτήσω βεβαια και στο νημα της Πράγας. Εσείς έχετε γνώσεις; Όνειρο μου να πηδηξω τσεχα. Αδυνατες με μεγάλα μπαλκονια,και καυλοφατσες....Οποιος εχει εμπειρία με Τσεχες ή με τσαμπα γαμησι στην Πράγα, τα φώτα του,παρακαλώ. Ευχαριστώ πολύ!
Φίλε την Κυριακή ,γράψε ακριβώς το ίδιο...αλλά να το κάνεις στα νέα θέματα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.996
Like
18.023
Πόντοι
3.656
Μάλλον οι νέοι δεν γαμάνε αλλο τουρίστριες!!! Και το όνομα που είχε κάποτε η Ελλάδα για καμάκια και καλό σεξ θα σβήσει…..

Το αντίθετο,οι τουριστριες δε γαμιούνται πλέον
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.115
Πόντοι
34.538
Μαγκες εκεί που δουλευω εχει πολλες Τσεχες τουριστριες. Τερμα μουναρες...Ενα βήμα παραπάνω απο τις επισης καυλομουνες πολωνεζες.Τυποι ,παίζει να παω Πράγα, πρώτα ο θεός,τέλος σεζόν. Και θελω να γαμησω σίγουρα τσεχες....Θα προσεγγισω, δεν ξέρω όμως αμα κατσει η φάση. Κατι ειχα ακούσει ότι έχει και μπουρδελα στην πραγα που γαμας τσαμπα,ισχύει ή είναι παπαριά?θα το ρωτήσω βεβαια και στο νημα της Πράγας. Εσείς έχετε γνώσεις; Όνειρο μου να πηδηξω τσεχα. Αδυνατες με μεγάλα μπαλκονια,και καυλοφατσες....Οποιος εχει εμπειρία με Τσεχες ή με τσαμπα γαμησι στην Πράγα, τα φώτα του,παρακαλώ. Ευχαριστώ πολύ!
Και γιατι δεν τις γαμας εκει που τις εχεις και
θελεις να τρεχεις στη Πραγα?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.996
Like
18.023
Πόντοι
3.656
Μαγκες εκεί που δουλευω εχει πολλες Τσεχες τουριστριες. Τερμα μουναρες...Ενα βήμα παραπάνω απο τις επισης καυλομουνες πολωνεζες.Τυποι ,παίζει να παω Πράγα, πρώτα ο θεός,τέλος σεζόν. Και θελω να γαμησω σίγουρα τσεχες....Θα προσεγγισω, δεν ξέρω όμως αμα κατσει η φάση. Κατι ειχα ακούσει ότι έχει και μπουρδελα στην πραγα που γαμας τσαμπα,ισχύει ή είναι παπαριά?θα το ρωτήσω βεβαια και στο νημα της Πράγας. Εσείς έχετε γνώσεις; Όνειρο μου να πηδηξω τσεχα. Αδυνατες με μεγάλα μπαλκονια,και καυλοφατσες....Οποιος εχει εμπειρία με Τσεχες ή με τσαμπα γαμησι στην Πράγα, τα φώτα του,παρακαλώ. Ευχαριστώ πολύ!

Αν εισαι Λεπτοκαρυα,εκει θα γαμησεις πιο εύκολα απ'την Πράγα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Teo92

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.278
Πόντοι
486
Δλδ ρε μάνα ήσουν σε μέρος που είχες πολλές Τσέχες διακοπές και δεν πηδήξες... Διακοπές ήταν σε ξένη χώρα,δλδ χαλαρές με καλή διάθεση κ δεν πηδήξες... Οπότε λες ας πάω Πράγα που έχει πολλούς τουρίστες σαν κ με μένα,ας γίνω ένα με την μάζα μπας και πηδήξω.... Θέλει κ νιονιο το πήδημα, σκέψη με το πάνω κεφάλι...
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Δλδ ρε μάνα ήσουν σε μέρος που είχες πολλές Τσέχες διακοπές και δεν πηδήξες... Διακοπές ήταν σε ξένη χώρα,δλδ χαλαρές με καλή διάθεση κ δεν πηδήξες... Οπότε λες ας πάω Πράγα που έχει πολλούς τουρίστες σαν κ με μένα,ας γίνω ένα με την μάζα μπας και πηδήξω.... Θέλει κ νιονιο το πήδημα, σκέψη με το πάνω κεφάλι...
Θεωρείς οτι είναι τόσο εύκολο, δουλευοντας σε αυστηρό ξενοδοχείο να πηδηξεις; ;;;Αν ναι,πες μου τον τροπο.Δεν ειρωνευομαι.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Θεωρείς οτι είναι τόσο εύκολο, δουλευοντας σε αυστηρό ξενοδοχείο να πηδηξεις; ;;;Αν ναι,πες μου τον τροπο.Δεν ειρωνευομαι.
Σε ποια περιοχή είναι το ξενοδοχείο;
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τελικά γαμησε κάποιος τουρίστρια φέτος?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Ρε κανένας δεν γαμησε; Πάνε οι καλές εποχές!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom