Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 432K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
805
Κριτικές
47
Like
9.143
Πόντοι
6.236
Αν πηδηξεις καμια Εγγλεζα την άλλη μέρα μπορεί να πει τη βιασες για να πάρει ασφάλεια. Μόνο Ελληνίδες πλέον να υποστηρίζουμε τον τόπο μας.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.054
Πόντοι
456
Αν πηδηξεις καμια Εγγλεζα την άλλη μέρα μπορεί να πει τη βιασες για να πάρει ασφάλεια. Μόνο Ελληνίδες πλέον να υποστηρίζουμε τον τόπο μας.
Τη πάτησε φίλος μου. Πάλι καλά έτυχε να υπάρχει κάμερα ασφαλείας στα κοντά.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τί έγινε ρε καμάκια; Καρφώσατε καμία καλή τουρίστρια?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τί γίνεται καμάκια συναγωνιστές;
Φέτος που έχουν πλακώσει πολλές τουρίστριες γαματε ;

Για να ακούσω καμία ιστοριούλα…….
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.668
Κριτικές
1
Like
6.746
Πόντοι
1.056
Τί γίνεται καμάκια συναγωνιστές;
Φέτος που έχουν πλακώσει πολλές τουρίστριες γαματε ;

Για να ακούσω καμία ιστοριούλα…….
Ρε τυπε δεν ζουμε Μυκονο και Σαντορινα!

Εδω που ζουμε εχουν ερθει ολες οι Σερβοβουλγαρορουμανες με ταπερακια και με κατι βυζγια ως τα γονατα
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Ρε τυπε δεν ζουμε Μυκονο και Σαντορινα!

Εδω που ζουμε εχουν ερθει ολες οι Σερβοβουλγαρορουμανες με ταπερακια και με κατι βυζγια ως τα γονατα
Χαλκιδική; Ή Κατερίνη;
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Ειχαν έρθει 3 20χρονα που ζουν Δανία, δύο βιετναμεζες και μια κούρδα.Γουσταρα αρχικά την μία από το Βιετνάμ γιατί ήταν βυζαρου και καυλιαρα....όμως η κουρδα ηταν απιστευτα όμορφη. Ετυχε να χορεψουμε ολοι μαζι,να πιανομαστε,να αγκαλιαζομαστε...και τους ειπα το επόμενο βράδυ να βγουμε.. Την επόμενη μέρα λοιπόν παιδιά, ήταν πολύ ψυχρες ,δεν μου μιλούσαν και βέβαια έπαψα μετά να τους μιλαω και εγώ ..Τελικά μαγκες η κουρδα ηταν αλλιώς και μαζί της ενιωσα αλλιώς στο χορό, ήταν πιο θερμή.. .αλλά προσεγγισα την βυζαρου που ήταν στον κόσμο της.Υπήρχαν έντονα βλεμματα μεταξύ μας τα τελευταία 2 βραδια με την κουρδα,όμως θα ενιωθα αδυναμος αν τις ξαναπλησιαζα.Μου ειπαν απο το ξενοδοχείο ότι δεν τις γαμησε κανείς,αν ειναι και αλήθεια....Φυγανε σήμερα το πρωΐ,δεν με χαιρετησαν ,δεν ασχοληθηκα. Αλλά ποτέ δεν καταλαβα τι πραγματικά έγινε ..Να περνατε καλά μαγκες,να τις γαματε, να ξαναερχονται.Έχουμε ακόμα καλοκαίρι και θα έρχονται και άλλες.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Ειχαν έρθει 3 20χρονα που ζουν Δανία, δύο βιετναμεζες και μια κούρδα.Γουσταρα αρχικά την μία από το Βιετνάμ γιατί ήταν βυζαρου και καυλιαρα....όμως η κουρδα ηταν απιστευτα όμορφη. Ετυχε να χορεψουμε ολοι μαζι,να πιανομαστε,να αγκαλιαζομαστε...και τους ειπα το επόμενο βράδυ να βγουμε.. Την επόμενη μέρα λοιπόν παιδιά, ήταν πολύ ψυχρες ,δεν μου μιλούσαν και βέβαια έπαψα μετά να τους μιλαω και εγώ ..Τελικά μαγκες η κουρδα ηταν αλλιώς και μαζί της ενιωσα αλλιώς στο χορό, ήταν πιο θερμή.. .αλλά προσεγγισα την βυζαρου που ήταν στον κόσμο της.Υπήρχαν έντονα βλεμματα μεταξύ μας τα τελευταία 2 βραδια με την κουρδα,όμως θα ενιωθα αδυναμος αν τις ξαναπλησιαζα.Μου ειπαν απο το ξενοδοχείο ότι δεν τις γαμησε κανείς,αν ειναι και αλήθεια....Φυγανε σήμερα το πρωΐ,δεν με χαιρετησαν ,δεν ασχοληθηκα. Αλλά ποτέ δεν καταλαβα τι πραγματικά έγινε ..Να περνατε καλά μαγκες,να τις γαματε, να ξαναερχονται.Έχουμε ακόμα καλοκαίρι και θα έρχονται και άλλες.
Αγαμητες έφυγαν οι κοπέλες!!! Πώς και γιατί να έρθουν ξανά Ελλάδα; Θα πάνε σε καμία Αίγυπτο θα τις σκίσουν καλά και θα το διαφημίσουν και σε άλλες!!!!! Γαματε λέμε να βοηθούσαμε την χώρα μας!!!!
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
11
Like
1.189
Πόντοι
371
Ειχαν έρθει 3 20χρονα που ζουν Δανία, δύο βιετναμεζες και μια κούρδα.Γουσταρα αρχικά την μία από το Βιετνάμ γιατί ήταν βυζαρου και καυλιαρα....όμως η κουρδα ηταν απιστευτα όμορφη. Ετυχε να χορεψουμε ολοι μαζι,να πιανομαστε,να αγκαλιαζομαστε...και τους ειπα το επόμενο βράδυ να βγουμε.. Την επόμενη μέρα λοιπόν παιδιά, ήταν πολύ ψυχρες ,δεν μου μιλούσαν και βέβαια έπαψα μετά να τους μιλαω και εγώ ..Τελικά μαγκες η κουρδα ηταν αλλιώς και μαζί της ενιωσα αλλιώς στο χορό, ήταν πιο θερμή.. .αλλά προσεγγισα την βυζαρου που ήταν στον κόσμο της.Υπήρχαν έντονα βλεμματα μεταξύ μας τα τελευταία 2 βραδια με την κουρδα,όμως θα ενιωθα αδυναμος αν τις ξαναπλησιαζα.Μου ειπαν απο το ξενοδοχείο ότι δεν τις γαμησε κανείς,αν ειναι και αλήθεια....Φυγανε σήμερα το πρωΐ,δεν με χαιρετησαν ,δεν ασχοληθηκα. Αλλά ποτέ δεν καταλαβα τι πραγματικά έγινε ..Να περνατε καλά μαγκες,να τις γαματε, να ξαναερχονται.Έχουμε ακόμα καλοκαίρι και θα έρχονται και άλλες.
Την έχω πατήσει κ εγώ έτσι με βόρειες. Αυτές θέλαν πουτσο το πρώτο βράδυ που βγήκατε και έπρεπε να αρπάξεις την ευκαιρία ή οποία ήταν μόνο για εκείνο το βράδυ. Μετά ξενέρωσαν.
 

Gademosavros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
282
Like
1.085
Πόντοι
201
Το απόλυτο νήμα για τους φιδέμπορες
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Σκισατε κατι καλο το καλοκαιρι?

Καμία καλη τουριστριούλα?????

Για πείτε………
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
794
Πόντοι
81
Σκισατε κατι καλο το καλοκαιρι?

Καμία καλη τουριστριούλα?????

Για πείτε………
1 60χρονη,μια 50αρα και σήμερα μια 55αρα τυπε.Ολες Ρωσίδες που ψάχνουν καυλί.Ουτε πολλά πολλά,1 ραντεβου και μετά πουτσα.Με τις αντίστοιχες Ελληνίδες μου έχουν ζαλίσει τα αρχιδια,μόνο βιογραφικό δεν καταθέτω.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.636
Πόντοι
506
Ειχαν έρθει 3 20χρονα που ζουν Δανία, δύο βιετναμεζες και μια κούρδα.Γουσταρα αρχικά την μία από το Βιετνάμ γιατί ήταν βυζαρου και καυλιαρα....όμως η κουρδα ηταν απιστευτα όμορφη. Ετυχε να χορεψουμε ολοι μαζι,να πιανομαστε,να αγκαλιαζομαστε...και τους ειπα το επόμενο βράδυ να βγουμε.. Την επόμενη μέρα λοιπόν παιδιά, ήταν πολύ ψυχρες ,δεν μου μιλούσαν και βέβαια έπαψα μετά να τους μιλαω και εγώ ..Τελικά μαγκες η κουρδα ηταν αλλιώς και μαζί της ενιωσα αλλιώς στο χορό, ήταν πιο θερμή.. .αλλά προσεγγισα την βυζαρου που ήταν στον κόσμο της.Υπήρχαν έντονα βλεμματα μεταξύ μας τα τελευταία 2 βραδια με την κουρδα,όμως θα ενιωθα αδυναμος αν τις ξαναπλησιαζα.Μου ειπαν απο το ξενοδοχείο ότι δεν τις γαμησε κανείς,αν ειναι και αλήθεια....Φυγανε σήμερα το πρωΐ,δεν με χαιρετησαν ,δεν ασχοληθηκα. Αλλά ποτέ δεν καταλαβα τι πραγματικά έγινε ..Να περνατε καλά μαγκες,να τις γαματε, να ξαναερχονται.Έχουμε ακόμα καλοκαίρι και θα έρχονται και άλλες.
Γτ φιλε μου το σκεφτοσουν για την κουρδα?Λογω καταγωγης η δε ρισκαρες γενικοτερα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1 60χρονη,μια 50αρα και σήμερα μια 55αρα τυπε.Ολες Ρωσίδες που ψάχνουν καυλί.Ουτε πολλά πολλά,1 ραντεβου και μετά πουτσα.Με τις αντίστοιχες Ελληνίδες μου έχουν ζαλίσει τα αρχιδια,μόνο βιογραφικό δεν καταθέτω.
Που?????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το απόλυτο νήμα για τους φιδέμπορες
@fideboras δικο σου χαχα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.636
Πόντοι
506
Την έχω πατήσει κ εγώ έτσι με βόρειες. Αυτές θέλαν πουτσο το πρώτο βράδυ που βγήκατε και έπρεπε να αρπάξεις την ευκαιρία ή οποία ήταν μόνο για εκείνο το βράδυ. Μετά ξενέρωσαν.
Γενικα ισχυει αυτο κ με Ελληνιδες,οταν ψυνονται μετα παει γινονται παρανοικες
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.636
Πόντοι
506
Εχω φιλη Ζακυνθο τα ιδια μ λεει πανω κατω αλλα ειναι κ τρελοκομειο γουσταρουμε τις ιδιες εχει γουστο χαχα,μου χει πει πολλες φορες για πανεμορφες τουριστριες καθως δουλευε χρονια ξενοδοχειο και οντως ρε παιδια ειναι πανεμορφες οπως ακομη κ Αθηνα βλεπω κατι μα κατι μωρα!Αυτες με αναγκαζουν να τρεχω στη πιατσα,εισαι που σαι καυλωμενος,βλεπεις κι αυτες κ ξεπερνας τις κοκκινες γραμμες σου χαχαχα ,τα ιδια παθαινα και Ερμου κ σε σταθμους μετρο,ακομη κ αδειουχος στρατου βλεπωντας κοριτσια παραδωθηκα στο αθανατο μπουρδελακι που ηταν τοτε πολυ κοντα στο σταθμο αττικη.Οι τουριστριες εχουν κατι φλωρους!Γι αυτο τρελονται οταν τις γαμαμε εμεις,ειδικα οσοι πιο βορειοι πιο φλωροι μου φαινονται,απορω πως τους καθονται.Εχουμε κ τη φημη των εραστων εμεις κ ισως εξιταρονται.Μου χε πει φιλος σε κουβεντα (ταξι αληθεια ελεγε γνωριζονασταν πολυ καιρο) οτι ακουσε απο γονιο η μαμα κατι τετοιο να,λεει
σε κορη να μη ξεχασει να κανει σεξ σε παραλια της Ελλαδας!Κουφαθηκα!Τωρα,στα,36 ξερω οτι αν μας καυλωνει εμας η φαση φανταστειτε τι καυλες εχουν που ζουν σε μαλακια χωρες χωρις θαλασσες νησια κτλ.Αυτες που κανουν τις πουστιες ειναι ισαξιες των Ελλεηνιδων.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Σκισατε κατι καλο το καλοκαιρι?

Καμία καλη τουριστριούλα?????

Για πείτε………
Αυτος γαμησε παντως...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom