Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 432K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Κοίτα είδα κάποια βίντεο στο youtube αλλά είναι παλιά. Μακάρι να γίνονται αυτά που είδα.

Δεν ξέρω ρ φίλε αν θα μου κάτσει τίποτα. Μακάρι
Φίλε αν δεν εισαι τιποτα καγκουρα, αλλά εισαι ενα νορμαλ τυπακι θα φας ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!
Βαζεις πάντα σκουφακι και δεν σε νοιαζει τιποτα!!!!!

Γαματε Τουριστριες για να ερθουν και του χρόνου και να το πουνε και σε φίλες τους να ερθουν κα αυτες!!!!!!!!!
 

Xaritosss2252

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Φέτος το πρόγραμμα μου λέει Κέρκυρα. Είδα μια περιοχή Κάβος ότι γίνονται τρέλα όργια. Ξέρει κανένας να προτείνει κάτι;
Γίνονται όργια στην Κέρκυρα;; Νόμιζα ήταν πιο "ήσυχο" νησί. Που είδες τα βίντεο;;
Φέτος το πρόγραμμα μου λέει Κέρκυρα. Είδα μια περιοχή Κάβος ότι γίνονται τρέλα όργια. Ξέρει κανένας να προτείνει κάτι;
Γίνονται όργια στην Κέρκυρα;; Έχεις κάνα βίντεο;; Αν είναι να το σκεφτώ για πιθανό προορισμό
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Γίνονται όργια στην Κέρκυρα;; Νόμιζα ήταν πιο "ήσυχο" νησί. Που είδες τα βίντεο;;

Γίνονται όργια στην Κέρκυρα;; Έχεις κάνα βίντεο;; Αν είναι να το σκεφτώ για πιθανό προορισμό
Παίχτη μου είχε κάνει εκπομπή το BBC για την Κέρκυρα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να οργιάσω.
Είπε θα πάει και μας πει..κάθε νησί έχει την αγγλική γειοτονια.εκεί έχει το ψωμι..αλλά δύσκολο να παίξεις μπάλα αν δε μιλάς.καλα αγγλικά και δεν έχεις.μεινει Αγγλία να έχεις το μενταλιτι το αγγλικό που λέμε.οι Έλληνες στα νησιά κλασικά τις ελλεινιδες κυνηγάνε..οι Αγγλίδες ούτε να τους δουν τους ντόπιους..πιο εύκολα μιλάνε σε αραπη η σε πάκη που ζούνε όμως Αγγλία..πάρα σε ντόπιο..
Όχι αδερφέ διαφωνώ. Έχω επισκεφτεί μερικά νησιά και έχω άποψη. Σερβιτόροι, μπάρμαν, ξενοδοχοϋπαλληλοι και άλλοι εργαζόμενοι του τουρισμού τρώνε πολύ καλά.
 

Xaritosss2252

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Παίχτη μου είχε κάνει εκπομπή το BBC για την Κέρκυρα. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να οργιάσω.
Έκανε το BBC εκπομπή για τα κερκυραϊκά όργια;; Χαχαχα αυτό δεν το περίμενα πρέπει να το βρω!
Όχι αδερφέ διαφωνώ. Έχω επισκεφτεί μερικά νησιά και έχω άποψη. Σερβιτόροι, μπάρμαν, ξενοδοχοϋπαλληλοι και άλλοι εργαζόμενοι του τουρισμού τρώνε πολύ.
Αυτό ισχύει φουλ κυρίως για τους μπάρμαν που έχουν ένα στάτους και τις φτιάχνουν ποτά οπότε εκείνες κάνουν λίγο κεφάλι και πάνε μαζί τους και τις πηδάνε. Για σερβιτόρους δε νομίζω να ισχύει και πολύ γιατί οι περισσότεροι είναι απλά φοιτητές που δουλεύουν σεζόν εκεί και οι τουρίστριες ψάχνουν συνήθως άντρες με υψηλό status. Έχουν μερικοί και τα τυχερά τους βέβαια!
 

Felekis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Κριτικές
10
Like
486
Πόντοι
311
Όταν ήμουν 17 είχαμε πάει διακοπές με τους γονείς και την αδερφή μου στη Λευκάδα , εκεί είχε ενοικιαζόμενο σπίτι μια οικογένεια που έμενε πάνω , αυτοί είχανε μια κόρη γύρω στα 27 . Επομένως αυτή ένα βράδυ ήθελε να μας βγάλει έξω με την αδερφή μου να μας δείξει κάποια ωραία μερη , η μάνα μου χωρίς να τη ξέρει καλά δεν μας άφησε ! Και αφού πέσαμε να κοιμηθούμε , με βρήκε στο ινστα και μου έστειλε μήνυμα να έρθω πάνω , εγώ λόγω του ότι δεν είχα καμία εμπειρία παραπάνω , μόνο μια φορά είχα ερωτική επαφή πριν από αυτή τη φορά , ανέβηκα πάνω και είδα το Χριστό φαντάρο , πρέπει να τη τελείωσα 4-5 φορές μέσα σε μια ωρα , μετά από αυτό κατέβηκα κάτω και έκανα έναν γλυκύτατο ύπνο , εκ τότε δεν την ξανά είδα . Επομένως , δεν γνωρίζω να πω αν Έλληνες εθνικότητας κορίτσια τον παίρνουν πιο πολύ , είναι και ανάλογα σε ποιο νησί θα πας ! Ωστόσο όταν ρε φίλε οι Ελληνίδες δεν είναι ξενέρωτες , είναι καλύτερα από όλες τις άλλες , άποψη μου πάντα ! Καλό καλοκαίρι συναγωνιστές και εύχομαι πολλά τέτοια ανάλογα γαμησια !
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
1.298
Πόντοι
206
Είπε θα πάει και μας πει..κάθε νησί έχει την αγγλική γειοτονια.εκεί έχει το ψωμι..αλλά δύσκολο να παίξεις μπάλα αν δε μιλάς.καλα αγγλικά και δεν έχεις.μεινει Αγγλία να έχεις το μενταλιτι το αγγλικό που λέμε.οι Έλληνες στα νησιά κλασικά τις ελλεινιδες κυνηγάνε..οι Αγγλίδες ούτε να τους δουν τους ντόπιους..πιο εύκολα μιλάνε σε αραπη η σε πάκη που ζούνε όμως Αγγλία..πάρα σε ντόπιο..
Αν δεν αισθάνεσαι καλά εδώ, ότι σε απορρίπτουν οι ντόπιοι, ότι αποφεύγουν την παρέα σου ή ότι υπάρχει ένα τεράστιο πολιτισμικό χάσμα ανάμεσα σε εσένα και εκείνους, μπορείς να φύγεις από εδώ. Ούτως ή άλλως ολοένα περισσότεροι Αλβανοί επειδή η οικονομική κατάσταση της χώρας είναι δυσκολότατη και δεν μπορούν να επιβιώσουν, σκέφτονται να φύγουν και ήδη από το 2021 έως το 2022, μισό εκατομμύριο Αλβανοί φύγανε.
 

Felekis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
140
Κριτικές
10
Like
486
Πόντοι
311
Χαχα τι ιστορίες μας λες ρε φίλε..εσύ έπρεπε να γίνεις σεναριογράφος να γράφεις ταινίες..
Ρε αδερφέ νταξει , αν δεις από τα μηνύματα μου γενικά θα καταλάβεις ότι δεν είμαι υπερβολικός ούτε ιστορίας , από κει και πέρα αν θες το πιστεύεις ! Δεν σε υποχρεώνει κανένας να με πιστέψεις
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τί γίνεται καμάκια συναγωνιστές;
Φέτος που έχουν πλακώσει πολλές τουρίστριες γαματε ;

Για να ακούσω καμία ιστοριούλα…….
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Ελληνας καμακώνει Γεμανίδα Μύκονο.Η Μύκονος θεωρείται κορυφαία για καμάκι αν μπορείς βέβαια να ανταποκριθείς οικονομικά.

 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαμησατε καμία τουρίστρια φέτος;
 

Lee Van Cleef

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2023
Μηνύματα
15
Like
19
Πόντοι
0
Και τα αρχίδια μου είναι δύο, ασφαλώς.
Δεν υπάρχει γενικό πλαίσιο ως προς την εμφάνιση. Υπάρχει ως προς το μορφωτικό, οικονομικό, κοινωνικό επίπεδο.
Λυπάμαι.
φυσικα και υπαρχει γενικο πλαισιο ως προς την εμφανιση.... οι σλαβες ας πουμε κατα γενικη ομολογια ειναι ομορφες .....
Λυπαμαι...
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
φυσικα και υπαρχει γενικο πλαισιο ως προς την εμφανιση.... οι σλαβες ας πουμε κατα γενικη ομολογια ειναι ομορφες .....
Λυπαμαι...
Και μουναρες είναι οι Αλαβές και ανοιχτόμυαλος!!!! Εχω φάει καλά και άνετα πολλά καλοκαιρια
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
1.135
Πόντοι
206
Όταν ήμουν 17 είχαμε πάει διακοπές με τους γονείς και την αδερφή μου στη Λευκάδα , εκεί είχε ενοικιαζόμενο σπίτι μια οικογένεια που έμενε πάνω , αυτοί είχανε μια κόρη γύρω στα 27 . Επομένως αυτή ένα βράδυ ήθελε να μας βγάλει έξω με την αδερφή μου να μας δείξει κάποια ωραία μερη , η μάνα μου χωρίς να τη ξέρει καλά δεν μας άφησε ! Και αφού πέσαμε να κοιμηθούμε , με βρήκε στο ινστα και μου έστειλε μήνυμα να έρθω πάνω , εγώ λόγω του ότι δεν είχα καμία εμπειρία παραπάνω , μόνο μια φορά είχα ερωτική επαφή πριν από αυτή τη φορά , ανέβηκα πάνω και είδα το Χριστό φαντάρο , πρέπει να τη τελείωσα 4-5 φορές μέσα σε μια ωρα , μετά από αυτό κατέβηκα κάτω και έκανα έναν γλυκύτατο ύπνο , εκ τότε δεν την ξανά είδα . Επομένως , δεν γνωρίζω να πω αν Έλληνες εθνικότητας κορίτσια τον παίρνουν πιο πολύ , είναι και ανάλογα σε ποιο νησί θα πας ! Ωστόσο όταν ρε φίλε οι Ελληνίδες δεν είναι ξενέρωτες , είναι καλύτερα από όλες τις άλλες , άποψη μου πάντα ! Καλό καλοκαίρι συναγωνιστές και εύχομαι πολλά τέτοια ανάλογα γαμησια !

Τι φίδια πουλάς παλι γαμω το φελέκι μου
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τί κάνετε λοιπον;
Τίμησε κάποιος την Ελλάδα και το Greek Καμάκι?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τί κάνετε λοιπον;
Τίμησε κάποιος την Ελλάδα και το Greek Καμάκι?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαμαει κανένας ρε ρεμάλια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom