Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 432K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Γτ φιλε μου το σκεφτοσουν για την κουρδα?Λογω καταγωγης η δε ρισκαρες γενικοτερα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οχι δεν κολλαω σε καταγωγες ,φιλε...Μου αρεσε πολύ....Αρχικά όμως προσεγγισα την αλλη λόγω μασταριων και οχι λόγω φατσας τόσο.. .Η κουρδα ήταν ομορφοτερη απο ολες...Μου την εσπασε ρε φιλε όμως αυτη η αδιαφορία που έδειξαν.. Είμαι εγωιστης γενικώς.. .Αμα βλεπεις οτι την επόμενη μερα σε αποφεύγουν ,ξαναμιλας; ;;Εγώ μετά απο αυτό τις απεφευγα μέχρι να φύγουν....η κουρδα έδειχνε να ξαναθελει προσέγγιση.. .όμως ίσως να ήταν η ανάγκη για επιβεβαίωση.....Δεν τους ξαναμιλησα...εντέλει δεν νομίζω να μου κλικαρει κάποια άλλη τουριστρια τοσο ,μέχρι το τέλος της σεζόν (αρχες Νοεμβρίου) .Ωραία κοπέλα....πολύ.. ..
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Γτ φιλε μου το σκεφτοσουν για την κουρδα?Λογω καταγωγης η δε ρισκαρες γενικοτερα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Που?????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


@fideboras Οχι δεν κολλαω σε καταγωγες ,φιλε...Μου αρεσε πολύ....Αρχικά όμως προσεγγισα την αλλη λόγω μασταριων και οχι λόγω φατσας τόσο.. .Η κουρδα ήταν ομορφοτερη απο ολες...Μου την εσπασε ρε φιλε όμως αυτη η αδιαφορία που έδειξαν.. Είμαι εγωιστης γενικώς.. .Αμα βλεπεις οτι την επόμενη μερα σε αποφεύγουν ,ξαναμιλας; ;;Εγώ μετά απο αυτό τις απεφευγα μέχρι να φύγουν....η κουρδα έδειχνε να ξαναθελει προσέγγιση.. .όμως ίσως να ήταν η ανάγκη για επιβεβαίωση.....Δεν τους ξαναμιλησα...εντέλει δεν νομίζω να μου κλικαρει κάποια άλλη τουριστρια τοσο ,μέχρι το τέλος της σεζόν (αρχες Νοεμβρίου) .Ωραία κοπέλα....πολύ.. ..
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά, γνωρίζει κάποιος που γίνεται παιχνίδι με τουρίστριες στην Αθήνα; Εννοώ στέκια - περιοχές που βγαίνουν το βράδυ και είναι πιο εύκολο να τις βρεις συγκεντρωμένες και να κάνεις κινήσεις;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Καλημέρα παιδιά, γνωρίζει κάποιος που γίνεται παιχνίδι με τουρίστριες στην Αθήνα; Εννοώ στέκια - περιοχές που βγαίνουν το βράδυ και είναι πιο εύκολο να τις βρεις συγκεντρωμένες και να κάνεις κινήσεις;
Εχω καιρό να ασχοληθώ αλλά λογικά περιξ του κέντρου κινούνται. Οπότε θα πρότεινα να κάνεις κάποιες επισκέψεις προς σύνταγμα Ακρόπολη και τα σχετικά, να δεις τι παίζει.
Γενικά έχει αρκετό τουρισμό και θεωρώ οτι παίζουν. Όχι τόσο εύκολα όσο σε ένα νησί.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
958
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Τον τελευταίο μήνα στη Θεσσαλονίκη έφαγα 3 άκυρα από τουρίστριες. 1, από δύο Γαλλίδες η μία 28 και η άλλη 35, φίλες που γυρνούσαν την πόλη μόνες αλλά μάλλον δεν ψάχναμε για σεξ. 2, Ρωσίδα πολύ ωραία γυναίκα και πολύ σέξι , 35-40 ηλικία, της πρότεινα να την ξεναγήσω και έκανε ότι δεν καταλάβαινε αγγλικά. Και 3 μια Ισπανίδα πολύ ωραία που κυκλοφορούσε 3 το ξημέρωμα και έβγαινε φωτογραφίες σε όλη την πόλη. Της πρότεινα να κάνω τον φωτογράφο και μου είπε ότι μπορεί μόνη της γιατί είναι επαγγελματίας istagramer. Το δικό μου συμπέρασμα από αυτά είναι ότι τώρα πια οι τουρίστριες μας βλέπουν και φεύγουν μακριά. Γενικά πλέον δεν θέλουν να γαμιουντε με ντόπιους.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Τον τελευταίο μήνα στη Θεσσαλονίκη έφαγα 3 άκυρα από τουρίστριες. 1, από δύο Γαλλίδες η μία 28 και η άλλη 35, φίλες που γυρνούσαν την πόλη μόνες αλλά μάλλον δεν ψάχναμε για σεξ. 2, Ρωσίδα πολύ ωραία γυναίκα και πολύ σέξι , 35-40 ηλικία, της πρότεινα να την ξεναγήσω και έκανε ότι δεν καταλάβαινε αγγλικά. Και 3 μια Ισπανίδα πολύ ωραία που κυκλοφορούσε 3 το ξημέρωμα και έβγαινε φωτογραφίες σε όλη την πόλη. Της πρότεινα να κάνω τον φωτογράφο και μου είπε ότι μπορεί μόνη της γιατί είναι επαγγελματίας istagramer. Το δικό μου συμπέρασμα από αυτά είναι ότι τώρα πια οι τουρίστριες μας βλέπουν και φεύγουν μακριά. Γενικά πλέον δεν θέλουν να γαμιουντε με ντόπιους.
Εγώ πέρσυ ήμουν Σαντορίνη Σεπτ - Ιούνιο και ότι φάσεις έκανα με τουρίστριες ήταν μέσω tinder και μόνο!! Εβλεπα στα κλαμπάκια ότι έπιναν, γινόνταν φέσι, τις κερνούσαν, χόρευαν στα μπαρ αλλά δεν έπαιζαν, μονο το τσάμπα ποτό και το ξεσάλωμα ήθελαν. Παρόλα αυτά, θα ήθελα να κάνω μια προσπαθεια για τη φάση χα χα
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.636
Πόντοι
506
@Kavlas123 Επρεπε να ξαναδοκιμαζες,εξαλλου τουριστρια ηταν δεν ηταν ελλεηνιδα που θα σου την εσπαγε στην πορεια,αλλη φορα μην χανεις τετοιες ευκαιριες ξερωντας οτι θα ξεμεινεις με τις Ελλεηνιδες μετα χαχα,και του χρονου!
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
η μονη σιγουρη γκομενα,ειναι η χηρα με τα 5 ορφανα!!!χαχα!!
@Kavlas123 Επρεπε να ξαναδοκιμαζες,εξαλλου τουριστρια ηταν δεν ηταν ελλεηνιδα που θα σου την εσπαγε στην πορεια,αλλη φορα μην χανεις τετοιες ευκαιριες ξερωντας οτι θα ξεμεινεις με τις Ελλεηνιδες μετα χαχα,και του χρονου!
Φιλε μου,σαν υπάλληλος ξενοδοχείου,δειχνω με τον τρόπο μου ότι ενδιαφερομαι,αλλά αν βλέπω ότι με αποφεύγουν, δεν μπορώ να παρακαλαω....με χαλαει να νιωθω σαν μαλακας.. ..πολλες δεν λενε ουτε καλημερα.....Οι φάσεις εδώ στην κρητη γίνονται μονο χερσόνησο και μαλια....Τωρα σε ξενοδοχείο που ως επί το πλείστον φιλοξενεί οικογένειες, δεν ρισκαρεις εύκολα....και έτσι είναι το δικό μου..τους αρέσει ο χαβαλες ο χορός.....αλλά να προχωρησεις εκεί που θες ,μοιαζει δύσκολο.. Είμαι εμφανισιμος έχω και λέγειν,αλλά και πάλι.. ..
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.636
Πόντοι
506
Φιλε μου,σαν υπάλληλος ξενοδοχείου,δειχνω με τον τρόπο μου ότι ενδιαφερομαι,αλλά αν βλέπω ότι με αποφεύγουν, δεν μπορώ να παρακαλαω....με χαλαει να νιωθω σαν μαλακας.. ..πολλες δεν λενε ουτε καλημερα.....Οι φάσεις εδώ στην κρητη γίνονται μονο χερσόνησο και μαλια....Τωρα σε ξενοδοχείο που ως επί το πλείστον φιλοξενεί οικογένειες, δεν ρισκαρεις εύκολα....και έτσι είναι το δικό μου..τους αρέσει ο χαβαλες ο χορός.....αλλά να προχωρησεις εκεί που θες ,μοιαζει δύσκολο.. Είμαι εμφανισιμος έχω και λέγειν,αλλά και πάλι.. ..
Καταλαβα.Οποτε ειναι σαν να προσπαθεις με Ελληνιδες,γαμησε τα.Λατρεμενα Μαλλια χαχα,χαιρετω.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
380
Like
743
Πόντοι
81
Εγώ πέρσυ ήμουν Σαντορίνη Σεπτ - Ιούνιο και ότι φάσεις έκανα με τουρίστριες ήταν μέσω tinder και μόνο!! Εβλεπα στα κλαμπάκια ότι έπιναν, γινόνταν φέσι, τις κερνούσαν, χόρευαν στα μπαρ αλλά δεν έπαιζαν, μονο το τσάμπα ποτό και το ξεσάλωμα ήθελαν. Παρόλα αυτά, θα ήθελα να κάνω μια προσπαθεια για τη φάση χα χα
τις γάμησες ή επαιξαν μόνο τσιμπουκια κ προκαταρκτικα?
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Τον τελευταίο μήνα στη Θεσσαλονίκη έφαγα 3 άκυρα από τουρίστριες. 1, από δύο Γαλλίδες η μία 28 και η άλλη 35, φίλες που γυρνούσαν την πόλη μόνες αλλά μάλλον δεν ψάχναμε για σεξ. 2, Ρωσίδα πολύ ωραία γυναίκα και πολύ σέξι , 35-40 ηλικία, της πρότεινα να την ξεναγήσω και έκανε ότι δεν καταλάβαινε αγγλικά. Και 3 μια Ισπανίδα πολύ ωραία που κυκλοφορούσε 3 το ξημέρωμα και έβγαινε φωτογραφίες σε όλη την πόλη. Της πρότεινα να κάνω τον φωτογράφο και μου είπε ότι μπορεί μόνη της γιατί είναι επαγγελματίας istagramer. Το δικό μου συμπέρασμα από αυτά είναι ότι τώρα πια οι τουρίστριες μας βλέπουν και φεύγουν μακριά. Γενικά πλέον δεν θέλουν να γαμιουντε με ντόπιους.
Μην απογοητευεσαι. Συνεχισε κατα ριπας. Πιστεψε με οτι στις 50 θα σου κατσουν 3.
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Φιλε μου,σαν υπάλληλος ξενοδοχείου,δειχνω με τον τρόπο μου ότι ενδιαφερομαι,αλλά αν βλέπω ότι με αποφεύγουν, δεν μπορώ να παρακαλαω....με χαλαει να νιωθω σαν μαλακας.. ..πολλες δεν λενε ουτε καλημερα.....Οι φάσεις εδώ στην κρητη γίνονται μονο χερσόνησο και μαλια....Τωρα σε ξενοδοχείο που ως επί το πλείστον φιλοξενεί οικογένειες, δεν ρισκαρεις εύκολα....και έτσι είναι το δικό μου..τους αρέσει ο χαβαλες ο χορός.....αλλά να προχωρησεις εκεί που θες ,μοιαζει δύσκολο.. Είμαι εμφανισιμος έχω και λέγειν,αλλά και πάλι.. ..
Μην απογοητευεσαι. Συνεχισε κατα ριπας εκτος ξενοδοχειου σαν τον guru μακαριτη Mπρουνο. Ενταξει αλλες εποχες αλλα και παλι υπαρχει λιγη ψαριά.
Στην εργασια στο ξενοδοχειο θελει διακριτικοτητα. Εχεις μεγαλο πλεονεκτημα στο νησι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.152
Like
15.772
Πόντοι
2.256
Ό,τι μα ό,τι κι αν κάνετε, με οποιαδήποτε, καλό είναι να έχετε στοιχεία (μηνύματα - φωτογραφίες κλπ) που να αποδεικνύουν συναίνεση !!!
Ζούμε σε δύσκολους και πονηρούς καιρούς!!!
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τί έγινε βρε αλάνια….. τελειώνει το καλοκαίρι!!!!
Για πείτε , πηδήξατε καμία τουρίστρια?
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
11
Like
1.189
Πόντοι
371
Γενικα ισχυει αυτο κ με Ελληνιδες,οταν ψυνονται μετα παει γινονται παρανοικες
Ακριβώς, αν σου κατσουν γαμας άμεσα σήμερα γιατί από αύριο μπορεί να κάνουν πως δεν σε ξέρουν
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
379
Like
669
Πόντοι
21
Τον τελευταίο μήνα στη Θεσσαλονίκη έφαγα 3 άκυρα από τουρίστριες. 1, από δύο Γαλλίδες η μία 28 και η άλλη 35, φίλες που γυρνούσαν την πόλη μόνες αλλά μάλλον δεν ψάχναμε για σεξ. 2, Ρωσίδα πολύ ωραία γυναίκα και πολύ σέξι , 35-40 ηλικία, της πρότεινα να την ξεναγήσω και έκανε ότι δεν καταλάβαινε αγγλικά. Και 3 μια Ισπανίδα πολύ ωραία που κυκλοφορούσε 3 το ξημέρωμα και έβγαινε φωτογραφίες σε όλη την πόλη. Της πρότεινα να κάνω τον φωτογράφο και μου είπε ότι μπορεί μόνη της γιατί είναι επαγγελματίας istagramer. Το δικό μου συμπέρασμα από αυτά είναι ότι τώρα πια οι τουρίστριες μας βλέπουν και φεύγουν μακριά. Γενικά πλέον δεν θέλουν να γαμιουντε με ντόπιους.
μην τα παρατάς. Συνεχισε την προσπάθεια έτσι να εξεφτελ προσπαθείς, ο τολμών νικά. Καποια στιγμη θα σου κατσει αυτο που ψαχνεις κορόδιο
 

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
189
Like
192
Πόντοι
1
εχουν αλλαξει οι εποχες . δεν υπαρχει πλεον το τουριστριακι που καμακωνες και το προσεχες το εκανες περιηγηση οσο καθοτανε η σεζον. και τωρα ευκολα δεν το δινουν τουριστριες, μην πω καθολου. πιο πολυ τωρα αποτελεσμα βγαζεις με ελληνιδες. ειναι ανετες πλεον. παιζοντας ομορφα, δειχνοντας ενδιαφερον , κανεις πιο καλα τακιμι με ελληνιδες. ακομη και αθηνα, καλοκαιρακι, μπαρακια, παραλια, ταβερνακια,
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.636
Πόντοι
506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom