Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 21 6,4%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,4%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Νομίζω το 93 λέει οτι ήταν.

Πάντως ακόμη και για τα γερμανικά δεδομένα (τους ξέρω γιατί ζω χρόνια Γερμανία) να γαμιέται μάνα παρουσία κόρης και αντιστρόφως είναι πολύ avant garde φάση.


Μπράβο στον λεβέντη μας!
Μερικά σχόλια - ερωτήσεις:
1) 200 Μάρκα, είναι 100 Ευρώ
2) Δεδομένου ότι η ιστορία εκτυλίχθηκε το 75
   α) Πώς μπορείς να θυμάσαι τόσες λεπτομέριες, μέχρι και ώρες γράφεις.
   β) Οι φωτογραφίες απεικονίζουν τις γερμανίδες που περιγράφεις; Έχουν πολύ καλή ανάλυση για να έχουν τρβηχθεί 35 χρόνια πριν.

Όπως και να χει πάντως... μας κάβλωσες μεσημεριάτικο...

Το 1993 η ισοτιμία Μάρκου Δραχμής ήταν περίπου 180 δρχ. 100DM->DRH 18000δρχ--> 1/8 βασικού μισθού υπαλλήλου υποδοχής τότε.
Οι φωτογραφίες δεν περιγράφουν τις Γερμανίδες φυσικά... :idiot: :idiot: :idiot: Με αυτές έχουμε φωτογραφίες όλοι μαζί στο μπαρ στο ξενοδοχείο. Απίστευτο αρχείο από τότε κρατά ο JAG, που δύσκολα δίνει τέτοιες φωτογραφίες. Οι φώτο που έχω ποστάρει είναι μερικά  :kissass: :kissass: :tits: :fuck1: :pipa2: της διετίας-τριετίας και έχει ακόμα... Είμαι και παντρεμένος και δύσκολα βγάζουμε αρχείο στη φόρα.
Νομίζω πως οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά σε πολλά πράγματα ακόμα και αν δεν είναι 100% ακριβείς. Θα μπορούσα να πω την ιστορία σε ένα ποστ όμως θα έχανε την ουσία της, διότι δεν ήταν ένα απλό πήδημα ήταν κάτι παραπάνω προσωπικά και μια εμπειρία που δεν έχω ξαναζήσει όμοια της. Οι συγκεκριμένες με ορισμένες διακοπές εξακολουθούν να επισκέπτονται τη Ρόδο κάθε χρόνο. Με την Utte και την Carine κρατάω επαφές μέχρι σήμερα
Δε πηδηχτήκαμε ποτέ μάνα και κόρη μαζί. Χωριστά ναι. Άποψη μου (υποκειμενική φσυικά...) είναι πως τον καιρό που εργαζόμουν στα ξενοδοχεία 1993-2008 τα περισσότερα ερωτικά κουλά τα έκαναν Γερμανίδες λόγω της απίστευτης ερωτικής καταπίεσης που περνούσαν στη χώρα τους.
Η ιστορία δεν τελειώνει με το πήδημα, υπάρχει μια συνέχεια στα φοιτητικά χρόνια και μια σχέση πραγματικής ευγνωμοσύνης. 

από επίσκεψη σε φίλη στη διάρκεια της έκθεσης Βερολίνου

Uploaded with ImageShack.us

Τα λέμε το βραδυ...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
μάγκες χαίρετε,

Σκεπτομαι να παω Πλαταμώνα φέτος γιατι έχω ακούσει παίζουν σερβάκια , και είμαι πολυ φαν τους! Ισχύει? και αν ναι, προτείνετε να παω πλαταμώνα ή λεπτοκαρυά?
ευχαριστώ
ναι τυπε παιζει πολυ σερβικο αιμα στον πλαταμωνα
αν βγαλεις γκομενα σερβα θα μεινεις πολυ ικανοποιημενος
κανουν καλο γαμησι και πλενουν και κανα πιατο
πολυ καλες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
παιζει σερβακι-τσεχακι
κουκλες ολες τους...
γαμησι δυσκολο εως ακατορθωτο για τις σερβιδες
κ εχει κ πολλους αλβανους που το παιζουν ιταλοι κ δεν προλαβαινεις να δινεις μια γκομενα ελευθερη χωρις να της μιλαει κανεις, πανω απο 20 δευτερολεπτα.Ασε που ειναι της παραλιας,της ημερας τουριστριες κ το βραδυ βολτιτσα με κανα καλαμποκι βραστο στο χερι κ νωρις για υπνο.
Σε κανα κλαμπ σπανιοτατο μονες η γυναικοπαρεες ,ακομη κ αν δεις θα ειναι κουμπωμενες κ με την τσαντα τους κρεμασμενη με ανασφαλεια στο στηθος.Συνηθως περιτρυγιρισμενες απο τους γνωστους αλβανοιταλους που κανουν καμακι στην ψυχρα κ ακομψα......
ισως γαμανε τελικα δεν ξερω......
αυτα ειδα,αυτα λεω

Εκεί ήμουνα μέχρι χτες.Τώρα είμαι Βουλγαρία sunny beach.Λοιπόν παραλία Κατερίνης και Κατερινόσκαλα ο ανταγωνισμός έχει γίνει τεράστιος.Χτύπησα Πολωνέζες μάνα κόρη και δυο τύποι μου σπάσανε τα αρχίδια προσπαθούσαν συνέχεια να την πέσουνε στις δικές μου.Εκεί το κλασσικό που έκανα ήταν να κάτσω με την πλάτη στο μπαρ ώστε να μη με πετάξουν εκτός θέσης και να ανεβάσω το επίπεδο καμακιού.Οταν ανεβάζεις επίπεδο μετά ο άλλος ό,τι και να πει φαίνεται μαλάκας.Οι τύποι είχαν κονέ με την πόρτα στη ντίσκο και προφανώς σκόπευαν να παίξει τσαμπουκάς οπότε η πόρτα να με πετάξει έξω από τη ντίσκο.Φυσικά άρπαξαν τα αρχίδια μου και έφυγαν σα βρεγμένες γάτες αφού αποπειράθηκαν να χτυπήσουν τις γκόμενες ακόμα και όταν πήγαν τουαλέτα προφανώς για να τις απομακρύνουν από κοντά μου.
Εδώ πρέπει να τονίσουμε την παρουσία του ντόπιου Μακεδόνα ή Βλάχου που δε γουστάρει να έρχεται ο ξένος και να του τρώει τις γκόμενες που θεωρεί τσιφλίκι του.Μάλιστα θέλουν να μοιράζουν τις γκόμενες μεταξύ τους.
Εχω φοβερό πλεονέκτημα με τα πολωνικά γιατί δεν καταλαβαίνουν τι λέω.
Την άλλη μέρα χτύπησα μια γκόμενα που περίμενε κάποιον γούσταρε αλλά είχα πολύ λίγο χρόνο μέχρι να έρθει.Ο τύπος ήταν εντελώς βλάχος και άξεστος παρ' ο,τι  εντάξει εμφανισιακά.

Γενικά παίζουν συγκρούσεις με ντόπιους και Σέρβους στην Κατερίνη γιατί όλοι πάνε για το ίδιο πράγμα.200 καμάκια στη ντίσκο για 5-10 διαθέσιμες γκόμενες.Αμα είσαι σβέλτος και έμπειρος είναι εντάξει(ειδικά αν έχει λιγότερες αναλογικά Σέρβες είναι πολύ περήφανες αν και μουνάρες) αλλά μερικές μέρες είναι απελπισία μπορεί να έχει μόνο πούτσους στη ντίσκο.
Μου λένε και εκεί ιστορίες οτι παλιά η παραλία Κατερίνης ήταν ένας απέραντος γαμιστρώνας όπου όλοι γαμούσαν Τσέχες,Σλοβάκες και Σέρβες.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
παιζει σερβακι-τσεχακι
κουκλες ολες τους...
γαμησι δυσκολο εως ακατορθωτο για τις σερβιδες
κ εχει κ πολλους αλβανους που το παιζουν ιταλοι κ δεν προλαβαινεις να δινεις μια γκομενα ελευθερη χωρις να της μιλαει κανεις, πανω απο 20 δευτερολεπτα.Ασε που ειναι της παραλιας,της ημερας τουριστριες κ το βραδυ βολτιτσα με κανα καλαμποκι βραστο στο χερι κ νωρις για υπνο.
Σε κανα κλαμπ σπανιοτατο μονες η γυναικοπαρεες ,ακομη κ αν δεις θα ειναι κουμπωμενες κ με την τσαντα τους κρεμασμενη με ανασφαλεια στο στηθος.Συνηθως περιτρυγιρισμενες απο τους γνωστους αλβανοιταλους που κανουν καμακι στην ψυχρα κ ακομψα......
ισως γαμανε τελικα δεν ξερω......
αυτα ειδα,αυτα λεω
καμια τσεχα αν τσιμπησει το παραμυθι του ντοκτορ αλμπαν οτι ειναι ιταλος ισως.για σερβα χλωμο αν και ποιος ξερει...σερβες ξερω οτι γουσταρουν ελληνες παντως και δεν το λεω ετσι.ισχυει.πολλοι θεσσαλονικεις ειδικα εχουν γκομενες σερβες.εγω ξερω δυο σερβες αδερφες(κανονικες οχι πουστηδες) που η μια ειχε ελληνα και η αλλη κατεβαινει ααυγουστο να βρει επιοεσης τον ελληνα γκομενο της.το καλυτεροι ειναι να εχεις ετοιμο κονε απο το χειμωνα σερβια και να την φιλοξενησεις εδω.ειναι και κοντα θεσαλονικη σερβια και παως ετσι λειτουργουν οι μαγκες μαλλον.γενικως αν εισαι ελληνας και ανεβαινεις που και που σερβια θα εχεις αποτελεσματα πιστευω...εστω και αν τωρα η ελλαδα εχει τα χαλια της και δυσφημειται οικονομικα εννοω.
 

kastadoc

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
παιδια γεια χαρα
αναζητω ενα η δυο φιλους να παμε μαζι ρουμανια κ μολδαβια,η ρουμανια κ ουκρανια-εννοειτε κοντα στα συνορα
διαθετω το αυτοκινητο ,γκολφ 2007,μεχρι δυο ατομα δεκτα,οχι πιο πολλοι,θα εινε ταλαιπορια
οποιος θελει κανονιζουμε το προγραμμα,μοιραζομαστε βενζινες κ διοδια στα τρια η δυο αναλογα ποσοι ειμαστε
οποιος ενδιαφερετε ας στειλει πμ
απο αθηνα η θεσαλονικη η αναχωρηση,αμεσα,κανα 10-12 μερες θα τρυγυρισουμε κ μετα πισω
εχωξαναπαει δεν εχουμε προβλημα με δρομο,τα εξοδα να σπασουμε,της μετακινησης,ισως κ διαμονης,
,μονο τα διαβατηρια ναναι σε ισχυ
η ιδεα εινε να μοιραστουμε τα εξοδα βασικα κι η παρεα,αν προκυψει καλη χημεια
χαλασουμε εκαστος
απο 700-1000e ,διαμονη εξοδα μετακινησης φαγητα

ακομα δεκτο κκι εκει ο καθενας αν γουσταρει "παιζει" κ μονος του κ βρισκομαστε για την επιστροφη-λεω για καποιον που εχει ισως ηδη καποια κατασταση εκει
αναχωρηση αμεση :rockon:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
To μνημόνιο νουμερο 2

Μας πάνε γκαμιώντας και αργούνε να χύσουν
 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
:kissass: :zfuck: :fuck1:ΓΑΜΑΤΕ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ

κανει καλο στην οικονομια της χωρας.........
 

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχω πάει ποτέ στη ζωή μου διακοπές.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δεν έχω πάει ποτέ στη ζωή μου διακοπές.

Δεν είναι απαραίτητο να πέσεις στα βαθιά από την αρχή......δηλαδή πολυήμερες διακοπές.

Ξεκίνα με ένα διήμερο σε κάποιον προορισμό. Αν έχεις οικονομική στενότητα, σίγουρα θα βρείς πολύ οικονομικές λύσεις π.χ. camping.

Λύσεις υπάρχουν, φτάνει να είμαστε ευέλικτοι.
 

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Χμ, λες να την κάνω για ένα διήμερο; Δεν ακούγεται κακή ιδέα. Και να βαρεθώ μόνος μου, δυο μέρες περνάνε γρήγορα. Κάποιες υποχρεώσεις πρέπει να τακτοποιήσω πρώτα.
 

Ομογενης

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
καλυτερα μονος σου, πας σε κανενα νησι αλλα με ζωη, οχι νεκρα, οπως λευκαδα πχ. Εγω προπερσι σολο στη μηλο σε μια βδομαδα πηδηξα 23 ξενες και 2 ντοπιες μιλφαρες. ξεκινησα να γαμαω απο τον πειραια στο πλοιο μια μαγειρισσα 65αρα αλλα σφιχτη,μιλαμε για πολυ πηδημα 12 ωρες σερι και μετα στο νησι εχει μια παραλια γυμιστων βγηκα με την μαλαπερδα  εξω κι εγινε χαμος. αφου οταν εφευγα οι ντοπιοι μαζωχτηκαν στην παραλια και πετουσαν στεφανια στη θαλασσα φωναζοντας 'φευγει ο γαμιας"
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
εμενα μαι τουριστια με κερασε σουβλακι
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
καλυτερα μονος σου, πας σε κανενα νησι αλλα με ζωη, οχι νεκρα, οπως λευκαδα πχ. Εγω προπερσι σολο στη μηλο σε μια βδομαδα πηδηξα 23 ξενες και 2 ντοπιες μιλφαρες. ξεκινησα να γαμαω απο τον πειραια στο πλοιο μια μαγειρισσα 65αρα αλλα σφιχτη,μιλαμε για πολυ πηδημα 12 ωρες σερι και μετα στο νησι εχει μια παραλια γυμιστων βγηκα με την μαλαπερδα  εξω κι εγινε χαμος. αφου οταν εφευγα οι ντοπιοι μαζωχτηκαν στην παραλια και πετουσαν στεφανια στη θαλασσα φωναζοντας 'φευγει ο γαμιας"
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom