Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 21 6,4%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,4%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
ελα ρε μεγαλε, που χαθηκες?
ησουν σε διαβουλευση με τον γιωργακη για να εχουμε και χειμερινο τουρισμο?



ναι ρε......
τα λεγαμε με το γιωργο πως θα αναστήσουμε τα χιονοδρομικά
αυτόες έλεγε να φερει επενδυτες από το καταρ και εγώ του έλεγα να φερει τουριστριες από σκαδιναβια

Δεν τα βρήκαμε.... οπότε το καλοκαιρι πάλι (εκτος εαν γαμας εμίρη από καταρ με μουσια - μουστακια και κελεμπία)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ναι ρε......
τα λεγαμε με το γιωργο πως θα αναστήσουμε τα χιονοδρομικά
αυτόες έλεγε να φερει επενδυτες από το καταρ και εγώ του έλεγα να φερει τουριστριες από σκαδιναβια

Δεν τα βρήκαμε.... οπότε το καλοκαιρι πάλι (εκτος εαν γαμας εμίρη από καταρ με μουσια - μουστακια και κελεμπία)
και τωρα πως θα τη βγαλεις τον χειμωνα?
να πεταγεσαι και απο δω που και που να γραφεις 2-3 γραμμες στο thread.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
Χειμωνιασε γαμώτο
Μέσα τα κεφάλια και  :jerking:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
υπομονη μαγκες .... σε 4-5 μηνες ΞΕΚΙΝΑΜΕ..... :fuck2:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν φιλάρα σε έκανα αρχηγό.
Σου έχω φωτογραφικό αρχείο με όλες τις μουνάρες που πήδηξαν σε όλα τα ελληνικά νησιά τα τελευταία 20 χρόνια όλοι οι έλληνες που πήγαν διακοπές σε νησιά χωρίς να έχουν πάρει μαζί τους από το σπίτι τους τη μόνιμη γκόμενά τους!!!!!
Δεν μπορείς να πεις , σε έκανα μάγκα ,τεράστιο φωτογραφικό αρχείο !!!!
Να όλες οι γκόμενες που πηδήχτηκαν από έλληνες !
Τις ξέσκισαν στο γαμήσι μιλάμε.
URL]]
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
13
Like
517
Πόντοι
31
μάγκες χαίρετε,

Σκεπτομαι να παω Πλαταμώνα φέτος γιατι έχω ακούσει παίζουν σερβάκια , και είμαι πολυ φαν τους! Ισχύει? και αν ναι, προτείνετε να παω πλαταμώνα ή λεπτοκαρυά?
ευχαριστώ
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Πόσο :jerking: είναι ο Έλληνας που αφήνει την κόρη του γυμνή εντελώς να παίζει στην άμμο ήθελα να ήξερα; :uglystupid: :headbang: :jerking:

Είδα τύπο να χαϊδεύεται κοιτώντας ένα κοριτσάκι ρε μάγκες και έφυγα για να μη γίνει κανα επεισόδιο να πούμε. :zfuck:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εκει ορμας και του γαμας τα πρεκια του μαλακα,δηλαδη για το καθε αρχιδι πρεπει να κουκουλωνουμε τα πιτσιρικια;
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Έτοιμος ήμουνα φίλε, :zfuck: αλλά πάντως εγώ αν είχα κόρη θα ήμουν πολύ πιο προσεκτικός.... τι να σε πω τώρα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Απλα σε τετοια σκηνικο αρχιζει και τον παιζει μακρια γαιδουρα ολη η παραλια,δικιο εχεις αλλα μπορεις να μην αφησεις ενα μικρο παιδακι να παιξει στην παραλια επειδη μπορει να βρεθει ενας πυροβολημενος;και απο οτι ξερω στα πιτσιρικακια τους αρεσει πολυ να ειναι γυμνα
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Πόσο :jerking: είναι ο Έλληνας που αφήνει την κόρη του γυμνή εντελώς να παίζει στην άμμο ήθελα να ήξερα; :uglystupid: :headbang: :jerking:

Είδα τύπο να χαϊδεύεται κοιτώντας ένα κοριτσάκι ρε μάγκες και έφυγα για να μη γίνει κανα επεισόδιο να πούμε. :zfuck:
παντα θα υπαρχουν ατομα φιλε που αξιζουν να επιστρεψει η θανατικη ποινη.δεν νομιζω οτι κατι τετοιο επιτρεπει συγχωρεση
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Απλα πουτσα,γκολ,και ξυλο σε κατι τετοιους
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Απλα πουτσα,γκολ,και ξυλο σε κατι τετοιους
ειναι πολυ λιγο φιλε αυτο και επιδη κανενας δεν εχει δικαιωμα να παιρνει ζωες προτεινω ευνουχισμο να αποκτησουν με την ευκαιρια και αυλικους η νεα γενια υπερπλουσιων που ερχεται
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Τα καμάκια part1

Καλοκαίρι 1993 μόλις τελείωσα τη γαμ. Β΄Λυκείου με βρίσκει η τύχη να εργάζομαι νυχτερινός υπάλληλος υποδοχής σε ένα μικρό, οικογενειακό ξενοδοχείο. Οι εμπειρίες μου με τουρίστριες μέτριες ( 15.5 πρώτο  :knockinb: Γερμανίδα Δασκάλα δημοσιογράφος , θυμάμαι ότι έχυσα στον αφαλό της πριν καν μπω μέσα της...)έως καλές. Μαζί μου συνεργάτης και barman ο Κυριάκος το δυνατό "καμάκι" της περιοχής με το ψευδώνυμο Jag διότι έμοιαζε εκπληκτικά στον Mick Jagger. Ο Κυριάκος λοιπόν έπινε και γάμαγε την κρέμα της περιοχής και του ξενοδοχείου φυσικά. Οι ώρες λειτουργίας του ΒΑR ήταν 19:00 έως τη 01:00 που σχεδόν κάθε μέρα πήγαινε μέχρι τις 03:00 αφού ο JAG έδινε ρεσιτάλ, ενώ η δικιά μου βάρδια από τις 23:00 έως τις 07:00. Η διαφορά της ηλικίας  μας 13 χρόνια μου έριχνε δε μας εμπόδισε να έχουμε μια άψογη συνεργασία. Όταν "έφευγε" ο Κυριάκος κλείδωνα το ξενοδοχείο.
Μια Πέμπτη λοιπόν, δύσκολη νύχτα με πολλές αφίξεις,αναχωρήσεις γκρίνιες και ζέστη, περίπου στις 02:00 περιμέναμε μαζί με τον Κυριάκο μια καθυστερημένη άφιξη πολλών ατόμων από τη Βόννη. Είχαμε τότε πλαγιάσει έξω στο πλακόστρωτο από τη βαρεμάρα και καπνίζαμε, όταν ξαφνικά ακούμε τον γνώριμο ήχο του λεωφορείου που μετέφερε τον κόσμο στο ξενοδοχείο. Αμέσως αμέσως αφού εξυπηρετήσαμε τον περισσότερο κόσμο στα δωμάτια εντοπίσαμε και τους επόμενους στόχους μας που δεν  ήταν άλλοι από 4 γυναίκες δυό 40-45 χρονών και 2 20-22 χρονών. Το πρώτο και δεύτερο βράδυ έφυγαν αναγνωριστικά πρόκειται για δύο μητέρες με τις κόρες τους που οι σύζυγοι-πατέρες δουλεύανε μαζί σε μια εταιρεία και ήρθαν μαζί διακοπές για 14ημέρες. Οι μητέρες Utte και Katja είχανε όλα τα ευγενικά χαρακτηριστικά της MILF - mature κουλτούρας που χωρίς να φανώ υπερβολικός στην περιγραφή, ήταν γυναικάρες ξανθές, ψηλές με  :tits: :tits που δικαιολογούσαν τις παραπάνω διάρκειας ματιές. Οι μικρές μέτριες με κληρονομικότητα :tits2: :tits2: και  :kissass: :kissass: . Δύσκολες γκόμενες το ήξεραν οι καριόλες ότι ήταν όμορφες. Ένα βράδύ χαλάει το κλιματιστικό στης Utte στο δωμάτιο, τηλεφωνεί στη ρεσεψιόν "δε δουλεύει καλά", "κάνει θόρυβο", "δε μπορώ να κοιμηθώ", "νά 'ρθει κάποιος να το δει". Άλλο που δεν ήθελα εγώ λέω στον Κυριάκο να κοιτά τηλέφωνα και υποδοχή του λέω το σκηνικό με το κλιματιστικό σφαίρα πάνω ο μικρός στον όροφο. Χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει η Utte νυσταγμένη και κουρασμένη με το σεντόνι τυλιγμένη και από μέσα γυμνή. Εκεί που έσκυψε για να πιάσει το κοντρολ του κλιματιστικού φάνηκε το μέγεθος του στήθους που τέντωσε το σεντόνι με το στέρνο της,  τι γυναίκα... στους οπαδούς των MILF κάτι σε wifey. Στο δίπλα κρεβάτι η κόρη της Sabine μπρούμυτα σκεπασμένη να κοιμάται του καλού καιρού. Δε γινόταν να φτιαχτεί το βράδυ, η βλάβη ήταν στην εξωτερική μονάδα της είπα καληνύχτα και την αποχαιρέτησα, την ώρα που έφευγα διέκρινα ένα χαμόγελο, της χαμογέλασα και εγώ αμήχανα και έφυγα.
Στο μπαρ ο Jag περίμενε τα νέα πριν προλάβω όμως να του τα πώ ξαφνικά η Utte ντυμένη με σορτς και T shirt χωρίς σουτιέν στο μπαρ για μπύρα... η ώρα ήταν περίπου 1. Δε μπορούσε πλέον να κοιμηθεί η μπύρα αυτή είναι από το ξενοδοχείο της είπε ο Jag και μας άφησε και τους δυο μαλάκες όταν η γλώσσα της ακούμπησε πρώτα το ποτήρι της μπύρας και μετά πήρε τη πρώτη γουλιά.  :pipa1:

Η συνέχεια αύριο.
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Τα καμάκια part2

Με δεδομένο πλέον πως η γκόμενα γούσταρε έναν από τους δύο ή και τους δύο ο σκοπός μας ήταν να γαμήσουμε και τη Κatja στις 9 περίπου μέρες που μας έμεναν πριν αναχωρήσουν. Το εγχείρημα ήταν δύσκολο ή θα γαμιόντουσαν και οι δυο μαζί ή μια θα έκρυβε από την άλλη την ιστορία λόγω του φόβου του άντρα της. Έτσι αφήσαμε την Utte να φύγει μόνη της για ύπνο με ρίσκο βέβαια να μας θεωρήσει gay, μαλάκες, κτλπ. Το ίδιο βράδυ ο JAG φεύγει και μένω μόνος μου στο πλατύσκαλο του ξενοδοχείου να καπνίζω. Το δωμάτιο της Utte ήταν λίγα μέτρα παρακάτω στον επάνω όροφο, φαινόταν αμυδρά το δωμάτιο της και ήξερα που να κρυφτώ για να πάρω μάτι να ξεδώσω τη καύλα που με είχε πιάσει βλέποντας τη καριόλα να πίνει στο Μπαρ. Αφού βεβαιώθηκα ότι όλα ήταν τακτοποιημένα έφυγα για το δωμάτιο της δήθεν για να αλλάξω τα ποτιστικά νύχτας. Το δωμάτιο της έβλεπε σε κήπο και ήμουν τυχερός γιατί μπροστά της και λίγο μακρυά ένα δεντράκι με μακριά και πολύπλευρα κλαδιά με έκρυβε όσο έπρεπε για να μην μαρτυρηθώ. Η καριόλα όπως το περίμενα ήταν μόνη της στο μπαλκόνι γυμνή και κάπνιζε... μεγάλη νύχτα σκέφτηκα απόψε. Ξάφνου ένα νεύμα μια κίνηση της και τσουπ η Katja γυμνή στο μπαλκόνι της και να μιλάνε τα Milf αλα μπαλκονάτο. Τα δωμάτια τους ήταν δίπλα δίπλα αλλά ήταν τόσο αφόρητη η ζέστη που τα μωρά δε κοιμόντουσαν το βράδυ. Όπως εξήγησα και πριν η Utte έφερνε σε στιλ της wifey μόνο με πιο κρεμαστό στήθος και λίγο πιο ψηλή. Η Katja ήταν ξανθιά με κοντό μαλλί σφιγμένους γλουτούς και στήθος Kay Parker, στο πρόσωπο έμοιαζε με την aunt pegg και είχε καλύτερη επιδερμίδα. Δε συζήτησαν πολύ, αλλά μάλλον συζητούσαν για εμάς νομίζω ή από τη καύλα μου αυτά σκεφτόμουν σημασία έχει πως τράβηξα μια γενναία μαλακιά βλέποντας τις καριόλες να συζητάνε. Η θέση του μπαλκονιού μου πρόσφερε όλη τη γυμνή αριστερή πλευρά της Katja. Τι μουνί ρε συναγωνιστές...
Την επόμενη μέρα το κόλπο έμπαινε σε εφαρμογή ο JAG πέσιμο από νωρίς και εγώ από την επιστροφή τους το βράδυ. Ο στόχος ήταν όποια κάτσει σε όποιον κάτσει. Με μεγάλη μου έκπληξη στις 23:ΟΟ όταν ξεκίνησα τη βάρδια διαπίστωσα ότι η Sabine και η Carina καθόντουσαν μαζί σε ένα τραπέζι με κάτι νέους γερμανούς και μιλούσαν ενώ τα milfakia μας στο μπαρ να απολαμβάνουν τα κοκτέηλ τους και το πρόγραμμα animation. Ρίχνω ένα νεύμα στο JAG o οποίος έπαιζε με κάτι Ιταλίδες φωτοβολίδες "αυτές μου λέει ήρθαν σήμερα" "τις κέρασα δυο ποτά και η δικιά σου φρίκαρε και φώναξε τη φίλη της". Στόχος 1 κέντρο κλείδωσαν στο μπαρ γουστάρανε θέμα αλλά φοβόντουσαν ακόμα η μια την άλλη. Έφυγα από το μπαρ πηγαίνοντας στην υποδοχή στο πέρασμα μου πιάνω μια ματιά πάνω μου της Carina κόρη της Katjas. "Ώρα είναι να γαμήσω πρώτα εσένα σκέφτηκα και μετά τη μάνα σου". Σε δεκαπέντε λεπτά να η Utte στην υποδοχή να αλλάξει συνάλλαγμα 200 μάρκα (400 ΕΥΡΩ σημερινά), τη ρώτησα για τον κλιματισμό αν η βλάβη αποκαταστάθηκε και εκεί μου πετάει τη κοτρόνα και εσύ πέρασες ωραία εχθές το βράδυ στο κήπο!!! Αφού άλλαξα στο πρόσωπο μου τη χρωματική παλέτα της χρωτεχ δυο φορές της απάντησα ότι άλλαξα τα ποτιστικά ενώ εκείνη αμυδρά έστεινε τη κωλάρα της στον πάγκο της υποδοχής περιμένοντας να της άλλάξω το συνάλλαγμα. Αφού με ρώτησε πόσο χρονών είμαι και τι δουλεία κάνω κανονικά μου έδωσε ένα φιλοδώρημα 500 δραχμών (85000 δραχμές έπαιρνα μισθό, τα τσιγάρα έκαναν 270 δραχμές) και μου είπε τα λέμε μετά. Μεγάλη νύχτα πάλι προβλεπόταν. Πράγματι αφού έστειλαν τις κόρες τους για ποτό έξω μείναμε κατά τις 01:30 οι τέσσερις μας στο μπαρ, ο JAG με τη Καtja και εγώ με τη Utte. Εκεί λοιπόν ξεδιπλώθηκε το σχέδιο γαμησιού. Οι φόβοι μας αποδείχτηκαν πορδές οι γκόμενες το ήθελαν, είχαν φρικάρει και με τις Ιταλίδες του JAG λίγο το αλκοόλ,λίγο η ζέστη  φεύγει ο JAG με την Κatja σε ένα τραπεζάκι σε μια γωνία. Οι πελάτες του μπαρ είχαν αραιώσει μερικοί υπερβολικά μεθυσμένοι τους βοηθήσαμε να πάνε στα υπνοδωμάτια τους οι καριόλες εκεί περίμεναν δε θα κοιμόντουσαν αν δεν τον τρώγανε σήμερα. Η καύλα μου δεν είχε όρια, η πουτάνα φορούσε ένα μαύρο φόρεμα με ένα αποκαλυπτικό V και μύριζε η καριόλα κρέμα σώματος από τον ήλιο του μεσημεριού. Δεν άντεξα της κάνω νόημα να έλθει μαζί μου στη τουαλέτα στα σκαλιά συναντιόμαστε και με φιλάει, ο πούτσος μου είχε τεντώσει στο τζην, εγώ δεν άντεξα και της χούφτωσα τα βυζιά (17,5 ήμουν ρε συναγωνιστές)εκεί μου λέει δε μου αρέσει εδώ να πάμε στο δωμάτιο της, ευγενικά της εξηγώ πως αυτό απαγορεύεται και αν μας έβλεπε-άκουγε η φίλη της τι θα γινόταν. Τότε μου λέει στο γραφείο πίσω από την υποδοχή οκ της λέω σε 10 λεπτά. Κατεβαίνω στη τουαλέτα τραβάω μια μαλακία ( θα μου φεύγανε από τ'αυτιά τα φλόκια)και πηγαίνω στην υποδοχή εκεί βλέπω τον JAG να φεύγει με την Katja. Γυρνώντας η Κάτια μου λέει με ένα νόημα "Μικρε πρόσεχε τη φίλη μου και μου κάνει τη χαρακτηριστική κίνηση νίκης της γροθιάς" δεν πρόλαβα να γυρίσω με χουφτώνει από πίσω η Utte μου φοράει ένα φιλί - δάγκωμα στο πίσω μέρος του κεφαλιού τη στέλνω στο γραφείο μέσα και της λέω περίμενε να ελέγξω τα θέματα μου πρώτα. Αφού τελείωσα τα της δουλειάς ανοίγω την πόρτα και βλέπω τη Utte στα τέσσερα με την κωλάρα της να με κοιτά και τα μαστάρια της να ακουμπάνε ερωτικά στο γραφείο. :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: Θυμάμαι ότι έχυσα 2 φορές σε 3-4 λεπτά και το τρίτο μας ήταν γύρω στα 10λεπτά μέχρι που τελειώσαν οι καπότες. Συνολικά 6 γαμήσια από τις 2:30 έως τις 3:30. Ο JAG έιχε γυρίσει στο μεταξύ και εκτελούσε χρέη ρεσεψιονίστ όσο εγώ πίσω τρυπούσα τον κώλο και το μουνί της άλλης. Κάπου στις 4 επιστρέψαν οι κόρες τους από τη δισκοθήκη της περιοχής και ανέβηκαν στο δωμάτιο. Γύρω στις 5 καθήσαμε με τον JAG να πιούμε έναν καφέ και να καπνίσουμε ένα τσιγάρο στο πλατύσκαλο. "Μεγάλη χαλάστρα είσαι μικρέ μου λέει" "Σωπα ρε μαλάκα του απαντώ" τόση ώρα που γαμούσες μου λέει η άλλη ήθελε να σε πάρει μάτι και δε την άφηνα. "Τι γίνετε του λέω" "Εσύ πόσα" αρκετά μου απαντά αύριο να δούμε έχουμε άλλες 6 ημέρες ακόμα. "ΟΚ του απαντώ μήπως να πάρω ρεπό τη τελευταία μέρα, να βγούμε Λίνδο βράδυ και μετά παρτούζα στο σπίτι σου?"
Οκ μου είπε και έφυγε... στο μεταξύ γυρίσαν και οι Ιταλίδες από βραδινό μπάνιο.

Η συνέχεια αύριο.
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Τα καμάκια παρτ θρι...

Η άδεια από την εργοδοσία δόθηκε για Τρίτη λέγοντας ψέματα για εξετάσεις φροντιστηρίου συνεπικουρούμενος από τη μητέρα μου που απλά της είπα ότι κουράστηκα (τι άλλο να ακούσει η δόλια μάνα).
Μέχρι την Τρίτη είχαμε δυο βράδια ακόμα και οι γκόμενες έφευγαν Πέμπτη. Το μυαλό μου είχε κολλήσει στην κωλάρα της Utte και στα βυζιά της που ήταν σαν καμπάνες. Σάββατο βράδυ θα κανόνιζαν έξοδο οι κόρες νωρίς με κάτι τύπους από το ξενοδοχείο (άφοβοι μαλάκες που το μόνο που έκαναν ήταν να σπάνε τις γκόμενες). Ανέλαβα βάρδια γύρω στις 22:30 και ξεκίνησα να γράφω διαβατήρια αφίξεων Σαββάτου πίνοντας ένα φραπεδάκι και ακούγοντας λίγο μουσική από το ραδιόφωνο της ρεσεψιόν, μετά από λίγο άκουσα τη Sabine (την "κόρη" μου) να με φωνάζει για να με ρωτήσει που να πάει το βράδυ. Αφού της εξήγησα μερικά καλά μπαρ της είπα να μην πιει πολύ και να προσέχει τη Carine που ήταν και η πιο πιτσικωλοσφυρίχτρα από τις δυο. Στις 23:30 είχαν φύγει με τους δυο χανς του ξενοδοχείου. Το μπαρ του ξενοδοχείου είχε αρκετό κόσμο ο JAG έκανε τις φιγούρες του και οι δικές μας καθόντουσαν και μιλούσαν σε ένα τραπεζάκι στη βεράντα του ξενοδοχείου. Δε φυσούσε καθόλου και η ζέστη από την ημέρα συνέχιζε και το βράδυ, βραδινό μπάνιο σκέφτηκα σήμερα. Ο Νίκος ήταν βοηθός σερβιτόρος στο μπαρ εχέμυθος και αρκετά φραγκοφονιάς ο JAG μου είχε προτείνει να του δίναμε κανένα 5000 να καθότανε το βράδυ μέχρι τις 04:00 αφού αφίξεις ή αναχωρήσεις δεν είχε... και από τη παραλία του ξενοδοχείου αν κάτι γινόταν ήταν εύκολο να επιστρέψω στη θέση μου.
Η Utte όποτε περνούσα από κοντά της έκανε κάμποσους μορφασμούς που πρόδιδαν τη χτεσινή μας ιστορία, εντύπωση μου έκανε  η φίλη της που με κοιτούσε επίμονα λες και τη γάμησα κι άυτη χθες. Καριόλες γυναίκες (άλλες εποχές συναγωνιστές...). Πήγαινα να καθαρίσω το πλατύσκαλο από κάτι ποτήρια και τσουπ η Katja στο πάγκο της υποδοχής να με περιμένει. "Μπορώ να δω που ήσασταν με τη φίλη μου χθες? μικρέ από το πρωί για σένα μιλάει που δεν έχεις λεφτά που θα πας φοιτητής το Σεπτέμβρη (ατέλιωτα παραμύθια...) κ.α." Την έβαλα στο γραφείο των κρατήσεων..."ωραία μου αποκρίθηκε έχει και κλιματισμό", και μου αφήνει ένα χαρτονόμισμα των 100μάρκων (19.000δρχ) στη τσέπη του σακακιού μου. Αυτό είναι από εμένα ξέρω πόσο δύσκολο είναι να είσαι νύχτα μόνος σε ξενοδοχείο ο άντρας μου είναι διευθυντής σε ένα Σέρατον στη Βόννη. (άλλες εποχές συναγωνιστές...). Το μόνο που θέλω είναι να έχω λεφτά της λέω μέχρι το επόμενο καλοκαίρι που ξεκινάει η σαιζόν. Μη στεναχωριέσαι μου λέει στην Αθήνα που θα είσαι θα μου στείλεις γράμμα με το λογαριασμό σου και θα σου στείλουμε εμείς. ( τι εποχές...). Η ώρα έφευγε γρήγορα ο Jag κανόνισε με το νικολάκι τα δικά μου καθαρίσαμε γρήγορα γρήγορα μπαρ βεράντες και λοιπά και δώσαμε ραντεβού με τις γκόμενες 01:30 στη πισίνα του ξενοδοχείου για να κατέβουμε παραλία. Στο μεταξύ οι γκόμενες ανέβηκαν στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκαν και κατέβηκαν φορόντας και οι δύο άσπρα λινά φορέματα. Φορούσαν μαγιώ και από πάνω τίποτα  :tits2: :tits2: :tits2: Θυμάμαι να λέω στο JAG δε θα με πιστεύει κανείς για αυτό σήμερα που βλέπω για να μου απαντήσει ούτε και για αυτά που θα κάνουμε σήμερα όποτε μικρέ γάμα.
Ο πούτσος μου είχε τεντώσει μέσα στο παντελόνι που από τη καύλα ήθελα να τον παίξω εκεί επιτόπου για να εκτονώσω τα φλόκια που μου είχαν φτάσει στα μάτια. Φύγαμε μαζί για παραλία παίρνοντας μαζί τσιγάρα, σακάκια, πετσέτες, κρασί λευκό από το μπαρ. Η άμμος ήταν ζεστή από την ημέρα και ο λίγος αέρας που φυσούσε έκαιγε στα αυτιά μας. Schwimmen φώναζαν οι γκόμενες και με ένα χρακ έβγαλαν από πάνω τους τα φορέματα και έπεσαν στην θάλλασσα με τα μαγιώ και τις βυζάρες τους να πηγαίνουν περα δώθε. O JAG μου λέει "άντε μικρέ το πρώτο σου βραδινό με γκόμενες", "τι λες ρε" του λέω "γυμνός να μπω μέσα", "γυμνός" μου λέει και κατέβασε το σώβρακο του. Τα έβγαλα και εγώ ενώ οι γκόμενες ούρλιαζαν με το που μας είδαν γυμνούς. Μπήκαμε μέσα στη θάλασσα και αμέσως οι γκόμενες μας την έπεσαν "Ρε μαλάκα τι τις πότισες του λέω". "ό,τι και να τις πότισα αυτές θέλουν και άλλο". H Utte μύριζε batida de coco πράγμα που μου έλεγε ότι έπρεπε να ήπιε πάνω από 5 pina coladas. Με γράπωσε η καριόλα περνώντας το χέρι της κάτω από τον πούτσο μου και σφίγγοντας μου τα αρχίδια μου σκάει ένα γλωσσόφιλο από πίσω, πιο πέρα ο JAG έβαζε το δάχτυλο του στο μουνί της άλλης που είχε πλαγιάσει πάνω στο κύμα και περίμενε πότε θα της τον χώσει ο JAG. "Σου αρέσει η φίλη μου" μου λέει η Utte, "πολύ" της απαντάω αλλά εγώ θέλω εσένα τώρα και έσκειψε και μου τον πίρε στο στόμα. "Σου έχουν ξανακάνει πίπα βραδυάτικα στη θάλασσα?" φώναζε ο JAG "Οχι" φώναζα εγώ δίπλα. Έγλειφε έγλειφε τόσο καυλωτικά που δεν άντεξα και έχυσα στο στόμα της. Εκεί κάτι έιπε στην άλλη που δεν το καταλάβαμε εγώ και ο άλλος (καμιά σημασία δεν είχε...)και βγήκαμε από το κύμα ο JAG την είχε πλέον πάνω του και την κάρφωνε ενώ εγώ άνοιγα το κρασί μη μπορόντας να ξεκολλήσω τα μάτια μου από τον κώλο της Katjas που άρμεγε τον πούτσο του JAG. Στο τέλος έχυσε και ο μαλάκας (μου σπάσε τα αρχίδια μέχρι να χύσει...). Άντε μαλάκα του λέω βαρέθηκα νa σε περιμένω... Κατεβάσαμε δυο μπουκάλια κρασί απλώσαμε τα σακάκια στην άμμο και καθήσαμε να κάνουμε ένα τσιγάρο. Η Katja σε κάποια στιγμή έγειρε στο πλάι μου ενώ η Utte μου χαμογέλασε με ένα νεύμα ο JAG χαίδευε τον πούτσο του το πόδι της Katjas, "τι κάνεις ρε μαλάκα του λέω?" "Προθέρμανση" μου λέει. Εκεί λοιπόν που χαϊδευόμασταν τα τέσσερα μας σκύβει η Utte και μου τον πέρνει στο στόμα γυρνάω να δω την άλλη ερχόταν ο κώλος της κατα πάνω μου της πετάω μια ξυλιά "θες να μου τον γαμήσεις μου λέει" σε λίγο της λέω ενώ ο JAG έπερνε θέση πίσω από την Utte. Πάω να βρω τις καπότες μου άφαντες από το σακάκι μου "Ρε μαλάκα πήρες τις καπότες μου" όχι ρε μαλάκα έχω τις δικιές μου" και "που έιναι οι δικιές μου" δε πρόλαβα να μιλήσω με πιάνει η Κatja καθίζει πάνω μου με τις καπότες μου στο χέρι, ανοίγει μια μου την φοράει το πέρνει και λίγο στο στόμα και βουρ στη μουνάρα της. Η Utte γελούσε "ήθελε να σε γαμήσει από την πρώτη ημέρα που σε είδε", "γάμα ρε μαλάκα και άσε τη πάρλα..." φώναζε ο JAG. ( τι γέλιο ρε συναγωνιστές... )
Δεν έκαναν τίποτα μεταξύ τους. Πηδηχτήκαμε μεταξύ μας 6-8φορές εγώ έχυνα στα 4-5 λεπτά κάνοντας την Katja να γουστάρει παραπάνω. Πήγα να τον καρφώσω στη κωλάρα της και μου είπε όχι. Άλλη φορά...η θάλασσα μας είχε ξεμεθύσει οι γκόμενες ήταν δικηγορίνες της Βόννης οι άντρες τους θα έπαιρναν την ετήσια άδεια τους σε δέκα ημέρες. Αυτές ήρθαν διακοπές Ρόδο και θα συνέχιζαν Κρήτη με αυτούς και τις κόρες τους. Ενδόμυχα μου καρφώθηκε η ιδέα να γαμήσω τις κόρες τους, παράνοια... Σηκωθήκαμε μαζέψαμε και επιστρέψαμε στο ξενοδοχείο. Δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου ενώ τα ρούχα μου μαρτυρούσαν το τι έγινε κινδυνεύοντας να εκτεθώ πλέον στη δουλειά μου. Ο Νικόλας κοιμόταν του καλού καιρού, κάποιος ζωγράφισε μια μαλακία και την άφησε δίπλα του. Οι κόρες είχαν επιστρέψει στα δωμάτια τους ενώ τα milfakia μας καλημέρισαν και μας έδωσαν από 2 στρουφιχτά φιλιά. Πήρε να χαράζει όταν ο JAG και ο Νικόλας έφυγαν, θυμάμαι ότι ξέχασα τα τσιγάρα μου στη παραλία και έψαχνα τσιγάρα στο μπαρ όταν με είδαν οι καθαρίστριες να πλένομαι στο μπαρ. Το παντελόνι μου ήταν άσπρο από την άμμο, έδωσα 1000 σε μια καθαρίστρια και την παρακάλεσα να είναι έτοιμο το βράδυ, έβαλα το τζην μου καλημέρισα την Μαρία της υποδοχής, ανέβηκα στο μηχανάκι μου και έφυγα για το σπίτι.

Η συνέχεια αύριο...
 
 

kastadoc

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
παιδια γεια χαρα
αναζητω ενα η δυο φιλους να παμε μαζι ρουμανια κ μολδαβια,η ρουμανια κ ουκρανια-εννοειτε κοντα στα συνορα
διαθετω το αυτοκινητο ,γκολφ 2007,μεχρι δυο ατομα δεκτα,οχι πιο πολλοι,θα εινε ταλαιπορια
οποιος θελει κανονιζουμε το προγραμμα,μοιραζομαστε βενζινες κ διοδια στα τρια η δυο αναλογα ποσοι ειμαστε
οποιος ενδιαφερετε ας στειλει πμ
απο αθηνα η θεσαλονικη η αναχωρηση,αμεσα,κανα 10-12 μερες θα τρυγυρισουμε κ μετα πισω
εχωξαναπαει δεν εχουμε προβλημα με δρομο,τα εξοδα να σπασουμε,της μετακινησης,ισως κ διαμονης,
,μονο τα διαβατηρια ναναι σε ισχυ
η ιδεα εινε να μοιραστουμε τα εξοδα βασικα κι η παρεα,αν προκυψει καλη χημεια
εκει ο καθενας αν γουσταρει "παιζει" κ μονος του κ βρισκομαστε για την επιστροφη-λεω για καποιον που εχει ισως ηδη καποια κατασταση εκει
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Τα καμάκια παρτ 4

Το πρωινό και το μεσημέρι δε κοιμήθηκα καθόλου, ήμουν σε τέτοια υπερένταση που λίγο το χτεσίνο σκηνικό στη παραλία, λίγο που θα πηγαίναμε να τις πάρουμε με το JAG να πάμε Πεταλούδες, είχα κρεμάσει στο κρεβάτι κοιτώντας άψυχα τον τοίχο. Πηγαίνοντας στο ξενοδοχείο  σταμάτησα σε ένα μαγαζί που πουλούσε αρώματα για να πάρω ένα δώρο για την Utte που για μένα ήταν η επίσημη γκόμενα μου μέχρι την Πέμπτη που θα έφευγε. Θυμάμαι πως το άρωμα βρέθηκε στη θάλασσα καθώς η ίδια το θεώρησε προσβολή από μέρους μου (Τι να πω...), Πως τολμάς, τα χρειάζεσαι τα λεφτά, του χρόνου θα είσαι φοιτητής, εγώ έχω αρώματα και αυτό το ίδιο έχω επάνω στο δωμάτιο (μου σπάσε τα αρχίδια...).
Περίμεναμε τον JAG που δεν άργησε να έρθει με ένα ενοικιαζόμενο Samurai. Οι μικρές και η Katja πίσω μαζί μου η Utte μπροστά η ώρα ήταν 12:00 είχαμε χρόνο μέχρι τις 17:00. Ανεβήκαμε από τα Αφάντου για τις Πεταλούδες καρόδρομος με λακούβες, στα χέρια μου χοροπηδούσαν τα κωλομέρια της Katjas και της Carine. H Carine μου έκλεινε το μάτι και εγώ έχωνα όλο και περισσότερο το χέρι μου στο κωλαράκι της. Ξαφνικά νιώθω το αριστερό μου χέρι να είναι μέσα στο μουνί της Κatja και το δεξί μου να χουφτώνει το κωλομέρι της Carine. Το μουνί της ήταν τόσο ζεστό που καύλωσα στιγμιαία και ο πούτσος μου ξεχώριζε μέσα στη κόκκινη βερμούδα μου. "Ξέρεις τι πιάνω στα δυο μου χέρια?" Ακόμα απορώ πως χωρέσαμε στο Samurai 6 άτομα. Όταν φτάσαμε στις Πεταλούδες είχε αφόρητη ζέστη, οι μικρές ντυμένες με τα μαγιώ τους και σορτς ενώ οι μεγάλες με μαγιώ και παρεώ. Όλοι φορούσαμε πάντως τις θρυλικές εσπαντριγιες άσπρες κόκκινες κίτρινες (τι εποχές ρε πούστη...) Μπήκαμε στις Πεταλούδες αποφέυγοντας τα μαζικά γκρούπ καθίσαμε στη καντίνα να πιούμε λίγο νερό. Αφήσαμε τις γκόμενες να χαζεύουν μπροστά και εμείς χαζεύαμε τις τουρίστριες που περνούσαν μπροστά μας. Στα γεφύρια βγάλαμε και καμιά φωτογραφία τις μικρές να έχουν κάτι να θυμούνται από Ρόδο. Προσπεράσαμε γρήγορα τα γκρουπ και ανανεώσαμε το ραντεβού για Σεπτέμβρη μια και είναι καλύτερη εποχή για τη περιοχή παρά ο Ιούλιος. (αρχίδια...). Θα πηγαίναμε μετά στη Φιλέρημο και απο εκεί για μπάνιο στην Αφάντου και επιστροφη στο ξενοδοχείο. Στη διαδρομή για τη Φιλέρημο πετιέται η Sabine και ρωτάει τη μάνα της αν την άφηνε να βγαίναμε μαζί το βράδυ. Κάγκελο εγώ. "Ρε μαλάκα δουλεύω το βράδυ...", "θα καθίσει ο Νίκος", "πάλι... θα μας γαμήσει ο διευθυντής αν το πάρει είδηση...", "έχουν έρθει πράκτορες από Γερμανία θα βγούν με το αφεντικό το βράδυ Ρόδο", "και λεφτά, δεν έχω μια στη τσέπη", "αυτό κανονίζεται..." Katja δεν έχουμε κανένα πρόβλημα να βγούμε το βράδυ με τις κόρες σας... μόνο που από εδώ ο φίλος έχει χάσει μεροκάματα και όπως ξέρεις του χρόνου φοιτητής... (Κάγκελο εγώ...). Das ist kein problem JAG... και με μια κίνηση βγάζει 200 μάρκα και τα δίνει στο JAG... (68000 δρχ) "αυτά φτάνουν...;" (ξανά κάγκελο εγώ...) Στη Φιλέρημο απομονώθηκα έξυπνα με την Utte θέλοντας να της δείξω την εκκλησία φιλιθίκαμε για κανένα τρίλεπτο χουφτώνοντας της το στήθος. Ο JAG κρατούσε στο χέρι τη Sabine
και πηγαίναν στο καφέ. Η μικρή πλέον ήταν έτοιμη για το βράδυ. Εγώ χασκογελούσα με τη Utte λέγοντας μου να πάω στο πανεπιστήμιο της Χαιδελβέργης για μεταπτυχιακό στα Οικονομικά "που λεφτά για αυτό δουλεύω...", "μη στεναχωριέσαι θα σε βοηθάω εγώ..."(χάμω βρίσκανε τα ρημάδια τα λεφτά τότε...).
Πήγαμε για μπάνιο στην Αφάντου όπου καρφώναμε πλέον με το JAG τις μικρές, έκανα την κίνηση να δώσω το δώρο στη Utte λίγο που δε μου το κοπάνησε στο κεφάλι του ρίξε μια και χάθηκε στη θάλασσα (12500 δρχ...chanel). Προσπαθούσα να είμαι διακρητικός με τις μικρές η Utte μου έλεγε "του χρόνου θα έρθω πάλι, θέλω να είμαι μαζί σου για πάντα και όταν σπουδάσεις με το καλό να έρθεις Γερμανία που έχει δουλειές..." Ρε JAG τι μου λέει..."; "Πες ναι ρε μαλάκα", "πες ότι την αγαπάς και εσύ και τη θές πλάι σου και πόσο στεναχωριέσαι που θα φύγει τη Πέμπτη, να δείς πήδημα που θα σου κάνει το βράδυ". :rockon: :rockon:
Επιστρέψαμε στο ξενοδοχείο σταματώντας σε μια καντίνα για να φάνε καρπούζι (τι κόλλημα με το καρπούζι...) Με άφησαν στο δρόμο και πήρα το μηχανάκι μου και επέστρεψα σπίτι.
Ο Νικόλας παρέλαβε το 5000 και ανανεώσαμε για τις 01:00 να ξαναβλέπαμε τις εργασίες της ρεσεψιόν. Η Utte κατέβηκε με χαιρέτησε και πήγε να γράψει κάρτες σε ένα τραπεζάκι στο μπαρ. Η Katja πέρασε από την υποδοχή, μου χαμογέλασε, και μου σήκωσε με τρόπο τη φούστα της ενώ πήγαινε και αυτή να καθίσει με την Utte. Το ήξεραν ότι σήμερα θα πηγαίναν νωρίς για ύπνο, δε θα χαλούσαν το βράδυ των παιδιών τους. Σε λίγο κατέβηκαν και τα κορίτσια... Η Carine με γούσταρε το έβλεπα στα μάτια της. Δώσαμε ραντεβού σε ένα μπαρ κατά τις 01:30 δε θα φεύγαμε μακρυά για να μην έχω πρόβλημα με το ξενοδοχείο. Θα μέναμε στη δισκοθήκη της περιοχής. O JAG έκλεισε το μπαρ και φύγαμε μαζί. Στο δρόμο πετύχαμε τις Κatja Και Utte που γυρνούσαν για να ξεκουραστούν στο ξενοδοχείο. "Θα μου λείψεις σήμερα το βράδυ" και μας καρφώσανε δυο σβουριχτά φιλιά. Στο μπαρ πήγε 2:ΟΟ μέχρι να φύγουμε για τη δισκοθήκη με τις "μικρές" η Sabine ήταν κολλημένη με το JAG ήταν πράγματι κόρη της Utte, πολύ ωραίο σώμα ξανθα μαλλιά πράσινα μάτια άγγελος. Γλειφόντουσαν από την άρχη μέχρι το τέλος, σε κάποια φάση χάθηκαν και επέστρεψαν μετά από λίγο. Η Carine είχε κάτσει πάνω μου και στροβίλιζε το κωλάρι της πάνω στη πούτσα μου. Η Carine είχε κάτι το πιο πρόστυχο και δεν έμοιαζε καθόλου στη Katja. Φορούσε ένα μαύρο μίνι με άσπρο φανελάκι και καθόλου σουτιέν. Σε κάποια φάση άρχισε να πίνει από τη μπύρα μου και κολλούσε τα χείλη της πρόστυχα στο μπουκάλι... δεν άντεξα και της χαίδεψα το κωλαράκι της, αυτή ανταπέδωσε τη πράξη δείχνωντας μου ότι κάτω από το μίνι γιοκ εσώρουχο. Καύλωσα τόσο πολύ που ήθελα να τη πάρω εκεί στους καναπέδες. Λέω στο JAG θα κατέβω παραλία για να πάω ξενοδοχείο μετά. Ανεβήκαμε στο παπάκι και βουρ για τη παραλία. Εκεί πάνω σε κάτι ξαπλώστρες έχυσα στα κώλομέρια της 2 φορές μέχρι να έρθει ο JAG. Η Carine ήταν υπερβολικά μεθυσμένη και την άφησα στη ξαπλώστρα σκεπάζοντας τη με το σακάκι μου. Στο μεταξύ ο JAG έριχνε κάτι πισωκολλητά στην άμμο που τα γόνατα της Sabine θα τα θυμούνται ακόμα. Είχε πάει 4 και το Carinaki τον είχε πάρει για τα καλά. "Τι έγινε ρε μαλάκα δε τη γάμησες", "έφαγε 2 και κουράστηκε" ήθελε και άλλο αλλά είναι τούμπανο το μουνί και τι μουνί, τα μουνόχειλα της φαινόντουσαν κάτω από το σακάκι.
Τη φόρτωσα στο μηχανάκι μου και ανεβήκαμε στο ξενοδοχείο, στο δρόμο πήρα μάτι το δωμάτιο της Utte που είχε φως μέσα. Έδιωξα τον Νικόλα που για άλλη μια φορά κοιμώταν του καλού καιρού. Άλλαξα ρούχα ετοίμασα καφέ και ανέβασα προσέχτικα τη μικρή στο δωμάτιο της, μου άνοιξε η Κάτια τελείως γυμνή και μου έδωσε ένα γλωσσόφιλο που ακόμα το θυμάμαι. Κατέβηκα αφού καλήμέρισα τη Sabine, ο JAG είχε καθήσει για καφέ, συζητήσαμε το πρόγραμμα της Τρίτης καπνίζοντας. Συζητούσαμε για τις γκόμενες και πόσο άτυχοι είμασταν που δε ζήσαμε στα 75-85 που γινόταν το έλα να δεις

Η συνέχεια αύριο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom