Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 21 6,4%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,4%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0


uLWHs.jpg


z9TCc.jpg


GTaM5.jpg


7Z28D.jpg
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.065
Like
381
Πόντοι
36
ωραια μουνια φιλε. οτι πρεπει για ficken.. :knockinb: :knockinb:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τα κλειδιά εδώ για το γαμήσι είναι το οτι ήσασταν ξενοδοχουπάλληλοι οπότε μπορούσατε να βλέπετε τις γκόμενες αρκετές φορές και είχατε τη δικαιολογία να τις βλέπετε.Πολλές φορές ένας τουρίστας συναντά γκόμενες  που μπορεί να γουστάρουν αλλά δεν έχει τρόπο να τις ξαναδεί γιατί αυτές έχουν άλλο πρόγραμμα.
Το δεύτερο είναι το πέσιμο σε MILFs αυτό πραγματΙκά είναι δύσκολο στη Ρόδο όταν κυκλοφορούν τόσο φοβερά μουνια.Είναι πολύ εύκολο να αγνοήσεις τις MILFs.Η διαφορά στο τι κάνουν οι μεγαλύτερες και μικρότερες ηλικίες είναι συχνά κολοσσιαία.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τα κλειδιά εδώ για το γαμήσι είναι το οτι ήσασταν ξενοδοχουπάλληλοι οπότε μπορούσατε να βλέπετε τις γκόμενες αρκετές φορές και είχατε τη δικαιολογία να τις βλέπετε.Πολλές φορές ένας τουρίστας συναντά γκόμενες  που μπορεί να γουστάρουν αλλά δεν έχει τρόπο να τις ξαναδεί γιατί αυτές έχουν άλλο πρόγραμμα.
Το δεύτερο είναι το πέσιμο σε MILFs αυτό πραγματΙκά είναι δύσκολο στη Ρόδο όταν κυκλοφορούν τόσο φοβερά μουνια.Είναι πολύ εύκολο να αγνοήσεις τις MILFs.Η διαφορά στο τι κάνουν οι μεγαλύτερες και μικρότερες ηλικίες είναι συχνά κολοσσιαία.

Σήμερα αυτό δε παίζει. Με τα ίντερνετ τα σχόλια και τις μαλακίες. Μια παπαριά να γράψει καμιά πυροβολημένη για "σεξουαλική παρενόχληση στο ξενοδοχείο" ουαί και αλίμονο μετά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σήμερα αυτό δε παίζει. Με τα ίντερνετ τα σχόλια και τις μαλακίες. Μια παπαριά να γράψει καμιά πυροβολημένη για "σεξουαλική παρενόχληση στο ξενοδοχείο" ουαί και αλίμονο μετά.

Δε νομίζω.Και τώρα οι ξενοδοχουπάλληλοι έχουν ευκαιρίες.Απλά τώρα αφ' ενός δεν είναι όλοι Ελληνες και αφ´ ετέρου οι άντρες που αξίζουν στη Ρόδο έχουν γκόμενες Ροδίτισσες οπότε αυτοί που ασχολούνται  με το καμάκι είναι οι δεύτερης διαλογής κάτι τύποι σα γαμώ το κέρατό μου εμφανισιακά.Αυτό όπως διαπίστωσα δεν ισχύει στη Βόρειο Ελλάδα όπου με το καμάκι ασχολούνται πιο εμφανίσιμα παιδιά.(είναι και ο μέσος όρος πιο εμφανίσιμος από ό,τι στη Ρόδο).Γενικά πιστεύω οτι τη δεκαετία του '80 το επίπεδο των καμακιών ήταν πολύ υψηλότερο από ό,τι είναι σήμερα και αυτό φαίνεται στα ντοκυμαντέρ της εποχής.
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Τα καμάκια παρτ 5 ή το ρεπό της Τρίτης

Όταν ξημέρωνε η Τρίτη εγώ βρισκόμουν στο πλατύσκαλο της υποδοχής για άλλη μια φορά κλαίγοντας που δεν έχω σπίτι να γαμήσω σαν άνθρωπος. Πλέον είχαμε ξεφύγει από το άγχος της επόμενης μέρας, οι μικρές δεν θυμούνταν πλέον τίποτα ή προφανώς έτσι ήταν η βολή τους να γίνει. Η Utte ήταν δίπλα μου και είχαμε μείνει από λόγια κοιτάζοντας αστέρια και ψαχουλεύοντας ο ένας τον άλλο. Ο JAG είχε φύγει με την Katja για ποτά, εγώ είχα αφίξεις-αναχωρήσεις σε άγρια ώρα και η Utte μου κρατούσε παρέα, εκεί γύρω στις 3:00 την πήρε ο ύπνος στον καναπέ. Την σήκωσα και πήγαμε στο δωμάτιο όπου την άφησα να κοιμηθεί. Σε λίγο έσκασε και η Sabine με προβληματικές αναρτήσεις στη σκάλα, ο JAG ήταν στη υποδοχή και με περίμενε. "Ήρθε τίποτα καλό;", "Τζίφος", "Αύριο θα κοιμηθούμε στη Λίνδο", "τι λες ρε μαλάκα η μάνα μου θα με σκοτώσει","πες ότι χάλασε το μηχανάκι και κοιμήθηκες στο σπίτι μου".
Το απόγευμα βρεθήκαμε όλη η "οικογένεια" στα Αφάντου για μπάνιο με το Samurai στο κύμα, μουσική, καρπούζι και ρακέτες, θα βρισκόμασταν στη 01:00 για Λίνδο μεριά. Είχα κλειδώσει το μηχανάκι μέσα στο rent a car του samurai και περίμενα τα γκομενάκια σε ένα μπαρ της περιοχής. Καθίσαμε και ήπιαμε ένα ποτό ώσπου ήρθε ο JAG και φύγαμε για Λίνδο. Εγώ καθόμουν πίσω με τη Utte και φιλιόμασταν, στη μέση της διαδρομής σκύβει και αρχίζει να μου κατεβάζει το παντελόνι εκεί με πιάνει ένα νευρικό γέλιο αυθόρμητο που μεταδόθηκε σε όλο το αμάξι και φυσικά έγινα ρόμπα. Στη Λίνδο παρκάραμε με τα άλλα καμάκια και κάναμε χαβαλέ στη θρυλική DISCO ACROPOLIS μέχρι να γίνουν μεθύσι οι γκόμενες και εμείς. Κατεβήκαμε στη παραλία της Λίνδου και κάναμε μπάνιο γυμνοί, δίπλα μας γαμιόντουσαν ζευγαράκια (θυμάμαι μερικά γαμωσταυρίδια :priest: :priest: :priest: από συναγωνιστές) και οι γκόμενες καύλωσαν, εκεί πια έγιναν τα αμίμητα: "Δε πάτε να γαμηθείτε αλλού", "εδώ βρήκατε να γαμήσετε μαλακισμένα", "στον άμμο πούστη θα γαμήσεις δικιά μου είναι η ξαπλώστρα", "εδώ βρήκες ρε να κάνεις καμάκι", "βγάλτε το σκασμό να γαμήσουμε ρε" ο JAG έριξε από μερικές ξαπλώστρες μερικούς μεθυσμένους Άγγλους και τις έσυρε προς το μέρος μας αφού απομακρυνθήκαμε λίγο από τους άλλους συναγωνιστές. Καθίσαμε για λίγο ανταλλάξαμε μερικές πίπες με τις γκόμενες χύσαμε πάνω τους 2 φορές και ανεβήκαμε για το σπίτι της θείας  του JAG. Ο JAG πήρε την Utte για πρώτη φορά  στο δωμάτιο μέσα ενώ εγώ πηδούσα με μανία  :fuck1: :fuck1:την Κάτια πάνω σε ένα καναπεδάκι της κακιάς συμφοράς. "Θυμάμαι ότι θέλεις να γαμήσεις τον κώλο μου", "θα είναι η πρώτη μου φορά" απαντώ "βάλτη μου τώρα και τελείωσε μέσα" έχυσα στη κωλοτρυπίδα της που δε βγήκα αλλά ξανακαύλωσα μέσα της και συνέχισα μέχρι να τη ξαναχύσω σε 5-6 λεπτά... "Τι κακό είναι αυτό με εσένα και τελειώνεις τόσο γρήγορα" "pit stop" φωνάζει ο JAG από μέσα και κρεμάμε από τα γέλια. Αφού χαμουρευτήκαμε και μαλακιστήκαμε όλοι μαζί για κανένα πεντάλεπτο αρχίσαμε τις απορίες "έχεις καπότες", "πήρα ρε μαλάκα 12", "πόσα έριξες;" 5 του απαντώ "αντέχεις;" μου λέει 4 έχουμε ακόμα. Βάζουμε τις γκόμενες απέναντί μας και στο τράπεζακι της γιαγιάς απλώσαμε τις τέσσερις καπότες, η Utte που το είδε σαν παιχνίδι άρχισε να τρίβει τα μουνόχειλα της ενώ η Katja άρχισε να γελάει δίχως λόγο, ανοίγει ο JAG ένα κρασί το πιάνει η Katja και το ρίχνει στο μουνί της "ποιος θα το πιει" σκύβει ο JAG να πιεί αρπάζει η Utte την καπότα και μου ορμάει πέφτω σαν μαλάκας στον JAG πέφτει η κάτια πάνω του. χαμός  αλλαξογαμιώμασταν μέχρι της 07:00.
Κοιμηθήκαμε όλοι μαζί στο δωμάτιο με το σοφά. Ξύπνησα με πίπα της Utte σε μια άγνωστη στιγμή και ξανακοιμήθηκα... Ο JAG έσπρωξε κάποια από τις δυο πλαγίως, σε κάποια στιγμή χτύπησε το τηλέφωνο για να ξυπνήσουμε μια και καλή. Ήταν δυο το μεσημέρι και είχαμε λιώσει από τη ζέστη. Ντουσαριστίκαμε ρίξαμε και δυο πίπες, φτιάξαμε καφέ και μιλούσαμε για το που θα πάμε μπάνιο μέχρι τις 17:00 που ο JAG έπρεπε να είναι στο ξενοδοχείο. Αποφασίσαμε να πάμε κάπου κοντά με το ξενοδοχείο και απόμερα. Κάλαθος 10χλμ παραλία γυμνές αυτές, γυμνοί εμείς, ψυχή στο πουθενά γαμιόμασταν στο κύμα και μέσα στη θάλασσα. Καρπούζι η Katja καρπούζι και εμείς, νερό η Utte νερό και εμείς, είχαμε λυσάξει από την πείνα οι γκόμενες τίποτα.
Με άφησαν στο rent a car να πάρω το μηχανάκι μου, θυμάμαι να σταματάω σε ένα σουβλατζίδικο και να τρώω 4 πίτες α καπέλα πριν πάω σπίτι. Στο σπίτι με τη μανα μου χαμός "που ήσουν πήρα στην Αστυνομία τηλέφωνο" και τα κλασσικά στις 21:00 πήρε τηλέφωνο ο διευθυντής και μου ζήτησε να έρθω νωρίτερα στο ξενοδοχείο γιατί "αρρώστησε" το Νικολάκι του μπαρ. Το Νικολάκι πήδηξε τη μια μικράν χωρίς ποτέ να μάθω ποια!

Φοβότανε μην παρεξηγηθώ (τι εποχές...)

Αυρίο φινάλε
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
παντα θα υπαρχουν ατομα φιλε που αξιζουν να επιστρεψει η θανατικη ποινη.δεν νομιζω οτι κατι τετοιο επιτρεπει συγχωρεση

εσυ επειδη εισαι φιλος μου θελω να δεις αυτην την ταινια αμεσα.
μετα θα αλλαξεις γνωμη.αν και στο επομενο ποστ το γυρνας...
 

Project_or

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
95
Like
22
Πόντοι
0
Σήμερα αυτό δε παίζει. Με τα ίντερνετ τα σχόλια και τις μαλακίες. Μια παπαριά να γράψει καμιά πυροβολημένη για "σεξουαλική παρενόχληση στο ξενοδοχείο" ουαί και αλίμονο μετά.
Δε νομίζω.Και τώρα οι ξενοδοχουπάλληλοι έχουν ευκαιρίες.Απλά τώρα αφ' ενός δεν είναι όλοι Ελληνες και αφ´ ετέρου οι άντρες που αξίζουν στη Ρόδο έχουν γκόμενες Ροδίτισσες οπότε αυτοί που ασχολούνται  με το καμάκι είναι οι δεύτερης διαλογής κάτι τύποι σα γαμώ το κέρατό μου εμφανισιακά.Αυτό όπως διαπίστωσα δεν ισχύει στη Βόρειο Ελλάδα όπου με το καμάκι ασχολούνται πιο εμφανίσιμα παιδιά.(είναι και ο μέσος όρος πιο εμφανίσιμος από ό,τι στη Ρόδο).Γενικά πιστεύω οτι τη δεκαετία του '80 το επίπεδο των καμακιών ήταν πολύ υψηλότερο από ό,τι είναι σήμερα και αυτό φαίνεται στα ντοκυμαντέρ της εποχής.
Τα κλειδιά εδώ για το γαμήσι είναι το οτι ήσασταν ξενοδοχουπάλληλοι οπότε μπορούσατε να βλέπετε τις γκόμενες αρκετές φορές και είχατε τη δικαιολογία να τις βλέπετε.Πολλές φορές ένας τουρίστας συναντά γκόμενες  που μπορεί να γουστάρουν αλλά δεν έχει τρόπο να τις ξαναδεί γιατί αυτές έχουν άλλο πρόγραμμα.
Το δεύτερο είναι το πέσιμο σε MILFs αυτό πραγματΙκά είναι δύσκολο στη Ρόδο όταν κυκλοφορούν τόσο φοβερά μουνια.Είναι πολύ εύκολο να αγνοήσεις τις MILFs.Η διαφορά στο τι κάνουν οι μεγαλύτερες και μικρότερες ηλικίες είναι συχνά κολοσσιαία.

Θα απαντήσω όσο μπορώ πιο αναλυτικά χωρίς να είναι φυσικά και απόλυτα.

Στη Ρόδο όπως και στις άλλες μαζικά τουριστικά περιοχές Κρήτη, Κέρκυρα,κτλπ  αυτοί που δούλευαν σε ξενοδοχεία είχαν το πρώτο χέρι στις γκόμενες στα ελεύθερα καμάκια  ο dj, ο μπαρμαν, ο πορτιέρης και οι σερβιτόροι. Αλλά και χωρίς να έχεις κάποια ιδιότητα από τις παραπάνω μόνο αν δεν ήθελες δε γαμούσες.
Η γενικότερη σεξουαλική άνθηση μαράζωσε με το AIDS περίπου στο 1986 και μετά. Με ειλικρίνεια σας λέω ότι τα πρωτοσέλιδα εφημερίδων στη Ρόδο τότε 1975-1985 έγραφαν για σεξουαλικά όργια σχεδόν κάθε ημέρα ενώ εγώ θυμάμαι μικρός ξένους να πηδιούνται στους δρόμους και μπροστά από καταστήματα. Το σεξ ήταν απελευθερωμένο, το σεξ ήρθε με τον τουρισμό σαν επακόλουθο της εποχής, αυτοί γαμιώντουσαν παντού κάθε ώρα και στιγμή, οι μπάτσοι τότε στις φυλακές είχαν ξένους για προσβολή δημοσίων ηθών. Οι ιστορίες των γνωστών μας όσο και αν έχουν κάποια στοιχεία υπερβολής ήταν πραγματικές.

VIUyG.jpg


H φώτο της θρυλικής disco Αquarius έχει φοβερή ιστορία. και το ντοκιμαντερ


part 1 

part 2

part 3

part 4

part 5

Μετά το 2000 άλλαξε ο τουρισμός γιατί άλλαξε ο κόσμος γενικά και οι εργαζόμενοι στα ξενοδοχεία, παλιά όταν δούλευες σε ξενοδοχεία είχες status ήταν δουλεία με αρχίδια και λεφτά, τώρα όπου φύγει φύγει (αυτό είναι άλλο θέμα μη το γράψουμε εδώ).

Οι βιασμοί διακρίνονται σε ψεύτικους (διεκδίκηση αποζημίωσης από ασφάλιση ταξιδιωτικού πακέτου)οι περισσότεροι και πραγματικούς όπου εδώ δυστυχώς οι αριθμοί δείχνουν πρωταθλητές μια συγκεκριμένης εθνικότητας ατόμων που επειδή ουδέποτε γνώρισαν 80'ς και μέση τάξη ξαφνικά έπαθαν πόλωση στα 20 περίπου χρόνια που εδράζονται στη χώρα.

Πάω για ύπνο... τα υπόλοιπα τα λέμε αύριο.



 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
σιγουρα αλλες εποχες τοτε καμια σχεση με τωρα και αλλες οι συνθηκες με τις τουριστριες τοτε.περα απο ολα αυτα ομως φαινεται οτι τα ατομα εκαναν επιστημη.εδω ο αλλος σου λεει χτυπαγε τις ασπρες οχι αυτες με μαυρισμα γιατι μολις ειχε ερθει.οπως στο δρομο αν περπαταγε στη μεση σημαινει οτι εχει μερες.αλλα στο απαγορευμενο ντοκυμαντερ βλεπεις οτι τοτε τα ατομα εκτος απο του οτι ητνα στυλακια και μεσα στην μοδα της εποχης ηταν αλανια ξυπνια και δεν μασουσαν.προσεξτε δυσκολα εβλεπες χοντρο ελληνα τοτε.σημερα ολους μας μας εχουν γαμησει τα πιτογυρα οι πιτσες τα ρβωμια η βουλιμια αστα να πανε.πραγματικα τα συγχαρητηρια μου.το απαγορευμενο ντοκυμαντερ στην κρητη τα λεει ολα.μεχρι και κατηγοριες ειχαν.οι πλαιυμποις, οι ζιγκολο και οι καζανοβες...ρισπεκτ τετοια καμακια οπως οι ελληνες τοτε, μονο τοτε υπηρξαν και μαλλον δεν θα ξαναυπαρξουν ποτε.μιλαμε για θρυλους!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ειχα την τυχη να δουλεψω στα 18 μου και στα 19 μου,σερβιτορος σε μπαρ στο σιδαρι της κερκυρας...Το τι γινοταν δεν μπορειτε να φανταστειτε απο τις αγγλιδες.Απο 15 χρονα και πανω,κανα δυο ποτηρακια να κερναγες τα επαιρνες μαζι σου για πλακα.Ουτε γονεις να τα ψσχνουν ουτε τιποτα.Φανταζομαι και τωρα θα γινεται το ιδιο.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
ΓΑΜΑΤΕ τις τουριστριες για να μας ερθουν και του χρονου


Γαματε τουριστριες.... βοηθηστε τον τουρισμό ........ και την ελληνική οικονομία
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Ειχα την τυχη να δουλεψω στα 18 μου και στα 19 μου,σερβιτορος σε μπαρ στο σιδαρι της κερκυρας...Το τι γινοταν δεν μπορειτε να φανταστειτε απο τις αγγλιδες.Απο 15 χρονα και πανω,κανα δυο ποτηρακια να κερναγες τα επαιρνες μαζι σου για πλακα.Ουτε γονεις να τα ψσχνουν ουτε τιποτα.Φανταζομαι και τωρα θα γινεται το ιδιο.

Περασ από Σιδάρι πριν καμιά 10μέρες.

Τίποτα δεν θυμίζει τις ενδοξες εποχές, σαν νεκρόπολη μοιάζει πλέον του ΦαρΓουεστ


 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Περασ από Σιδάρι πριν καμιά 10μέρες.

Τίποτα δεν θυμίζει τις ενδοξες εποχές, σαν νεκρόπολη μοιάζει πλέον του ΦαρΓουεστ


Πλακα θα κανεις.εγω το θυμαμαι τιγκα στους αγγλους το μερος,λες και ηταν αγγλικη παροικια.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Πλακα θα κανεις.εγω το θυμαμαι τιγκα στους αγγλους το μερος,λες και ηταν αγγλικη παροικια.

Aγγλικη ΑΠΟΙΚΙΑ, δεν λες καλύτερα!!!!!!!!!

Τι να πρωτοθυμιθώ από γαμοιστορίες στο Σιδάρι-Ροδα τις ενδοξες εποχες, 1980 έως 2000.

Μου ετυχε να  :knockinb: πάνω σε ταφόπλακα, στο παραθαλασσιο νεκροταφίο του Σιδαριού :zombie:

 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16

Μερικά σχόλια - ερωτήσεις:
1) 200 Μάρκα, είναι 100 Ευρώ
2) Δεδομένου ότι η ιστορία εκτυλίχθηκε το 75
  α) Πώς μπορείς να θυμάσαι τόσες λεπτομέριες, μέχρι και ώρες γράφεις.
  β) Οι φωτογραφίες απεικονίζουν τις γερμανίδες που περιγράφεις; Έχουν πολύ καλή ανάλυση για να έχουν τρβηχθεί 35 χρόνια πριν.

Όπως και να χει πάντως... μας κάβλωσες μεσημεριάτικο...
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Μερικά σχόλια - ερωτήσεις:
1) 200 Μάρκα, είναι 100 Ευρώ
2) Δεδομένου ότι η ιστορία εκτυλίχθηκε το 75
   α) Πώς μπορείς να θυμάσαι τόσες λεπτομέριες, μέχρι και ώρες γράφεις.
   β) Οι φωτογραφίες απεικονίζουν τις γερμανίδες που περιγράφεις; Έχουν πολύ καλή ανάλυση για να έχουν τρβηχθεί 35 χρόνια πριν.

Όπως και να χει πάντως... μας κάβλωσες μεσημεριάτικο...

Νομίζω το 93 λέει οτι ήταν.

Πάντως ακόμη και για τα γερμανικά δεδομένα (τους ξέρω γιατί ζω χρόνια Γερμανία) να γαμιέται μάνα παρουσία κόρης και αντιστρόφως είναι πολύ avant garde φάση.


Μπράβο στον λεβέντη μας!
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
μάγκες χαίρετε,

Σκεπτομαι να παω Πλαταμώνα φέτος γιατι έχω ακούσει παίζουν σερβάκια , και είμαι πολυ φαν τους! Ισχύει? και αν ναι, προτείνετε να παω πλαταμώνα ή λεπτοκαρυά?
ευχαριστώ
παιζει σερβακι-τσεχακι
κουκλες ολες τους...
γαμησι δυσκολο εως ακατορθωτο για τις σερβιδες
κ εχει κ πολλους αλβανους που το παιζουν ιταλοι κ δεν προλαβαινεις να δινεις μια γκομενα ελευθερη χωρις να της μιλαει κανεις, πανω απο 20 δευτερολεπτα.Ασε που ειναι της παραλιας,της ημερας τουριστριες κ το βραδυ βολτιτσα με κανα καλαμποκι βραστο στο χερι κ νωρις για υπνο.
Σε κανα κλαμπ σπανιοτατο μονες η γυναικοπαρεες ,ακομη κ αν δεις θα ειναι κουμπωμενες κ με την τσαντα τους κρεμασμενη με ανασφαλεια στο στηθος.Συνηθως περιτρυγιρισμενες απο τους γνωστους αλβανοιταλους που κανουν καμακι στην ψυχρα κ ακομψα......
ισως γαμανε τελικα δεν ξερω......
αυτα ειδα,αυτα λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom