Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 21 6,4%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,4%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
καλυτερα μονος σου, πας σε κανενα νησι αλλα με ζωη, οχι νεκρα, οπως λευκαδα πχ. Εγω προπερσι σολο στη μηλο σε μια βδομαδα πηδηξα 23 ξενες και 2 ντοπιες μιλφαρες. ξεκινησα να γαμαω απο τον πειραια στο πλοιο μια μαγειρισσα 65αρα αλλα σφιχτη,μιλαμε για πολυ πηδημα 12 ωρες σερι και μετα στο νησι εχει μια παραλια γυμιστων βγηκα με την μαλαπερδα  εξω κι εγινε χαμος. αφου οταν εφευγα οι ντοπιοι μαζωχτηκαν στην παραλια και πετουσαν στεφανια στη θαλασσα φωναζοντας 'φευγει ο γαμιας"




Εισαι ο Παναης απο τα Μεγαρα?
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πληρες οδηγος by Panos

Διακοπες στην Ιο:Γαμω τα νησια διασκεδαση μεθυσια απο γαμησια ομως?Γαμας Ελληνιδες?ναι εγω γαμησα μια,Ιταλιδες ξεχαστε το εκτος αμα εχετε στυλ και ξερετε Ιταλικα.Εχει και λιγες Σερβες γενικα νησι για Ελληνες πιο πολυ παρεα και καφριλικια

Επτανησα που εχω παει παντου ξεχωριζω Κερκυρα και Ζακυνθο
Ζακυνθο γαμησαμε μια Ρουμανα και πηρε τσιμπουκι και απο τους 3μας
Γενικα τελευταια Επτανησα μαζευετε πολυ Ρουμανια-Σερβια-Πολωνια
Οι Πολωνεζες ειναι καλυτερες κι απο Ρωσιδες δεν εχουν πλακα βυζι οπως τα Ρωσιδακια και γουσταρουν Ελληνες πολυ

Ζακυνθος λαγανας ειναι must αλλα πεφτει και πολυ ξυλο οποτε να πατε οργανωμενοι και οπλισμενοι

Κερκυρα ειχα παει Καβο πολυ νιμου Εγγλεζικο ειχα γαμησι μια Αυστραλεζα την ξεπατωσα,ενα μουνακι σαν Ασιατισα
Το καλυτερο τσιμπουκι που μου χει παρει γκομενα εως τωρα
Το αλλο καλο οτι Κερκυρα Πολη εχει Ελληνιδες και Καβο ξενες,διαλεγεις και παιρνεις δηλαδη

Σκηνικα Κερκυρα εχω κανει πολλα εχω γαμησει Ολλανδεζα,Γερμανιδα σε παραλια γυμνιστων,Πολωνεζα τσιμπουκια

Γαμω τις παραλιες γυμνιστων και πολυ ξενο μουνι Μυρτιωτισα κερκυρα

Σκιαθο που χα παει για τον Πουτσο κατι γκομενες λες και ειμαι Γλυφαδα το παιζαν ιστορια,τσαμπα λεφτα

Γενικα με τουριστιες οπως ΠΟΛΩΝΙΑ-ΡΩΣΣΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ αρκει να ειστε ο εαυτος σας,γουσταρουν Ελληνες τρελα και ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ
Βλεπω πολλους για τον πουτσο που πληρωνουν τα παντα,μετα το χασατε το μουνι
Ο καθενας τα δικα του μην σας πω να σας πληρωνουν εγω δινω πουτσα 20ποντη θα πληρωσω κιολας??

παμε ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΑ..Αφηστε το δεν γαμας τετοιες δεν ξερω τι σκατα λενε για τους Ελληνες εκε πανω.Κριμα γιατι τα μουνια τα Σκανδιναβεζικα ειναι τα n.1 για μενα

ΕΥΡΩΠΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ:ΓΕΡΜΑΝΙΑ,ΑΓΓΛΙΑ,ΓΑΛΛΙΑ κτλπ γαμας για πλακα αρκει να μιλας Αγγλικα και να χωνεστε χυμα σε αυτες
AMERIKH,ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ:το ιδιο με απο πανω,πινουν πολυ και γαμας για πλακα

ΙΤΑΛΙΑ:Δυσκολα χωρις στυλ και χωρις γνωσεις Ιταλικων

ΑΣΙΑ:Γαμησα μια Ασιατισα απο Κινα,γενικα δειχνουν κλειστες αλλα δειψανε για ψωλες ΠΡΟΣΟΧΗ μην τις σκισετε δεν ειναι συνηθησμενες σε μεγαλες ψωλες αλλα μετα το γαμησι νομιζουν οτι τις παντρευτικες
Παντως σκουπιζουν,μαγειρευουν κτλπ...μου κανε εντυπωση


Αυτα τα ολιγα(πολλα) απο μενα

φετος θα παω και Χαλκιδικι αμα μπορεσω θα γραψω εμπειριες μετα

 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Στα Μαλια πηγε κανενας φέτος?
Ή στο φαλιράκι Ρόδου?
Ή Ζακυνθο?

Κω?
Ιο?


Γαμάτε ρε.....
Στα χρονια μου για αυτό ερχόταν οι τουριστριες... ('Ηλιο ,  Θάλασσα,    Greek γαμησι!!!!)
Μην το χαλατε τωρα
              :thumbsup:


  Έζησα απίστευτα χρόνια τότε που ο άνδρας είχε μεγάλη αξία στα τέλη της δεκαετίας '70 αρχές-μέσα του '80.  Κατεκλυσμένη η Ελλάδα τότε από Γερμανίδες, Σουηδέζες, Φιλανδέζες, Ολλανδέζες κλπ. έρχονταν ΟΛΕΣ στην Ελλάδα για τον Έλληνα'.

(Εζησα το απίστευτο στη Χερσόνησο του Ηράκλειου Κρήτης - κοντά στο κάμπινγκ, με τις Γερμανίδες και άλλες να κρατάνε πλακάτ και να κάνουν διαδήλωση επειδή τότε πρωτοεμφανίστηκε η απειλή του είηντζ στην Ελλάδα και να διαμαρτύρονται γιατί δεν τις γαμάνε οι Έλληνες).  Μπορεί κανείς να ξυπνούσε μέσα σε κάμπινγκ με την τσίμπλα στο μάτι από το ξενύχτι και το πιοτί της προηγούμενης νύχτας, και να περνάει γυμνόστηθο το Γερμανιδάκι μπροστά από την σκηνή σου για πάει στο πρωϊνό πλύσιμο.  Νομίζω αντίστοιχα πέρασαν οι φίλοι εκείνα τα χρόνια στην ΙΟ , ΡΌΔΟ κλπ.


  Η βορειοευρωπαία είχε τον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ φεμινισμό μέσα της .  Τα δημοκρατικά της δικαιώματα , η αναγνώρισή της επαγγελματικά , ζούσε την ζωή της σε ένα ολοκληρωμένο κράτος και μια θεσμικά καταξιωμένη κοινωνία.  ΔΕΝ αισθανόταν οτι είχε να αποδείξει κάτι και ζούσε την ζωή της ελεύθερα χωρίς ντροπές ΑΛΛΑ και χωρίς ΤΟΥΠΕ απολάμβανε τον έρωτα με τον Έλληνα που η φήμη του ήταν ανεβασμένη εκείνη την εποχή.  :rockon:

V...

 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ετσι ειναι

πολλα γαμησια τοτε....
 

Επισκέπτης
ευτιχως δεν λετε που υπαρχει και η χρυση περιοδο τον διακοπων και γνωριζουμε καμια φυσιολογικη γυναικα! γιατι οποια μενει εδω σε αυτην την καταραμενη χωρα που λεγεται εληνιδοφεμινιστοπυρφορισταν ειτε ελλεινιδα ειτε ξενη χαλαει αμεσως!!! καλα για τις ελεινιδες φεμηνιστριες δεν το συζηταω καν αυτες θα επρεπε να τις ειχανε πεταξει στον καιαδα και να τους κοβανε την κλιτοριδα αλλα οταν τα λενε καπιοι τους λενε φασιστες αλλα μεγαλιτερος φασισμος απο τον φεμινισμο δεν νομιζω να υπαρχει.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ευτιχως δεν λετε που υπαρχει και η χρυση περιοδο τον διακοπων και γνωριζουμε καμια φυσιολογικη γυναικα! γιατι οποια μενει εδω σε αυτην την καταραμενη χωρα που λεγεται εληνιδοφεμινιστοπυρφορισταν ειτε ελλεινιδα ειτε ξενη χαλαει αμεσως!!! καλα για τις ελεινιδες φεμηνιστριες δεν το συζηταω καν αυτες θα επρεπε να τις ειχανε πεταξει στον καιαδα και να τους κοβανε την κλιτοριδα αλλα οταν τα λενε καπιοι τους λενε φασιστες αλλα μεγαλιτερος φασισμος απο τον φεμινισμο δεν νομιζω να υπαρχει.... :headbang: :headbang: :headbang:
σωστος
 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τν κριση
 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τη κριση :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τη κριση  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τη κριση  :fuck2: :fuck2: :kissass2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τη κριση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vaskoress

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
γαματε τουριστριες για να βγουμε απο τη κριση   
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
Πληρες οδηγος by Panos

Διακοπες στην Ιο:Γαμω τα νησια διασκεδαση μεθυσια απο γαμησια ομως?Γαμας Ελληνιδες?ναι εγω γαμησα μια,Ιταλιδες ξεχαστε το εκτος αμα εχετε στυλ και ξερετε Ιταλικα.Εχει και λιγες Σερβες γενικα νησι για Ελληνες πιο πολυ παρεα και καφριλικια

Επτανησα που εχω παει παντου ξεχωριζω Κερκυρα και Ζακυνθο
Ζακυνθο γαμησαμε μια Ρουμανα και πηρε τσιμπουκι και απο τους 3μας
Γενικα τελευταια Επτανησα μαζευετε πολυ Ρουμανια-Σερβια-Πολωνια
Οι Πολωνεζες ειναι καλυτερες κι απο Ρωσιδες δεν εχουν πλακα βυζι οπως τα Ρωσιδακια και γουσταρουν Ελληνες πολυ

Ζακυνθος λαγανας ειναι must αλλα πεφτει και πολυ ξυλο οποτε να πατε οργανωμενοι και οπλισμενοι

Κερκυρα ειχα παει Καβο πολυ νιμου Εγγλεζικο ειχα γαμησι μια Αυστραλεζα την ξεπατωσα,ενα μουνακι σαν Ασιατισα
Το καλυτερο τσιμπουκι που μου χει παρει γκομενα εως τωρα
Το αλλο καλο οτι Κερκυρα Πολη εχει Ελληνιδες και Καβο ξενες,διαλεγεις και παιρνεις δηλαδη

Σκηνικα Κερκυρα εχω κανει πολλα εχω γαμησει Ολλανδεζα,Γερμανιδα σε παραλια γυμνιστων,Πολωνεζα τσιμπουκια

Γαμω τις παραλιες γυμνιστων και πολυ ξενο μουνι Μυρτιωτισα κερκυρα

Σκιαθο που χα παει για τον Πουτσο κατι γκομενες λες και ειμαι Γλυφαδα το παιζαν ιστορια,τσαμπα λεφτα

Γενικα με τουριστιες οπως ΠΟΛΩΝΙΑ-ΡΩΣΣΙΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΑ-ΣΕΡΒΙΑ αρκει να ειστε ο εαυτος σας,γουσταρουν Ελληνες τρελα και ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ
Βλεπω πολλους για τον πουτσο που πληρωνουν τα παντα,μετα το χασατε το μουνι
Ο καθενας τα δικα του μην σας πω να σας πληρωνουν εγω δινω πουτσα 20ποντη θα πληρωσω κιολας??

παμε ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΑ..Αφηστε το δεν γαμας τετοιες δεν ξερω τι σκατα λενε για τους Ελληνες εκε πανω.Κριμα γιατι τα μουνια τα Σκανδιναβεζικα ειναι τα n.1 για μενα

ΕΥΡΩΠΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ:ΓΕΡΜΑΝΙΑ,ΑΓΓΛΙΑ,ΓΑΛΛΙΑ κτλπ γαμας για πλακα αρκει να μιλας Αγγλικα και να χωνεστε χυμα σε αυτες
AMERIKH,ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ:το ιδιο με απο πανω,πινουν πολυ και γαμας για πλακα

ΙΤΑΛΙΑ:Δυσκολα χωρις στυλ και χωρις γνωσεις Ιταλικων

ΑΣΙΑ:Γαμησα μια Ασιατισα απο Κινα,γενικα δειχνουν κλειστες αλλα δειψανε για ψωλες ΠΡΟΣΟΧΗ μην τις σκισετε δεν ειναι συνηθησμενες σε μεγαλες ψωλες αλλα μετα το γαμησι νομιζουν οτι τις παντρευτικες
Παντως σκουπιζουν,μαγειρευουν κτλπ...μου κανε εντυπωση


Αυτα τα ολιγα(πολλα) απο μενα

φετος θα παω και Χαλκιδικι αμα μπορεσω θα γραψω εμπειριες μετα
συμφωνω στα περισσοτερα.για λαγγανα δεν θεωρω οτι ειναι must και σε οτι αφορα σκανδιναβες εχεις δικιο γιατι πεφτει ψευτορουφιανεμα αγριο απο τουρ οπερειτορς αλλα και παλι δεν ισχυει με ολες.απλως επειδη ειναι αρνια εκει πανω και χαφτουν οτι τους λενε.εχει αλλαξει και ο παλιος τουρισμος οπου ερχοταν μικρε γυναικοπαρεες στην ροδο απο σκανδιναβια.σε γενικες γραμμες εχεις δικιο για σκανδιναβες μεχρι ενος σημειου ομως πιστευω.
ασε που στα τουριστομαγαζα δεν βλεπεις πλεον τοσους πολλους ελληνες οσο παλια παρα κατι καμμενους που διαμαρτυρονται γιατι γαμανε μαροκινοι αλβανοι τυνησιοι κ.α. και οχι αυτοι. :2funny: :2funny:
πανε και ελληνες που γαμανε αλλα ειναι λιγοι σε σχεση με το παρελθον.αλλαξανε τα στεκια των ελληνων πλεον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom