Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αρχηγέ μου μετράω πολλές επισκέψεις σε στριπ, πολλούς χορούς, πολλά πολλά σε όλα....! Αλλά ποτέ μου δεν έχω πάρει λεφτά πίσω!
Έχω παραπονεθεί σε καταστήματα για κακές υπηρεσίες και δολιότητα εκ μέρους κοριτσιών και το μόνο που έχω λάβει είναι αδαφορία και σε μια περίπτωση κερασμένα ποτά!

Δεν  ξέρω  τι  λες  εσύ .
Εγώ  λέω  ό,τι  είδα . Δεν  είπα  ότι  του  δώσανε  πίσω  λεφτά . Είπα  ότι του  δώσανε  τις  κάρτες  και του  στείλανε  άλλη  κοπέλα .

Τώρα  να  τα  λέω  εγώ  αυτά  για  ένα  κατάστημα  που  στο παρελθόν  το΄χω  ξεσκίσει  όταν  δε  μου  άρεσε  .

Ποτό  δεν του  κεράσανε !
Είπαμε  Λίντο  είναι  μην  το  παραχέζουμε !
Σε  λίγο  θα  μου  πεις  ότι  σου  χουνε  κεράσει  ποτό  και στο Γκολντ .
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Δεν  ξέρω   τι  λες  εσύ .
Εγώ  λέω  ό,τι  είδα . Δεν  είπα  ότι  του  δώσανε  πίσω  λεφτά . Είπα  ότι του  δώσανε  τις  κάρτες   και του  στείλανε  άλλη  κοπέλα .

Τώρα  να  τα  λέω  εγώ  αυτά  για  ένα  κατάστημα  που  στο παρελθόν  το΄χω  ξεσκίσει  όταν  δε  μου  άρεσε  .

Ποτό  δεν του  κεράσανε !
Είπαμε  Λίντο  είναι  μην  το  παραχέζουμε !
Σε  λίγο  θα  μου  πεις  ότι  σου  χουνε  κεράσει  ποτό  και στο Γκολντ .

Φυσικά και σε καμμιά περίπτωση δεν θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω και εννοούσα αυτό που είπες και εσύ!
Να πάρεις την αξία αυτών που έδωσες!  ;)
Και πάλι είναι βήμα και πρόοδος! Θα μπορούσαν να αδιαφορήσουν!
Μια φορά παραπονέθηκα έντονα σε μαγαζί διπλανό του Λίντο και όπως σου το γράφω... Μας κεράανε τα επόμενα μας ποτά και ήρθε ο ίδιος ο μάνατζερ να μας ρωτήσει τι έγινε! Τότε αυτό το θεώρησα πολύ θετικό!
Το να σου δώσουν τις κάρτες σου πίσω? Ακόμα καλύτερη πρόοδος!
Έχω χάσει λεφτά και λεφτά με πουτανάκια που άλλα έλεγαν και άλλα έκαναν! Οπότε το να έπαιρνα πίσω τουλάχιστον τις κάρτες μου και να πήγαινα στις σταθερές αξίες θα ήταν βήμα προόδου για όλα τα μαγαζιά αυτά που πάνε χάλια!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Στο μαγαζί είναι με το όνομα Βερόνικα και μην την μπερδεύεις με το κοντοπούτανο που είναι μέσα και λέγεται και αυτή Ολίβια!
Πάμε από την αρχή!
Στο μαγαζί υπάρχει μια Ολίβια από Πολωνία, ξανθοά με μπούκλα μαλλί, μέτριο ανάστημα, καριολάκι με όλη την έννοια, άβυζη και αντισεξουαλική!
Τώρα στο μαγαζί έσκασε μύτη η γνωστή Ολίβια Πολωνέζα από Μούσες, πήρε μεταγραφή για Λόλα μέχρι που έκλεισε!
Ξανθιά, επίσης άβυζη, με πολύ όμορφο πρόσωπο, γατούλα, από τα πιο καλά πριβέ και δεν πιστεύω ότι θα σε έριχνε!
Τουλάχιστον εμένα ποτέ!
Στο μαγαζί είναι με το όνομα βερόνικα αφού η άλλη έχει πάρει το όνομα της!
Αυτά!
αυτη που λεω εγω εχει ισιο μαλλι.
αυτη πολυ εσυ πότε πηγε στο καταστημα πολυτελειας ????
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ΟΚ  εγώ   λέω  ό,τι  είδα .
Και  στο λέω  εγώ  που  παλιότερα  το χα  ξεσκίσει  στο  θάψιμο  το  μαγαζί . Όπως  και  θα  το ξανακάνω  στην πρώτη  στραβή .

Δεν ξέρω  τί έπαιξε  μπορεί  να  τανε  γνωστός  του μαγαζιού .

Τώρα  σε  άλλα  μαγαζιά  δεν το έχω  δει .
Ο τύπος  πάντως  βγήκε  από  μέσα  στο 3λεπτο .
Μπορεί να  ναι και  αυτό.

Όπως  είδες  δεν  έγραψα  τίποτα  , ούτε  σε  ενημερώσεις , ούτε  σε  σωλήνες  , ούτε  πουθενά .

Εγώ  δεν θα  προμοτάρω  τον καθένα  επειδή  κάνει  αυτά που  θα  πρεπε  να  θεωρούνται  αυτονόητα . Και  άμα  δε  μου  την έλεγες  τόσο απόλυτα  δεν  θα  ανέφερα  καν  το γεγονός !



 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
αυτη που λεω εγω εχει ισιο μαλλι.
αυτη πολυ εσυ πότε πηγε στο καταστημα πολυτελειας ????

Εγώ πήγα Σάββατο και την είδα εκεί!
Μου είπε ότι το Λόλα έκλεισε την Τετάρτη! Λογικά θα έχει καμμιά εβδομάδα!
Μπούκλα είναι αλλά το ισιώνει μερικές φορές! Αυτήν πρέπει να λες και όχι την άλλη από Λόλα γιατί στο μαγαζί δεν είναι με το όνομα Ολίβια!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
ΟΚ  εγώ   λέω  ό,τι  είδα .
Και  στο λέω  εγώ  που  παλιότερα  το χα  ξεσκίσει  στο  θάψιμο  το  μαγαζί . Όπως  και  θα  το ξανακάνω  στην πρώτη  στραβή .

Δεν ξέρω  τί έπαιξε  μπορεί  να  τανε  γνωστός  του μαγαζιού .

Τώρα  σε  άλλα  μαγαζιά  δεν το έχω  δει .
Ο τύπος  πάντως  βγήκε  από  μέσα  στο 3λεπτο .
Μπορεί να  ναι και  αυτό.

Όπως  είδες  δεν  έγραψα  τίποτα  , ούτε  σε  ενημερώσεις , ούτε  σε  σωλήνες  , ούτε  πουθενά .

Εγώ  δεν θα  προμοτάρω  τον καθένα  επειδή  κάνει  αυτά που  θα  πρεπε  να  θεωρούνται  αυτονόητα . Και  άμα  δε  μου  την έλεγες  τόσο απόλυτα  δεν  θα  ανέφερα  καν  το γεγονός !


Μακάρι να συνεχιστεί αυτό κια να ακολουθήσουν και άλλα μαγαζιά διότι είναι θετικό βήμα σε λογικά πλαίσια.
Διότι μην περιμένουμε να πηγαίνουμε να πιάνουμε και μετά ξαφνικά να θυμόμαστε ότι οι υπερεσίες δεν ήταν καλές!
Διότι σίγουρα θα το δούμε και αυτό!
Και όπως πολύ σωστά το είπες θα έπρεπε να ήταν αυτονόητο διότι μερικές και σε μερικά μαγαζιά το έχουν καβαλήσει το καλάμι και θα πρέπει να ηρεμούν και να ακολουθούν τα δρώμενα άμα θέλουν να επιβιώσουν!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μακάρι να συνεχιστεί αυτό κια να ακολουθήσουν και άλλα μαγαζιά διότι είναι θετικό βήμα σε λογικά πλαίσια.
Διότι μην περιμένουμε να πηγαίνουμε να πιάνουμε και μετά ξαφνικά να θυμόμαστε ότι οι υπερεσίες δεν ήταν καλές!
Διότι σίγουρα θα το δούμε και αυτό!
Και όπως πολύ σωστά το είπες θα έπρεπε να ήταν αυτονόητο διότι μερικές και σε μερικά μαγαζιά το έχουν καβαλήσει το καλάμι και θα πρέπει να ηρεμούν και να ακολουθούν τα δρώμενα άμα θέλουν να επιβιώσουν!

Κοίτα  εκεί  που  δεν προσαρμόζονται  στην  εποχή . Και  δεν  σκέφτονται  ότι  αλλάξανε  τα  πράγματα  , βαράνε  μύγες  . Βάζουνε  κουπόνια  στο στοίχημα  κ.λπ.
 

babylon9825

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Κάτσε τώρα με την κρίση θα στρώσουν χαρακτήρα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όχι  προσωπικές  επιθέσεις  σε  συναγωνιστές !

 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Κοίτα  εκεί  που  δεν προσαρμόζονται  στην  εποχή . Και  δεν  σκέφτονται  ότι  αλλάξανε  τα  πράγματα  , βαράνε  μύγες  . Βάζουνε  κουπόνια  στο στοίχημα  κ.λπ.


Δεν το βλέπω αρχηγέ μου στο βαθμό που θα έπρεπε! Ίσως λίγο πιο έντονο εμπάργκο δεν θα έβλαπτε!
Εγώ ειδικά ένα από τα τοπ μαγαζιά ίσως το πλέον τοπ το έχω διαγράψει εντελώς μέχρι να μάθω ότι έγινε όπως παλιά!
Δραπέτευσα από τις φυλακές!  :2funny: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με συγχωρειτε που αργησα, ετρωγα το παστέλι μου..

furby, μαλλον αλλη λεμε. εγω τελευταια επαφη ειχα μαζι της προ 10-12ημερου περιπου..
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
με συγχωρειτε που αργησα, ετρωγα το παστέλι μου..

furby, μαλλον αλλη λεμε. εγω τελευταια επαφη ειχα μαζι της προ 10-12ημερου περιπου..

Εσύ μάλλον λες αυτήν που είναι και από παλιά!
Αυτή που λεώ εγώ είναι νέα μεταγραφή στο μαγαζί! Όταν θα ξαναπάς θα με θυμηθείς!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εσύ μάλλον λες αυτήν που είναι και από παλιά!
Αυτή που λεώ εγώ είναι νέα μεταγραφή στο μαγαζί! Όταν θα ξαναπάς θα με θυμηθείς!
κανονισε να παω και να 'σε θυμηθω'..  :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Στο μαγαζί είναι με το όνομα Βερόνικα και μην την μπερδεύεις με το κοντοπούτανο που είναι μέσα και λέγεται και αυτή Ολίβια!
Πάμε από την αρχή!
Στο μαγαζί υπάρχει μια Ολίβια από Πολωνία, ξανθοά με μπούκλα μαλλί, μέτριο ανάστημα, καριολάκι με όλη την έννοια, άβυζη και αντισεξουαλική!
Τώρα στο μαγαζί έσκασε μύτη η γνωστή Ολίβια Πολωνέζα από Μούσες, πήρε μεταγραφή για Λόλα μέχρι που έκλεισε!
Ξανθιά, επίσης άβυζη, με πολύ όμορφο πρόσωπο, γατούλα, από τα πιο καλά πριβέ και δεν πιστεύω ότι θα σε έριχνε!
Τουλάχιστον εμένα ποτέ!
Στο μαγαζί είναι με το όνομα βερόνικα αφού η άλλη έχει πάρει το όνομα της!
Αυτά!

ακριβώς έτσι είναι.Όπως τα λές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom