Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τελευταία φορά την είδα στο ανατολή τον οκτώβριο περίπου...μετά άκουσα ότι πήγε λίγο στο κίνκυ αλλά δεν το επιβεβαίωσα....πάντως λίντο δεν είναι,ανατολή δεν είναι,κίνκυ δεν είναι,μούσσες δεν είναι,αλκατράζ δεν είναι,πρινσέςς δεν είναι,ντόλλς δεν την είδα,σιρόκκο σιγά μή πάει εκεί,αφροδίτη κλειστό...,ιλλούζιονς δεν είναι ούτε Moulin blue,άρα αν δεν έχει πάει ρασπούτιν,τούττι φρούτι,ερώτικα και στάρ μετά πάμε στα κωλόμπαρα για ψακτική.... :grin:

στο σπίτι του πλέζουρα κάτω από το γιαταγάνι έψαξες;
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εστω και ενας να ηξερε περι της Κατερινας της ξανθιας Μογγολο-Ρωσσιδας θα σου απαντουσε, οπως απαντανε ολοι σε ολους.

Εαν δεν την εκανε για την χωρα της, καπου θα την πετυχει ο Παθιαρης και η καυλιαροπαρεα του.. :rockon:

Αυτα..

Η Κατερινούλα-Αναστασία δεν είναι στην Ελλάδα! Έχει πάει στην χώρα της και άγνωστο πότε γυρνάει ή μπορεί να έχει γυρίσει και να μην απαντάει!  :2funny: :2funny:
Φίλε μου φρόντισε την επόμενη φορά που θα τη συναντήσεις να πάρεις και κινητό να τη βρίσκεις και πιο εύκολα και να κάνεις και τίποτα περισσότερο!  ;) :cheesy:
Η κοπέλα περιορίζεται στα στριπ! Έξω είναι καλύτερα!
Τρία είναι τα μαγαζιά στα οποία θα ρωτάς για αυτήν! Λίντο (Τζένιφερ, κάνουν παρέα), Ανατολή (Νικόλ, επίσης κάνουν παρέα και γνωρίζει), Πρίνσες!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάλι ψάχνω την Κλεοπάτρα από Ανατολή! Είχε πάει μπειμπί-ο και μετά Σιρόκο όπου την πέτυχα αλλά τώρα που στο Σιρόκο έχει εγκατασταθεί το Άθενς δεν πατάω! Ξέρεις κανείς τίποτα να μας πεί!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ πάλι ψάχνω την Κλεοπάτρα από Ανατολή! Είχε πάει μπειμπί-ο και μετά Σιρόκο όπου την πέτυχα αλλά τώρα που στο Σιρόκο έχει εγκατασταθεί το Άθενς δεν πατάω! Ξέρεις κανείς τίποτα να μας πεί!

Άμα  σου  πούμε  στο Άθενς  είναι  θα πάς ?
Και  στο σιρόκο «ανακαίνιση» ?
 

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
μετα απο προσφατη επισκεψη την προσοχη μου τραβηξε καποια με το ονομα αλεξανδρα που ελεγε οτι ειναι ελληνιδα... και καποια βικυ ...εχουμε φακελο για αυτες τις δυο να δουμε τι λενε?  :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μετα απο προσφατη επισκεψη την προσοχη μου τραβηξε καποια με το ονομα αλεξανδρα που ελεγε οτι ειναι ελληνιδα... και καποια βικυ ...εχουμε φακελο για αυτες τις δυο να δουμε τι λενε?  :think:

ψιλομάπα το καρπούζι
 

kolomparas36

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
θα το εχω υποψην  :rockon:
μιας και βρηκα παπα ας θαψω 2-3.... η σελενα εκτος απο αγγλικα τι λεει?
μαλλον θελει γερη καταθεση ε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
μετα απο προσφατη επισκεψη την προσοχη μου τραβηξε καποια με το ονομα αλεξανδρα που ελεγε οτι ειναι ελληνιδα... και καποια βικυ ...εχουμε φακελο για αυτες τις δυο να δουμε τι λενε?  :think:

Η Αλεξάνδρα πράγματι δηλώνει Ελληνίδα και μάλιστα από την Άρτα! Εγώ την κόβω για διπλανής χώρας καταγωγής και απλά δηλώνει ντόπια! Έμπειρη στο χώρο! Είχε σταματήσει για πολύ καιρό αλλά το ξανάρχισε πρόσφατα λόγω χρημάτων μάλλον! :2funny: :2funny: :2funny:
Τώρα δεν αξίζει και πολλά! Ούτε σε ομορφιά αλλά και υπηρεσίες! Παλιά ήτανε πιο όμορφη, πιο προσεγμένη και πιο σφιχτή σε όλα! Εμένα μου φαίνεται ότι την πήρανε τα χρονάκια και χαλάρωσε πολύ! Βυζί πεσμένο, κώλος το ίδιο! Για απλό χορό δεν κάνει τίποτα το τρομερό! Σε αφήνει μεν να πιάνεις χωρίς να τραβάει χέρια αλλά αυτό! Πρίβέ παλιά έκανε ωραίο με δαχτυλάκια και έτσι! Θυμάμαι ωραίο μουνί είχε! Τώρα τι κάνει σήμερα στο πριβέ με τον ανταγωνισμό που υπάρχει μέσα στο μαγαζί δεν ξέρω! Δεν έχω δοκιμάσει! Καλό θα ήταν να ρωτήσεις πριν!
Όσο για τη Βίκυ επίσης τίποτα τρομερό!
Για τη Τζίνα τη Ρουμάνα γιατί κανένας δεν μιλάει??? Δεν σας αρέσει ή την έχετε πάρει όλοι σας χαμπάρι???  :think:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα εκεί κάποια Τζέσσικα?
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Για τη Τζίνα τη Ρουμάνα γιατί κανένας δεν μιλάει??? Δεν σας αρέσει ή την έχετε πάρει όλοι σας χαμπάρι???  :think:
Μελαχρινο κοντοπούτανο με μικρό βυζί και ωραίο κωλαράκι??? :think: Νομίζω από Τιμισοάρα...
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μελαχρινο κοντοπούτανο με μικρό βυζί και ωραίο κωλαράκι??? :think: Νομίζω από Τιμισοάρα...

Κοντοπούτανη Ρουμάνα με απίστευτο κωλαράκι και καθόλου μικρό στήθος! Αρκετά πλούσιο και πό τα πιο ωραία για γλύψιμο!  :dancing: :rockon: :tits:
Από Κονστάντζα είναι! Βλαχορουμάνα!  :2funny: :2funny: :2funny:
Και καλή προαγωγός! Έφερε στη Ελλάδα τα τεμάχια Έμα και Κατρίνα! Θυμάται κανείς το πιτσιρίκι την Έμα να μας δώσει στοιχεία?  :think:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Η κυρία στραβά δόντια εκεί δουλεύει φίλε μου! Έχει όμως ωραία βυζάκια η άτιμη η Τζέσσικα!  :headbang:
genika eprokeito gia kalo kommati se genikes grammes(apo swma klp)....isws na aksizei mia episkepsh gi'ayto sto en logw.ksereis kaneis an aksizei apo xoro?
y.g:sorry gia ta greeklish alla problem me to plhktrologio
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
genika eprokeito gia kalo kommati se genikes grammes(apo swma klp)....isws na aksizei mia episkepsh gi'ayto sto en logw.ksereis kaneis an aksizei apo xoro?
y.g:sorry gia ta greeklish alla problem me to plhktrologio

Όχι ιδιαίτερα!
Τουλάχιστον για πριβέ μην περιμένεις κάτι παραπάνω! Εκτός αν θέλεις να τη βάλεις να σου χαμογελάει!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Όχι ιδιαίτερα!
Τουλάχιστον για πριβέ μην περιμένεις κάτι παραπάνω! Εκτός αν θέλεις να τη βάλεις να σου χαμογελάει!  :2funny: :2funny: :2funny:
logw oikonomikhs stenothtas etsi ki alliws einai kommataki dyskolo to prive..... ektos ki an pia ksetrela8w kai to kanw to "kati parapanw"
y.g:dn to xa parathrhsei ayto me ta dontia.....ti de vlepetai?
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
logw oikonomikhs stenothtas etsi ki alliws einai kommataki dyskolo to prive..... ektos ki an pia ksetrela8w kai to kanw to "kati parapanw"
y.g:dn to xa parathrhsei ayto me ta dontia.....ti de vlepetai?

Ε, αν είναι για απλό χορό τότε δοκίμασέ την! 10Ε είναι! Δεν κάνει και τόσο άσχημο και σε αφήνει να πιάνεις! Τρίβεται καλά και με δύναμη!
Μια χαρά φαίνεται με αυτήν την κορμάρα. Απλά τα δοντάκια της είναι πολύ στραβά και έχει βάλει σιδεράκια! Όχι και ότι καλύτερο για μια κοπέλα στην ηλικία της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom