Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

carnival

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Ας καταθέσω κι εγώ την προσωπική μου άποψη για την Τζίνα. Σωστό το ότι είναι από Κονστάντζα και όποτε την πετυχαίνω στο μαγαζί όλο μου λέει για φίλες της καινούριες που έχουν έρθει στο μαγαζί. Δεν είχα κάνει ποτέ όμως τη σύνδεση ότι παίζει να της φέρνει αυτή Ελλάδα. Θεωρούσα απλώς το ότι επειδή είναι όλες Ρουμάνες κάνουν παρέα εκεί μέσα. Θυμάμαι μία πολύ ψηλή που είχε φέρει στο τραπέζι μεταλλού, χόρευε στην πίστα metallica και σε κουβέντα που είχα μαζί της νόμιζα ότι μιλούσα με δημοσιογράφο του metal hammer. Της έλεγα συγκροτήματα και μου έλεγε δισκογραφίες. Ό,τι να 'ναι.

Πίσω στην Τζίνα τώρα. Από σώμα πολύ καλή, κωλαράκι απίστευτο και τα βυζιά της δεν τα λες καθόλου μικρά. Αλλά μέχρι εκεί. Στο χορό δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο και έχει το στυλάκι ότι φοβάται μες το μαγαζί και γι' αυτό δεν κάνει τίποτα. Το περίεργο είναι ότι όσο είναι στο τραπέζι είναι πιο χαλαρή. Εκτός αν ο φίλος ο Furby αναφέρεται σε κάτι άλλο στη συμπεριφορά της που μου έχει διαφύγει.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πίσω στην Τζίνα τώρα. Από σώμα πολύ καλή, κωλαράκι απίστευτο και τα βυζιά της δεν τα λες καθόλου μικρά. Αλλά μέχρι εκεί. [size=16pt]Στο χορό δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο και έχει το στυλάκι ότι φοβάται μες το μαγαζί και γι' αυτό δεν κάνει τίποτα. Το περίεργο είναι ότι όσο είναι στο τραπέζι είναι πιο χαλαρή.[/size]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

babylon9825

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ας καταθέσω κι εγώ την προσωπική μου άποψη για την Τζίνα. Σωστό το ότι είναι από Κονστάντζα και όποτε την πετυχαίνω στο μαγαζί όλο μου λέει για φίλες της καινούριες που έχουν έρθει στο μαγαζί. Δεν είχα κάνει ποτέ όμως τη σύνδεση ότι παίζει να της φέρνει αυτή Ελλάδα. Θεωρούσα απλώς το ότι επειδή είναι όλες Ρουμάνες κάνουν παρέα εκεί μέσα. Θυμάμαι μία πολύ ψηλή που είχε φέρει στο τραπέζι μεταλλού, χόρευε στην πίστα metallica και σε κουβέντα που είχα μαζί της νόμιζα ότι μιλούσα με δημοσιογράφο του metal hammer. Της έλεγα συγκροτήματα και μου έλεγε δισκογραφίες. Ό,τι να 'ναι.

Πίσω στην Τζίνα τώρα. Από σώμα πολύ καλή, κωλαράκι απίστευτο και τα βυζιά της δεν τα λες καθόλου μικρά. Αλλά μέχρι εκεί. Στο χορό δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο και έχει το στυλάκι ότι φοβάται μες το μαγαζί και γι' αυτό δεν κάνει τίποτα. Το περίεργο είναι ότι όσο είναι στο τραπέζι είναι πιο χαλαρή. Εκτός αν ο φίλος ο Furby αναφέρεται σε κάτι άλλο στη συμπεριφορά της που μου έχει διαφύγει.

Καλά τα λες. 
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εντοπίστει η Ολίβια η Πολωνέζα από Λόλα στο Ανατολή!
Καινούρια μεταγραφή μετά που έκλεισε το μαγαζί!
Έχουν πάει και άλλες εκεί!
Για αυτό καλά πρέπει να είδα την Αγάπη στο Σιρόκο που πλέον έχει γίνει Άθενς!
Αρχηγέ τη βρήκα την Κλεοπάτρα εκεί που μου είπες και σε ευχαριστώ!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ας καταθέσω κι εγώ την προσωπική μου άποψη για την Τζίνα. Σωστό το ότι είναι από Κονστάντζα και όποτε την πετυχαίνω στο μαγαζί όλο μου λέει για φίλες της καινούριες που έχουν έρθει στο μαγαζί. Δεν είχα κάνει ποτέ όμως τη σύνδεση ότι παίζει να της φέρνει αυτή Ελλάδα. Θεωρούσα απλώς το ότι επειδή είναι όλες Ρουμάνες κάνουν παρέα εκεί μέσα. Θυμάμαι μία πολύ ψηλή που είχε φέρει στο τραπέζι μεταλλού, χόρευε στην πίστα metallica και σε κουβέντα που είχα μαζί της νόμιζα ότι μιλούσα με δημοσιογράφο του metal hammer. Της έλεγα συγκροτήματα και μου έλεγε δισκογραφίες. Ό,τι να 'ναι.

Πίσω στην Τζίνα τώρα. Από σώμα πολύ καλή, κωλαράκι απίστευτο και τα βυζιά της δεν τα λες καθόλου μικρά. Αλλά μέχρι εκεί. Στο χορό δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο και έχει το στυλάκι ότι φοβάται μες το μαγαζί και γι' αυτό δεν κάνει τίποτα. Το περίεργο είναι ότι όσο είναι στο τραπέζι είναι πιο χαλαρή. Εκτός αν ο φίλος ο Furby αναφέρεται σε κάτι άλλο στη συμπεριφορά της που μου έχει διαφύγει.

Βαριέμαι να μιλήσω για τη βλαχορουμάνα!  :cheesy: :grin:
Όταν στο μαγαζί βρίσκεται πλέον η Ολίβια ποιος τη γαμάει τη Τζίνα!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η ολιβια ειναι η ξανθια αδυνατη αβυζη πολωνη ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αγαπούληδες
Χαλαρώστε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ή βγάλτε  τα  κουμπούρια  να  δούμε  σοβαρό  θέαμα .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σωστά με όμορφο πρόσωπο και πολύ καλό πριβέ!
Μόνο το μικρό της στήθος μπορεί να σε χαλάσει!
αν τελικα λεμε την ιδια, καθως με μπερδεψε το ''πολυ καλο πριβε'' το μονο που με χαλαει ειναι οτι ειναι μεγαλη καριολα και εχει φαει Χ δια παντός..  :)
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
αν τελικα λεμε την ιδια, καθως με μπερδεψε το ''πολυ καλο πριβε'' το μονο που με χαλαει ειναι οτι ειναι μεγαλη καριολα και εχει φαει Χ δια παντός..  :)

Για να το λες εσυ, ετσι πρεπει να ειναι..Τωρα αν θες να πεις τι ακριβως εγινε κα σε χαλασε η "χορευτρια", θα το διαβασουμε με ενδιαφερον.. ;)

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Για να το λες εσυ, ετσι πρεπει να ειναι..Τωρα αν θες να πεις τι ακριβως εγινε κα σε χαλασε η "χορευτρια", θα το διαβασουμε με ενδιαφερον.. ;)

Αυτα..

Έπαιξε  «επιστροφή καρτών » ?
( Τό 'βαλα  το  ερωτηματικό  παπά  πόυστη )
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Για να το λες εσυ, ετσι πρεπει να ειναι..Τωρα αν θες να πεις τι ακριβως εγινε κα σε χαλασε η "χορευτρια", θα το διαβασουμε με ενδιαφερον.. ;)

Αυτα..
ειναι (αυτη που λεω εγω, αλλα ξεχναω το ονομα της), το κλασικο παραδειγμα του money hunter, που θελει να παιρνει τα περισοτερα και να μη δινει τιποτα.

δεν μπαινει με την καμία στο θρεντ ''τιμιες συναλλαγες'' και αποτελει την μοναδικη ισως εξαιρεση στον κανονα των πολωνικων τεμαχιων.

1. Έπαιξε  «επιστροφή καρτών » ?
2. ( Τό 'βαλα  το  ερωτηματικό  παπά  πόυστη )
1. οχι. δεν κανω τετοια.
2. τί να το κανεις ? εβαλες το ερωτηματικο (καθως εκανες μεσημεριανη σιέστα) και σου εφυγε ο τονος..  :rolleyes:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ειναι (αυτη που λεω εγω, αλλα ξεχναω το ονομα της), το κλασικο παραδειγμα του money hunter, που θελει να παιρνει τα περισοτερα και να μη δινει τιποτα.

δεν μπαινει με την καμία στο θρεντ ''τιμιες συναλλαγες'' και αποτελει την μοναδικη ισως εξαιρεση στον κανονα των πολωνικων τεμαχιων.
1. οχι. δεν κανω τετοια.
2. τί να το κανεις ? εβαλες το ερωτηματικο (καθως εκανες μεσημεριανη σιέστα) και σου εφυγε ο τονος..  :rolleyes:

Να το  κάνεις  .
Συμβάλλεις  στη  βελτίωση  των  υπηρεσιών , δεν φαντάζεσαι  πόσο .
Κι  εγώ  δεν  το  έχω  κάνει  , αλλά  παρετήρησα  την  Κυριακή  συναγωνιστή  που  παραπονέθηκε  στο  Λίντο .
Του  δοθήκανε  πίσω  τα  καρτόνια .
Και  η  επόμενη  φαίνεται  του  δωσε  και  κίντερ  διότι  βγήκε  από μέσα  με  ένα  χαμόγελο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. Να το  κάνεις  .
Συμβάλλεις  στη  βελτίωση  των  υπηρεσιών , δεν φαντάζεσαι  πόσο .
Κι  εγώ  δεν  το  έχω  κάνει  , αλλά  παρετήρησα  την  Κυριακή  συναγωνιστή  που  παραπονέθηκε  στο  Λίντο .
Του  δοθήκανε  πίσω  τα  καρτόνια .
2. Και  η  επόμενη  φαίνεται  του  δωσε  και  κίντερ  διότι  βγήκε  από μέσα  με  ένα  χαμόγελο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
1. δεν μπορω, δεν το θεωρω σωστο. με εψησε, μου τα πηρε, τελος. απλα δεν θα μου τα ξαναπαρει ποτέ !

2. το θεμα ειναι αν βγαινοντας, εφυγε καπακια για τουαλετα..  :)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
1. δεν μπορω, δεν το θεωρω σωστο. με εψησε, μου τα πηρε, τελος. απλα δεν θα μου τα ξαναπαρει ποτέ !

2. το θεμα ειναι αν βγαινοντας, εφυγε καπακια για τουαλετα..  :)

1. Εγώ  πάτερ  δεν το φανταζόμουνα  ότι  μπορεί  να  παίξει !
Μου  τό  πε  και η  φίλη  μου  ότι  πολλοί το κάνουνε  πλέον .
Εγώ  θα  ντρεπόμουνα  φοβερά . Δεν  είχα  πάρει  γραμμή τί παιζόταν.
Η  εργαζομένη  μου  το πε  και μετά  είδα  τον ... άσε  ονόματα  μη  λέμε    την  πήγε  έξω  στην  ρεσεψιόν  , και  μετά  πήγε  του  πελάτη  τα  2  πριβέ  καρτόνια  και μετά  του  έφερε  άλλη  γκόμενα  και  πολύ  καλύτερη.
Άμα  μου  το λέγανε  και  δεν το χα  δει  δεν θα  το πίστευα .


2. Τι  λέμε  τώρα . Με  το  βρακί  ξεκούμπωτο .

Εγώ  λέω  μπράβο  στον παίχτη  που  το κανε !
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
αν τελικα λεμε την ιδια, καθως με μπερδεψε το ''πολυ καλο πριβε'' το μονο που με χαλαει ειναι οτι ειναι μεγαλη καριολα και εχει φαει Χ δια παντός..  :)

Στο μαγαζί είναι με το όνομα Βερόνικα και μην την μπερδεύεις με το κοντοπούτανο που είναι μέσα και λέγεται και αυτή Ολίβια!
Πάμε από την αρχή!
Στο μαγαζί υπάρχει μια Ολίβια από Πολωνία, ξανθοά με μπούκλα μαλλί, μέτριο ανάστημα, καριολάκι με όλη την έννοια, άβυζη και αντισεξουαλική!
Τώρα στο μαγαζί έσκασε μύτη η γνωστή Ολίβια Πολωνέζα από Μούσες, πήρε μεταγραφή για Λόλα μέχρι που έκλεισε!
Ξανθιά, επίσης άβυζη, με πολύ όμορφο πρόσωπο, γατούλα, από τα πιο καλά πριβέ και δεν πιστεύω ότι θα σε έριχνε!
Τουλάχιστον εμένα ποτέ!
Στο μαγαζί είναι με το όνομα βερόνικα αφού η άλλη έχει πάρει το όνομα της!
Αυτά!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Να το  κάνεις  .
Συμβάλλεις  στη  βελτίωση  των  υπηρεσιών , δεν φαντάζεσαι  πόσο .
Κι  εγώ  δεν  το  έχω  κάνει  , αλλά  παρετήρησα  την  Κυριακή  συναγωνιστή  που  παραπονέθηκε  στο  Λίντο .
Του  δοθήκανε  πίσω  τα  καρτόνια .
Και  η  επόμενη  φαίνεται  του  δωσε  και  κίντερ  διότι  βγήκε  από μέσα  με  ένα  χαμόγελο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Αρχηγέ μου μετράω πολλές επισκέψεις σε στριπ, πολλούς χορούς, πολλά πολλά σε όλα....! Αλλά ποτέ μου δεν έχω πάρει λεφτά πίσω!
Έχω παραπονεθεί σε καταστήματα για κακές υπηρεσίες και δολιότητα εκ μέρους κοριτσιών και το μόνο που έχω λάβει είναι αδαφορία και σε μια περίπτωση κερασμένα ποτά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom