Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Είναι τρελλό μουνί αλλά μου φάνηκε κάπως ντίβα. Ίσως είναι ιδέα μου. Η (καυ)Λάουρα πάντως πρέπει να είναι πολύ καυτή και στο χορό όπως στην πίστα. Οι περισσότερες κοπέλες κάνουν φουλ στριπ στην πίστα.

Είναι τρελά όμορφη, το ξέρει και το έχει πάρει απάνω της. Ναί είναι Ντίβα όπως το λές....

Κάνουν όλες εκτός απο 3 Πολωνέζες.... (είπαμε και πιο πάνω είναι τα καλά παιδιά....)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Είναι τρελά όμορφη, το ξέρει και το έχει πάρει απάνω της. Ναί είναι Ντίβα όπως το λές....

Κάνουν όλες εκτός απο 3 Πολωνέζες.... (είπαμε και πιο πάνω είναι τα καλά παιδιά....)

ʼντε και μ'αρέσουν οι Πολωνέζες...
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Εκανα μια επίσκεψη την παρασκευη... Τα ίδια και τα ιδια... πολλές παχουλές και ειδα και νεες φατσες.... νομίζω οτι έχει χαλασει λίγο το μαγαζί... χρειάζεται λιφτινγκ... αν καποιος πήγε προσφατα ας αναφέρει αν ξερει, η εκανε νταλαβέρι με καμια καλη κοπέλα..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εκανα μια επίσκεψη την παρασκευη... Τα ίδια και τα ιδια... πολλές παχουλές και ειδα και νεες φατσες.... νομίζω οτι έχει χαλασει λίγο το μαγαζί... χρειάζεται λιφτινγκ... αν καποιος πήγε προσφατα ας αναφέρει αν ξερει, η εκανε νταλαβέρι με καμια καλη κοπέλα..

αστα φιλε ξενερα σκετη....αφου να φανταστεις δεν ειχα ορεξη ουτε για φραπε με το περιβαλλον του μαγαζιου...εχει εναν αρνητισμο...πως αλλιως να το πω!
 

Επισκέπτης
Το συνδρομο του post-frappe ειναι Vaso...

Mε κτυπησε και εμενα προσφατα και ολα μου φταινε,ι ολα δεν μου κανουν και ολα τα βλεπω βαρετα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Επισκέπτης
post-frappe?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μην γελας καλε..Σοβαρα μιλαω...Το post-frapping ειναι εκεινο το "αδειασμα" που νιωθεις οταν "εκτονωθεις"...

Εεε... με το πολυ frappe σε πιανει αυτο το συνδρομο και θελει μια αποχη μεχρι να σε πιασει το συνδρομο της στερησης... Και παλι απο την αρχη..Φαυλος κυκλος..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μην γελας καλε..Σοβαρα μιλαω...Το post-frapping ειναι εκεινο το "αδειασμα" που νιωθεις οταν "εκτονωθεις"...

Εεε... με το πολυ frappe σε πιανει αυτο το συνδρομο και θελει μια αποχη μεχρι να σε πιασει το συνδρομο της στερησης... Και παλι απο την αρχη..Φαυλος κυκλος..

μπα εγω ποτε δεν το εχω παθει αυτο.......ισως και λογω ηλικιας..θειε!χαχαχ
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα την Κυριακή αργά γύρω στις 3. Το μαγαζί δεν είχε καθόλου κόσμο και αράξαμε άνετα. Πέτυχα special show με την Ελίνα( δεν είμαι σίγορος οτι την λένε έτσι πάντως σε .....ινα τελειώνει το όνομα της)  ντυμένη γιατρός ανεβάζει κάποιον απάνω και τον εξετάζει.  Από εκεί και πέρα σαν παρουσίες πάνω στη πίστα μου άρεσαν οι Μόνικα και Σουζάνα. Με την Μόνικα πήρα και δύο απλούς χορούς, κατά τους οποίους δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα αλλά ούτε οτι και ξενέρωσα. Ίσως ο special της να είναι πιο απολαυστικός.
 

Επισκέπτης
εχο πετιχει στο ανατολι το σοου με τις διο  striper ντιμενες γιατρινες !!!!ε λοιπον οταν βγηκαν στιν πιστα...αρχισε να λεει ο εκφονιτισ οτι αναζιτοθν ενα ασθενι να τον εξετασουν!!!και πεταγομαι εγο και τισ φοναζο για τον αγαπιτο φιλο και καυλιαρι marios thmk(megalos xistis to palikari.den kratiete)ε λοιπον τον ανεβαζουν στιν πιστα.....και τι να σας λεο μετα!!!μεχρι και το κεφαλακι απο το πουτσο του γλιψανε!!!και επισισ του σκισανε και το σλιπακι!!!!εφιγε χορισ σλιπακι!!!!τι γελιο ρε παιδια εκινι τιν ιμερα!!!!showman ο καυλιαρις ο μαριοσ!!!!ειδικα οταν τιν εωγαλε τισ πουτανας το βραδι και το στιφοργινουσε και μετα το πεταξε!!!τον αποθεονε ολο το μαγαζι!!!!respect!!!!
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
μάλλον ξέπεσε το μαγαζί. Για αυτό χαθηκε και απο το forum . κανενα νέο? κάποτε το επισκεφτόμουνα συχνά... Τωρα δεν πολυπηγαινω.έχει τιποτα καλό ή παραμένει ως είχε?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
η Αλεξανδρα απο Ηγουμενιτσα που δουλεyε στο xdreams?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
μάλλον ξέπεσε το μαγαζί. Για αυτό χαθηκε και απο το forum . κανενα νέο? κάποτε το επισκεφτόμουνα συχνά... Τωρα δεν πολυπηγαινω.έχει τιποτα καλό ή παραμένει ως είχε?

Τι να κλάσει, τώρα που φύγανε...
 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Λιγο καθυστερημενο βεβαια αλλα ειπα να δραστηριοποιηθω λιγο στις συζητησεις.
Πριν 2 εβδομαδες περιπου, Σαββατο νωρις, γυρω στις 1, επισκεφτηκα το εν λογω ιδρυμα.

Αλυσα η Αλισια, απο Αγ. Πετρουπολη(τουλαχιστον ετσι μου ειπε, γυρω στα 25, ξανθια, οχι
ιδιαιτερα ωραια, αλλα με ομορφα ματια και καλο σωμα. Πρωτο χουρο καλο, δευτερο μου εβγαλε το πουκαμισο, τριτο χουρο "το ελα να δεις"...απ' αυτα που λεγονται μονο σε pm.
Υπ' οψη οτι για αρκετη ωρα ημασταν μονοι στο παταρι και το "αγρυπνο ματι" του σερβιτορου πιτσιρικα κοιτουσε τις...σκαλες.
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
γίνονται και τετοια στο Ανατολή,,,φαινετε επειδή έχει ξεπέσει, προσπαθούν με παντίους τρόπους να μαζέψουν κόσμο. Εγω είχα πάει τις προάλλες αλλά λίγο ήσυχα ήταν... Δεν είδα όμως την νικολ τη ρουμάνα,ρώτησα και μου είπαν ότι εγινε ξανθιά,, αλλα δεν ήταν εκεί.. ξερεις κανεις κάτι ιδιαίτερο ?
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
ʼκουσα ότι την Παρασκευή που πέρασε έγινε πέσιμο στο μαγαζί (ελεγχόμενη για την ορθότητα της η πληροφορία).
Δεν ξέρω αν βρήκαν κάτι ή όχι, αλλόν μάλλον κάτι δεν πήγαινε καλά και γενικώς δυσκολεύουν τη λειτουργία του.
Κανένα νεότερο από συναγωνιστή που να ήταν εκεί ή να πήγε το Σαββατοκύριακο;

ʼσχετο: Σωστά γράφω εδώ ή έπρεπε να γράψω στην ημερήσια ενημέρωση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom