Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
λιγος κοσμος χθες στο μαγαζι.
παρατηρησα μια αλλαγη στο χορο στην πιστα. πολλες κοπελλες εβγαζαν και το στριγκακι και χορευαν οπως τις γεννησε η μαμα τους.
χορους, πριβε και λοιπες υπηρεσιες δεν πηρα. εχω βαρεθει το ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε του σαββατοβραδου.  :tickedoff: αυτα.
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
λιγος κοσμος χθες στο μαγαζι.
παρατηρησα μια αλλαγη στο χορο στην πιστα. πολλες κοπελλες εβγαζαν και το στριγκακι και χορευαν οπως τις γεννησε η μαμα τους.
χορους, πριβε και λοιπες υπηρεσιες δεν πηρα. εχω βαρεθει το ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε του σαββατοβραδου.  :tickedoff: αυτα.


Όλες εκτός απο τις Πολωνέζες γιατί? Μήπως αυτές είναι τα καλά παιδιά? Γιατί τέτοιες διακρίσεις??? Ολές να τα βγάζουν όλα!!!  ;)

Για άλλη μια φορά η Daria μας άφησε άφωνους... 2μετρη κουκλάρα, αισθησιακός χορός...

Το μαγαζί για άλλη μια φορά απέδειξε τον καλό του χαρακτήρα. Αν και είχα πάνω απο 1,5 μήνα να εμφανιστώ στο μαγαζί με πρόσεξαν και με το παραπάνω. Υπήρχε στανταρ καναπές για εμένα και για την παρέα μου.  ;)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Για άλλη μια φορά η Daria μας άφησε άφωνους... 2μετρη κουκλάρα, αισθησιακός χορός...

γεια σου ρε Daria!!
ρε τι θυληκο ειναι αυτο, τι κορμι, τι προσωπο, τι αερας, τι, τι, τι.... οταν ο θεος εχει κεφια κανει παρανοικα πραγματα!!

γαμω την καψουρα μου γαμω  :crazy: :crazy: :smitten: :smitten:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
να προσθέσω κι εγώ με τη σειρά μου, ότι το prive στην ανατολή...είναι όπως όλα τ' άλλα  :rolleyes: το πολύ πολύ να σας σκάσουν και κάνα φιλάκι στο μάγουλο  :grin:

η λάουρα είναι ακόμα εκει? η βικτώρια?
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
να προσθέσω κι εγώ με τη σειρά μου, ότι το prive στην ανατολή...είναι όπως όλα τ' άλλα  :rolleyes: το πολύ πολύ να σας σκάσουν και κάνα φιλάκι στο μάγουλο  :grin:

η λάουρα είναι ακόμα εκει? η βικτώρια?

Φίλε μου αν και πολύ νέος στο άθλημα έχω να σου πώ πως το Prive έξαρτατε πρώτον απο το πόσο καλός παίχτης είσαι εσύ!!! και δεύτερον κατα πόσο γουστάρει και η κοπέλα...
 

Επισκέπτης
Φίλε μου αν και πολύ νέος στο άθλημα έχω να σου πώ πως το Prive έξαρτατε πρώτον απο το πόσο καλός παίχτης είσαι εσύ!!! και δεύτερον κατα πόσο γουστάρει και η κοπέλα...


Με λιγα λογια.....οσο πιο πολλα σκας....τοσο πιο πολλα απολαμβανεις....
 

giannis333

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια . να πς κ εγς την γνωμη μου. να προτιμησετε τη λαουρα κανει τελειο πριβε μιλαμε για πολυ αισθησιακο χορο. σιγουρα θα σας κανει να τελειωσετε . κ η κορινα εχει μικρο βυζι αλλα εχει μια ρογα προκατη. κ τη μαρια την πολωνεζα κ αυτη εχει φοβερα βυζονια κ σε αφηνει να τα γλειφεις ανετα
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Αφήστε κάτω την Μαρία, είναι η καψούρα μου!!! Κάτω τα χέρια ρε...
 

giannis333

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ροκοςς εχεις δικιο σχετικα με την νταρια ειναι να μην τρελαινεσε . να σου πω  την αληθεια οταν την πρωτοπηρα για χορο οχι στο πριβε διπλο χορο την πηρα κ μονο που την κοιτουσα στα ματια κ αυτη τριβοταν τελειωσααααα φιλε μου δεν αντεξαααα 
 

Επισκέπτης
Ποιός μίλησε για χρήματα??? Αν και αυτά είναι το κύριο εισιτήριο δεν είναι απόλυτο ότι πάντα χρειάζοντε...

το εφαλτηριο της γνωριμιας....ειναι το χρημα...
απο κει κ περα....ο μαλακας,ο βρωμιαρης κ διαφορες αλλες απωθητικες κατηγοριες....οσο χρημα κ να χουν....δν....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τα έχουμε ξαναπεί, προσωπικά έχω περάσει πολύ καλά και με πολλά λεφτά και με ελάχιστα και τούμπαλιν

Αφήστε κάτω την Μαρία, είναι η καψούρα μου!!! Κάτω τα χέρια ρε...

Presvi κινητό πήρες;  :cool2:
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
το εφαλτηριο της γνωριμιας....ειναι το χρημα...
απο κει κ περα....ο μαλακας,ο βρωμιαρης κ διαφορες αλλες απωθητικες κατηγοριες....οσο χρημα κ να χουν....δν....


Χωρίς χρήμα δεν κινείτε τίποτα, Εσύ θα δούλευες τσάμπα ???
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ροκοςς εχεις δικιο σχετικα με την νταρια ειναι να μην τρελαινεσε . να σου πω  την αληθεια οταν την πρωτοπηρα για χορο οχι στο πριβε διπλο χορο την πηρα κ μονο που την κοιτουσα στα ματια κ αυτη τριβοταν τελειωσααααα φιλε μου δεν αντεξαααα 

Είναι τρελλό μουνί αλλά μου φάνηκε κάπως ντίβα. Ίσως είναι ιδέα μου. Η (καυ)Λάουρα πάντως πρέπει να είναι πολύ καυτή και στο χορό όπως στην πίστα. Οι περισσότερες κοπέλες κάνουν φουλ στριπ στην πίστα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Θα πει κανείς αν είναι καφεινέ, γιατί δεν έχω προλάβει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom