Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
να κιαλλος βασος που μας βρηκε!
βρε βρε βρε!αυξανεται το συναφι των τυπων που πανε στα στριπς με μπλοκακια!
και εις ανωτερα μαγγες!well done και σας ευχαριστουμε
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
να κιαλλος βασος που μας βρηκε!
βρε βρε βρε!αυξανεται το συναφι των τυπων που πανε στα στριπς με μπλοκακια!
και εις ανωτερα μαγγες!well done και σας ευχαριστουμε

Την επόμενη φορά θα παστάρει και τις δύο που του ξέφυγαν!!! :dancing:

Σωστός ο xagnostos2006 :rockon: :rockon: :rockon:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
μετα το ξενερωμα στο aphrodite την καναμε για ανατολη μερια. πρωτη παρατηρηση, τα σοου εχουν βγει απο το προγραμμα. δευτερη, οι στριππερς εχουν το μυαλο τους στις διακοπες και στις πατριδες τους κι οχι στη δουλεια.. ελειπε η συμπαθεια μου η μαρια η πολωνεζα και πηρα τη παολα την οποια αν δεν την προσεξεις μπορει να σου τρωει τα 60αρια στο μπαμ μπαμ. για τους λατρεις του καλου καφε η κυρια.. (σταθερη αξια, σιγουρα την ξερετε οι περισσοτεροι τη θεια)
εντυπωση μου εκανε μια απιστευτη μαυρη με ξανθο μαλλι και πιρσινγκ στα χειλια, πανω απο το σαγονι.. ψηλη, αγαλμα, απιστευτος χορος στην πιστα και μετριος στον καναπε. αξιζει ομως μονο και μονο για να ψηλαφισει και να εξερευνησει καποιος, στο μετρο του δυνατου βεβαια, εναν απο τους ομορφοτερους πισινους των αθηνων (και περιχορων). το ονομα της νεαρας μαυρουλας τζαμπιλα (η καπως ετσι..).
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μετα το ξενερωμα στο aphrodite την καναμε για ανατολη μερια. πρωτη παρατηρηση, τα σοου εχουν βγει απο το προγραμμα. δευτερη, οι στριππερς εχουν το μυαλο τους στις διακοπες και στις πατριδες τους κι οχι στη δουλεια.. ελειπε η συμπαθεια μου η μαρια η πολωνεζα και πηρα τη παολα την οποια αν δεν την προσεξεις μπορει να σου τρωει τα 60αρια στο μπαμ μπαμ. για τους λατρεις του καλου καφε η κυρια.. (σταθερη αξια, σιγουρα την ξερετε οι περισσοτεροι τη θεια)
εντυπωση μου εκανε μια απιστευτη μαυρη με ξανθο μαλλι και πιρσινγκ στα χειλια, πανω απο το σαγονι.. ψηλη, αγαλμα, απιστευτος χορος στην πιστα και μετριος στον καναπε. αξιζει ομως μονο και μονο για να ψηλαφισει και να εξερευνησει καποιος, στο μετρο του δυνατου βεβαια, εναν απο τους ομορφοτερους πισινους των αθηνων (και περιχορων). το ονομα της νεαρας μαυρουλας τζαμπιλα (η καπως ετσι..).

παολα ή λαουρα βρε συ?οσο για το μαγαζι δυστυχως με τετοιο πριβε και να μην μπορεις να σταυρωσεις πελατη πρεπει να εισαι εντελως σταρχιδιστης εργοδοτης!πολυ κριμα για ολους τους φαν του παλιου καλου ανατολη!και δυστυχως τους εχει χασει ολους πια....κριμα!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
παολα ή λαουρα βρε συ?οσο για το μαγαζι δυστυχως με τετοιο πριβε και να μην μπορεις να σταυρωσεις πελατη πρεπει να εισαι εντελως σταρχιδιστης εργοδοτης!πολυ κριμα για ολους τους φαν του παλιου καλου ανατολη!και δυστυχως τους εχει χασει ολους πια....κριμα!

παολα ρε συ. μια θεια που πρεπει να πλησιαζει τα 40 χωρις υπερβολη..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Σαρα = Τσεχα, παιδαρος, βυζονια ρουκετες, φατσουλα γλυκια, δερμα αερινο, μαλλια σαν τον ηλιο, χορος συντομος αλλα ταξιδιαρικος και με λιγα γλωσσιδια / σπευσαται / κατα τα αλλα το μαγαζι ειναι για τον πουτσο ....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Σαρα = Τσεχα, παιδαρος, βυζονια ρουκετες, φατσουλα γλυκια, δερμα αερινο, μαλλια σαν τον ηλιο, χορος συντομος αλλα ταξιδιαρικος και με λιγα γλωσσιδια / σπευσαται / κατα τα αλλα το μαγαζι ειναι για τον πουτσο ....
βρεεεε υπουργε μηπως μπερδεψες την ανατολη με το καρεα 30????μηπως πηρες την σαρα στο καρεα και τα γραψες αναποδα???
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Οχι Ταρζαν μου / Ταρζανιες εγω δεν κανω / η Σαρα που λεω ηταν στο Ανατολη / ισως το κοριτσι να κανει 2 δουλειες παραλληλα / ξερεις μερικα κοριτσια απο το Ανατολικο Μπλοκ ειναι πολυ εργατικα ρε παιδι μου χεχεχεχεχεχε
 

warezaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
μια μονικα κοντουλα μελαχρινη ξερετε μηπως που πηγε?????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρεεεε υπουργε μηπως μπερδεψες την ανατολη με το καρεα 30????μηπως πηρες την σαρα στο καρεα και τα γραψες αναποδα???

παντως η σαρα της καρεα, δεν εχει (ΔΥΣΤΥΧΩΣ) ρουκετες για βυζονια..
 

warezaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
κανα μηνα και... δεν θυμαμαι.
απλα μηπως την πηρε το ματι σας σε κανα αλλο στριπ.
αν την ξερεται βεβεα.
 

Επισκέπτης
εγω ξερω μια Μονικα στο Μουσσες που επισης λειπει καιρο...
ξερω κ μια Μονικα στο Λιντο αλλα εκεινη ειναι παρον!!!

τωρα Μονικα στο Ανατολη δν θυμαμαι....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Αυτη η Μονικα mclein ειναι εκεινη με το μαγιο το ολοσωμο το μαυρο που αφηνει ολη τη κωλαρα της εξω ???? - μια μελαχροινη , καλοσυνατη κοπελιτσα / αν ναι πραγματι που πηγε αυτη ????
 

Επισκέπτης
Αυτη η Μονικα mclein ειναι εκεινη με το μαγιο το ολοσωμο το μαυρο που αφηνει ολη τη κωλαρα της εξω ???? - μια μελαχροινη , καλοσυνατη κοπελιτσα / αν ναι πραγματι που πηγε αυτη ????

αυτη ηταν στο Μουσσες...κ οντως λειπει καιρο....

Υ/Γ--> Οι αλλες δν αφηνουν τους κωλους τους εξω ??? :P :P :P :P :P...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Που να ειναι αραγες ???? / αυτη αν την εβλεπες απο πισω ηταν μονο κωλος - τιποτε αλλο ....
 

Επισκέπτης
Που να ειναι αραγες ???? / αυτη αν την εβλεπες απο πισω ηταν μονο κωλος - τιποτε αλλο ....

κ οι αλλες ετσι ηταν απο πισω..μονο κωλος

Στο χορο ηταν απογοητευση για τους περισσοτερους ομως...
πληρως επαγγελματικος....καμια σχεση με φραπεδια...καποτε ηταν κ don't touch....παντα no prive...κλπ...καλη για ποτοθεραπεια παντως!!!! :P :P :P....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μια μονικα κοντουλα μελαχρινη ξερετε μηπως που πηγε?????

αυτη η κοντουλα δουλευε και λιντο αρχες σεζον περσι αλλα ο μαγαζατορας της ειπε να παει ανατολη....ειναι εξ ουγγαριας η κορασις και εχει προβλημα στο μηνισκο της!αν λεμε την σχιστοματα....
 

warezaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
αυτη ειναι vaso..
α μπραβο απο ουγγαρια ειναι.
 

Επισκέπτης
αρα μηπως ειναι στο Λιντο που θυμαμαι εγω ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom