Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
και μετα την αποτυχια του σαντιστ και του αθενς νρ1
μπηκα στο ανατολη.αρχικα εψαξα τη λαουρα αλλα ελειπε.απτην καβλα ειχα τυφλωθει πια και πηρα μια στεφανι.μαυρη που λεει πως ειναι απο καλαματα!!τεσπα αν και ειχε κιαλλ καλα κομματια την πηρα για πριβε λογω καλου κωλου και δερματος.εκανα 2 πριβε.στο πρωτο π[αραλιγο δεν εχυσα απο το τριψιμο της.με ειχε αφησει με σωβρακο και μετα ηρθε η ωρα του ποτου που καταπολεμα την νυστα.οχι καλη μαλακια παντως.πολυ σκληρη για τα γουστα μου, αλλα μου ετριψε γυμνο τον πουτσο πανω στον κωλο της και με λιγο ακομα καφε..τιριμ τιριμ
αυτα απο χτες συμπολεμιστες
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον εξαφανιστηκαν πολλες από εκει μέσα...Τη νικολ τη ρουμανα τι έχει δει κανένας?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
και μετα την αποτυχια του σαντιστ και του αθενς νρ1
μπηκα στο ανατολη.αρχικα εψαξα τη λαουρα αλλα ελειπε.απτην καβλα ειχα τυφλωθει πια και πηρα μια στεφανι.μαυρη που λεει πως ειναι απο καλαματα!!τεσπα αν και ειχε κιαλλ καλα κομματια την πηρα για πριβε λογω καλου κωλου και δερματος.εκανα 2 πριβε.στο πρωτο π[αραλιγο δεν εχυσα απο το τριψιμο της.με ειχε αφησει με σωβρακο και μετα ηρθε η ωρα του ποτου που καταπολεμα την νυστα.οχι καλη μαλακια παντως.πολυ σκληρη για τα γουστα μου, αλλα μου ετριψε γυμνο τον πουτσο πανω στον κωλο της και με λιγο ακομα καφε..τιριμ τιριμ
αυτα απο χτες συμπολεμιστες

Σωστός ο παίκτης! Στέφανι ε; Να τη σημειώσω! Η μαύρη σάρκα είναι άλλο πράγμα...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
αν σε γουσταρει σε βαζει και να κανεις οτι την πηδας οντας εσυ απο πανω!αν ειδικα γουσταρεις το σκληρο τριψιμο θα περασεις πολυ καλα..!για ενα πριβε λεει η μαυρουλα καλαματιανη στεφανι!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
αν σε γουσταρει σε βαζει και να κανεις οτι την πηδας οντας εσυ απο πανω!αν ειδικα γουσταρεις το σκληρο τριψιμο θα περασεις πολυ καλα..!για ενα πριβε λεει η μαυρουλα καλαματιανη στεφανι!

Αθάνατη Καλαμάτα! Αλλά της Λάουρας το πριβέ σε άλλη διάσταση...
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Σαρα εγγυηση...!!!


P.s:Επειδη δεν ειμαι παλαιμαχος στο πριβε που ειναι 40 ευρω ακριβοτερο τι διαφορα εχει απτον κανονικο χορο??Παιζει και φραπες μεσα στα 50 ευρω?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Σαρα εγγυηση...!!!


P.s:Επειδη δεν ειμαι παλαιμαχος στο πριβε που ειναι 40 ευρω ακριβοτερο τι διαφορα εχει απτον κανονικο χορο??Παιζει και φραπες μεσα στα 50 ευρω?

Αναλόγως... τη "σερβιτόρα"...!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σαρα εγγυηση...!!!


P.s:Επειδη δεν ειμαι παλαιμαχος στο πριβε που ειναι 40 ευρω ακριβοτερο τι διαφορα εχει απτον κανονικο χορο??Παιζει και φραπες μεσα στα 50 ευρω?

ποια ειναι η σαρα ρε φιλαρακο?new blοod?
 

bmidxb

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Σαρα, ξανθια, ισια μακρια μαλλια, ωραια μπλε ματια, πολυ στητο βυζι σιλικονατο, ωραιοι κοιλιακοι. Τσεχα, 2-3 μηνες στην ελλαδα, λεει οτι ειναι 24 χρονων, μαλλον
για 30αρα καλοστεκουμενη την κοβω. Συνηθως φοραει ενα μαυρο διχτυωτο φορεμα η ενα ασπρο λουλουδατο μπικινι. Σπανια παιρνει ρεπο...οπως ειπε καποιος παραπανω..
Εγγυηση...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Σάββατο έκανα μια περατζάδα από Ανατολή... Πολλές νέες παρουσίες (είχα να πάω καιρό) και αρκετές ενδιαφέρουσες παρουσίες όπως Μαρίνα, Μόνικα (Ουγγ.), Νέλλυ (Τσεχία κοτσιδάκια), Νικολέτα (Ρουμ.) και μία με καταπληκτικό φυσικό "οπλισμό" που δεν κατάφερα να δοκιμάσω. Λάουρα απουσίαζε...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σάββατο έκανα μια περατζάδα από Ανατολή... Πολλές νέες παρουσίες (είχα να πάω καιρό) και αρκετές ενδιαφέρουσες παρουσίες όπως Μαρίνα, Μόνικα (Ουγγ.), Νέλλυ (Τσεχία κοτσιδάκια), Νικολέτα (Ρουμ.) και μία με καταπληκτικό φυσικό "οπλισμό" που δεν κατάφερα να δοκιμάσω. Λάουρα απουσίαζε...

καπτεν.......μας εφτιαξες παλι....και ειναι και καθημερινη!
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
αγαπητοι sriptezades μια ερωτηση:

....επειδη ειναι γνωστη η ''συνεργασια''  μηπως εχει παει στην Ανατολη η Ετιτα απο Μουσσες γιατι μου ειπαν οτι την εκανε απο εκει..???
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αγαπητοι sriptezades μια ερωτηση:

....επειδη ειναι γνωστη η ''συνεργασια''  μηπως εχει παει στην Ανατολη η Ετιτα απο Μουσσες γιατι μου ειπαν οτι την εκανε απο εκει..???

οχι η εκιτα ειναι κανονικα στο ιδρυμα λολιτα!
 

Επισκέπτης
αγαπητοι sriptezades μια ερωτηση:
....επειδη ειναι γνωστη η ''συνεργασια''  μηπως εχει παει στην Ανατολη η Ετιτα απο Μουσσες γιατι μου ειπαν οτι την εκανε απο εκει..???
οχι η εκιτα ειναι κανονικα στο ιδρυμα λολιτα!
νομιζω vaso,οτι μιλαει για αλλη κοπελα το παληκαρι....
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
οπς....λαλακια....ναι αλλη λεω εγω...

...ναι για την εΤιτα οχι την εΚιτα......η γκομενα ηταν απο Απριλιο στις Μουσσες,ξανθο,αδυνατο με τρελο κολί απο Λιθουανια....θα ρωτησω στο νημα ''Μουσσες''
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
για κακη μου τυχη περασα απο το μαγαζι μετα απο καιρο  :headbang: τα παντα ηταν αθλια απο τις γκομενες μεχρι τους διαλυμενους καναπεδες και τις μπομπες ... Ξερει κανεις τι απεγιναν η Νταρια και η Νικολ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom