Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
[size=14pt]Πεμπτη 20/5/10 Γενικη Απεργια !!![/size]

Καλουνται τα μελη του φορουμ να ακολουθησουν το πανο που θα γραφει:

''[size=12pt]Πορεια κανουμε μαζικη,
να φτηνηνει το μουνι,
να γαμαμε ρε παπαρη,
μονο μ΄ενα κατοσταρι
[/size]''!!!!

Αριμπαααα!!!!!!!!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
[size=14pt]Πεμπτη 20/5/10 Γενικη Απεργια !!![/size]

Καλουνται τα μελη του φορουμ να ακολουθησουν το πανο που θα γραφει:

''[size=12pt]Πορεια κανουμε μαζικη,
να φτηνηνει το μουνι,
να γαμαμε ρε παπαρη,
μονο μ΄ενα κατοσταρι
[/size]''!!!!

Αριμπαααα!!!!!!!!!!!
Είσαι πολύ ......ποιητής τελικά!!!!!! :2funny: :2funny:
Μάστορα...βάλε ένα τσιπουράκι στον φίλο μου!!!! :rockon: :rockon:
Πάω να χώσω κατοστάευρω σε σίγουρο άλογο τσοπάνε..... :P :P
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ετσι - ετσι νεαρε μου, θα πας μπροστα γιατι ακους τους μεγαλυτερους, Ευγε!!!!


Υ.Γ. Κανονισε να βρεθουμε στη πορτα μαλακα .....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ετσι - ετσι νεαρε μου, θα πας μπροστα γιατι ακους τους μεγαλυτερους, Ευγε!!!!


Υ.Γ. Κανονισε να βρεθουμε στη πορτα μαλακα .....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και τι έγινε?
Θα στην έχω ετοιμάσει....θα είναι μες στην καύλα!!!
Θα σε φυλήσω στο μέτωπο και θα σου πω....καλό βόλι!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καινουργια προταση !!

Sally η Ρουμανα 150 τοπ!!!  :grin: :grin: :grin:  Θελει 250 τωρα, λες και δεν καταλαβε οτι υπαρχει κριση. :think:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπα ασχολειται με αλλα τωρα !!
Sally τιμη πορτας 250 και μονο outcall !!!
150 μπορει να το σκεφτομουνα αλλα θα πληρωνε αυτη το χοτελι !! :grin: :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μπα ασχολειται με αλλα τωρα !!
Sally τιμη πορτας 250 και μονο outcall !!!
150 μπορει να το σκεφτομουνα αλλα θα πληρωνε αυτη το χοτελι !! :grin: :grin: :grin:

Βλεπω οτι εχουμε καινουργιο σλογκαν!! Α βρε τσοπανε τι μας εκανες........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
η ντουβλη θα κανει και κανενα city tours ???   ... τρικαλα ...δημητσανα ....
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κανει απο οτι ξερω !!!
Θες τηλεφωνακι για την Γελαδα !!!
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Απλως μια απορία για ολους που συνεχίζουν να μην ασπάζονται την γνωμη του καθολα σεβαστου Ρεμπετη και που ειδα πως επιμενουν να μιλουν για 250 φουλ ακομα και για 200 φουλ για "τοπ" τουριστριες η για "τοπ" υπηρεσιες ας κανουν μια περιηγηση στα Σαιτ του εξωτερικου να δουν ποσο χρεωνουν αυτες η "κυριες" προς τα εκει εξω

Τοπ ουγγρες εδω με 250αρια και στην ουγγαρια με 120 και 130 την Ωρα ...
Τοπ Τσεχες μια απο τα ιδια , Τοπ Ρουμανες μια απο τα ιδια...

Αχολουμουν κυριως με Λονγκ Καταστασεις 2ημερα 3ημερα απο το Νοεμβριο "απεργω" οπως λεει κιο φιλος μου Ρεμπετης και θα συνεχισω μεχρι να πανε οι τιμες στα κει επιπεδα


Οποοις ψαξει θα βρει αυτο που λεω.....
Π Χ για ψαξτε την κυρια Μοργκαν σε Τσεχικο Σαιτ ...οχι τα γνωστα που απευθυνωντε στους Ελληνες και λοιπους Ευρω-Πεους (Μακακες) εχμ κοροιδαρες ηθελα να πω ,  ποσο χρεωνει την ωρα φουλ  και ελατε να μου πειτε για Βαλιου φορ Μανευ και ξυστα @@ σου με τον κασμα τα 300

ΞΥΠΝΑΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Τοπ ουγγρες εδω με 250αρια και στην ουγγαρια με 120 και 130 την Ωρα ...
Τοπ Τσεχες μια απο τα ιδια , Τοπ Ρουμανες μια απο τα ιδια...

Πρέπει να υπολογίσεις ότι η κυρία εδώ ρισκάρει το να τη χώσουν (όπως έγινε προσφατα με αυτή που λένε ότι πήρε και βουλευτές), οπότε για το ρίσκο της πρέπει να αποζημιωθεί κάπως...

Συν το ταξείδι.
Η Τσέχα στην Τσεχία είναι σπίτι της, δεν έχει έξοδα, δε ξεβολεύεται, κι αν δεν έχει δουλειά βλέπει τους φίλους της και κάνει το χαβαλέ της.
Εδώ?  Κάθεται στο δωμάτιο και βλέπει TV που δε καταλαβαίνει και τη γλώσσα.
Δεν είναι το ίδιο.
Μη τα βάζουμε όλα σε ένα καζάνι.
Πήγαινε εσύ στην Τσεχία, αν θες να γαμήσεις πιο φτηνά.
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Πρέπει να υπολογίσεις ότι η κυρία εδώ ρισκάρει το να τη χώσουν (όπως έγινε προσφατα με αυτή που λένε ότι πήρε και βουλευτές), οπότε για το ρίσκο της πρέπει να αποζημιωθεί κάπως...

Συν το ταξείδι.
Η Τσέχα στην Τσεχία είναι σπίτι της, δεν έχει έξοδα, δε ξεβολεύεται, κι αν δεν έχει δουλειά βλέπει τους φίλους της και κάνει το χαβαλέ της.
Εδώ?  Κάθεται στο δωμάτιο και βλέπει TV που δε καταλαβαίνει και τη γλώσσα.
Δεν είναι το ίδιο.
Μη τα βάζουμε όλα σε ένα καζάνι.
Πήγαινε εσύ στην Τσεχία, αν θες να γαμήσεις πιο φτηνά.

Να φανταστω οτι δε συμφωνεις με την πτωση των τιμων επειδη τα κοριτσια ειναι μακρια απο τον τοπο τους και κλεισμενες σε ενα δωματιο?? Λυπουμε πολυ αλλα και γω για να βγαλω τα 250/Ωρα κλεισμενος καπου ειμαι και αρχισα να τα σεβομαι λιγο περισοτερο πια

κανενα προβλημα οσοι διαβαζουν το φορουμ μπορουν να εκφερουν την γνωμη τους ..κιαυτο ηταν αυτο που εκανα βεβαιως το ιδιο και συ



και αν δεν τοχετε καταλαβει σε 3 με 4 μηνακια οταν η πεινα θα βαρεσει θα δω τη ποστ θα παραθετε τοτε ολοι οσοι αντιδρατε


100 με 150 /ΩΡΑ και πολυ καλα ειναι



 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Να φανταστω οτι δε συμφωνεις με την πτωση των τιμων επειδη τα κοριτσια ειναι μακρια απο τον τοπο τους και κλεισμενες σε ενα δωματιο?? Λυπουμε πολυ αλλα και γω για να βγαλω τα 250/Ωρα κλεισμενος καπου ειμαι και αρχισα να τα σεβομαι λιγο περισοτερο πια

κανενα προβλημα οσοι διαβαζουν το φορουμ μπορουν να εκφερουν την γνωμη τους ..κιαυτο ηταν αυτο που εκανα βεβαιως το ιδιο και συ

και αν δεν τοχετε καταλαβει σε 3 με 4 μηνακια οταν η πεινα θα βαρεσει θα δω τη ποστ θα παραθετε τοτε ολοι οσοι αντιδρατε

100 με 150 /ΩΡΑ και πολυ καλα ειναι


Δεν είπα ότι δε συμφωνώ "με την πτώση των τιμών".
Είπα ότι η σύγκριση που κάνεις μεταξύ 250 εδώ και 120 Πράγα, είναι ατυχής.
Και είναι ατυχής γιατί δεν έχεις λάβει υπ' όψη σου όλα αυτά που σου έγραψα.
Μακάρι να τις πηδάμε και τσάμπα.

Όσο για την "επερχόμενη" πτώση λόγω κρίσης, η αγορά είναι διεθνής, αν δε βρίσκουν εδώ αυτό που μπορούν να βρουν αλλού, θα πάνε αλλού.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
[size=20pt]Το σύνθημα της Πέμπτης είναι ένα...!!![/size]

100euro.jpg
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
[size=20pt]Και συγκεκριμένα το 100ρικο θα δίνεται σε δυο δόσεις...!!![/size]

Ένα για αρχή ως γνωριμία και [size=20pt]ένδειξη καλής θελήσεως δικιάς μας[/size]...!!!  ;)

50eurof.jpg


Και ένα δίπλα στο κομοδίνο και κάτω από το τασάκι όπως λέει ο δάσκαλος, ώστε να το βλέπουν και να ξέρουν για τι ακριβώς αγωνίζονται και για ποιο λόγο οφείλουν να προσπαθούν!  :cheesy:
Και αυτό ως [size=20pt]ένδειξη επιβράβευσης από εμάς[/size]...!!!  ;)
Κάτι σαν τα σκυλάκια και τα μπισκοτάκια!  :2funny: :2funny: :2funny:

50eurof.jpg

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Τοπ ουγγρες εδω με 250αρια και στην ουγγαρια με 120 και 130 την Ωρα ...
Τοπ Τσεχες μια απο τα ιδια , Τοπ Ρουμανες μια απο τα ιδια...



Οποοις ψαξει θα βρει αυτο που λεω.....
Π Χ για ψαξτε την κυρια Μοργκαν σε Τσεχικο Σαιτ ...οχι τα γνωστα που απευθυνωντε στους Ελληνες και λοιπους Ευρω-Πεους (Μακακες) εχμ κοροιδαρες ηθελα να πω ,   ποσο χρεωνει την ωρα φουλ  και ελατε να μου πειτε για Βαλιου φορ Μανευ και ξυστα @@ σου με τον κασμα τα 300

ΞΥΠΝΑΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ

Λες  :jerking: :jerking: Για βρες στην Πραγα την Μοργκαν στα 120 η οποια αλλη αναφερεσαι!!! και ελα να μου τα πεις!!

Μην πετας κοτσανες αν δεν γνωριζεις!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Λες  :jerking: :jerking: Για βρες στην Πραγα την Μοργκαν στα 120 η οποια αλλη αναφερεσαι!!! και ελα να μου τα πεις!!

Μην πετας κοτσανες αν δεν γνωριζεις!!

Πήγαινε για ύπνο διότι έχεις να δουλέψεις ολόκληρο γραφείο και άσε τις Πράγες!  :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαστε μόνο εμείς οι δυο που διαβάζουν αυτό το θρεντ αυτήν την ώρα!  :2funny: :2funny: :2funny: :birdman:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Να φανταστω οτι δε συμφωνεις με την πτωση των τιμων επειδη τα κοριτσια ειναι μακρια απο τον τοπο τους και κλεισμενες σε ενα δωματιο?? Λυπουμε πολυ αλλα και γω για να βγαλω τα 250/Ωρα κλεισμενος καπου ειμαι και αρχισα να τα σεβομαι λιγο περισοτερο πια

κανενα προβλημα οσοι διαβαζουν το φορουμ μπορουν να εκφερουν την γνωμη τους ..κιαυτο ηταν αυτο που εκανα βεβαιως το ιδιο και συ



και αν δεν τοχετε καταλαβει σε 3 με 4 μηνακια οταν η πεινα θα βαρεσει θα δω τη ποστ θα παραθετε τοτε ολοι οσοι αντιδρατε


100 με 150 /ΩΡΑ και πολυ καλα ειναι

Δεν διαφωνώ μ' αυτά που λες ως θέση αρχής, έστω κι αν ορισμένα απ' αυτά που γράφεις αγγίζουν και τη σημερινή μου κριτική για τη Morgan. Όμως όλοι όσοι ασχολούμαστε με αυτό το δαπανηρό σπορ πιστεύω ότι πρέπει να συμφωνήσουμε σε 2 πολύ απλά πράγματα:
1) Άλλο το ευκταίο, αυτό δηλ. που θα θέλαμε να συμβεί, είτε τώρα είτε σε 3-4 μήνες, κι άλλο το πραγματοποιήσιμο, μιλώντας για τώρα. Είναι άδικο για ορισμένους συμπαίκτες από εμάς να κατηγορούνται ότι δεν συμμερίζονται τη σωστή επί της αρχής θέση του Ρεμπέτη και των λοιπών υποστηρικτών της, απλά επειδή προσπαθούν να εξηγήσουν ότι δεν είναι ίσως ακόμα δυνατό (μολονότι θα το θέλαμε όλοι μας ανεξαιρέτως) ή ότι είναι ακόμα ουτοπικό να θέλουμε να ισχύει ως βασική χρέωση τα 100Ε/ώρα για f.s. Πιθανόν, αν χειροτερέψουν πολύ τα πράγματα (πράγμα το οποίο απευχόμαστε όλοι), και ισχύσει το ίδιο και σε άλλες χώρες-αγορές της Ευρώπης, τότε μοιραία θα συμβεί κι αυτό. Αλλά δεν νομίζω ότι τότε θα μας νοιάζει και πολύ το να ψωνίζουμε c.t.ουρίστριες, έστω και στα 100 Ε, γιατί θα έχουμε πολύ πιο σοβαρά προβλήματα να αντιμετωπίσουμε.
2) Δεν πρέπει να βάζουμε σωρηδόν όλες ανεξαιρέτως τις έσκορτς στο ίδιο τσουβάλι, όσο πάλι και να μας συμφέρει. Υπάρχουν και φωτεινές εξαιρέσεις, όπως π.χ. η Morgan αλλά και άλλες, που όση κρίση και να υπάρχει δικαιωματικά ανήκουν σε μια υψηλότερη κατηγορία. Ίσως όχι στα 300αρια και στα 400αρια που ζητάνε τώρα για 1 ώρα, αλλά σίγουρα σε ένα επίπεδο τιμής παραπάνω απ' αυτό που θα ζητάει ο "σωρός".
Κι όλα αυτά στα λέω όχι γιατί δεν θα ήθελα να δίνω τα 100 Ε που λέμε για 1 ώρα f.s. με μια απ' αυτές τις πραγματικά τοπ έσκορτς. :jerking: είμαι να μην το θέλω;  :grin:
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Δικιο εχεις αλλα οταν κατηγορεις επι μονιμου βασεως ονομαστικα ,
καποια στιγμη το χανεις και αμεσως υποδυκνειεται οτι το πας καπου αλλου με αλλον σκοπο ισως... ;)
Λεω εγω τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom