Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Πρόταση νομίζω ότι τα 250   με full servise   είναι υπέρ αρκετά και θα πρέπει να επιμήνουμε κι εμείς με τον τρόπο μας και μπορούμε να το κάνουμε... Ευχαριστώ για την Υπομονή σας :s&m_2:

Μαλιστα, μολις ειδανε οτι παιζουμε σοβαρα να τους κοψουμε τις τιμες, επεσαν οι σταχτουληδες και θα πεσουν κι αλλοι που ασχολουνται αλλα δεν προλαβαινουν να συμμετεχουν στο φορουμ, μονο να διαβαζουν προλαβαινιυν  :jerking: :jerking: να μας πουν οτι τα 250 ειναι μια χαρα, και να επιμήνουμε να μεινουν εκει....  :jerking: :jerking: :jerking:

Ασε μας ρε σταχτουλη, τραβα στο ηφαιστειο σου, αει σιχτιρ προστατες του κωλου της τσεπης μας  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καμια φορα, θα ελεγα σε σπανιες περιπτωσεις η χρεοκοπια ειναι καλυτερη απο το να πληρωσεις πισω τα δανεια.  :( Η Ελλαδα δεν εχει την δυνατοτητα να ξεπληρωσει τα δημοσια χρεη οσα μετρα και να παρει η κυβερνηση. Η χρεωκοπια ειναι θεμα χρονου! μαλλον για τελη 2011 μας βλεπω. Με την τεχνητη χρεωκοπια θα μπορεσουμε να διαπραγματευθουμε καλυτερα και να μειωσουμε τα υπερογκα ποσα που χρωσταμε. Καλα θα ηταν η κυβερνηση να αρχισει να σκεφτεται με τα συμφεροντα της Ελλαδος πρωτα και οχι της Ευρωπης!!!

Αντε να παμε για "κουρεμα"  :grin:
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
:think: :think: Δεν βρισκω να με καμια που να κανει πανω απο 100, συνυπολογίζοντας την αγοραστικη υποτιμηση των Ευρω μας.

Επομενως για να γαμησετε ΜΟΝΟ οσοι τα εχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ περισσευμα, (ακου 300 - 200 ειναι μια χαρα).... Αντε το πλυ 200 το 2ωρο...

Οποτε παλληκαρια αναλαμβανετε την ευθυνη της συντηρησης των τουριστριων μην και πεινασουν (οι ξεβρακωτες) και μας κακοχαρακτηρισουν.
Εγω παω για ουζα, οταν φτασουν στο 100αρι σφυρατε μου.
Φιλια!!!!!

Μοιάζει εξτριμ η τοποθέτηση του ρεμπέτη, αλλά θα έλεγα ότι βλέπει λίγο μπροστά.
Σε λίγους μήνες - όταν θα μας αγγίξει για τα καλά η πραγματική πλέον κρίση - θα συμφωνήσουμε όλοι μαζί του.
Προς το παρόν επιλεγμένα λοκαλάκια με λογικές τιμές είναι η λύση για την τσέπη μας και ταυτόχρονα ο μοχλός πίεσης για τους ατζέντηδες ...  :sunglasses:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
+1.000.000.000  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Μαλιστα, μολις ειδανε οτι παιζουμε σοβαρα να τους κοψουμε τις τιμες, επεσαν οι σταχτουληδες και θα πεσουν κι αλλοι που ασχολουνται αλλα δεν προλαβαινουν να συμμετεχουν στο φορουμ, μονο να διαβαζουν προλαβαινιυν  :jerking: :jerking: να μας πουν οτι τα 250 ειναι μια χαρα, και να επιμήνουμε να μεινουν εκει....  :jerking: :jerking: :jerking:

Ασε μας ρε σταχτουλη, τραβα στο ηφαιστειο σου, αει σιχτιρ προστατες του κωλου της τσεπης μας  :jerking: :jerking: :jerking:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Eπειδή αμφισβητείται ως ουτοπική η πιθανότης να πέσουν οι τιμές τως σιτιτουριστριών στα επίπεδα του 100ευρώ/ώρα απλά να αναφέρω κάτι που πρόσφατα υπέπεσε στην αντίληψή μου.
"Φίλη" μου σιτιτουρίστρια εκ Ρωσσίας, της οποίας η άφιξις και αναμένεται τις επόμενες ημέρες, στα αμέσως προηγούμενα της τουρς είχε προσφέρει τις ίδιες ακριβώς υπηρεσίες σε Ελλάδα και Τουρκία και στην Τουρκία είχε αμοιφθεί ΑΚΡΙΒΩΣ με τα μισά!
Συγκεκριμένα δίωρη συνάντηση με anal στην Θεσσαλονίκη είχε "κοστολογηθεί" και αμοιφθεί με 500 ευρώ και στην Κωνσταντινούπολη με 250!! Το αναφέρει η προσωπική της σελίδα στο εσκορτνιούζ. (Κατά σύμπτωση και οι δύο συνευρεθέντες την αξιολόγησαν το ίδιο θετικά)

Συνεπώς "βρίσκουν και τα κάνουν"! Αν δεν εύρισκαν θα δεχόταν και λιγώτερα όπως στην Τουρκία, διότι στον τόπο τους με ένα 50ευρω τις παίρνουν τρίωρα!! Και ο μέσος μισθός που θα είχαν σε κάθε εργασία που θα μπορούσαν να βρουν, ίσως να έχουν και παράλληλα, είναι 300 ευρώ το μήνα.

Οπότε όχι πως αν σε 10ήμερο τουρ με έξοδα πες 2.500 βγάλουν 10(ημέρες)Χ5(ώρες ημερησίως)Χ100= 5.000 - 2.500(τα έξοδα) = 2.500 καθαρά θα τους "πέσει πλάκωμα"! Και οι νταβάδες να μην δουλεύουν 60/40 για πάρτη τους, αλλά 80/20 για τα κορίτσια και να κονομήσουν "σαρώνοντας" την αγορά και κλείνοντας τα άλλα "μαγαζιά", παρά να κλείσουν και το δικό τους μαζί με τα άλλα, που αργά ή γρήγορα θα γίνει, όταν η πελατεία θα αραιώσει τόσο που τα έξοδα δεν θα καλύπτονται πλέον...
 
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Με βάση λοιπόν τα review της Ανίτας από Ζ και τα φωτοσόπια στις φωτό όπως και η ηλικία της τότε.....
Ανίτα: 300 για φουλ με άναλ......ενδεδειγμένη τιμή 150!!!!! :birdman: :birdman:

Υ.Γ1. ΜΩΡΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ δεν σε γαμάω ούτε για 150!!!! :sunglasses:

Υ.Γ2. ΕΞΩ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Υ.Γ3. ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΠΑΖΟ!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

ASTRA98

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
240
Like
8
Πόντοι
1
με χιλια μαζι σου!!!!!!!!!!!
πρεπει να σκεφτομαστε πρωτα!!! με το πανω κεφαλι!!!!!!!!!!!!!

Με βάση λοιπόν τα review της Ανίτας από Ζ και τα φωτοσόπια στις φωτό όπως και η ηλικία της τότε.....
Ανίτα: 300 για φουλ με άναλ......ενδεδειγμένη τιμή 150!!!!! :birdman: :birdman:

Υ.Γ1. ΜΩΡΗ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ δεν σε γαμάω ούτε για 150!!!! :sunglasses:

Υ.Γ2. ΕΞΩ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Υ.Γ3. ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΠΑΖΟ!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

rolexakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
97
Like
2
Πόντοι
0
μισος μισθος για να γαμησεις ενα μουνι ΕΛΕΟΣ :headbang:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Φιλτατοι,

Εδω στας Λονδινας, πρεπει να πω οτι η τιμη της πουτανας ειναι πιο οικονομικη. Δηλαδη, για incall χρεωνουν 300 λιρες, τις δυο ωρες που αντιστοιχει σε 356 ευρω με τα εξτρα μεσα. Τωρα τι να πω?

Π
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Ασε να φτιαξουνε πρωτα το θεσμικο πλαισιο για τις ΑΕ του Δημοσιου που καθονται και τα ξυνουν οι παλλικαραδες με 7500 το μηνα μηπως και φυγει κανενας απο αυτους που διορισε ο Ρ ..... και ο καθε Ρ.... μην λεμε και ονοματα !!!
Ασε μετα να παρουν τον Πουλο και καμμια Διακοσαρια χιλιαδες δημοσιοι υπαληλοι και μετα ελα να συζητησουμε !!!

Α μην ξεχασω και τους κυριους της Βουλης που μην και τους ακουμπησουμε !!! :tickedoff:

Δεν λετε ονοματα και για αυτο παμε απο το κακο στο χειροτερο..........

Π
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Ηρθε η Καρολινα εδω στην πολη μου (Θεσ/κη)...
Ζηταει 500 ευρωπουλα για μιαμιση ωρα!!!!

Δεν εχω παει ποτε μαζι της, δεν ξερω τι σοι θεά μπορει να ειναι...
Αλλα, ποσα πρεπει να βγαζει καποιος για τα χωσει τα 500 σε 1μιση ωρα????
Και τι πρεπει να παρει σε αυτην την μιαμιση ωρα για να αξιζουν τα 500???

ΑΠΟΨΗ μου ειναι, οτι ειναι τρελά τα λεφτά!!!

υγ..το μαξ που εχω δωσει ως τωρα ειναι 600 στην CC για 2 ωρες, φουλ εξτρα +φωτό!!! παααααααααάρα πολλά λεφτα!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
...δεν τα αξίζει IMHO.
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
δλδ, την Καρολινα,
πόσο την τιματε? ετσι για περιεργεια.....
 

swimmer9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον καινουργιες προτασεις  :think: :think:

50 + 20 για κουλουρι αν σου σηκωθει  :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Έγινε Gerda τώρα η Diana του Rouge Velours?
Και ζητάει 250 + έξτρα CIM, CIF όταν τα είχε όλα μέσα με 180?
:2funny: :2funny: :2funny:

Καλή εργάτρια, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας.
Πάντως εγώ με 100 full service θα την τιμούσα - γίνεσαι κακός με το 50 + 20 για κουλουρι ...  :sunglasses:

----------------

Μήπως πρέπει να φτιάξουμε το κίνημα του κατοστάρικου?  :rolleyes: :rolleyes:




 

Συνημμένα

  • 100euro1.jpg
    100euro1.jpg
    68,9 KB · Εμφανίσεις: 17

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ρε παίδες....το γαμήσαμε το θρεντ!!!!
Είπαμε να κοστολογήτε τις υπηρεσίες με βάση αυτό που πήρατε!!!!!
Έχω δώσει τόσα παραδείγματα πως πρεπει να το κάνουμε!!!!
Άντε πάλι .....
Ντόλτσε:200 φουλ χωρίς αναλ....ενδεδειγμένη τιμή 200 φουλ με άναλ!!!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kαλημέρα  :)
Αντε να συντονιστούμε!
Giselle /Mara έσκασα 400 1,5ω xtraball anal Σωστή(fair) τιμή 300 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom