Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εντάξει...αφού η ΓιαΓια αξίζει τα λεφτά της, νομίζω δεν χρειάζεται να συζητήσουμε παραπάνω.
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για ποια λεμε ρε μαγκες για την πιο κατεστραμενη Κωλοτρυπιδα ??
 

Συνημμένα

  • Anna Z_8.jpg
    Anna Z_8.jpg
    21,5 KB · Εμφανίσεις: 41
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ουτε 100 που λεει και ο Τσοπανος !!!
Και δεν τον βαζω στην αμμο καλυτερα !!!
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Α για την υπερβαρη Γιαγια λες !!!
Ναι 800 αυτη το τριωρο !!!
1600 εγω θα παρω για μα παω !!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αλήθεια...σε duo οι δυο τους για τρίωρο, στα 1600 πάνε?

:2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Και την 800άρα έδωσε και την ευχαρίστησε μετά!
Ξαδέρφη της άλλης δεν είναι; Εξυπνόσογο!
Σου λέει άμα του πάρω την 800άρα δεν θα του περάσει καν από το μυαλό πως είμαι παχουλή μίλφ.
Όσα περισσότερα δίνεις τόσο ομορφότερη, πιο καυλιάρα και πιο κυριλάτη την βλέπεις. Ενώ άμα του καθόμουν με 150 θα το καταλάβαινε αμέσως!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Βρε kon.air αφού έχεις ο ίδιος άποψη για την κυρία και από ότι έχω καταλάβει προς το μέτρια(-), τί να σου πουνε οι άλλοι;!
Απλά η κυρία έχει κάνει ΤΟ ΚΟΛΠΟ.
Ούσα στα τελειώματα των 20 (κατά την ιδία!), έχοντας φιάξει ένα όνομα και χωρίς καμία εμφάνιση μοντέλου σκέφτεται (γιατί προφανώς μυαλό έχει!) "Από πίσω μου έρχονται ένα σωρό 20χρονα που έχουν ήδη 5ετή πείρα στο πήδημα! Εγώ πως θα συνεχίσω για να τα ανταγωνιστώ με τη φρεσκάδα τους, διότι προφανώς δεν είμαι και η τελευταία που ξέρει να γαμιέται; Μία λύση είναι να το βάλω φτηνότερα. (Η Αλέξια σε αντίστοιχη ηλικία, έχοντας ακριβώς την ίδια αβεβαιότητα λόγω ηλικίας, μου την εξομολογήθηκε, αυτό έκανε) Η άλλη όμως λύση είναι να το βάλω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ, τόσο ακριβά που όποιος (μαλάκας) έρχεται και με πληρώνει ένα σκασμό λεφτά να κοροϊδεύει και τον εαυτό του πως πραγματικά τα αξίζω!"
Προσωπικά σε παραδέχτηκα γιατί αν και νέος τότε τόλμησες να παραδεχτείς (στον εαυτό σου πρώτα και μετά να την κοινοποιήσεις στο σάιτ) την ψιλοήττα που είχες με την κυρία.

Νομίζω ότι την έχεις ψυχολογήσει πολύ καλά τη κυρία, και αυτήν και τη ξαδέλφη της που ακολουθεί την ίδια συνταγή κατά πως φαίνεται. Τώρα για την απορία που διατύπωσε άλλος συμπαίκτης παραπάνω του απαντώ: "Ναι, όταν είχα ρωτήσει τη Καρολίνα, έτσι επειδή ψαχνόμουν ανέκαθεν για κάτι τέτοιο, για το ενδεχόμενο να τις έπαιρνα duo μαζί με τη ξαδέλφη της, τη Zsazsa, μου είχε απαντήσει ακριβώς αυτό, ότι η κάθε μια θα πάρει τη δική της αμοιβή, δηλ. για 2ωρο: 2 Χ 600 = 1.200 Ε κ.ο.κ.". Εννοείται ότι δεν το σκέφτηκα λεπτό παραπάνω: αφού τα βρίσκω στο δρόμο πεταμένα, γιατί να μην δώσω λίγη χαρά και σ' αυτά τα φτωχά τα κορίτσια...
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
:2funny: :2funny: :2funny:
δηλ. για 2ωρο: 2 Χ 600 = 1.200 Ε κ.ο.κ.". Εννοείται ότι δεν το σκέφτηκα λεπτό παραπάνω: αφού τα βρίσκω στο δρόμο πεταμένα, γιατί να μην δώσω λίγη χαρά και σ' αυτά τα φτωχά τα κορίτσια...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Νομίζω ότι την έχεις ψυχολογήσει πολύ καλά τη κυρία, και αυτήν και τη ξαδέλφη της που ακολουθεί την ίδια συνταγή κατά πως φαίνεται. Τώρα για την απορία που διατύπωσε άλλος συμπαίκτης παραπάνω του απαντώ: "Ναι, όταν είχα ρωτήσει τη Καρολίνα, έτσι επειδή ψαχνόμουν ανέκαθεν για κάτι τέτοιο, για το ενδεχόμενο να τις έπαιρνα duo μαζί με τη ξαδέλφη της, τη Zsazsa, μου είχε απαντήσει ακριβώς αυτό, ότι η κάθε μια θα πάρει τη δική της αμοιβή, δηλ. για 2ωρο: 2 Χ 600 = 1.200 Ε κ.ο.κ.". Εννοείται ότι δεν το σκέφτηκα λεπτό παραπάνω: αφού τα βρίσκω στο δρόμο πεταμένα, γιατί να μην δώσω λίγη χαρά και σ' αυτά τα φτωχά τα κορίτσια...

Καλά....

:helpplea:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οσες ζητανε στα Duo την αρχικη αμοιβη Χ 2 ειναι αλητιριες μονο και μονο γιατι ειναι τα πιο ευκολα λεφτα που περνουν !!!
Οποτε δεν χρειαζεται να το συζηταμε !!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Οσες ζητανε στα Duo την αρχικη αμοιβη Χ 2 ειναι αλητιριες μονο και μονο γιατι ειναι τα πιο ευκολα λεφτα που περνουν !!!
Οποτε δεν χρειαζεται να το συζηταμε !!!

Μόνο που οι περισσότερες ΑΥΤΟ ακριβώς κάνουν, αν όχι στο 100%, στο 80-90%, κι ας κάνει η κάθε μια απ' αυτές τη μισή δουλειά απ' αυτή που θα έκανε σε σόλο. Ακόμα και η Dolce με την Alexa που θεωρούνται λογικού κόστους και καλές λύσεις, στο μοναδικό ως τώρα duo που έχω ζήσει, μου κόστισαν 360 Ε, ενώ η κάθε μια τότε κόστιζε 200 Ε η 1η και 180 Ε η 2η. Ενώ κανονικά μια δίκαιη τιμή (fair price) θα ήταν και για τις 2 μαζί [180 + (200 Χ 1/2)] = 280 Ε το πολύ (για τη 1η ώρα), που και πάλι πολλά είναι γιατί ούτε πραγματικό duo κάνουνε ούτε κώλο δίνουνε. Μήπως ζητάω πολλά?  :grin:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η σωστη τιμη για το Duo ειναι 300 αντε βια 350 !!!
Αρα σου χρωστανε ενα δεκαρικο !!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Η σωστη τιμη για το Duo ειναι 300 αντε βια 350 !!!
Αρα σου χρωστανε ενα δεκαρικο !!!

Ναι, σωστά, αλλά όταν πρόκειται για πραγματικές bisexual που γουστάρουν αυτό που κάνουν και δεν περιμένουν από μένα να τις καθοδηγώ, αλλά να με βάζουν κάτω και να με στραγγίζουν. Εκεί μάλιστα, να τα δώσω, και 300 και 350 Ε, άμα είναι να πιάσουν τόπο! Όχι όμως να έχω απλά 2 κώλους σε παράταξη στο κρεβάτι και να φιλιούνται οι δύο τους μεταξύ τους λες και πρόκειται για σοφτ πορνό της δεκαετίας του '70.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ναι, σωστά, αλλά όταν πρόκειται για πραγματικές bisexual που γουστάρουν αυτό που κάνουν και δεν περιμένουν από μένα να τις καθοδηγώ, αλλά να με βάζουν κάτω και να με στραγγίζουν. Εκεί μάλιστα, να τα δώσω, και 300 και 350 Ε, άμα είναι να πιάσουν τόπο! Όχι όμως να έχω απλά 2 κώλους σε παράταξη στο κρεβάτι και να φιλιούνται οι δύο τους μεταξύ τους λες και πρόκειται για σοφτ πορνό της δεκαετίας του '70.

Από τα καλύτερα ντουέτα που έχω ζήσει, ήταν Aleksa με Nikol.

1ωρο, με κόστος όσο η μία +100 ευρώ.

Απλά δεν ήταν εξαρχής κανονισμένο ντουέτο, απλά προέκυψε γιατί η Aleksa βάραγε μύγες.

Got it?

Καταπληκτικό ντουέτο.
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
;)
Στα 300 !!!
Μην με ρωτησεις ποση ωρα !!!
 

Συνημμένα

  • IMG_9218.jpg
    IMG_9218.jpg
    52,4 KB · Εμφανίσεις: 18

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom