Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αεροπορε για τα Duo που λεγαμε μολις επεστρεψα απο Κ3 οπου το Βικακι και το Νινακι με 150 Total με ξετιναξαν !!!
Θα διαβασεις κριτικη καποια στιγμη που θα αδειασω !!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αεροπορε για τα Duo που λεγαμε μολις επεστρεψα απο Κ3 οπου το Βικακι και το Νινακι με 150 Total με ξετιναξαν !!!
Θα διαβασεις κριτικη καποια στιγμη που θα αδειασω !!

Μετά απο αυτό, ακόμα να αδειάσεις ρε θηρίο ??? :2funny:
Αν και να σου πω,  μου χει τύχει και μένα μετά απο καλό 2πλό να ρίξω κι ένα, καπάκι την ίδια μέρα !  :2funny:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Αεροπορε για τα Duo που λεγαμε μολις επεστρεψα απο Κ3 οπου το Βικακι και το Νινακι με 150 Total με ξετιναξαν !!!
Θα διαβασεις κριτικη καποια στιγμη που θα αδειασω !!
Mόλις αδειάσω κι εγώ θα σού 'ρθω για εκπαιδευτική εκδρομή!  :2funny:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Buda η Pest !!! :think:
Διαλεγεις ,σειρα σου ειναι Φτερουγα !!! :grin: :grin: :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αεροπορε για τα Duo που λεγαμε μολις επεστρεψα απο Κ3 οπου το Βικακι και το Νινακι με 150 Total με ξετιναξαν !!!
Θα διαβασεις κριτικη καποια στιγμη που θα αδειασω !!

Το Κ3 δεν το ξέρω, αλλά αν είναι η ψηλή (η Βίκη) που έχει φωνή τραβελιού (σίγουρα δεν είναι;) και κορμί ατελείωτο, και που γαμιέται σαν να παίζει σε τσόντα, και η άλλη είναι η κοντή Ρωσίδα (?) (η Νίνα) με το πικάντικο μουτράκι που βογγάει ψεύτικα, τάχα μου από κάβλα, και που εμένα τουλάχιστον με ξεπέταξε ("στεγνό καθάρισμα"), όταν αποφάσισα να τη πάρω, και που οι δυό τους παίζουν μπάλα και στο δίπατο studio Θ40, όπως και σε άλλα της αλυσίδας, τότε ναι, τις ξέρω και μια φορά προ μηνών κόντεψα κι εγώ να βρεθώ στη θέση σου, αλλά τελικά αποφάσισα να κινηθώ πιο συντηρητικά και πήρα σκέτη-νέτη μόνο τη Βίκη.
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μεσα εισαι Αεροπορε !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Παραγνωριστήκαμε...... >:( >:( >:(
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Τα έπιπλα πλέον θα τ' αγοράζω απο το IKEA!
Μόνο VFM μέχρι στιγμής για μένα Yuliya και Καρίνα αν και προτεινόμενη τιμή 300 extra full και τα δύο μαζί!


Κατά άλλα ούτε 100στάρικο με όσες έχω πάει... Αν και δεν είναι πολλές για να είμαι ειλικρινής, με εξαίρεση Angelika Black, που πρέπει να την αγοράσω από το IkEa για σκαμπό. Προτεινόμενη τιμή: 10Ε.
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται...
Λέει η παροιμία τέλος πάντων...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Με πάρα πολλά που αναφέρονται εδώ πέρα είμαι αρκετά σύμφωνος
Είναι πράγματα αρκετά λογικά που αρκετοί από εσάς πάντα τα λέγατε και πριν το άνοιγμα του σεγκεκριμένου θέματος.

Όμως εκεί που διαφωνώ κάπως είναι με τη λογική "τέτοιες τιμές σε αυτούς τους καιρούς?"
Μήπως τόσα χρόνια πριν δεν συμπεριφερόμασταν σαν νεόπλουτοι και πληρώναμε όσο όσο για αμφιβόλου ποιότητας κοπέλες με μέτριες υπηρεσίες ?

Το "City Tours σωστές τιμές βάσει Service" κοινώς δηλαδή το Value For Money είναι κάτι που δεν θα πρέπει να αναζητούμε μόνο σε χαλεπούς οικονομικά καιρούς, αλλά και στις "καλές μέρες"

Εκεί έγκειται κυρίως η διαφωνία μου, ότι κάποιοι ξυπνήσαμε και ανακαλύψαμε τώρα ότι υπάρχει μια υπερτίμηση, ενώ το VFM είναι κάτι που θα πρέπει πάντα να το αναζητούμε σε όλα τα προϊόντα και υπηρεσίες.

Ελπίζω να ήμουν κατανοητός και να μην παρερμηνεύθηκαν τα όσα γράφω
Συμφωνώ με τη θεματολογία , αλλά όχι με το επιχείρημα που προβάλλεται "τέτοιες τιμές σε αυτούς τους καιρούς?"
Γιατί πάντα πρέπει το κάθε Ευρώ που ξοδεύουμε να έχει αντίκρισμα και ποιότητα, ανεξάρτητα από τις οικονομικές συγκυρίες ή την οικονομική μας κατάσταση

ΥΓ: προέρχομαι από τον τουριστικό χώρο με μεγαλύτερη εμπειρία τους Άγγλους τουρίστες. Ε λοιπόν το VFM είναι κάτι το οποίο σαν κοινωνία πάντα το ακολουθούσαν, έχουν πολύ μεγάλη καταναλωτική συνείδσηση, με συνέπεεια να κάνουν διακοπές όπου η σχέση Τιμής προς Υπηρεσία είναι πολύ καλύτερη από αυτή που λαμβάνουμε εμείς για τις ίδιες ακριβώς υπηρεσίες. Και να μην σχολιάσω τις αποζημιώσεις που λαμβάνουν σε περίπτωση ελλειματικής ή μη παρασχεθείσας υπηρεσίας

 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Το Κ3 δεν το ξέρω, αλλά αν είναι η ψηλή (η Βίκη) που έχει φωνή τραβελιού (σίγουρα δεν είναι;) και κορμί ατελείωτο, και που γαμιέται σαν να παίζει σε τσόντα, και η άλλη είναι η κοντή Ρωσίδα (?) (η Νίνα) με το πικάντικο μουτράκι που βογγάει ψεύτικα, τάχα μου από κάβλα, και που εμένα τουλάχιστον με ξεπέταξε ("στεγνό καθάρισμα"), όταν αποφάσισα να τη πάρω, και που οι δυό τους παίζουν μπάλα και στο δίπατο studio Θ40, όπως και σε άλλα της αλυσίδας, τότε ναι, τις ξέρω και μια φορά προ μηνών κόντεψα κι εγώ να βρεθώ στη θέση σου, αλλά τελικά αποφάσισα να κινηθώ πιο συντηρητικά και πήρα σκέτη-νέτη μόνο τη Βίκη.

Μου 'ρθε φλασιά και κατάλαβα ποιό είναι το Κ3, O.K., αυτό που είναι επίσης δίπατο, όπως και το Κ4, και στον ίδιο δρόμο με το Κ6. Πολύ πράμα ρε παιδί μου σ' αυτή τη γειτονιά, και δεν έχω αξιωθεί να πάω ως τώρα. Λες;
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Με πάρα πολλά που αναφέρονται εδώ πέρα είμαι αρκετά σύμφωνος.....αντίκρισμα και ποιότητα, ανεξάρτητα από τις οικονομικές συγκυρίες ή την οικονομική μας κατάσταση

Ναι μεν....αλλά!

Το σκατό πάει πάντα προς τα κάτω, μην το ξεχνάμε αυτό.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Με πάρα πολλά που αναφέρονται εδώ πέρα είμαι αρκετά σύμφωνος
Είναι πράγματα αρκετά λογικά που αρκετοί από εσάς πάντα τα λέγατε και πριν το άνοιγμα του σεγκεκριμένου θέματος.

Όμως εκεί που διαφωνώ κάπως είναι με τη λογική "τέτοιες τιμές σε αυτούς τους καιρούς?"
Μήπως τόσα χρόνια πριν δεν συμπεριφερόμασταν σαν νεόπλουτοι και πληρώναμε όσο όσο για αμφιβόλου ποιότητας κοπέλες με μέτριες υπηρεσίες ?

Το "City Tours σωστές τιμές βάσει Service" κοινώς δηλαδή το Vlaue For Money είναι κάτι που δεν θα πρέπει να αναζητούμε σε χαλεπούς οικονομικά καιρούς, αλλά και στις "καλές μέρες"

Εκεί έγκειται κυρίως η διαφωνία μου, ότι κάποιοι ξυπνήσαμε και ανακαλύψαμε τώρα ότι υπάρχει μια υπερτίμηση, ενώ το VFM είναι κάτι που θα πρέπει πάντα να το αναζητούμε σε όλα τα προϊόντα και υπηρεσίες.

Ελπίζω να ήμουν κατανοητός και να μην παρερμηνεύθηκαν τα όσα γράφω
Συμφωνώ με τη θεματολογία , αλλά όχι με το επιχείρημα που προβάλλεται "τέτοιες τιμές σε αυτούς τους καιρούς?"
Γιατί πάντα πρέπει το κάθε Ευρώ που ξοδεύουμε να έχει αντίκρισμα και ποιότητα, ανεξάρτητα από τις οικονομικές συγκυρίες ή την οικονομική μας κατάσταση
Πέστα ρε παίχτη....είσαι από τους λίγους που σε τόσο μικρό κείμενο είπες τόσα πολλά!!!!
Μπράβο για αυτά που έγραψες!!!!!
+100000000000000000000000000000
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Όμως εκεί που διαφωνώ κάπως είναι με τη λογική "τέτοιες τιμές σε αυτούς τους καιρούς?"
Μήπως τόσα χρόνια πριν δεν συμπεριφερόμασταν σαν νεόπλουτοι και πληρώναμε όσο όσο για αμφιβόλου ποιότητας κοπέλες με μέτριες υπηρεσίες ?

Το "City Tours σωστές τιμές βάσει Service" κοινώς δηλαδή το Vlaue For Money είναι κάτι που δεν θα πρέπει να αναζητούμε σε χαλεπούς οικονομικά καιρούς, αλλά και στις "καλές μέρες"

Εκεί έγκειται κυρίως η διαφωνία μου, ότι κάποιοι ξυπνήσαμε και ανακαλύψαμε τώρα ότι υπάρχει μια υπερτίμηση, ενώ το VFM είναι κάτι που θα πρέπει πάντα να το αναζητούμε σε όλα τα προϊόντα και υπηρεσίες.

Γιατί πάντα πρέπει το κάθε Ευρώ που ξοδεύουμε να έχει αντίκρισμα και ποιότητα, ανεξάρτητα από τις οικονομικές συγκυρίες ή την οικονομική μας κατάσταση

Συμφωνώ! Οπότε για να το θέσουμε πιο σωστά, θα έπρεπε το thread αυτό να τιτλοφορείται: "City Tours, σωστές τιμές βάσει Service σε περίοδο οικονομικής κρίσης". Γιατί αν, όπως λες σωστά, το VFM ήταν πάντα το ζητούμενο, πόσο μάλλον τώρα που είναι απολύτως αναγκαίο.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Το σήμερα είναι σήμερα και το εχθές...μπορεί και προχθές.

Άλλωστε, δεν νομίζω ότι ειπώθηκε κάτι σε αυτό εδώ το thread που δεν το έχουμε ξαναδεί.
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Καλύτερα να μην μετονομαστεί γιατί έτσι ίσως χάσουμε τον απώτερο σκοπό
Γιατί όπως πολύ εύστοχα αναφέρεις το "VFM ήταν πάντα το ζητούμενο" και έτσι θα πρέπει να είναι

Δηλαδή αν αύριο γίνει θαύμα και η οικονομική κατάσταση όλων μας βελτιωθεί κατακόρυφα θα πρέπει να δίνουμε όσο-όσο?


Συμφωνώ! Οπότε για να το θέσουμε πιο σωστά, θα έπρεπε το thread αυτό να τιτλοφορείται: "City Tours, σωστές τιμές βάσει Service σε περίοδο οικονομικής κρίσης". Γιατί αν, όπως λες σωστά, το VFM ήταν πάντα το ζητούμενο, πόσο μάλλον τώρα που είναι απολύτως αναγκαίο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom