Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και εγώ το ίδιο που έπαιξα παζάρια από το mail, αλλά πήρα τα @@ μου. Έκλεισα από το κινητό την τιμή όπως την ήθελε και μετά έχασα το ραντεβού γιατί το κωλοκινητό δεν έλεγε να στείλει και λάβει μύνημα από το κορίτσι.
Κατάληξα στη Ρενάτα του Ζ, που ούτε καν θέλω να γράψω κριτική γιατί ήταν απαίσια και απορώ ρε πρόεδρε πως την έκανες αυτήν άλογο! Εγώ μια φορά από Τσιγγανορουμανοουγγαρέζες θα απέχω απο εδω και στο εξής!!! 
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Λαθος iggy να την γραψεις εαν το Γυφτακι χαλασε κιολας !!!
:tickedoff:
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Αμ την έγραψα, σιγά μη την άφηνα!
Η αλήθεια είναι ότι όντως είναι η καλύτερη πρόταση για μια ώρα, όμως νομίζω ότι στα 2ωρα και πάνω οι τιμές φτάνουν στα ίδια επίπεδα με τις άλλες.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ετσι μπραβο λεβεντες μου, πολυ ωραια τα λετε και μια χαρα τα διαβιβαζουν στην καθε Αβα οι καλοθελητες και μια πουτσα θα φαμε για να κατεβουν οι τιμες.
Αμα το 250 ειναι vfm τοτε, εγω παω για καλογερος. Μπραβο μας που δινουμε τροφη να ΜΗΝ πεσουν οι τιμες!!!!

Αληθεια ρε σεις αμα οι σταθεροι πελατες της καθε πουτανας, της προτεινουν 100 την ωρα τι θα κανει θα τους απορριψει;;
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα σε παω Μεταξι την επομενη φορα ολα 15 Ε !!!
Εμεις και οι Μαυροι !! :grin: :grin: :grin:

Χθες στην Λεωνιδου στο σαλονι περιμενα εγω και 7 Πακιστανες !! :o
Γαμω τα παιδια δεν λεω αλλα Λακισα μετα απο αυτο !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Ετσι μπραβο λεβεντες μου, πολυ ωραια τα λετε και μια χαρα τα διαβιβαζουν στην καθε Αβα οι καλοθελητες και μια πουτσα θα φαμε για να κατεβουν οι τιμες.
Αμα το 250 ειναι vfm τοτε, εγω παω για καλογερος. Μπραβο μας που δινουμε τροφη να ΜΗΝ πεσουν οι τιμες!!!!

Αληθεια ρε σεις αμα οι σταθεροι πελατες της καθε πουτανας, της προτεινουν 100 την ωρα τι θα κανει θα τους απορριψει;;

Γουσταρω ρε μαγκα που εχεις γινει συνδικαλιστης των απανταχου μπουρδελιαριδων...με τα 1000!!
Αλλα...ανθρωποι ειμαστε,τα εχουν πεταξει και ολα εξω οι καριολες!!Αστα!!!
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Α να μην ξεχασω, για ρωτησε την Αngel, που δουλευε πριν ξεκινησει στην Ελλαδα και μετα μου λες για Πακιστανες και λοιπους Μαυρους.

Υ.Γ. Θα θυμασαι , μαλλον (γιατι εισαι και γερος ανθρωπος)  :P :P  οτι την ειχα παρει ή πρωτος ή δευτερος οταν πρωτοηρθε στην Αθηνα... με την Αβα τοτε.....


@ Anathematismenos  :2funny: :2funny:

che_guevara.jpg
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Ετσι μπραβο λεβεντες μου, πολυ ωραια τα λετε και μια χαρα τα διαβιβαζουν στην καθε Αβα οι καλοθελητες και μια πουτσα θα φαμε για να κατεβουν οι τιμες.
Αμα το 250 ειναι vfm τοτε, εγω παω για καλογερος. Μπραβο μας που δινουμε τροφη να ΜΗΝ πεσουν οι τιμες!!!!

Αληθεια ρε σεις αμα οι σταθεροι πελατες της καθε πουτανας, της προτεινουν 100 την ωρα τι θα κανει θα τους απορριψει;;

Και να προσθέσω ακόμα ότι αν πάμε στα 250 με όλα μέσα
από 250 και όλα extra είναι κι αυτό μια καλή μείωση, χωρίς
να διαφωνώ ότι κάποιες στα 100 θα ήταν πράγματι VFM.
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Dubai Τσοπανε !!!
Σειρα μας τωρα !!! :grin: :grin: :grin:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
και στην Αγγλια σε ποια γειτονια;;  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ατομικο Πακετο Μπανγκοκ Ταιλανδη ( Ταυλανδη ) Bangkok Inter Place από 439€



http://[URL unfurl="true"]www.ishs.org/news/wp-content/uploads/2009/03/thailand.jpg[/img[/URL]]

Ολα 25 Ε και με σαγιοναρα !!! ;D ;D ;D
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
...τη συνοικία των Αφρικανών. Εχει παρει ολη την Μαυριλα που υπαρχει στην γη, απορω πως δεν εχει ''παρασημοφορηθει'' ακομα.

Φιλιά, μορτες....
Ξεκίνησε η ενημέρωση...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Α να μην ξεχασω, για ρωτησε την Αngel, που δουλευε πριν ξεκινησει στην Ελλαδα και μετα μου λες για Πακιστανες και λοιπους Μαυρους.

Υ.Γ. Θα θυμασαι , μαλλον (γιατι εισαι και γερος ανθρωπος)  :P :P  οτι την ειχα παρει ή πρωτος ή δευτερος οταν πρωτοηρθε στην Αθηνα... με την Αβα τοτε.....


@ Anathematismenos   :2funny: :2funny:

Χαχαχαχα εσυ και ο ΓΙΟΥΡΑ εισαστε οι πρωτοι κασκαντερ  :2funny: :2funny: Βρες μου κανενα καλο για 100 και εφυγαααααααααααααααα!!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Εστω & τόσο καθυστερημένα οφείλω να δικαιώσω το Μόρτη!
Ανεξάρτητη πρώτης γραμμής(πόρτα 300) δέχτηκε 150 /ώρα fs ήδη από το 2ο meeting μας!
Bέβαια -για να μη νομίζετε πως έκανε ψυχικό- μού 'φαγε συνολικά κάνα χιλιάρικο σε 10-12 μέρες.
Νομίζω όμως οτι 100 /ω στη λιανική ειν' ακόμη όνειρο...δυστυχώς!
Ετσι μπραβο λεβεντες μου, πολυ ωραια τα λετε και μια χαρα τα διαβιβαζουν στην καθε Αβα οι καλοθελητες και μια πουτσα θα φαμε για να κατεβουν οι τιμες.
Αμα το 250 ειναι vfm τοτε, εγω παω για καλογερος. Μπραβο μας που δινουμε τροφη να ΜΗΝ πεσουν οι τιμες!!!!

Αληθεια ρε σεις αμα οι σταθεροι πελατες της καθε πουτανας, της προτεινουν 100 την ωρα τι θα κανει θα τους απορριψει;;
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Παρακολουθώ τη συζήτηση αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα του VFM καθώς αυτό σχετίζεται με την οικονομική άνεση του καθενός και γι αυτό άλλος την ορίζει στα 250, άλλος στα 300 και άλλος στα 400. Για μενα VFM ειναι η Julia (200 για ολα) αλλά αν μου περισσεύανε θα πήγαινα στην Lauryn με 400 και σίγουρα θα έλεγα VFM (αντι να διαβάζω τις κριτικές και να μου τρέχουν τα σάλια)αλλά δε τα δίνω ο τσιγγούνης.
Η εποχή που έδινα τα 250+100 τελείωσε και αυτό, όχι λόγω κρίσης, αλλά γιατί απλά, μου φαίνονται υπερβολικά όσο "θηριο" και ναναι η γκόμενα.
Πάντως η οικονομία της 'ελεύθερης αγοράς" είναι μαγική και είναι η μόνη που καθορίζει τη τιμή βάση προσφοράς και ζήτησης.

Το 100αρι ομως θα μου επιτρέψετε να πω οτι είναι "ευσεβής πόθος"  Το πιο μεγάλο πρόβλημα δεν είναι στις τιμές, αλλά στα κασκαντεριλίκια που καλούμαστε να κάνουμε όποτε γυρεύουμε το καινούριο !
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Παρακολουθώ τη συζήτηση αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα του VFM καθώς αυτό σχετίζεται με την οικονομική άνεση του καθενός και γι αυτό άλλος την ορίζει στα 250, άλλος στα 300 και άλλος στα 400. Για μενα VFM ειναι η Julia (200 για ολα) αλλά αν μου περισσεύανε θα πήγαινα στην Lauryn με 400 και σίγουρα θα έλεγα VFM (αντι να διαβάζω τις κριτικές και να μου τρέχουν τα σάλια)αλλά δε τα δίνω ο τσιγγούνης.
Η εποχή που έδινα τα 250+100 τελείωσε και αυτό, όχι λόγω κρίσης, αλλά γιατί απλά, μου φαίνονται υπερβολικά όσο "θηριο" και ναναι η γκόμενα.
Πάντως η οικονομία της 'ελεύθερης αγοράς" είναι μαγική και είναι η μόνη που καθορίζει τη τιμή βάση προσφοράς και ζήτησης.

Το 100αρι ομως θα μου επιτρέψετε να πω οτι είναι "ευσεβής πόθος"  Το πιο μεγάλο πρόβλημα δεν είναι στις τιμές, αλλά στα κασκαντεριλίκια που καλούμαστε να κάνουμε όποτε γυρεύουμε το καινούριο !

To VfM είναι ένας λόγος που δεν λαμβάνει υπόψη την δύναμη της τσέπης σου.
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Παρακολουθώ τη συζήτηση αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα του VFM καθώς αυτό σχετίζεται με την οικονομική άνεση του καθενός και γι αυτό άλλος την ορίζει στα 250, άλλος στα 300 και άλλος στα 400. Για μενα VFM ειναι η Julia (200 για ολα) αλλά αν μου περισσεύανε θα πήγαινα στην Lauryn με 400 και σίγουρα θα έλεγα VFM (αντι να διαβάζω τις κριτικές και να μου τρέχουν τα σάλια)αλλά δε τα δίνω ο τσιγγούνης.
Η εποχή που έδινα τα 250+100 τελείωσε και αυτό, όχι λόγω κρίσης, αλλά γιατί απλά, μου φαίνονται υπερβολικά όσο "θηριο" και ναναι η γκόμενα.
Πάντως η οικονομία της 'ελεύθερης αγοράς" είναι μαγική και είναι η μόνη που καθορίζει τη τιμή βάση προσφοράς και ζήτησης.

Το 100αρι ομως θα μου επιτρέψετε να πω οτι είναι "ευσεβής πόθος"  Το πιο μεγάλο πρόβλημα δεν είναι στις τιμές, αλλά στα κασκαντεριλίκια που καλούμαστε να κάνουμε όποτε γυρεύουμε το καινούριο !

Το VFM δεν έχει να κάνει με την οικονομική άνεση του καθενός.
Έχει να κάνει με το αν η κοπέλα τα χρήματα που ζητάει τα "δουλεύει"
και αξίζει να τα δώσεις ή όχι. Αν τώρα τα χρήματα αυτά τα έχει κάποιος
για να τα ακουμπήσει εκεί είναι άλλο θέμα. Σκέψου το ως "πόσο θα
κοστολογούσες το όλο πακέτο που προσφέρει καθέ μια".
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Το VFM δεν έχει να κάνει με την οικονομική άνεση του καθενός.
Έχει να κάνει με το αν η κοπέλα τα χρήματα που ζητάει τα "δουλεύει"
και αξίζει να τα δώσεις ή όχι. Αν τώρα τα χρήματα αυτά τα έχει κάποιος
για να τα ακουμπήσει εκεί είναι άλλο θέμα. Σκέψου το ως "πόσο θα
κοστολογούσες το όλο πακέτο που προσφέρει καθέ μια".

Ουτε με αυτο εχει φιλε μου σχεση.vfm ειναι αν 2 γκομενες παραπλισιες σε εμφανιση και με το ιδιο σερβις και συμπεριφορα,η φθηνοτερη ειναι value.με απλο οικονομικο ορισμο.to vfm εχει σχεση παντα με 2 η περισσοτερα συγκρισιμα και παραπλησια μεγεθη..οπως ειπε ο γιωργος ειναι ομως επειδη διαφερουν οι τσεπες υπαρχει και διαφορετικη αντιληψη σε αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom