Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
σειρα μην τρελαινεσαι κιολας :rockon: :rockon: :rockon:!
δε ξερω αν ο πουτσουρου  :2funny: ειναι ο ιδιος με τον παλιο αλλα παπαρολογει ασυστολα κ μαλιστα ανακαλυπτει
ιστοριες με πουτανες κ μεταξωτες κορδελες :tickedoff:!
πολυ απλα χεστον μπας κ ησυχασουμε απο δαυτον :rockon: :rockon: :rockon:!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε σειρα ειτε ειναι ο παλιος παπαρας ειτε καποιος καινουργιος χεσμενο τον εχω...απλα πολες συμπτωσεις.
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Κομπαγιάσι, συγνώμη ρε συ εάν σε προσέβαλα. Δεν το θελα. Απλά ρε φίλε εμένα η μόνικα δεν μου ζήτησε έξτρα για τίποτα και την εμπούκωσα χωρίς καπότα μέχρι το λαρύγγι!

Οπότε τι να υποθέσω ρε φίλε? Αποφάσισε ξαφνικά να αλλάξει τακτική?  :)

Πάντως συγνώμη. Έχει δίκιο ο Λάβιος. Δεν θα ξαναναφέρω τίποτα για κανέναν παρόλο που σας ξέρω όλους.

:-*
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
θα σου ρίξει βυζοσκαμπιλο κ θα βγεις νοκ-αουτ!

αυτο θελαμε και εμεις..!! :headbang:...και αυτοι οι τουρκοι γαμωτο..ακομα μια βδομαδα διαδηλωσεις..και θα ειχαμε γεμισει μουναρες..και εδω...αι σιχτιρ..!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Κομπαγιάσι, συγνώμη ρε συ εάν σε προσέβαλα. Δεν το θελα. Απλά ρε φίλε εμένα η μόνικα δεν μου ζήτησε έξτρα για τίποτα και την εμπούκωσα χωρίς καπότα μέχρι το λαρύγγι!

Οπότε τι να υποθέσω ρε φίλε? Αποφάσισε ξαφνικά να αλλάξει τακτική?  :

Πάντως συγνώμη. Έχει δίκιο ο Λάβιος. Δεν θα ξαναναφέρω τίποτα για κανέναν παρόλο που σας ξέρω όλους.

:-*

Tελευταιες κουβεντες απο μενα στο θεμα..

Δεν με ξερεις δεν εχεις καν ιδεα ποιος και πως ειμαι,ασε τα "σας ξερω ολους".Οταν λοιπον δεν ξερεις καποιον ειναι τουλαχιστον μαλακια να τον αποκαλεις δημοσια ασχημο η βρωμιαρη.Πολλες φορες εχουν γραφει κριτικες για κοπελες που ετυχε και εγω να τις παρω και ηταν εντελως διαφορετικες απο αυτα που περασα εγω...αυτο δεν σημαινει οτι ο πελατης ηταν βρωμιαρης η ασχημος.Τελος να πω οτι οι πουτανες εχουν ενα κολημα με τα γλωσσοφιλα...σε πληροφορω οτι η συγκεκριμενη οχι απλα τα εδινε αλλα το συνεχισε μεχρι στην πορτα στο goodbye.
Τελος να πω οτι εμενα μου ειπε no no extra οταν της ειπα να βαλει μετα προφυλακτικο...και τελικα εβαλε...αρα αυτα περι  βρωμιας ειναι τουλαχιστον γελεια..η γκομενα ειτε δεν ειχε διαθεση ειτε δεν γουσταρε δεν ξερω..μπορει να την χαλασε κανεις πριν απο μενα...επισεις να πω οτι τα ιδια εγραψα και στο sms που μου εστειλε το γραφειο για να πω εντυπωσεις δλδ η κριτικη μου δεν ηταν κατι στημενο εναντιον της.
Αλλη φορα να εισε προσεχτικος οταν αναφερεσε δημοσια για ατομα που ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Κομπαγιάσι, συγνώμη ρε συ εάν σε προσέβαλα. Δεν το θελα. Απλά ρε φίλε εμένα η μόνικα δεν μου ζήτησε έξτρα για τίποτα και την εμπούκωσα χωρίς καπότα μέχρι το λαρύγγι!

Οπότε τι να υποθέσω ρε φίλε? Αποφάσισε ξαφνικά να αλλάξει τακτική?  :)

Πάντως συγνώμη. Έχει δίκιο ο Λάβιος. Δεν θα ξαναναφέρω τίποτα για κανέναν παρόλο που σας ξέρω όλους.

:-*
μαλακα δεν παιζεσαι!απο τη μια ζητάς συγνώμη και απο την αλλη μας ξερεις ολους και δε θα αναφέρεις για κανέναν απο μας απο τωρα και στο εξής  !εχω πέσει κάτω απο τα γέλια! :2funny: :2funny:
btw τι ξέρεις για μένα;ετσι απο περιέργεια να δω κιόλας αν πέσεις μεσα!δε θα παρεξηγηθώ στο υπόσχομαι! :2funny: :2funny:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Τι εγινε ρε σειρα τι πανηγυρια ειναι αυτα??!!!Μας ανοιγεις τον δρομο να δοκιμασουμε η θα φαμε καμια φολα παλι στυλ "oohhh no there..i am sensitive...nono be careful i am sensitive there also"?? :-)
καθαρο gfe η yasmina !αν πας με διαθέσεις για pse ,dirty thoughts μην περάσεις την πόρτα!
 

perasma

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πηγαινε. βυζαρες κολαρα, τσιμπουκοχειλα, ολιγον χανος ειναι αλλα μηπως θα την παντρευτεις? ειναι τσοντοφαση γκομενα
ε!!! όχι και χάνος η MARTINA... Είναι πανέξυπνη, πολυτεχνικού επιπέδου μυαλό (σε πουλεί και σε αγοράζει με τη μία, και όταν βαριέται ή είναι κουρασμένη, ή σε ...ξεπετάει, ή επιχειρεί να σε ξεπετάξει ή να σου τη σπάσει). Μούναρος, πολύ μελούδι ερωτισμού αλλά όχι πάντα ...
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
ε!!! όχι και χάνος η MARTINA... Είναι πανέξυπνη, πολυτεχνικού επιπέδου μυαλό (σε πουλεί και σε αγοράζει με τη μία, και όταν βαριέται ή είναι κουρασμένη, ή σε ...ξεπετάει, ή επιχειρεί να σε ξεπετάξει ή να σου τη σπάσει). Μούναρος, πολύ μελούδι ερωτισμού αλλά όχι πάντα ...
Για την Μερσεντες (ο θεός να την κάνει...). Εγραψα όχι για την μαρτινα
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ε!!! όχι και χάνος η MARTINA... Είναι πανέξυπνη, πολυτεχνικού επιπέδου μυαλό (σε πουλεί και σε αγοράζει με τη μία, και όταν βαριέται ή είναι κουρασμένη, ή σε ...ξεπετάει, ή επιχειρεί να σε ξεπετάξει ή να σου τη σπάσει). Μούναρος, πολύ μελούδι ερωτισμού αλλά όχι πάντα ...
Κόψε κάτι σε εμφάνιση....
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
Ενα BIG THANKS σε ολους με προετρεψαν να κλεισω MARTINA k oxi MERCEDES.Mολις γυρισα απο ενα καταπληκτικο 2ωρο με MARTINA σε ολους τους τομεις.επικοινωνια,εμφανιση,ΣΕΞ.Αυριο κριτικη,να χαλαρωσω σημερα!!κ παλι ευχαριστω.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Ενα BIG THANKS σε ολους με προετρεψαν να κλεισω MARTINA k oxi MERCEDES.Mολις γυρισα απο ενα καταπληκτικο 2ωρο με MARTINA σε ολους τους τομεις.επικοινωνια,εμφανιση,ΣΕΞ.Αυριο κριτικη,να χαλαρωσω σημερα!!κ παλι ευχαριστω.
εχω μάθει οτι ειναι ακωλη!ισχυει;
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
οπως το βλεπει κανεις ΜΟRBID.Εγω τον φχαριστηθικα,καλος ηταν.Χαλαρη ειναι γενικως,οχι σφιχτη.θελει το gym της.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
οπως το βλεπει κανεις ΜΟRBID.Εγω τον φχαριστηθικα,καλος ηταν.Χαλαρη ειναι γενικως,οχι σφιχτη.θελει το gym της.
και με 4-5 κιλάκια παραπάνω.

Εκτός αν τα έχασε...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
σιγα ρε παιχτη φακελομενους μας εχεiς ολους? ποιος εισαι η KGB? :cheesy: :cheesy:
τι αρρωστια ειναι αυτη που εχετε μερικοι. εχετε διπλα σας μια ωραια γυναικα και το μονο που μπορειτε να
συζητησετε μαζι της ειναι οι αλλοι παιχτες. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τι να πω! :huh: μιληστε καλυτερα για το forex...

....


Δεν θα ξαναναφέρω τίποτα για κανέναν παρόλο που σας ξέρω όλους.

:-*
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
Φίλε tsotos απο φιλια πως τα παει η Martina ?

Δίνει απλόχερα ή αποφεύγει ;
Φιλος προσωπικα τα πηρα απλοχερα.σημειωτεον ειναι της καθαριοτητας πολυ.Τωρα επειδη καπνισα στο break κ μετα πηγα βουρτσισα τα δοντια μου(το ειδε κ ισως της αρεσε).Εκεινη δεν καπνιζει
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom