Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Για ποιον λετε ρε Παιχτες για τον James Bond ?
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366

Συνημμένα

  • 1hom1.jpg
    1hom1.jpg
    208,3 KB · Εμφανίσεις: 51

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ναι ναι αυτον ελεγα !!!
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
λογω δουλειας palermo κουβαλαω παντα τσαντα.Υπαρχει παντα οδοντοβουρτσα εξ αναγκης.

Μπράβο ρε τσότε που πέρασες καλά. Χέρομαι που συντέλεσα και εγώ με την προτροπή μου στο να μην πάρεις την μερσεντες.

Βασικά να σου πώ την αλήθεια τόσο πολύ που το ψαχνες το θέμα νόμιζα πως θα βαρέσεις μια μαλακία στην τελική και θα πάς για ύπνο αλλά το φυστίκωσες το Μαρτινάκι.  :grin: :grin: :grin:

Και εισ ανώτερα!  ;)
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Ασε ουτε απο αυτο ξερει, απλως για καλυμμα ειναι!  :grin: :grin:

Τα πα και από κει στο άλλο θρεαντ τα επίσημα ποσοστά σου. Να τα επαναλάβω και εδώ.

Λουκ ποσταρισματα στο μπουρδελα.κομ

70% οφ τοπικ μαλακιες
20% ον τοπικ ανακριβιες ή αστοχίες
10% ον τοπικ έγκυρα

Μην με κάνεις τώρα να σου παραθέσω τις μελέτες μου αναλυτικά. Ότι λέω είναι γκαραντι (που έλεγε και ο φαντομ σε μια κριτική του για την λωρήν)

:-*
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
σιγα ρε παιχτη φακελομενους μας εχεiς ολους? ποιος εισαι η KGB? :cheesy: :cheesy:
τι αρρωστια ειναι αυτη που εχετε μερικοι. εχετε διπλα σας μια ωραια γυναικα και το μονο που μπορειτε να
συζητησετε μαζι της ειναι οι αλλοι παιχτες. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τι να πω! :huh: μιληστε καλυτερα για το forex...

Κοντά έπεσες....  ;) Έχεις άλλες 2 προσπάθειες!!

Και για να ήμαστε ον τοπικ πως την παλεύετε εκεί βόρεια ρε συ? 3 όλες και όλες που τρώγωνται, άλλες δυό που τις έχει βαρεθεί η ψυχή σας, δυο χοντρές ο θεός να τις κάνει έσκορτς επίσεις.

Πάλι καλά που σας έρχονται δυό αστεράκια σύντομα από ότι βλέπω να ξεμπουκώσετε....  ;)

 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
αυτό το 10άρι που το είδες πάλι?
ο άνθρωπος είναι παντελώς άχρηστος για οποιαδήποτε χρήση,είτε ενημερωτική είτε ψυχαγωγική

Επειδή λέει όλο ασυναρτισίες, για να μην τον μπαναρει ο αντμιν, αν τον τσιγκλισεις λίγο λέει και καμιά πληροφορία που είναι αντικειμενική και σωστή. Αλλα σε γενικές γραμμές γάματα.

Έχει γνώσεις ο μαλάκας αλλά είναι ντροπαλούλης να τις μοιραστεί μαζί μας.  :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κοντά έπεσες....  ;) Έχεις άλλες 2 προσπάθειες!!

Και για να ήμαστε ον τοπικ πως την παλεύετε εκεί βόρεια ρε συ? 3 όλες και όλες που τρώγωνται, άλλες δυό που τις έχει βαρεθεί η ψυχή σας, δυο χοντρές ο θεός να τις κάνει έσκορτς επίσεις.

Πάλι καλά που σας έρχονται δυό αστεράκια σύντομα από ότι βλέπω να ξεμπουκώσετε....  ;)
Γαμάμε και καμιά φορά χωρίς λεφτά έτσι για αλλαγή .
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
Κοντά έπεσες....  ;) Έχεις άλλες 2 προσπάθειες!!

Και για να ήμαστε ον τοπικ πως την παλεύετε εκεί βόρεια ρε συ? 3 όλες και όλες που τρώγωνται, άλλες δυό που τις έχει βαρεθεί η ψυχή σας, δυο χοντρές ο θεός να τις κάνει έσκορτς επίσεις.

Πάλι καλά που σας έρχονται δυό αστεράκια σύντομα από ότι βλέπω να ξεμπουκώσετε....  ;)

ρε φιλε ....αντε αγορι μου πηγαινε καμμια βολτα...αντε μας κουρασες....
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε ....αντε αγορι μου πηγαινε καμμια βολτα...αντε μας κουρασες....

Πήγα Λαιμα από ΕΟΓΚ βόλτα νωρίτερα.... Έρχεται θεσσαλονικη βλέπω. Θέλεις να μάθεις τι παίζει βαρδάρη μου μιας και σε κούρασα?  :P
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Πήγα Λαιμα από ΕΟΓΚ βόλτα νωρίτερα.... Έρχεται θεσσαλονικη βλέπω. Θέλεις να μάθεις τι παίζει βαρδάρη μου μιας και σε κούρασα?  :P

νομιζω ότι πρέπει να είναι καλύτερη από μια κριτική που την έθαψε στο άλλο της της τουρ
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
η μία είναι η Έμμα.Την άλληκι εγώ δεν την βλέπω,εκτός αν εννοεί τη Λάυμα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom