Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω ότι πρέπει να είναι καλύτερη από μια κριτική που την έθαψε στο άλλο της της τουρ

Πάμε να ανοίξουν λίγο τα ματάκια σας...

Η κριτική του φαρμασυ στο ΕΝ είναι μούφα. Την έγραψε η ίδια η κοπέλα ανοίγοντας λογαριασμό σαν πελάτης για να σώσει την κατάσταση από τηνκριτική του ακουακατακο που είναι επίσεις ψεύτικη διότι δεν πήρε ντισκάουντ από το πρακτορείο. Γνωστός μαλάκας με πολλά προφίλ στο ΕΝ. Φυσικά και δεν την έχει δει ΠΟΤΕ την κοπέλα από κοντα. Όπως και ο σπιντερμαν που έγραψε εδώ την ψεύτικη κριτική για την Παμελα χωρίς να την έχει δει ποτέ ασ γούελ από την οποιά ΤΕΛΙΚΑ συνάντησα χθες.  

Ο πετεραγκερ τα λέει καλά για τα Λαυμα όμως δεν έχει πολλές απαιτήσεις και γιαυτό τα 10άρια. Η κοπέλα είναι μούνος προμιλφ κοντά στα 28 και προσπαθεί αλλά δεν είναι για πσε καταστάσεις. Το αγγλικό το ομιλεί ασ γούελ, όχι σαν τα βλαχίδια του ρίτσ που έρχονται από τους μπαχτέδες τις ουκρανιάς και φορόντας αντί για γαλότσα τα ψιλοτάκουνα πάιρνοντας το βάφτισμα ΕΣΚΟΡΤΣ.

ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!  :o  




 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
12 με 19 ιουλίου θα χαρείτε κώλο λαμόγια. Λούσυ από εόγκ. Δυνατό πίσω σύστημα. Επέιδή περνάει πρότα από Αθήνα στις 2 με 11 ιουλίου υπάρχει περίπτωση ο χορχε να της έχει δώσει την κωλοτρυπίδα στο χέρι.

Και το όνομα αυτής. Λούση. Δεν είναι ακόμα στο ΕΝ....  ;)

 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Μόνο δυό αστεράκια; Παντού αστεράκια βλέπω να γυρίζουν από τον πονοκέφαλο μ' αυτόν τον παπάρα...

:tickedoff: :tickedoff:

Να σου πω μαλακα. Σε ποίο από τα ποστ μου δεν συμφωνείς? Για να στο τεκμηριώσω να βγάλεις το σκασκμό που πετάχτηκες σαν πούτσα να πείς την εξυπνάδα σου.  :jerking:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Πάμε να ανοίξουν λίγο τα ματάκια σας...

Η κριτική του φαρμασυ στο ΕΝ είναι μούφα. Την έγραψε η ίδια η κοπέλα ανοίγοντας λογαριασμό σαν πελάτης για να σώσει την κατάσταση από τηνκριτική του ακουακατακο που είναι επίσεις ψεύτικη διότι δεν πήρε ντισκάουντ από το πρακτορείο. Γνωστός μαλάκας με πολλά προφίλ στο ΕΝ. Φυσικά και δεν την έχει δει ΠΟΤΕ την κοπέλα από κοντα. Όπως και ο σπιντερμαν που έγραψε εδώ την ψεύτικη κριτική για την Παμελα χωρίς να την έχει δει ποτέ ασ γούελ από την οποιά ΤΕΛΙΚΑ συνάντησα χθες.  

Ο πετεραγκερ τα λέει καλά για τα Λαυμα όμως δεν έχει πολλές απαιτήσεις και γιαυτό τα 10άρια. Η κοπέλα είναι μούνος προμιλφ κοντά στα 28 και προσπαθεί αλλά δεν είναι για πσε καταστάσεις. Το αγγλικό το ομιλεί ασ γούελ, όχι σαν τα βλαχίδια του ρίτσ που έρχονται από τους μπαχτέδες τις ουκρανιάς και φορόντας αντί για γαλότσα τα ψιλοτάκουνα πάιρνοντας το βάφτισμα ΕΣΚΟΡΤΣ.

ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!  :o  

ό,τι να ναι!

φυσικά δεν αναφέρθηκα στις 3 κριτικές του ΕΝ,που για μένα είναι ανύπαρκτο,αφού 99% είναι μούφες

αλλά στην 1 κριτική που υπάρχει εδώ και μιλάει για ατημέλητη εμφάνιση κλπ

τέλος πάντων,τα ματάκια μας είναι ο καλυτερος κριτής παρά να ακούμε τον καθένα
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
ό,τι να ναι!

φυσικά δεν αναφέρθηκα στις 3 κριτικές του ΕΝ,που για μένα είναι ανύπαρκτο,αφού 99% είναι μούφες

αλλά στην 1 κριτική που υπάρχει εδώ και μιλάει για ατημέλητη εμφάνιση κλπ

τέλος πάντων,τα ματάκια μας είναι ο καλυτερος κριτής παρά να ακούμε τον καθένα

Φίλε. Άκου. Νομίζω πως αρκετά άτομα με έχουν ακολουθήσει και δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ΕΝΑ που να έχω παρασύρει ή πει μαλακίες. Ας βγεί ένας να πέι οτί τον παρέπεμψα ή τον παρέσυρα να κλάψει τα λεφτά του. ΕΝΑΣ. Ότι λέω είναι διασταυρωμένο και ΕΓΚΥΡΟ 100%

Τώρα.... στο ΕΝ το ποσοστό ψεύτικων κριτικών που ανέφερες ήταν λάθος. Όκ πολλές ψεύτικες αλλά όχι 99%. . . Αν ακολουθήσεις συγκεκριμένους χρήστες θα δεις ότι τα λένε καλά. Είσαι πελάτης όπως και εγώ άρα σίγουρα αρκετές φορές που έχεις διαβάσει κριτική στο ΕΝ έχεις πάει και δεν έχει μεγάλη απόκληση. Το ποσοστό ψεύτικων κριτικών είναι 60%....! Όχι 99 πού λες.

Φιλικα  :s&m_2:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Να σου πω μαλακα. Σε ποίο από τα ποστ μου δεν συμφωνείς? Για να στο τεκμηριώσω να βγάλεις το σκασκμό που πετάχτηκες σαν πούτσα να πείς την εξυπνάδα σου.  :jerking:
Σιγά μην κάτσω ν' αναλύσω τα ποστ σου.....
Απλά δεν σ' αντέχω

:S

 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ο πετεραγκερ τα λέει καλά για τα Λαυμα όμως δεν έχει πολλές απαιτήσεις και γιαυτό τα 10άρια. Η κοπέλα είναι μούνος προμιλφ κοντά στα 28 και προσπαθεί αλλά δεν είναι για πσε καταστάσεις. Το αγγλικό το ομιλεί ασ γούελ, όχι σαν τα βλαχίδια του ρίτσ που έρχονται από τους μπαχτέδες τις ουκρανιάς και φορόντας αντί για γαλότσα τα ψιλοτάκουνα πάιρνοντας το βάφτισμα ΕΣΚΟΡΤΣ.

ΓΑΤΑΚΙΑ!!!!  :o  
Τον Μουνο σημερα τον ειδες James Bond imitation ?   :grin:
Εγω εχω πει οτι εχεις τρελαθει στην μαλακια απο το πολυ διαβασμα αλλα εσυ επιμενης !!!  :grin: :grin: :grin:

 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Τον Μουνο σημερα τον ειδες James Bond imitation ?   :grin:
Εγω εχω πει οτι εχεις τρελαθει στην μαλακια απο το πολυ διαβασμα αλλα εσυ επιμενης !!!   :grin: :grin: :grin:

Λαυλα σήμερα ρε...!!!  Απορώ πώς στο καλό την είδαν τόσο καλή μερικοί!!!!  :think: :think: :think: :think:

Ασε που βαρούσε μύγες και μπήκα ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ. Έπεζε φρι εντελώς, ρε μας δουλεύετε?  :huh: :huh: :huh:

Στο είπα πάλι, με μαλακία δεν μπορώ να χύσω! Δεν με διαβάζεις..  :sunglasses:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ελα ρε μαλακα εσυ ησουν που πηγες να μπεις στο ..03 οταν εβγαινα εγω !!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Btw ευχομαι να μην εδωσες πολυ βαθια φιλια γιατι μπορει να πιασεις και κανενα BABY !!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Τι δεν σου αρεσε στην Layla Παιχτρονι ?
Το Τατοο στην πλατη η μηπως και αυτο δεν το ειδες ?
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Παμε και για δευτερο τραγουδι !!! :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Πήγα Λαιμα από ΕΟΓΚ βόλτα [size=20pt]νωρίτερα[/size].... Έρχεται θεσσαλονικη βλέπω. Θέλεις να μάθεις τι παίζει βαρδάρη μου μιας και σε κούρασα?  :P
Layla σημερα Layma νωριτερα !!!  :grin: :grin: :grin:
Οταν θα πας να τον βαφτισης αυτοπρπσωπος και δεν θα μαζευης κομματια απο δεξια και αριστερα ελα να μας ανοιξης τα ματια και εμενα και τωνα Σαλλονικιων και των υπολοιπων απο κατω !!!
Μεχρι τοτε εχεις το ελευθερο απο μενα !!!  :jerking: να βαρας οσο θες οπως ολα τα μικρα παιδακια μεχρι να πιασουν την πρωτη τους γκομενα .

Αντε γεια φιλαρακο αρκετα με την παρτη σου !!!
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
...
τέλος πάντων,τα ματάκια μας είναι ο καλυτερος κριτής παρά να ακούμε τον καθένα

Συγχωρήστε το off topic. 

Από τη πολύ μικρή μου εμπειρία, το μόνο που ισχύει απόλυτα για μένα (πλέον), το μόνο που θα συμβούλευα φίλο,  είναι το παραπάνω, τίποτε άλλο.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
12 με 19 ιουλίου θα χαρείτε κώλο λαμόγια. Λούσυ από εόγκ. Δυνατό πίσω σύστημα. Επέιδή περνάει πρότα από Αθήνα στις 2 με 11 ιουλίου υπάρχει περίπτωση ο χορχε να της έχει δώσει την κωλοτρυπίδα στο χέρι.

Και το όνομα αυτής. Λούση. Δεν είναι ακόμα στο ΕΝ....  ;)

Γιατι βρε Γιουσουρουμ, σου ηρθε το εμαιλ και της κανεις προμοταρισμα??  :think: :headbang: :headbang:

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Τα πα και από κει στο άλλο θρεαντ τα επίσημα ποσοστά σου. Να τα επαναλάβω και εδώ.

Λουκ ποσταρισματα στο μπουρδελα.κομ

70% οφ τοπικ μαλακιες
20% ον τοπικ ανακριβιες ή αστοχίες
10% ον τοπικ έγκυρα

Μην με κάνεις τώρα να σου παραθέσω τις μελέτες μου αναλυτικά. Ότι λέω είναι γκαραντι (που έλεγε και ο φαντομ σε μια κριτική του για την λωρήν)

:-*

Θα ηθελες πολυ βρε Γιουσουρουμ. Μα παρα πολυ λεμε!  :2funny: :2funny: :2funny:

Θα μας δωσεις καμια συμβουλη για κανενα μπαζο η οχι?  :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom