Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Τι δεν σου αρεσε στην Layla Παιχτρονι ?
Το Τατοο στην πλατη η μηπως και αυτο δεν το ειδες ?

Ρε μαλάκα τι σου είπα πριν από μιά βδομάδα? Δεν σου είπα να μην ξαναρίξεις άδεια να πιάσεις γεμάτα για να σε αγαπάω? Έφυγα ταξιδάκι 5 ημερο και ξεσάλωσες? Θα νευριάσω μη σε πάρει!!! Έχεις κατασκηνώσει στο ραντισον παρκ σκοπιά να χαζομουνίζεις και μου κάνεις και ερωτησούλες για να πάρεις τηλέφωνο την πουτάνα και να την ρωτήσεις πως ήταν αυτός που μπλαμπλαμπλαμπλα?? Ούστ μωρή λέρα κουτσομπόλα!  :o :o :o :o

Στο δωσε το νούμερακι της η Λάυλα ε? Πάααααααααααααααααλι μείον 300ευρω σε βλέπω στο σουσι στην γλυφάδα για να κάνεις μόστρα γαμώτο φελέκι μου!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Λοβ γιου τρες
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
για να πάρεις τηλέφωνο την πουτάνα και να την ρωτήσεις πως ήταν αυτός που μπλαμπλαμπλαμπλα??

συγνώμη,αν πέρασαν 20-30 άτομα από αυτήν,πώς θα προσδιορίσει η κοπέλα ποιός ήσουν εσύ?
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
συγνώμη,αν πέρασαν 20-30 άτομα από αυτήν,πώς θα προσδιορίσει η κοπέλα ποιός ήσουν εσύ?

Σιρ, δεν είναι όπως τα λές. Η γκόμενα κάνει 2 με 4 το πολυ τη μέρα. Και την συγκεκριμένη μέρα είχε 2 όπως λέει. Επίσεις την συγκεκριμένη μέρα ήταν διάθεσιμη από τις 13:00 έως τις 19:00....

Χόρχε σου απαντώ στο άν πήγα ή όχι - φτύσε τα αρχίδια σου ρε άντε στου τέλη να τριφτείς που θέλεις και τούρς.

Ούτε ο ΤΟΠ ΜΟΥΝΟΣ που έίχε ο τρες για αβατάρ πρίν μερικές μέρες δεν σε ευχαριστεί. Κώλοτρυοίδα να είναι και ότι να είναι και ας βρωμάει κιόλας.  :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Ελα ρε Πουτσουρουμ να μου κανεις λιγο αερα στα αρχιδια γιατι εχει απνοια σημερα !!!
 

Συνημμένα

  • Picture 937.jpg
    Picture 937.jpg
    69,7 KB · Εμφανίσεις: 16

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Ελα ρε Πουτσουρουμ να μου κανεις λιγο αερα στα αρχιδια γιατι εχει απνοια σημερα !!!

Γαμα μας ρε μπειμπυ στις 50 χιλόπιτες που τρώς κάθεται και μια και νομίζεις έπιασες τον παπά από τα γένια!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
αφου δεν γαμας, γιατι δεν το παραδεχεσαι?
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Αχαχαχαχαχαχχα το παιδακι ο Πουτσουρουμ !!!
Τον πιασαμε Μαλακα παλι !!!
Σου εχω ποτηρι αν θες Μαλακακο και ειναι και ο Jorge στην παρεα !!!  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Picture 985.jpg
    Picture 985.jpg
    79,4 KB · Εμφανίσεις: 24

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Παω για βουτα κρατηστε τον Μαλακα ολο δικο σας !!!  ;)
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Ελα ρε Πουτσουρουμ να μου κανεις λιγο αερα στα αρχιδια γιατι εχει απνοια σημερα !!!

Την θυμάσαι την κολλητή σου εφετζή? ? ? Πράιβετ τουρ μόνο μαζί μου πλέον  ;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • DC_2314.JPG
    DC_2314.JPG
    35,6 KB · Εμφανίσεις: 12
  • DC_2315.JPG
    DC_2315.JPG
    39,4 KB · Εμφανίσεις: 11

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μαλλον εσυ πηγαινεις Πράιβετ τουρ και οχι αυτη...
ή μαλλον κλεβεις φωτο απο το φεησμπουκ...
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
μαλλον εσυ πηγαινεις Πράιβετ τουρ και οχι αυτη...
ή μαλλον κλεβεις φωτο απο το φεησμπουκ...

Εσύ χόρχε είσαι γάματα!!! Το χεις χάσει το παιχνίδι τελείως. Άντε στου Τελη λέμε!!!  :2funny:
 

Συνημμένα

  • DC_2316.JPG
    DC_2316.JPG
    34,2 KB · Εμφανίσεις: 15
  • DC_2318.JPG
    DC_2318.JPG
    14 KB · Εμφανίσεις: 20

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
Αχαχαχαχαχαχχα το παιδακι ο Πουτσουρουμ !!!
Τον πιασαμε Μαλακα παλι !!!
Σου εχω ποτηρι αν θες Μαλακακο και ειναι και ο Jorge στην παρεα !!!  :grin: :grin: :grin:

Καλα καλά.... εσύ συνέχισε να κλέβεις τις γυναίκες του ΕΟΓΚ και οταν του σφυρίξει καμιά του ρώσου μετά να σε δώ που δεν μασάς τα αρχίδια σου βλαξ.  :2funny:
 

Συνημμένα

  • DC_2317.JPG
    DC_2317.JPG
    37,8 KB · Εμφανίσεις: 10

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Εσύ χόρχε είσαι γάματα!!! Το χεις χάσει το παιχνίδι τελείως. Άντε στου Τελη λέμε!!!  :2funny:
χαίρω πολύ... διάβασες τα πρόσφατα ποσταρισματα μου, είδες οτι πάω σε λαδάδικα και μόνο αυτό ξέρεις να μου χτυπάς παπαρακο... και δεν έχεις τίποτα άλλο να πεις παλιοσαπροφυτο... οπως κανεις και με την υπολοιπη παρουσια σου εδω μεσα ρε παρασιτικη αμοιβαδα... διαβαζεις τα ποστς των αλλων και μετα το παιζεις ξερόλας... και κανεις αφ'υψηλου κριτική σε όλους... εγω πάντως αμφιβαλλω αν εχεις γαμησει ποτε μικρέ...
είσαι λίγος, πολύ λίγος... και οπως φαίνεται κι' όλας απλά ενας αμόρφωτος βλάκας... εδω βλέπεις θα διαφωνήσω με τους υπόλοιπους οτι εισαι προμότορας και νταβατζάκος της δεκάρας... απλά βλάκας είσαι... ούτε καν μαλάκας...
λυπαμαι για λογαριασμό σου...
 

rusuru

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
χαίρω πολύ... διάβασες τα πρόσφατα ποσταρισματα μου, είδες οτι πάω σε λαδάδικα και μόνο αυτό ξέρεις να μου χτυπάς παπαρακο... και δεν έχεις τίποτα άλλο να πεις παλιοσαπροφυτο... οπως κανεις και με την υπολοιπη παρουσια σου εδω μεσα ρε παρασιτικη αμοιβαδα... διαβαζεις τα ποστς των αλλων και μετα το παιζεις ξερόλας... και κανεις αφ'υψηλου κριτική σε όλους... εγω πάντως αμφιβαλλω αν εχεις γαμησει ποτε μικρέ...
είσαι λίγος, πολύ λίγος... και οπως φαίνεται κι' όλας απλά ενας αμόρφωτος βλάκας... εδω βλέπεις θα διαφωνήσω με τους υπόλοιπους οτι εισαι προμότορας και νταβατζάκος της δεκάρας... απλά βλάκας είσαι... ούτε καν μαλάκας...
λυπαμαι για λογαριασμό σου...

Και εγώ σε αγαπάω!  :-*
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom