Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Αμα γραψει μια κριτικη 100 λεξεων χωρις ενα λαθος ναι γιωργη θα του την δωσω τζαμπα.
House of fun ενημερωνεις για συναντηση χωρις να ξερεις το επικεντρο και τον χρονο.Καπως ετσι προβλεπει τους σεισμους ο Βαροτσος με την ομαδα ΒΑΝ. :grin: :grin: :grin:

Δηλαδή ποτέ  :)

Με τέτοιο εργαλείο πιστεύω θα στην ζητήσει επι πληρωμή πάντως  :grin:
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
σταματήστε να πληρώνετε να δείτε πως θα μας πληρώνουν για ένα γλειφομούνι από την κάβλα τους...
σεβαστη η αποψη σου λεοντα , αλλα για να ειμαστε ειλικρινεις με τον εαυτο μας και μεταξυ μας , αυτο που προτεινεις αποτελει ουτοπικο σεναριο επιστημονικης φαντασιας , το οποιο θα μπορουσε να βρει απηχηση μονο σε ονειρωξεις καβλωμενου εφηβου - η γυναικα να παρακαλαει για πηδο κι ο πολυς αντρας να μην υποκυπτει για να της κανει σπασιμο . προτεινω να διαβασεις τη Λυσιστρατη για να δεις ποιο φυλο εχει το πανω χερι σε τετοιου ειδους σεξουαλικα μπουκοταζ , οπως αυτο που προτεινες. ακομη κι αν περασαν χιλιαδες χρονια απο την εποχη που υποτιθεται πως διαδραματιζεται η επιβολη αποχης απο σεξ στην ιστορια της λυσιστρατης , η ιστορια παραμενη ακριβως ιδια και μας διδασκει πως η Λυσιστρατη και οι φιλες της εφαρμοσαν (οχι πρωτες βεβαια , αλλα αρκετα επιτυχημενα) το <<i have the pussy, so i make the rules>> . η αντρικη καβλα και η αναγκη να γαμησει το αρσενικο , ειναι το πιο ισχυρο πραγμα στο κοσμο , ειναι η κινητηριος δυναμη που διατηρει τους πλανητες σε τροχια , κι αν τυχει και δεν βρει το αρσενικο καπου να το καρφωσει το καβλι του , ακομη και τα πιο περιεργα κι απιθανα μπορουν να συμβουν ! οπως συνεβη στην ιστορια της λυσιστρατης (λυσι-στρατη = διαλυση του στρατευματος και κατα συνεπεια ληξη του πολεμου , γεγονος αδιανοητο για την εποχη που ο αριστοφανης συνελαβε την ιδεα της ιστοριας).

...και πας ρε λεοντα να προτεινεις σεξουαλικο μπουκοταζ , σε ποιες? σε γυναικες ? και μαλιστα σε γυναικες που ξερουν να δουλευουν καλα το μουνι τους? μη λεμε χαζα τωρα! ...δεν το καταφεραν δισεκατομυρια αντρες , δεκαδες χιλιαδες χρονια τωρα ... θα το καταφερουμε εμεις ?
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
σεβαστη η αποψη σου λεοντα , αλλα για να ειμαστε ειλικρινεις με τον εαυτο μας και μεταξυ μας , αυτο που προτεινεις αποτελει ουτοπικο σεναριο επιστημονικης φαντασιας , το οποιο θα μπορουσε να βρει απηχηση μονο σε ονειρωξεις καβλωμενου εφηβου . η γυναικα να παρακαλαει για πηδο κι ο πολυς αντρας να μην υποκυπτει για να της κανει σπασιμο . προτεινω να διαβασεις τη Λυσιστρατη για να δεις ποιο φυλο εχει το πανω χερι σε τετοιου ειδους σεξουαλικα μπουκοταζ , οπως αυτο που προτεινες. ακομη κι αν περασαν χιλιαδες χρονια απο την εποχη που υποτιθεται πως διαδραματιζεται η επιβολη αποχης απο σεξ στην ιστορια της λυσιστρατης , η ιστορια παραμενη ακριβως ιδια και μας διδασκει πως η Λυσιστρατη και οι φιλες της εφαρμοσαν (οχι πρωτες βεβαια , αλλα αρκετα επιτυχημενα) το <<i have the pussy, so i make the rules>> η αντρικη καβλα ειναι η μεγιστη δυναμη που κινει τον πλανητη , κι αν δεν βρει το αρσενικο καπου να το καρφωσει , ακομη και τα πιο περιεργα κι απιθανα μπορουν να συμβουν (λυσιστρατη = διαλυση του στρατευματος ).

...και πας ρε λεοντα να προτεινεις σεξουαλικο μπουκοταζ , σε ποιες? σε γυναικες ? και μαλιστα σε γυναικες που ξερουν να δουλευουν καλα το μουνι τους? μη λεμε χαζα τωρα! ...δεν το καταφεραν δισεκατομυρια αντρες , δεκαδες χιλιαδες χρονια τωρα ... θα το καταφερουμε εμεις ?

Εγώ στον Άρη γεννήθηκα δεν ξέρω απ' αυτά ;) Όντως, αδύναμη φυλή οι..."ανδριανοί"...
www.ierosagon.org/2011/02/blog-post_9098.html?zx=6d1d3b7cbded6748]http://www.ierosagon.org/2011/02/blog-post_9098.html?zx=6d1d3b7cbded6748[/url]
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κουίζ....

Αν ο άντρας ήξερε την γλύκα της πούτσας για την γυναίκα, θα τον έδινε ή όχι?

Υ.Γ. Διότι η γυναίκα, ξέρει την γλύκα του μουνιού για τον άντρα!!!!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Κουίζ....

Αν ο άντρας ήξερε την γλύκα της πούτσας για την γυναίκα, θα τον έδινε ή όχι?

Υ.Γ. Διότι η γυναίκα, ξέρει την γλύκα του μουνιού για τον άντρα!!!!!
:think: Μήπως καλοπηδήχτηκες ΚΑΙ εγκεφαλικά και κατεβάζεις τέτοιες εμπνεύσεις;!!!

Ασε με στην κάψα μου, ρε Geo... Eκείνο που λέγαμε στα δικά μου σχολικά χρόνια για τη δυσκολότερη εγχείρηση, το ξέρεις;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Κουίζ....

Αν ο άντρας ήξερε την γλύκα της πούτσας για την γυναίκα, θα τον έδινε ή όχι?

Υ.Γ. Διότι η γυναίκα, ξέρει την γλύκα του μουνιού για τον άντρα!!!!!
Tην ξέρουμε ρε Geo αλλά τι αλλάζει?Πάλι από κάτω είμαστε ότι και να κάνουμε.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Cow girl συνεχια House ?
Ρε βαλτην στα τεσσερα !!!  :grin: :grin: :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
διάβασα σε μια κριτική μια εκλπηκτική φράση,που δεν έχει ξανακουστεί ούτε νομίζω θα ξανακουστεί ποτέ

"θεϊκό ιεραποστολικό"....!!!!!!!

υπάρχει τέτοια έννοια?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
διάβασα σε μια κριτική μια εκλπηκτική φράση,που δεν έχει ξανακουστεί ούτε νομίζω θα ξανακουστεί ποτέ
"θεϊκό ιεραποστολικό"....!!!!!!!
υπάρχει τέτοια έννοια?
Υπάρχει αφού είναι η μόνη στάση που εκγρίνει η εκκλησία.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπα τα καιμε μην φοβασαι.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
:offtopic:

Ένα μικρό σχόλιο, γιατί έχω καμμένη γούνα και όχι μία φορά μόνο.

χαουζ, μπορει να κανω και λαθος , αλλα περαν του κωλου μου δεν εμπιστευομαι κανενα ! ....

Θα συμφωνήσω και εγώ στα περισσότερα.

Βασική μου διαφωνία είναι στο θέμα της αστυνομίας. Αμελητέος αυτός ο κίνδυνος.

Ο κύριος κίνδυνος είναι από τους ίδιους τους μπουρδελιάρηδες.

Yorgos speaking.

Sorry HoF, αλλά η εμπειρία δείχνει (εμπειρία, όχι θεωρία, το τονίζω αυτό), ότι τα πολλά πολλά και με πολλούς (επίσης τονίζω το πολλούς) καταλήγει συνήθως σε απίστευτο μπάχαλο.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Επειδή έβαλα τη φυτιλιά χρωστάω & μιά γνώμη. Οι θεωρητικές επιφυλάξεις του Viper -εκτός του ανέκδοτου για τα στρουμφ- είναι λογικές. Ωστόσο πάνω-κάτω ισχύουν για κάθε παρέα ενήλικων αγνώστων που μοιράζονται το ίδιο πάθος. Kαι φυσικά απόλυτα σεβαστή η επιλογή της δικτυακής ανωνυμίας.

Τώρα η δική μου εμπειρία συγχρωτισμού είναι απόλυτα θετική, ίσως γιατί απέφυγα όντως τα πολλά με πολλούς, που λέει κι ο Υorgos, αλλά τα αρκετά με λίγους ήταν εξόχως διασκεδαστικά κι ευχαριστώ την "κλίκα" γι' αυτό!

Φίλε Ηοf, οφείλω να ομολογήσω οτι η ανοικτή πρόσκληση ήταν ατυχής έμπνευση! Εσύ βέβαια είχες ειλικρινή πρόθεση, αλλά οι αντιδράσεις ήταν αναμενόμενες...

Πάντως Viper, αυτά τα 9 / 10 ψυχάκηδες, υστερικά μου φαίνονται. Για μένα το εγνωσμένο ρίσκο είναι το αλάτι της ζωής & μάλλον θα δυσκολευτείτε να με μεταπείσετε!  ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom