Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ΟΚ Ενταξει μ' επεισες ΝΙΤΡΟ.  Η σοβαροτητα εινα ενα ειδος χειμερας σ' αυτο το θρεντ.  Ειλικρινα εχεις δικαιο.  Μερικες φορεςτο παρα-σοβαραιβω (φανταζομαι τι θα πεις για γλωσσες τωρα)

Κοίτα έχω μάθει στην ζωή μου να σέβομαι τους γύρω μου ώστε να με σέβονται και αυτοί.
Αν θέλεις να μιλήσουμε σοβαρά ευχαρίστως αλλά να το γράφω σοβαρά  σε ένα site που λέγεται bourdela δεν είναι και το ποιό σοβαρό πράγμα του κόσμου δεν συμφωνείς?
Δεν έχω τίποτα με το site ίσα ίσα μάλιστα εδώ έχω βρει διεξόδους, καινούργιους γνωστούς και φίλους και γενικά αισθάνομαι πολύ καλά που μαθαίνω πως πηδάνε οι άλλοι ,αν υπάρχουν νέες μέθοδοι να κρατάω το σπέρμα μου πριν το εκτοξεύσω αν έχει κυκλοφορήσει καμιά νέα βίζιτα στην πιάτσα κλπ.
Το γιατί συχνάζει ο καθένας μας εδώ και όχι αλλού έχει να κάνει με τις ιδιοτροπίες του καθενός μας.Εγώ για παράδειγμα όταν γράφω είναι σα να τον παίζω .
Πες μου υπάρχει πιο ωραίο πράγμα στο κόσμο από το να παίζεις το πουλί σου?
Και αυτό το λέω πολύ σοβαρά και με πλήρη γνώση των όσων γράφω και θα συμφωνήσω απόλυτα με τον lala.
Καταρχάς όταν τον παίζεις δεν υπάρχει περίπτωση να απογοητευτείς.
Δεν υπάρχει περίπτωση να διαλέξεις άσχημη γκόμενα ,να φας φόλα στο κρεβάτι ή να εισπράξεις άσχημη συμπεριφορά.
Επίσης παίζοντάς τον μπορείς να αλλάζεις ερωτικούς συντρόφους με ταχύτητα ,χωρίς σύνορα και όρια.
Δεν αισθάνεσαι τύψεις αν δεν είσαι πολύ ντούρος ούτε φοβάσαι αν θα κριθείς από κανέναν αφού το αντικείμενο του πόθου σου σου συμπεριφέρεται όπως ακριβώς το έχεις φανταστεί.
Και στο τέλος κάνεις και οικονομία.
Υπάρχει βέβαια πάντα το θέμα πως δεν κάνεις νέες γνωριμίες αλλά στα αρχίδια σου μήπως πρόκειται να γαμήσεις για να σε νοιάζει?
Λοιπόν για πες μου τώρα υπάρχει τίποτα καλύτερο από μία ξεγυρισμένη μαλακία?
Τί λες τον παίζουμε πριν πάμε για ύπνο?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κύριοι, σας χαιρετώ. Έτσι και δω τίποτα κωλόπαιδα στο garage του Πρίαμος, θα ξέρω ποιοι θα είναι...

Καλό βράδυ σας έυχομαι.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Κύριοι, σας χαιρετώ. Έτσι και δω τίποτα κωλόπαιδα στο garage του Πρίαμος, θα ξέρω ποιοι θα είναι...

Καλό βράδυ σας έυχομαι.

Καλό βόλι Γιώργο,
εμείς εδώ θα τον παίζουμε...
 

Επισκέπτης
Δεν αισθάνεσαι τύψεις αν δεν είσαι πολύ ντούρος ούτε φοβάσαι αν θα κριθείς από κανέναν αφού το αντικείμενο του πόθου σου σου συμπεριφέρεται όπως ακριβώς το έχεις φανταστεί.

Δηλαδή για να καταλάβω, με γυναίκες εσύ "αισθάνεσαι τύψεις" αν δεν είσαι πολύ ντούρος ή φοβάσαι μήπως "σε κρίνουν";

Αυτές είναι παιδικές αρρώστιες. Καλύτερα να τις περάσεις μικρός, όπως την ανεμοβλογιά , έτσι ώστε όταν τελειώσεις το Γυμνάσιο να έχεις καθαρίσει με δαύτες έτσι ώστε τα επόμενα 60 χρόνια να μπορείς να τον καρφώνεις σε όποια τρύπα γουστάρεις._
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Δηλαδή για να καταλάβω, με γυναίκες εσύ "αισθάνεσαι τύψεις" αν δεν είσαι πολύ ντούρος ή φοβάσαι μήπως "σε κρίνουν";

Αυτές είναι παιδικές αρρώστιες. Καλύτερα να τις περάσεις μικρός, όπως την ανεμοβλογιά , έτσι ώστε όταν τελειώσεις το Γυμνάσιο να έχεις καθαρίσει με δαύτες έτσι ώστε τα επόμενα 60 χρόνια να μπορείς να τον καρφώνεις σε όποια τρύπα γουστάρεις._

Τα χω κάνει τα εμβόλια Λάκη μου μικρός
Σε δεύτερο ενικό αναφερόμουν ησύχασε μη βγάλω το τιρμπουσόν και αρχίσουμε να ανοίγουμε τίποτα Γαλλικά κρασιά βραδιάτικα.(Ξέρεις αυτά με τους λεπτούς λαιμούς )
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
Γενικα, για περαν των δυο , ειθισται να χρησιμοποιουμε την λεξη " μουνοθυελλα ".
θα μας βαλει χερι ο CivSota ια τα ορθογραφικα...πρεπει να εχω κανει λαθος το ειθισται.
Civ , Τασος εισαι ή Σωτήρης? Μηπως Σωκρατης?
Πάντως χωρίς πλάκα το αιδοίο γράφεται με "οι" όταν είναι ένα,με "υ" δηλαδή αιδύο όταν είναι δύο  και με 3 όταν είναι αιτρίο
Αυτά για να βάλουμε μια τάξη στην γλώσσα μας γιατρέ μου
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλό βόλι Γιώργο,
εμείς εδώ θα τον παίζουμε...

Μόλις γύρισα...είμαι πολύ  κουρασμένος, πάρα πολύ κουρασμένος.

Κοίταξα τον εαυτό μου στον καθρέπτη και είμαι κάπως έτσι:



 

Συνημμένα

  • ist2_437828_giant_smiley_big_smile.jpg
    ist2_437828_giant_smiley_big_smile.jpg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 39

Επισκέπτης
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Μαγκες .
Βλεπω ειχαμε μαθημα Ελληνικων χτες το βραδυ , ευτυχως που ειχα αλλη δουλια πιο ενδιαφερουσα γιατι ειμαι πολυ κακος στην ορθογραφια , αλλα πολυ καλος στα μαθηματικα ευτυχως .
Jane
Τα εχουν πει αλλοι για το service για το κοριτσι οποτε εγω δεν λεω τιποτα ακομα γιατι δεν εχω τελειωσει και δεν εχω βγαλει τελειωτικη γνωμη.
Θα κανω αλλο ενα ραντεβουδακι γιατι εχω αφησει και την δουλια στην μεση μαζι της και μετα να γραψουμε τα σχετικα.
Οχι τιποτα αλλο αλλα οι διπλανοι πολυ ασχολουνται μαζι μου και με το τι κανω ( αν θελουν να τους στειλω και φωτο να βαλουν στα thread που εχουν ανοιξει για μενα ) οποτε θα διαβαζουν review οποτε εγω κανω κεφι .
Ρε μεγαλο ζορι τραβανε λες και τους γαμω την αδελφη για να μην πω την μανα.
Οχι τιποτα αλλο μην μας ματιασουν κιολας.
Ρε Yura εσυ που φαινεσε πιο σοβαρος , δεν λεω οτι εισαι γιατι δεν σε ξερω προσωπικα αλλα ετσι νομιζω και σε ακουν και σε εχουν και για θεο τους δεν τους λες καμμια κουβεντα να σοβαρευτουν και να ασχοληθουν με το αντικειμενο πιο σοβαρα μηπως δουν και αυτοι χαρα.
Γιατι με το να ασχολουνται με εμενα και τον ΝΙΤΡΟ  μονο θεατες θα ειναι παντα και θα τους μενει το ματι .
Οκ δεν λεω μπορει να μην συμφωνουμαι σε τρια review αλλα αν κατσεις και δεις συμφωνουμαι σε αλλα πενηντα τρια.
Αρα τσαμπα ιστορια. Κατι να εχουμαι να ασχολουμαστε μια και δεν γαμουμαι αυτο μου θυμιζει η ιστορια.
Αυτοι που θα πρεπει να ξερουν θα το μαθαινουν πριν καν βγω απο το δωματιο της καθε  γκομενας.
Και για τους διπλανους για να μπορουν να μας αναγνωρισουν αν μας δουν στο δρομο να ξερουν ΝΑΙ οτι ο ΝΙΤΡΟ ειναι SUPERMAN γιαυτο και αντεχει τοσο πολυ και εγω ο Γκαστονε ο εξαδελφος του Ντοναλτ γιαυτο εχω τυχη και περναω με ολες καλα.
 

Επισκέπτης
And the rest of the family. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]ipHh9GjLqNA&feature=related[/youtube]
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Και για τους διπλανους για να μπορουν να μας αναγνωρισουν αν μας δουν στο δρομο να ξερουν ΝΑΙ οτι ο ΝΙΤΡΟ ειναι SUPERMAN γιαυτο και αντεχει τοσο πολυ

[youtube=425,350]l3keuiWzY-Q[/youtube]

ΚΑΛΗΜΕΡΑ από τον ΚΛΛΡΚ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τί γυαλια ειναι αυτα μπρε ????

παιζεις μπιλιαρδο ???????????
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Νέο tour: H ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΑΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ!!!


Ισως να κάνω και λάθος αλλά μου μοιάζει πολύ με την "εληνίδα" πρωταγωνίστρια της ταινίας Μαρία.
Καλημέρα πουλάκια μου!
Βλέπω σαν τα παπαγαλάκια χθες γλώσσα δεν βάλατε μέσα!Καλά κάνατε ρε μάγκες έτσι για να κρατιόματε ζωντανοί!
Δεν θα σχολιάσω τίποτα από τα προηγούμενα που ειπώθηκαν χθες το βράδυ κατα την απουσία μου(κουφαλες δεν θα το ξεχάσω αυτό...κανένας δεν με πήρε τηλέφωνο να μπω και εγώ στην κουβέντα σας!Φτου σας ρε! Δεν γουστάρετε την παρέα μου???)!!!!
Απλά είδα το νέο φυντάνι που φέρνουν τo HotelGirls και σπάω το κεφάλι που δούλευε πριν γιατί κάπου άλλού την έχει πάρει το μάτι μου και δεν μπορώ να θυμηθώ που....
Καλημέρες πολλές σε όλους και ιδίος σε Baby , Nitro , Πατερ και lala(οταν μπει βέβαια θα είναι απόγευμα παρόλα αυτά του λέω την καλημέρα και την καλησπέρα μου!)
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Φαγαμε την τηγανια και δυστηχως μαλλον και την ηττα. :'(
Τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη.

Οπως εχει πει και ενας σοφος:
“You can't always get what you want
but if you try sometimes you find
you get what you need”

Νιωθω την αναγκη να ευχαριστησω μελος του forum για την αμεριστη συμπαρασταση του και την πολυτιμη βοηθεια του.

Που θα παει ομως θα μου περασει.
Αλλωστε “Life is all the pain we endeavour” οπως ειπε ενας αλλος σοφος.

Τις καλημερες μου.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Πάντως αυτές την Dorothy και την Lara πολύ θα ήθελα να τις πάρω ένα 3ωρο Duo CT. Μία ώρα λεσβειακό μέταξύ τους και μετά μια ώρα με την κάθε μια και η κάθε "αμέτοχη" να αυνανιζόταν...
Αν αναρωτιέστε αν ξύπνησα με καύλες ναι είναι η απάντηση!Ας είναι καλά η Jane που φρόντισε για αυτό..Λίγες ώρες έμειναν μέχρι να την συναντήσω και την έχω κάνει σφεντονα!!!!!!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Φαγαμε την τηγανια και δυστηχως μαλλον και την ηττα. :'(
Τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη.

Οπως εχει πει και ενας σοφος:
“You can't always get what you want
but if you try sometimes you find
you get what you need”

Νιωθω την αναγκη να ευχαριστησω μελος του forum για την αμεριστη συμπαρασταση του και την πολυτιμη βοηθεια του.

Που θα παει ομως θα μου περασει.
Αλλωστε “Life is all the pain we endeavour” οπως ειπε ενας αλλος σοφος.

Τις καλημερες μου.
Τι έπαθες ρε φιλαράκι?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Καλημέρα πουλάκια μου!
Βλέπω σαν τα παπαγαλάκια χθες γλώσσα δεν βάλατε μέσα!Καλά κάνατε ρε μάγκες έτσι για να κρατιόματε ζωντανοί!
Δεν θα σχολιάσω τίποτα από τα προηγούμενα που ειπώθηκαν χθες το βράδυ κατα την απουσία μου(κουφαλες δεν θα το ξεχάσω αυτό...κανένας δεν με πήρε τηλέφωνο να μπω και εγώ στην κουβέντα σας!Φτου σας ρε! Δεν γουστάρετε την παρέα μου???)!!!!
Απλά είδα το νέο φυντάνι που φέρνουν τo HotelGirls και σπάω το κεφάλι που δούλευε πριν γιατί κάπου άλλού την έχει πάρει το μάτι μου και δεν μπορώ να θυμηθώ που....
Καλημέρες πολλές σε όλους και ιδίος σε Baby , Nitro , Πατερ και lala(οταν μπει βέβαια θα είναι απόγευμα παρόλα αυτά του λέω την καλημέρα και την καλησπέρα μου!)

Καλημέρα ρε αλάνι ,
κράτα ψηλά την σημαία σήμερα
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αν αναρωτιέστε αν ξύπνησα με καύλες ναι είναι η απάντηση!Ας είναι καλά η Jane που φρόντισε για αυτό..Λίγες ώρες έμειναν μέχρι να την συναντήσω και την έχω κάνει σφεντονα!!!!!!
Αδερφέ same here. Σχεδόν 5 ημέρες άπρακτος τα βλέπω όλα άσπρα. Εκτόνωση σε λίγο με Jane :dancing: :dancing:

 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Τι έπαθες ρε φιλαράκι?
Τηγανια φιλε μου απο τουριστρια κορασις, και τηγανια βαρβατη.

Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου να συμπαρασταθεις, αλλα δυστυχως δεν μπορω να βγαλω τα εσοψυχα μου στο forum. Αυτα συζητιονται σε χαλαρο καφε και με ανθρωπους που μπορουν να σε καταλαβουν.(πιστευω οτι εσυ και αλλα μελοι ανετα ισαστε απο αυτους τους ανθρωπους)

Μολις πιασω πατο τοτε θα μπει και ο μηχανισμος αυτοσυντηρησης μπροστα και θα ανεβω ψυχολογικα, μεχρι τοτε ομως ειναι το ερωτημα τι κανουμε.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Τηγανια φιλε μου απο τουριστρια κορασις, και τηγανια βαρβατη.

Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου να συμπαρασταθεις, αλλα δυστυχως δεν μπορω να βγαλω τα εσοψυχα μου στο forum. Αυτα συζητιονται σε χαλαρο καφε και με ανθρωπους που μπορουν να σε καταλαβουν.(πιστευω οτι εσυ και αλλα μελοι ανετα ισαστε απο αυτους τους ανθρωπους)

Μολις πιασω πατο τοτε θα μπει και ο μηχανισμος αυτοσυντηρησης μπροστα και θα ανεβω ψυχολογικα, μεχρι τοτε ομως ειναι το ερωτημα τι κανουμε.

Ανας κουμπώσου
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom