Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (2 μέλη και 37 επισκέπτες)

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
μετα απο χθεσινη συναντηση με Αlisa μπορω να πω οτι το κοριτσακι το εχει...
δεν νομιζω οτι χρειαζεται να γραψω review... τα εχουν γραψει ολα...

το κοριτσακι το "εχει" και αντεχει... αξιζει τα λεφτα της...
πολυ καλος συνδιασμος PSE και GFE.

BABY εχεις χαιρετισματα!!!!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vasos αμα ειμαι και εγω invited?(guest list) μπορει να βοηθησει καθολου την κατασταση μου? (συγνωμη για το θαρρος που περνω)

Αλλα ρε γαμωτο δεν πεινω καθολου Nescafe (με πειραζει στο στομαχι). Espressaki ή ελληνικο δεν εχει το καταστημα?

Εισαι ντεκαφ τυπος και φαινεσαι.... :grin:
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Μαγκες .


Ρε Yura εσυ που φαινεσε πιο σοβαρος , δεν λεω οτι εισαι γιατι δεν σε ξερω προσωπικα αλλα ετσι νομιζω και σε ακουν και σε εχουν και για θεο τους δεν τους λες καμμια κουβεντα να σοβαρευτουν και να ασχοληθουν με το αντικειμενο πιο σοβαρα μηπως δουν και αυτοι χαρα.
Γιατι με το να ασχολουνται με εμενα και τον ΝΙΤΡΟ  μονο θεατες θα ειναι παντα και θα τους μενει το ματι .
Οκ δεν λεω μπορει να μην συμφωνουμαι σε τρια review αλλα αν κατσεις και δεις συμφωνουμαι σε αλλα πενηντα τρια.
Eυχαριστώ για τα καλά σου λόγια (τρόπος του λέγειν δηλαδή...) ΑΛΛΑ εσύ δεν ήσουν που μου τάχωνες ΧΟΝΤΡΑ!!! Ασε δεν κάτι τραγόπ... που βγαίναν στο καπάκι και μου λέγαν πόσο
:jerking: και σε  :piss:  ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΙΧΝΩ σοβαρός.... Για κάντε κανένα meeting και αποφασήστε.... ΚΑΙ αφού είσαι δυνατός κομμάντος ΟΠΩΣ λές ...
Create acccount και το λές κατευθείαν!!!! ΕΓΩ μόνον την γνώμη μου ποστάρω και πολλοί σε πμ μου το έχουν πει .... τα υπόλοιπα είναι λόγια να αγαπιόμαστε.

Α και όπως σου είπα κακίες δεν κρατάω ΓΙΑΤΙ ρε πούστη μου φοράω παντελόνια και δεν γαμώ φιλίες και ανδρικές παρέες ακόμη και σε αυτό το επίπεδο για κάθε τάνα που δεν
ξέρει που βρίσκεται επειδή μερικοί την κάνουν ΘΕΑ!!!! Είπαμε η αγαμία στις μέρες μας!!!!
Ευχαριστώ γαι την κατανοήση και σόρρυ για το off the record!

Yura
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

Dear Rebetis,
Πόσο εύηχο ακούγεται...

και η απάντηση: Regards Jon. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:


έπος έπος έπος έπος έπος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπέπος έπος έπος έπος έπος ος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος έπος
 

Επισκέπτης
Δεν μας έχουν στήσει κυρίες και κυρίες θα μας στήσει το τανακι , αει στο καλό κυρα μου.

Ρε ουστ!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Η Lea είναι η Nina ή κάνω λάθος?
 

Επισκέπτης
Καλημέρες πολλές σε όλους και ιδίος σε Baby , Nitro , Πατερ και lala(οταν μπει βέβαια θα είναι απόγευμα παρόλα αυτά του λέω την καλημέρα και την καλησπέρα μου!)






Καλησπερα σε Ztod και στα υπολοιπα παλικαρια.Eπεσε τρελη κανονια σημερα και ειμαι σπιτι απο τις 2!Οπως διαβασες και εχτες γλωσσα δε βαλαμε μεσα.
 

Επισκέπτης
εχεις και JANE σημερα!!Μποτε και τετοια και αντε καλα να περασεις και να το ευχαριστηθεις οσο τιποτα αλλο! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Κοίτα έχω μάθει στην ζωή μου να σέβομαι τους γύρω μου ώστε να με σέβονται και αυτοί.
Αν θέλεις να μιλήσουμε σοβαρά ευχαρίστως αλλά να το γράφω σοβαρά  σε ένα site που λέγεται bourdela δεν είναι και το ποιό σοβαρό πράγμα του κόσμου δεν συμφωνείς?
Δεν έχω τίποτα με το site ίσα ίσα μάλιστα εδώ έχω βρει διεξόδους, καινούργιους γνωστούς και φίλους και γενικά αισθάνομαι πολύ καλά που μαθαίνω πως πηδάνε οι άλλοι ,αν υπάρχουν νέες μέθοδοι να κρατάω το σπέρμα μου πριν το εκτοξεύσω αν έχει κυκλοφορήσει καμιά νέα βίζιτα στην πιάτσα κλπ.
Το γιατί συχνάζει ο καθένας μας εδώ και όχι αλλού έχει να κάνει με τις ιδιοτροπίες του καθενός μας.Εγώ για παράδειγμα όταν γράφω είναι σα να τον παίζω .
Πες μου υπάρχει πιο ωραίο πράγμα στο κόσμο από το να παίζεις το πουλί σου?
Και αυτό το λέω πολύ σοβαρά και με πλήρη γνώση των όσων γράφω και θα συμφωνήσω απόλυτα με τον lala.
Καταρχάς όταν τον παίζεις δεν υπάρχει περίπτωση να απογοητευτείς.
Δεν υπάρχει περίπτωση να διαλέξεις άσχημη γκόμενα ,να φας φόλα στο κρεβάτι ή να εισπράξεις άσχημη συμπεριφορά.
Επίσης παίζοντάς τον μπορείς να αλλάζεις ερωτικούς συντρόφους με ταχύτητα ,χωρίς σύνορα και όρια.
Δεν αισθάνεσαι τύψεις αν δεν είσαι πολύ ντούρος ούτε φοβάσαι αν θα κριθείς από κανέναν αφού το αντικείμενο του πόθου σου σου συμπεριφέρεται όπως ακριβώς το έχεις φανταστεί.
Και στο τέλος κάνεις και οικονομία.
Υπάρχει βέβαια πάντα το θέμα πως δεν κάνεις νέες γνωριμίες αλλά στα αρχίδια σου μήπως πρόκειται να γαμήσεις για να σε νοιάζει?
Λοιπόν για πες μου τώρα υπάρχει τίποτα καλύτερο από μία ξεγυρισμένη μαλακία?
Τί λες τον παίζουμε πριν πάμε για ύπνο?






πολυ σωστος!
 

Επισκέπτης
BABY απο το στομα σου και στου Θεου το αφτι!!! Μακαρι φιλε μου να πανε ολα οπως τα εχω ονηρευτει!!! Ευχαριστω ολους σας για την συμπαρασταση.

Για αυτο που αρχισε παλι και κακολογει ο ενας τον αλλον, χωρις να στεκει και χωρις να υπαρχει και λογος.

Λοιπον επειδη γραφονται πραγματα με τα οποια δεν συμφωνω και δεν ειναι και πρεπον γιατι για αλλο λογο υπαρχει το thread.
Πρωτα συστεινω ηρεμια.

Δεν το καταλαβαινω αμα περνας καλα με καποια τουριστρια τι νοημα εχει να λες οτι καποιος τα περνει. Για οσους εχουν μνημη και πανε σε προηγουμενα μυνηματα θα δουν οτι πολλοι απο εδω μεσα εχουν κολησει με τουριστρια λογο χημειας. Τι παει να πει δηλαδη οτι τα πειρε καποιος και τις προωθησε??? Μην γραφουμε ανοησιες.

Αμα σου αρεσει καποια τουριστρια, πας και δεις οτι υπαρχει και κατι που σε εξειταρει, εχει γινει promotion? Ανοησια μεγυστη.

Δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει με το σωνει και καλα ολοι να γινουμε (ζηταω συγνωμη που θα χρησιμοποιησω τα nick σας, μην με παρεξηγησετε) BABY, NITRO, Yorgos, ZTOD, Yura και οποιον αλλον εχω ξεχασει. Δηλαδη θα πρεπει και θα μιλησω προσωπικα να ζηλευω αυτους που περνανε καλα και ξοδευουν δικα τους χρηματα και χρονο? Για πιο λογο? Θα κερδισω κατι και δεν το ξερω? Ο καθενας ειναι διαφορετικος και παλι καλα γι’αυτο. Απο εκει και περα οι συμβουλες που παρεχονται, ειναι στην κριση του καθενος να τις ακουσει ή να μην τις ακουσει.

Ο νοημων ανθρωπος ειναι ικανος να κρινει και να χαραξει απο εκει και περα την πορεια του χωρις να χρειαζεται να κρινει το παρεχων της συμβουλης που αλλωστε ο ιδιος ζητησε στην αρχη.

Συγνωμη για το μεγαλο post.





Ακομα πιο σωστος!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
γεια σου ρε yorgos!Aν και δε καταλαβα τι σημαινει το TGIF(ελπιζω καλο),ελπιζω η μυτη σου να ειναι ενταξει και να περασες και συ καλα εχθες!

Thank God Its Friday, Μια χαρά πέρασα, η μύτη πάει για πέταμα πάντως.
 

Επισκέπτης



Οποιος διαβασε τη κριτικη του baby θα καταλαβε γιατι ο ανθρωπος ειναι απλα μαεστρια και ενα επιπεδο πιο πανω στα CT.To γουσταρει αυτο που κανει,το ευχαριστιετε για την παρτυ του και μονο,και για αυτο το λογο και μονο οφειλω να του βγαλω το καπελο!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Παιδιά μου αγαπητά πολύ κουβέντα για το τίποτα και δυστυχώς μπαίνουμε σε μια φάση να
λέμε ή να υπενθυμίσουμε σε κάποιους (παλιούς ή νέους) ποια είναι η αξία ύπαρξης του site
Το bourdela.com είναι ένα site που επι το πλείστον οι συζητήσεις
περιστρέφονται γύρω από το sex και τον αγοραίο έρωτα
Οσο αφορά το δεύτερο...Οσοι επιδείδονται σε αυτό το άθλημα πηγαίνουν σε κάποια στούντιο,οίκους ανοχής και ct.
Αυτοί λοιπόν(και μέσα σε αυτούς βάζω και εμένα)
έχουν την δυνατότητα να ενημερώσουν τα 40000+ μέλη ότι πήγα με αυτή σε αυτό το μέρος και
πέρασα χάλια/υπέροχα είναι κούκλα/μπάζο έχει απίστευτα/απαράδεκτα service κτλ.
Δεν είμαστε υποχρεωμένοι να το κάνουμε, αλλά το κάνουμε για να μοιραστούμε εμπειρίες,απόψεις και γεγονότα
Προσωπικά ότι review έχω καταθέσει είναι για πω σε όσους ενδιαφέρονται να πάνε με μια κοπέλα που έχω δοκιμάσει
την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ και τίποτα παραπάνω.Δεν είμαι νταβάς ουτε διαφημιστής τους.
Αν κάποιοι στενόμυαλοι το βλέπουν ότι προμοτάρουμε κοπέλες κάποιοι τότε δεν έχουν σκεφτεί ότι ότι κάνουμε όσοι
το κάνουμε δεν είναι ούτε από μόστρα ούτε από μαγκιά ουτε για τίποτα...
Προσωπικά γουστάρω κάποια άτομα εδω μέσα και γουστάρω να λέω την αποψη μου(κανένας δεν θα με εμποδίσει να το κάνω
εδώ δεν το έχει κάνει ο Πρόεδρος της εταιρείας μου άρα δεν θα το κάνει κανείς εδω) με σεβασμό στις πολυπληθείς
προσωπικότητες εδώ μέσα αλλά και στις κοπέλες που ικανοποιούν τις ορέξεις και τις επιθυμίες μου.
Ολοι λοιπόν εμείς που γράφουμε είναι για "προστατεύσουμε" κατά κάποιο τρόπο και τα πορτοφόλια άλλων
Τα γούστα είναι υποκειμενικά. Ο καθένας μπορεί να πει αυτή την γουστάρω και το λέει εδώ μέσα και να πει ότι πέρασε
κιόλας καλά μαζί της. Δεν έχει κανένας το δικαίωμα να του το κόψει αυτό ούτε να τον κατηγορήσει ότι τα παίρνει
Για τον Baby που μιλήσατε (και ζητάω συγνώμη που μιλάω για αυτόν, δεν είμαι δικηγόρος του για να τον υπερασπιστώ,
μεγάλος άνθρωπος είναι ξέρει να τα πει καλύτερα από μένα και να "προστατεύσει"τον ευαυτό του),είμαι σίγουρος ότι
όσοι τα λένε είναι γιατί είναι πολύ δραστήριος στο κομμάτι των ct.ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΤΟΥ!Εχει κανένας πρόβλημα?
Εχει κανένας πρόβλημα που γουστάρει να ψοδεύει τα όσα λεφτά βγάζει σε πιπινια?Εχει κανένας πρόβλημα να μπορεί
αυτός να πει την γνώμη του για το κάθε πιπινι που ψωνίζει?Εγώ προσωπικά όχι ίσα ίσα μου αρέσει να τον ακούω.
Εχει κανένας πρόβλημα να μοιράζετε τις εμπειρίες του μαζί μας?
Αφήστε τα κουλά λοιπόν ότι ο ένας προμοτάρει την μια και την άλλη ή δίνει άκυρο σε κάποιες και όσοι δεν γουστάρουν
να σταματήσουν να μπαίνουν στις σελίδες στις οποίες "προμοτάρουν" ο Baby,O Ztod,o Yiorgos,o Lala,Therion και δεν
ξέρω εγώ ποιοι άλλοι
Respect to all of us...To all 40000plus members
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Φιλε νομιζω πως έχεις δίκιο και από το βιντεάκι που είδα στον Θέμο είδα οτι παίζει και η Jennifer Love γνωστή PS και CT που έχει ερθει και αθήνα

Θα την επισκεφθώ απο βδομάδα και θα έχω νέα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom