Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (3 μέλη και 81 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Για βοηθήστε πάλι. Έχω ανοιχτή γραμμή ΣΜΣ με δύο υποψήφια θύματα και πρέπει να διαλέξω (είπαμε, λείπει η γυναίκα μου).

Με πιτσιρίκι (21 χρονών), κορμί καμπυλάτο, μυαλό καμμένο, γαμήσι μέτριο (δεν κάνει CIM, deep throat klp), δεν κατέχει το άθλημα γενικά, αλλά είναι φρέσκια και "δροσερή" όσο τίποτα άλλο, ακούει φανατικά ελληνικά, φοιτήτρια (στα χαρτιά μόνο).

ή με

Ώριμο "στέλεχος", 37 χρονών, πρόσφατα χωρισμένη, γαμώ τα κορμιά, τσολιάς (μόνο πρόβλημα το λίγο κρεμασμένο βυζί), full service, φοράει γαμώ τις γόβες και πάντα μέχρι σήμερα, μόλις τελειώνουμε την γυμναστική φεύγει χωρίς να ζητάει αγκαλίτσες πρωϊνά κλπ.

Για πείτε, πρέπει να απαντήσω στο επόμενο μισάωρο.
Ελα ρε αυτό δεν είναι πρόβλημα για σένα που είσαι εγκεφαλικός τύπος (συν του ότι και το πρόβλημα αυτή την στιγμή εκεί είναι)το φάρμακο αυτή την στιγμή είναι το Ώριμο στέλεχος .
Πάρε τηλέφωνο ΤΩΡΑ
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Γιαυτό και αποφάσισα να μαλακιστώ τις επόμενες δύο εβδομάδες.


Νομίζω πως το ίδιο πρέπει να κάνεις και τώρα για να χαλαρώσεις φίλε

Μην το κανεις αυτο ΝΙΤΡΟ!  Αυτο το υγρο ειναι πιο πολυτιμο και αο την αμβροσια!!!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Μην το κανεις αυτο ΝΙΤΡΟ!  Αυτο το υγρο ειναι πιο πολυτιμο και αο την αμβροσια!!!!

Οχι ρε δεν θα μαλακιστώ εγώ, ο Yorgos θα μαλακιστεί τις επόμενες δύο εβδομάδες.
Εγώ μαλακίζομαι καθημερινά
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Η αρχαία φράση έχει ως εξής: "των οικιών υμών εμπιμπραμένων αυτοί άδετε;"

ερωτηση: Γνωρίζετε καμιά φράση στην Νέα Ελληνική, που να έχει το ίδιο νόημα;;;;
H μεταφορά της ίδιας παροιμίας στις μέρες μας είναι "Εδώ το σπίτι καίγεται και αυτός χτενιζεται" :2funny: :2funny:

Μπορεις να γινεις πιο σαφης? Δεν χρειαζεται γενικα να αλληπροσβαλουμε ο ενας τον αλλο.
 

arrogant

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Για βοηθήστε πάλι. Έχω ανοιχτή γραμμή ΣΜΣ με δύο υποψήφια θύματα και πρέπει να διαλέξω (είπαμε, λείπει η γυναίκα μου).

Με πιτσιρίκι (21 χρονών), κορμί καμπυλάτο, μυαλό καμμένο, γαμήσι μέτριο (δεν κάνει CIM, deep throat klp), δεν κατέχει το άθλημα γενικά, αλλά είναι φρέσκια και "δροσερή" όσο τίποτα άλλο, ακούει φανατικά ελληνικά, φοιτήτρια (στα χαρτιά μόνο).

ή με

Ώριμο "στέλεχος", 37 χρονών, πρόσφατα χωρισμένη, γαμώ τα κορμιά, τσολιάς (μόνο πρόβλημα το λίγο κρεμασμένο βυζί), full service, φοράει γαμώ τις γόβες και πάντα μέχρι σήμερα, μόλις τελειώνουμε την γυμναστική φεύγει χωρίς να ζητάει αγκαλίτσες πρωϊνά κλπ.

Για πείτε, πρέπει να απαντήσω στο επόμενο μισάωρο.
Μου στείλανε και μένα ΣΜΣ κάποιες γκόμενες μέσω ενός τετραψηφίου αρ. αλλά νόμιζα οτι ήταν μαϊμουδιά και δεν απάντησα
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Παρτα και τα δυο Γιωργο.  Ο φοβερος Παππους μου μερικα χρονια πριν πεθανει μου ειχε πει το εξης: Θα παθανω και θα παω στη κολαση
"Γιατι ρε παππου?"
Γιατι δεν πηγα σε μια γυναικα που με περιμενε!!!!!

Σε μία είπε ο παππούς όχι σε δύο!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Γιατι δεν πηγα σε μια γυναικα που με περιμενε!!!!!

Απόλυτο δίκιο έχει ο πρόγονος, απλά πολύ φοβάμαι ότι το πιτσιρίκι, δεν ξέρει τι περιμένει....οπότε άκουσα τον NITRO.

Ελα ρε αυτό δεν είναι πρόβλημα για σένα που είσαι εγκεφαλικός τύπος (συν του ότι και το πρόβλημα αυτή την στιγμή εκεί είναι)το φάρμακο αυτή την στιγμή είναι το Ώριμο στέλεχος .
Πάρε τηλέφωνο ΤΩΡΑ

Πόσο δίκιο έχεις. Πήρα και η απάντηση ήταν η καλύτερη από όλες. "Είμαι με φίλες στην Χάρητος. Ραντεβού στις 2 στον Πρίαμο στο garage"

Θεά!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Οχι ρε δεν θα μαλακιστώ εγώ, ο Yorgos θα μαλακιστεί τις επόμενες δύο εβδομάδες.
Εγώ μαλακίζομαι καθημερινά

ΟΚ Ειναι δηλ. σαν να πηγαινεις στο GYM.  Παντως μη χρησιμοποιεις πολυ το μυαλο σου εκεινη την ωρα.  Η συνηθεια παντως βοηθαει και στην αποφυγη του καρκινου του προστατη.
 

Επισκέπτης
Μπορεις να γινεις πιο σαφης? Δεν χρειαζεται γενικα να αλληπροσβαλουμε ο ενας τον αλλο.



Συγνωμη δεν ηθελα να σε προσβαλω civ,απλα θυμηθηκα μια παροιμια που μου ελεγε ο καθηγητης των αρχαιων οταν μαλακιζομασταν.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Zητω συγγνωμη απο ολους.  Typing ειναι αυτο και εχουμε γινει και international. Παντως η γλωσσα δεν ειναι ψαρι για μενα (ακομα). Σου θυμιζω του Σολωμου "Στη ζωη μου δεν υπηρξε αλλο παρεξ γλωσσα και ελευθερια".  ΟΛΕ

Και οι γλώσσες ελεύθερες είναι εκτός αν είναι του ιχθυοτροφείου ΟΛΕ,ΟΛΕ
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Συγνωμη δεν ηθελα να σε προσβαλω civ,απλα θυμηθηκα μια παροιμια που μου ελεγε ο καθηγητης των αρχαιων οταν μαλακιζομασταν.

Δηλ.μαλακιζοσασταν μεσα στην ταξη ομαδικα? Γιαυτο ειμαστε εδω που ειμαστε?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Θεά λέμεεεε....Έστειλε και MMS με τις γόβες που φοράει! Καριόλα, με έχει πάρει γραμμή.

Αχ, βλέπω την μύτη να ανοίγει πάλι.

Σκατά ρε πούστη μου, γιατί τώρα που έχουμε τα opportunities δεν έχουμε πια endurance?
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Και οι γλώσσες ελεύθερες είναι εκτός αν είναι του ιχθυοτροφείου ΟΛΕ,ΟΛΕ

ΟΚ Ενταξει μ' επεισες ΝΙΤΡΟ.  Η σοβαροτητα εινα ενα ειδος χειμερας σ' αυτο το θρεντ.  Ειλικρινα εχεις δικαιο.  Μερικες φορεςτο παρα-σοβαραιβω (φανταζομαι τι θα πεις για γλωσσες τωρα)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Θεά λέμεεεε....Έστειλε και MMS με τις γόβες που φοράει! Καριόλα, με έχει πάρει γραμμή.

Αχ, βλέπω την μύτη να ανοίγει πάλι.

Σκατά ρε πούστη μου, γιατί τώρα που έχουμε τα opportunities δεν έχουμε πια endurance?

Πήγαινε ξεκούμπωτος και να περάσεις καλά,
By the way στην Χάρητος είναι σίγουρα με φίλες ή φίλη ε?
Πρέπει να τα πούμε σίγουρα έξω...

 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Θεά λέμεεεε....Έστειλε και MMS με τις γόβες που φοράει! Καριόλα, με έχει πάρει γραμμή.

Αχ, βλέπω την μύτη να ανοίγει πάλι.

Σκατά ρε πούστη μου, γιατί τώρα που έχουμε τα opportunities δεν έχουμε πια endurance?

Γιωργο ορμα γιατι αλλιως θα πας στη κολαση οπως ο παππους μου!  Η τεχνολογια εχει φροντισει για το endurance, καταλαβαινεις τι εννοω.
Μην αγνοεις τις ευκαιριες γιατι απλα δεν ξαναρχονται.!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Θεά λέμεεεε....Έστειλε και MMS με τις γόβες που φοράει! Καριόλα, με έχει πάρει γραμμή.

Αχ, βλέπω την μύτη να ανοίγει πάλι.

Σκατά ρε πούστη μου, γιατί τώρα που έχουμε τα opportunities δεν έχουμε πια endurance?


Πήγαινε ξεκούμπωτος και να περάσεις καλά,
By the way στην Χάρητος είναι σίγουρα με φίλες ή φίλη ε?
Πρέπει να τα πούμε σίγουρα έξω...

Κοιμηθικες πανω στο πληκτρολογιο ΝΙΤΡΟ???????
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom