Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

Hydro

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι μεγαλωνουμε ακομα και ΑΥΤΟ ειναι και το μεγαλυτερο μας ΕΘΝΙΚΟ ανδρικο προβλημα (το μελεταω προς στιγμη).  Γι' αυτο και τα CT εχουν ιδιαιτερη επιτυχια στην Ελλαδα.  Στον υπολοιπο κοσμο οταν αγαπανε πηδανε κιολας και αυτα πανε μαζι.
Αν και εγω πιστεύω οτι είναι οι ποροι και οι νόμοι.Αν είχαμε πετρέλαια και πολυγαμια δεν θα ξενοπηδαγαμε...κατα πασα πιθανότητα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ετσι μεγαλωνουμε ακομα και ΑΥΤΟ ειναι και το μεγαλυτερο μας ΕΘΝΙΚΟ ανδρικο προβλημα (το μελεταω προς στιγμη).  Γι' αυτο και τα CT εχουν ιδιαιτερη επιτυχια στην Ελλαδα.  Στον υπολοιπο κοσμο οταν αγαπανε πηδανε κιολας και αυτα πανε μαζι.

Ωπα ,ώπα παιδιά να συμφωνήσουμε κατ'αρχάς σε μία βάση:
Τί είναι προτιμότερο γιατί μπερδεύτηκα να αγαπάμε αυτές που πηδάμε ή να πηδάμε αυτές που αγαπάμε?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ρε νόμιζα πως ήταν απλά κοντοπούτανο σαν την Paola ή την Ελένη, που να φανταστώ πως αυτή είναι παιδάκι?
Ημαρτον Yorgos είπαμε 

Ομολογώ η γκόμενα είναι off specs...αλλά είναι ειδική περίπτωση.
 

Επισκέπτης
Ωπα ,ώπα παιδιά να συμφωνήσουμε κατ'αρχάς σε μία βάση:
Τί είναι προτιμότερο γιατί μπερδεύτηκα να αγαπάμε αυτές που πηδάμε ή να πηδάμε αυτές που αγαπάμε?



Να συνεχισουμε να πηδαμε αυτες που πηδαμε!Αντε γεια μας!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ωπα ,ώπα παιδιά να συμφωνήσουμε κατ'αρχάς σε μία βάση:
Τί είναι προτιμότερο γιατί μπερδεύτηκα να αγαπάμε αυτές που πηδάμε ή να πηδάμε αυτές που αγαπάμε?

Πάλι μπερδεύεστε. Οι άντρες διαφέρουμε από τις γυναίκες (σύμφωνα με το argumentation των γυναικών πάντα το οποίο σεβόμαστε απόλυτα προφανώς) στο ότι όταν πηδάμε δεν χρειάζεται να αγαπάμε.

Οπότε μην τα μπλέκετε... Σημαντικό όμως είναι να αγαπάμε και να πηδάμε, απλά όχι το ίδιο άτομο!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Πάντως χωρίς πλάκα το αιδοίο γράφεται με "οι" όταν είναι ένα,με "υ" δηλαδή αιδύο όταν είναι δύο  και με 3 όταν είναι αιτρίο
Αυτά για να βάλουμε μια τάξη στην γλώσσα μας γιατρέ μου

Δεν γουσταρουν ολοι τις παρτουζες ρε ΝΙΤΡΟ!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ρε μαγκες ειπα να παω σημερα στην κρυσταλ, ε ειχε πολλη γελιο ετσι οπως πηγα ετσι εφυγα ρε τι μπαζο ηταν αυτο? :uglystupid: μολις τη βλεπω σαν βαρελακι ηταν, λεω αντε κοριτσι μου να εισαι καλα αλλα εγω τον πουλο :headbang:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Πάλι μπερδεύεστε. Οι άντρες διαφέρουμε από τις γυναίκες (σύμφωνα με το argumentation των γυναικών πάντα το οποίο σεβόμαστε απόλυτα προφανώς) στο ότι όταν πηδάμε δεν χρειάζεται να αγαπάμε.

Οπότε μην τα μπλέκετε... Σημαντικό όμως είναι να αγαπάμε και να πηδάμε, απλά όχι το ίδιο άτομο!

Αυτό είναι που λένε:
-Οταν πηδάς μιλάς στην γυναίκα σου?
-Αν με πάρει τηλέφωνο
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Δεν γουσταρουν ολοι τις παρτουζες ρε ΝΙΤΡΟ!!!

Κοίτα μετά τα 50 -55 σίγουρα θα αναζητώ και εγώ την συντροφικότητα ,αλλά πειράζει που τώρα μου αρέσουν οι μεγάλες παρέες?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αν και εγω πιστεύω οτι είναι οι ποροι και οι νόμοι.Αν είχαμε πετρέλαια και πολυγαμια δεν θα ξενοπηδαγαμε...κατα πασα πιθανότητα.

Σωστός! Εγώ το έχω πει, λάθος Latitude και Longtitude διαλέξαμε να γεννηθούμε, αλλά και στην θρησκεία μπορούσαμε να κάνουμε κάτι για να την βγάζουμε πιο ωραία, ακόμη και εδώ, .
 

Hydro

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα μετά τα 50 -55 σίγουρα θα αναζητώ και εγώ την συντροφικότητα ,αλλά πειράζει που τώρα μου αρέσουν οι μεγάλες παρέες?
Η παρτούζα είναι μαρξισμός, ένας για όλους και όλοι για έναν!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ωπα ,ώπα παιδιά να συμφωνήσουμε κατ'αρχάς σε μία βάση:
Τί είναι προτιμότερο γιατί μπερδεύτηκα να αγαπάμε αυτές που πηδάμε ή να πηδάμε αυτές που αγαπάμε?

Εγω το ειπα σε σχεση με τον συντροφο που ανεφερε "την γυναικα μας την αγαπαμε δεν την πηδαμε
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Τώρα θα σκάσει μύτη και ο Budha βάζω στοίχημα
 

therion

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Κάτι άκουσα για ποτό και μπήκα.
Ο Τροχανάς είμαι.Τι θα γίνει γαμώ την τουρίστριά μου γαμώ. Και η Diana κλεισμένη από όλες τις τρύπες είναι? Μπήκα προχθές να κλείσω αλλά λόγω ελαφράς οινοποσίας έκλεινα σε γερμανικό σάιτ....
Στο κιτρινόμαυρο μονοπάτι δεν με βγάζουν να μιλήσω για το κάρφωμα του 96 από τον Πατρίκ Λοκό (ή ανάποδα γράφεται??).Δεν πηδάω. Ε πάω να πιω να ξεχαστώ.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom