Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

tromaras

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλήν εσπέρα άρχοντες.

Μια ερώτηση στο άσχετο:
Θεσσαλόνίκη παίζει αυτή η φάση με τα ξένα γραφεία,
και αν ναι, πως μπορώ να μάθω;

θενκςςςςςςςςς

:rockon: :rockon:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως τρείς φορές έχω προσπαθήσει να κλείσω στον "Ζ" και έχω φάει πόρτα.Ίσως γιατί είμαι καινούργιος στο άθλημα?Τι να πω?
 

Επισκέπτης
Jane is writting.
davai!   sdraste  mujchini, tot kto  kto menia ne znaet, mnogo poterial ,,,,      i vliybilas v Baby...     eto moi samii luchshii  mujchina .  ye ne vidla nukogo bolee  sladkogo chem on .
 no ya jdy vas y sebia )))))))))))))))))
mi delali  vot  tak : :knockinb: :sperm: :bottom:
 

Επισκέπτης
Jane is writting.
davai!   sdraste  mujchini, tot kto  kto menia ne znaet, mnogo poterial ,,,,      i vliybilas v Baby...     eto moi samii luchshii  mujchina .  ye ne vidla nukogo bolee  sladkogo chem on .
 no ya jdy vas y sebia )))))))))))))))))
mi delali  vot  tak : :knockinb: :sperm: :bottom:



Φιλακια στο κοριτσι παιχταρα μου και με το καλο να μας ξαναρθει :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Πάντως τρείς φορές έχω προσπαθήσει να κλείσω στον "Ζ" και έχω φάει πόρτα.Ίσως γιατί είμαι καινούργιος στο άθλημα?Τι να πω?

Αν δεν κατεβάσεις το avatar ct από zuzana δεν βλέπεις ,είναι κρυφοβάζελος
 

Επισκέπτης
Nitro σ αρεσει η καινουργια μου μουτσουνα?Φτυστος ειμαι ο πουστης! :2funny: :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Jane is writting.
davai!  sdraste  mujchini, tot kto  kto menia ne znaet, mnogo poterial ,,,,      i vliybilas v Baby...    eto moi samii luchshii  mujchina .  ye ne vidla nukogo bolee  sladkogo chem on .
  no ya jdy vas y sebia )))))))))))))))))
mi delali  vot  tak : :knockinb: :sperm: :bottom:
Καλά ρε BABY το mujchini αλλά το γαμημένο το vliybilas πώς της τόβγαλες?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ελα και πηγαινε στο διωρακι που εκλεισα βρε κουτο...αφου εγω δεν θα παω...δεν δυναμαι...θα εχω ανειλημμενες υποχρεωσεις με αλλη κορασιδα....

vaso θέλω να σου πάρω το avatar από πίσω μπορώ?
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΟΜΕΝΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΑΙΔΙΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ. :dancing:

Υπαρχει και η τεχνικη WAXING που στη Βουδαπεστη ειναι πολυ ανεπτυγμενη και φθηνη (δεν την εκανα εγω αλλα η κοπελλα μου!).
Το ΑΙΔΟΙΟ ΒΑΒΥ γραφεται με ΟΙ.  Γενικα την Ελληνικη γλωσσα τη πηδας πιο πολυ και απο τα CT.  Στο εξωτερικο σπουδασες?
 

Επισκέπτης
Υπαρχει και η τεχνικη WAXING που στη Βουδαπεστη ειναι πολυ ανεπτυγμενη και φθηνη (δεν την εκανα εγω αλλα η κοπελλα μου!).
Το ΑΙΔΟΙΟ ΒΑΒΥ γραφεται με ΟΙ.  Γενικα την Ελληνικη γλωσσα τη πηδας πιο πολυ και απο τα CT.  Στο εξωτερικο σπουδασες?




Παντως και στα δυο το κανει καλα ο ατιμος! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Υπαρχει και η τεχνικη WAXING που στη Βουδαπεστη ειναι πολυ ανεπτυγμενη και φθηνη (δεν την εκανα εγω αλλα η κοπελλα μου!).
Το ΑΙΔΟΙΟ ΒΑΒΥ γραφεται με ΟΙ.  Γενικα την Ελληνικη γλωσσα τη πηδας πιο πολυ και απο τα CT.  Στο εξωτερικο σπουδασες?

Σε τσάκωσα ,νόμιζες πως θα μου ξέφευγες ε?
Είσαι ο ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ λοιπόν έτσι δεν είναι ?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Γιατί Yorgos τί σε χαλάει στην φωτό δεν καταλαβαίνω?

Δύο λόγοι:

α) Είναι δυνατόν να έχεις κόκκινο καναπέ σε δωμάτιο ερυθρόλευκους τοίχους? Εκτός και εάν η φωτό είναι τραβηγμένη στα γραφεία της Θρύλος Α.Ε. (πάει και αυτή έκλεισε....)

β) Μου θυμίζει το ανέκδοτο με τον τύπο που τον σταματάνε για αλκοτέστ, και όταν ο αστυνομικός του ζητάει να τραβήξει την λευκή γραμμή (δλδ, να περπατήσει ευθεία επάνω της), αυτός έσκυψε να την σνιφάρει....  Κοινώς, εάν η γκόμενα ήθελε να σνιφάρει σκόνες, δεν χρειάζεται να τις απλώνει στο πάτωμα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Υπαρχει και η τεχνικη WAXING που στη Βουδαπεστη ειναι πολυ ανεπτυγμενη και φθηνη (δεν την εκανα εγω αλλα η κοπελλα μου!).
Το ΑΙΔΟΙΟ ΒΑΒΥ γραφεται με ΟΙ.  Γενικα την Ελληνικη γλωσσα τη πηδας πιο πολυ και απο τα CT.  Στο εξωτερικο σπουδασες?

Πάντως χωρίς πλάκα το αιδοίο γράφεται με "οι" όταν είναι ένα,με "υ" δηλαδή αιδύο όταν είναι δύο  και με 3 όταν είναι αιτρίο
Αυτά για να βάλουμε μια τάξη στην γλώσσα μας γιατρέ μου
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Δύο λόγοι:

α) Είναι δυνατόν να έχεις κόκκινο καναπέ σε δωμάτιο ερυθρόλευκους τοίχους? Εκτός και εάν η φωτό είναι τραβηγμένη στα γραφεία της Θρύλος Α.Ε. (πάει και αυτή έκλεισε....)

β) Μου θυμίζει το ανέκδοτο με τον τύπο που τον σταματάνε για αλκοτέστ, και όταν ο αστυνομικός του ζητάει να τραβήξει την λευκή γραμμή (δλδ, να περπατήσει ευθεία επάνω της), αυτός έσκυψε να την σνιφάρει....  Κοινώς, εάν η γκόμενα ήθελε να σνιφάρει σκόνες, δεν χρειάζεται να τις απλώνει στο πάτωμα.


ααααααα γιατί νόμιζα πως δεν σ'αρέσει η στάση...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom