Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Diana full booked απο τωρα?Η πρωτη που γεμισε τοσο γρηγορα το καρνε των ραντεβου.Τρελη ζητηση εχει το κοριτσι  αυτο τελικα!Τοσο καλη...?
 

Επισκέπτης
Βρεθηκαν κατι γυαλια ηλιου μαρκας cucci διασημου και ιστορικου μελους αυτου του site!Παρακαλω οποιος ενδιαφερεται να τα αποκτησει καθε προσφορα ειναι δεκτη.Η τιμη τους ξεκιναει απο 0,01 ευρω...Ευχαριστω





Η δημοπρασια εληξε Κυριοι!Τα διασημα γυαλια ηλιου πουληθηκαν στον παμπλουτο επιχειρηματια Κο Βενέτη υστερα απο την απιστευτη προσφορα  του σε ειδος!Δυο κουλουρια και ενα Milko! Ευχαριστουμε για το ενδιαφερον σας.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Diana full booked απο τωρα?Η πρωτη που γεμισε τοσο γρηγορα το καρνε των ραντεβου.Τρελη ζητηση εχει το κοριτσι  αυτο τελικα!Τοσο καλη...?

E,όταν τα λέμε δεν ακούς,μέχρι και οι παπασκυλάδες θα την επισκεφθούν αυτή την φορά
 

Επισκέπτης
Θερμη παρακληση στον κυριο VASOS:παρακαλω οταν συναντησετε τις  κυριες DOROTHI BLACK και LORA CRAFT ας τις  ρωτησετε αν κανουν citytour και εαν ναι ας μου κλεισετε παρακαλω απο ενα τριωρο με την καθε μια!Ευχαριστω εκ των προτερων
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εκλεισα ενα διωρακι μεσα στο Σ-Κ με jane απο ζουζανα..οποιος θελει μπορει να παει αντι για μενα.....αρκει να ειναι γνωστος μου.... ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Θερμη παρακληση στον κυριο VASOS:παρακαλω οταν συναντησετε τις  κυριες DOROTHI BLACK και LORA CRAFT ας τις  ρωτησετε αν κανουν citytour και εαν ναι ας μου κλεισετε παρακαλω απο ενα τριωρο με την καθε μια!Ευχαριστω εκ των προτερων

θα το φροντισω να στις κλεισω στην προνομιακη σιτυτουριαρα τιμη των 1500 ευρω την ωρα...να μην βγαλουμε και εμεις τιποτις μπρε?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Η δημοπρασια εληξε Κυριοι!Τα διασημα γυαλια ηλιου πουληθηκαν στον παμπλουτο επιχειρηματια Κο Βενέτη υστερα απο την απιστευτη προσφορα  του σε ειδος!Δυο κουλουρια και ενα Milko! Ευχαριστουμε για το ενδιαφερον σας.

Ψηλέ αν είναι κάθε φορά που έρχεσαι σε καφέ παρτούζα να φεύγεις και με ένα καινούργιο ζευγάρι γυαλιά,τότε    δεν συμφέρεις... 
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Λοιπόν ο lalas μου έδωσε ιδέα:
Έχω το αποτύπωμα της ...μασέλας του BABY πάνω σε ένα club sandwich.
Το δημοπρατώ ΤΩΡΑ και για τα επόμενα 5'έναντι ενός      φραπέ στο LIDO!

ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΡΟΣΦΟΡΈΣ
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Ο φραπες να ειναι περιεργα χτυπημενος?
 

Επισκέπτης
Ψηλέ αν είναι κάθε φορά που έρχεσαι σε καφέ παρτούζα να φεύγεις και με ένα καινούργιο ζευγάρι γυαλιά,τότε    δεν συμφέρεις... 




:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]


 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Απο οτι καταλαβα εχει καποια με μπαλες και ισως εκει αναμεσα stand για τον φραπε. Πρωτα χτυπημα και μετα stand. Συσκευη 2 σε 1. Ευχαριστως να εκανα εγω την προσφορα?Αλλα καφε βραδιατικα? Δεν θα μπορεις να κοιμοιθεις μετα. (κοκταιλ μπορει να γινει με την ιδια συσκευη as well)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Απο οτι καταλαβα εχει καποια με μπαλες και ισως εκει αναμεσα stand για τον φραπε. Πρωτα χτυπημα και μετα stand. Συσκευη 2 σε 1. Ευχαριστως να εκανα εγω την προσφορα?Αλλα καφε βραδιατικα? Δεν θα μπορεις να κοιμοιθεις μετα. (κοκταιλ μπορει να γινει με την ιδια συσκευη as well)

Ε άμα είναι να μην κοιμηθώ μετά τότε να πάμε στην Τρυγγέτα που είναι παραπάνω να ξεχαρμανιάσουμε
 

Επισκέπτης
Θερμη παρακληση στον κυριο VASOS:παρακαλω οταν συναντησετε τις  κυριες DOROTHI BLACK και LORA CRAFT ας τις  ρωτησετε αν κανουν citytour και εαν ναι ας μου κλεισετε παρακαλω απο ενα τριωρο με την καθε μια!Ευχαριστω εκ των προτερων

Ρε συνάδελφε αυτές δεν τρώνε πούτσες σε τσόντες...θα φάνε καβλί σε citytour? :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom