Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Ε άμα είναι να μην κοιμηθώ μετά τότε να πάμε στην Τρυγγέτα που είναι παραπάνω να ξεχαρμανιάσουμε

Sorry ρε NITRO αλλα εχω πεσει σε τρελο τρυπακι απο χτες. Δεν βλεπεις ασπρισε και το προβατο.
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Ακριβως φιλε vasos. :2funny: Η κατασταση μου ειναι μονο για γελια. Ζητησα  :helpplea: και περιμενω πλεον.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Περιμενε να γραψει κριτικη ο Baby μολις γυρισει απο Jane και μετα σου λεω αν θα δεις προσφορες! :2funny: :2funny: :2funny:

ρε συ...τί να μας πει και ο μωρος?αυτος παει για διακοπη παροχης σπερματικου υγρου στα αχαμνα του,ειναι στα τελευταια του,δεν το βλεπεις?
 

Επισκέπτης
μωρη πετρελαιοπηγες εχεις? :grin:






ο Vasos ανακαλυψε την ταυτοτητα μου!!Και λιγα λογια στη γλωσσα μου.Σαλαμαλεκουμ!



[youtube=425,350]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="
"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube]
 

Επισκέπτης
Λαθος καταλαβες ρε vasos.  :2funny: Για το κοριτσι στο διπλανο δωματιο. ;)



H Jane ειναι μουναρα ατελειωτη απο κοντα!Οταν την ειδα οταν μπηκε στο δωματιο της Alisa χτυπιομουνα απο τη μαλακια και εκανα που δεν την εκλεισα!Ελα ομως τωρα που οι πετρελαιοπηγες στερεψαν!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
H Jane ειναι μουναρα ατελειωτη απο κοντα!Οταν την ειδα οταν μπηκε στο δωματιο της Alisa χτυπιομουνα απο τη μαλακια και εκανα που δεν την εκλεισα!Ελα ομως τωρα που οι πετρελαιοπηγες στερεψαν!!

ελα και πηγαινε στο διωρακι που εκλεισα βρε κουτο...αφου εγω δεν θα παω...δεν δυναμαι...θα εχω ανειλημμενες υποχρεωσεις με αλλη κορασιδα....
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Εχω χασει μου φενεται την μπαλα...οεο :headbang:

Γιατρε μου δεν αισθανομαι καλα...Τι εχω? Ειναι σοβαρο?
 

Επισκέπτης
ελα και πηγαινε στο διωρακι που εκλεισα βρε κουτο...αφου εγω δεν θα παω...δεν δυναμαι...θα εχω ανειλημμενες υποχρεωσεις με αλλη κορασιδα....




Αφου σου ειπα στερεψαν οι πετρελαιοπηγες!Εξαλλου δεν μπορω να λειτουργησω πριν τις 8 το βραδυ...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom