Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (7 μέλη και 49 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το ξερω φιλε μου,αμοιβαια τα αισθηματα! :thumbsup:

Αλλα και σκετο lakis δε με πειραζει! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Το ξερω φιλε μου,αμοιβαια τα αισθηματα! :thumbsup:

Αλλα και σκετο lakis δε με πειραζει! :2funny: :2funny: :2funny:
Ε αυτό είναι πιο εύκολο να το θυμάται κανείς!Λοιπόν την πηδήξαμε την συζήτηση μου φαίνεται...Βγήκαμε εκτός θέματος...
 

zulapi

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους

Με τρώει να δοκιμάσω την Nina την σλοβάκα. Καμμιά έγκυρη γνώμη παίδες? Παλιότερα είχαν γράψει κάποιοι ότι έχει πολλά κιλά. Κάποια σύγκριση με γνωστή περίπτωση για να μην πάω σαν το σκυλί στ αμπέλι? Εκτός από πάχος κατά τα άλλα πως είναι, γιατί δεν μπόρεσα να βρω κανένα review. Σας ευχαριστώ.
 

zulapi

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
antisthenis ευχαριστώ
αυτό το extra balls που διαβάζω στα services τι σημαίνει?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Για πείτε ρε συναγαμήτες τί λέτε για το επισυναπτόμενο?
Το έχω για τις 9.00 και θέλω να μοιραστούμε σκέψεις και συναισθήματα
 

Συνημμένα

  • Sandra_17.jpg
    Sandra_17.jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 19

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Προσπαθησα να κλεισω τη Βικτωρια(planet dreams)καιμου εστειλαν το πιο κατω μνμ

I am sorry Viktoria has chosen to meet only existing clients during this tour, although if you know an existing client of ours who can write to us on your behalf i can then arrange a meeting for you.

μπορει να βοηθησει κανεις?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Για πείτε ρε συναγαμήτες τί λέτε για το επισυναπτόμενο?
Το έχω για τις 9.00 και θέλω να μοιραστούμε σκέψεις και συναισθήματα
Χμμμμ...Η Κοπέλα έχει ξαναέρθει στα μέρη μας 2 φορές πρόσφατα σχετικά... Εμένα στις φωτο μου φαίνεται tooooo gooooood to br true....Μακάρι να παει καλά
 

Επισκέπτης
Για πείτε ρε συναγαμήτες τί λέτε για το επισυναπτόμενο?
Το έχω για τις 9.00 και θέλω να μοιραστούμε σκέψεις και συναισθήματα


To μωρο Nitro το ζαχαρωνω καιρο αλλα λιγο το οτι κρυβει τη φατσα της λιγο του οτι δεν εχει κανενα review δεν την εχω κλεισει ακομα.Δυσκολα θα σου απαντησει καποιος,η γκομενα ειναι ενα ερωτηματικο.....Παντως φαινεται μουναρος!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Προσπαθησα να κλεισω τη Βικτωρια(planet dreams)καιμου εστειλαν το πιο κατω μνμ

I am sorry Viktoria has chosen to meet only existing clients during this tour, although if you know an existing client of ours who can write to us on your behalf i can then arrange a meeting for you.
Εχει αρχίσει να γίνεται μόδα αυτό με τις συστατικές επιστολές και τα regular clients μου φαίνεται...

μπορει να βοηθησει κανεις?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Εχει αρχίσει να γίνεται μόδα αυτο με τις συστατικές επιστολές και τους regular clients μου φαίνεται...Πρέπει να βρουμε κάποιο τρόπο να έχουμε πρόσβαση παντου
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ο Baby Βλέπω έχει πάει με την εν λόγω κυρία...
Στείλε του μήπως μπορεί να κάνει κάτι...
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
για το φιλο που ρωτησε για σαντρα,ενημερωση με αργοπορια λιγων ωρων.εμφανιση πιπινιου με καλουτσικο προσωπο.σωμα ικανοποιιτικο με μεγαλο στηθος,ωραιο δερμα.,αλλα κοντουλα,περιπου 1,65.εφυγα γιατι οταν ζητας 300ευρω,πρεπει να εισαι μουναρος οπως τιφανυ απο ουγγαρια.η σαντρα ειναι 2 σκαλες πιο κατω. 
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
To μωρο Nitro το ζαχαρωνω καιρο αλλα λιγο το οτι κρυβει τη φατσα της λιγο του οτι δεν εχει κανενα review δεν την εχω κλεισει ακομα.Δυσκολα θα σου απαντησει καποιος,η γκομενα ειναι ενα ερωτηματικο.....Παντως φαινεται μουναρος!

Οπότε σήμερα θα δοθούν απαντήσεις!
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ολες οι αποψεις ειναι υποκειμενικες,αλλα συμπληρωνω αν η σαντρα θελει 300ευρω,τοτε η αννα απο ελλας εσκορτ,με σουπερ εμφανιση και υψος 1,80 που ζηταει 250ευρω,με αρκετα καλο σεξ, πρεπει να κανει μηνυση αμεσα.
 

Επισκέπτης
ολες οι αποψεις ειναι υποκειμενικες,αλλα συμπληρωνω αν η σαντρα θελει 300ευρω,τοτε η αννα απο ελλας εσκορτ,με σουπερ εμφανιση και υψος 1,80 που ζηταει 250ευρω,με αρκετα καλο σεξ, πρεπει να κανει μηνυση αμεσα.

Φιλε ''παλαιε'' ,δεν γραφεις ενα αναλυτικο review να ενημερωθει ο κοσμος,αλλα και ο Nitro που εχει ραντεβουδακι?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ολες οι αποψεις ειναι υποκειμενικες,αλλα συμπληρωνω αν η σαντρα θελει 300ευρω,τοτε η αννα απο ελλας εσκορτ,με σουπερ εμφανιση και υψος 1,80 που ζηταει 250ευρω,με αρκετα καλο σεξ, πρεπει να κανει μηνυση αμεσα.

Την έχεις πάρει αυτή την Αννα ή απλά έχεις ακούσει κάτι?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
για το φιλο που ρωτησε για σαντρα,ενημερωση με αργοπορια λιγων ωρων.εμφανιση πιπινιου με καλουτσικο προσωπο.σωμα ικανοποιιτικο με μεγαλο στηθος,ωραιο δερμα.,αλλα κοντουλα,περιπου 1,65.εφυγα γιατι οταν ζητας 300ευρω,πρεπει να εισαι μουναρος οπως τιφανυ απο ουγγαρια.η σαντρα ειναι 2 σκαλες πιο κατω. 

Κάτσε να τα βάλω σε μία σειρά γιατί xάθηκα:
Δύο σκάλες κάτω από Τίφανυ αν και δεν την έχεις πάρει (αφού έφυγες)
Την Τίφανυ την έχεις πάρει?
Δεν συγκρίνεται με την...Αννα ,άρα δυό σκάλες κάτω από Τίφανυ και δύο κεφάλια κάτω από Αννα.

Μήπως τελικά να μην πάω?   
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom