Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (9 μέλη και 54 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγω το δυωρο μηπως να το κανω τριωρο με Viktoria milf nitro?
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
ναι μωρε νιτρο , καλυτερα μην πας...
δωσε εμενα το φακελο να της τον δωσω  :2funny:
Κάτσε να τα βάλω σε μία σειρά γιατί xάθηκα:
Δύο σκάλες κάτω από Τίφανυ αν και δεν την έχεις πάρει (αφού έφυγες)
Την Τίφανυ την έχεις πάρει?
Δεν συγκρίνεται με την...Αννα ,άρα δυό σκάλες κάτω από Τίφανυ και δύο κεφάλια κάτω από Αννα.

Μήπως τελικά να μην πάω?   
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Μολις μπηκα απο την δουλεια ειπα να τσεκαρω τι review υπαρχει και να σκαει του BABY απο την Alisa.
Δεν μπορω να περιμενω να περασουν οι ωρες!!!!Ειναι πολλες ακομα οι ατιμες. :headbang:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Παντως να σας πω κάτι...Σεβαστή η γνώμη και η εμπειρία του φίλου μας του Butts και θα την λάβω υπόψιν μου...Αλλα ρε παιδιά το συγκεκριμένο σκυλι(georgepapa μην γαβγίζεις δεν λέω για σένα!!!!!) με τραβάει να του τα σκάσω. Με την ελπίδα ότι ήταν μεμονωμένο περιστατικό.Την επομενη φορά θα την τιμήσω...Αν ξαναρθει...
Φίλε μου να πας και με την ευχή μου πραγματικά να περάσεις καλά και εγώ απλά να έτυχα σε άσχημη ημέρα......
Είναι πράγματι πολύ καυλιάρικο μωρό αλλά έλα που δεν πείθει ότι γουστάρει να σε ευχαριστήσει και να περάσεις καλά!!!
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Κάτσε να τα βάλω σε μία σειρά γιατί xάθηκα:
Δύο σκάλες κάτω από Τίφανυ αν και δεν την έχεις πάρει (αφού έφυγες)
Την Τίφανυ την έχεις πάρει?
Δεν συγκρίνεται με την...Αννα ,άρα δυό σκάλες κάτω από Τίφανυ και δύο κεφάλια κάτω από Αννα.

Μήπως τελικά να μην πάω?   

NITRO, δες www.missonline.cz/model.php?id=16488]ΕΔΩ[/u[/URL]] για να ξέρεις που πας.
 

Επισκέπτης
Μπα όχι μεμονωμένες περιπτώσεις θα πρέπει να είναι.Στατιστικά κάθετι καλό κάποια στιμγή θα έχει και μια κακή στιγμή.Είναι ο νόμος των πιθανοτήτων.Να σου θυμίσω με την Electra Angel?Ολοι τις 2 πρώτες φορές έλεγαν θεά...Μετά έπεσε λίγο..Δεν χάλασε αλλά έγινε ημίθεα με ερωτιματικό....
Δεν συμφωνω για την Electra Sorry.
Ο Butts εχει δικιο η γκομενα ειναι λιγο περιεργη και οπως ειπα και πριν θελει λιγο χειρησμο πραγμα βεβαια κακο , με αλλα λογια δεν κανει για την δουλια , δεν μπορει στους τρεις ο ενας να περναει καλα. :jerking:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Δεν συμφωνω για την Electra Sorry.
Ο Butts εχει δικιο η γκομενα ειναι λιγο περιεργη και οπως ειπα και πριν θελει λιγο χειρησμο πραγμα βεβαια κακο , με αλλα λογια δεν κανει για την δουλια , δεν μπορει στους τρεις ο ενας να περναει καλα. :jerking:

Γύρισες πουλί μου?
 

Επισκέπτης
Για πείτε ρε συναγαμήτες τί λέτε για το επισυναπτόμενο?
Το έχω για τις 9.00 και θέλω να μοιραστούμε σκέψεις και συναισθήματα
Ρε προδοτη αδελφε εσυ τεκνον Βρουτε μου εφαγες την θεση , ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ. :2funny: :2funny: :2funny: :headbang:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Δεν συμφωνω για την Electra Sorry.
Ο Butts εχει δικιο η γκομενα ειναι λιγο περιεργη και οπως ειπα και πριν θελει λιγο χειρησμο πραγμα βεβαια κακο , με αλλα λογια δεν κανει για την δουλια , δεν μπορει στους τρεις ο ενας να περναει καλα. :jerking:
+1
Αλλά δεν πειράζει χρειάζεται που και που καμιά φώλα για να εκτιμάμε καλύτερα τα αστέρια :boobies: :boobies:
Αύριο έχει Jane με σύσταση από την Δασκάλα.....Ελπίζω να αποκατασταθεί η τάξη και να ρθούμε στα ίσα μας....
Jane I'm comingggggggggggg  :dancing: :dancing:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
+1 για την Electra και απο μενα.
Δυστυχως ειχε την ατυχια να πεσουν και καφροι πελατες και ισως γι'αυτο να πονηρευτηκε.
Προσωπικα δεν ειχα ποτε προβλημα.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom